24 máj 25, 06:00:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744535 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #6240 Dátum: 13 nov 14, 06:39:48 »

És Kakashi világrekordgyorsasággal még arra is rájön, hogy a két szem összeköttetésben áll, s uazt látják. Mondjuk ezek után külön kérdés, hogy mekkora távolságon belül kell lenniük, hogy ez működjön 2. mi van, ha az egyik szem jobbra, a másik balra néz Nevet:D:D:D
Részről: kissé csöpögős, kissé nagyon is, de abszolút szükséges volt ez a fajta hármas sírva vigadás és beleillett a képbe. (azért 2-3 oldallal lehetett volna rövidebb) Kakashi kb értelmes reakciója tetszett, még majdnem reálisra is sikeredett, azonban a póz, ahogy Obito felett ül..nos, szóval érdekes. ^^
Mindenesetre remélem, hogy Obito nem fog átállni és továbbra sem tér meg a lelkizés hatására.
Minato reakciója viszont valóban érdekes: ha nem a gyors kegyelemdöfést, akkor helyett milyen végzetet/ büntit képzelne el Obitonak? És akkor is beleavatkozott volna, ha Sasuke éri el a földön fekvő szerencsétlent?
Ajj... továbbra is azt gondolom, hogy ok-ok,hogy Obito meg minden, de miért nem kaphatott valami nyomósabb okot és kb életcélt, minthogy meghalt a 13 éves kis szerelme, akin kívül NEM VOLT SEMMIJE? Akkor már inkább a hörcsögéhez ragaszkodott volna ennyire Nevet

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6241 Dátum: 13 nov 14, 08:47:47 »


Egyszer az a baja a fórumozóknak, hogy túl irgalmasak. Aztán amikor valaki el akarja végezni a piszkos munkát, akkor meg az a gond. Akkor most hogy is van ez? Nevet

Chakra, a magyar ember -nem tudom, észrevetted-e - a kákán is csomót keres. Az sem jó,  ha esik, és az sem, ha süt a nap.  Nevet
Mondjuk hosszú távon tényleg bosszantó tud lenni, ezzel egyetértek.

A fejezet amúgy szerintem egész jó lélektanilag. Mosolyog


Igen, sajnos tudom. A miértet hagyjuk, egyrészt OFF, másrészt könyveket lehetne megtölteni vele. ^^

...
http://www.mangareader.net/naruto/655/3
Jaja de jó, happy ünneplés, Narutoban midenki bízik, Bijuu ömlengés, nyáltenger, miért olvasom még ezt?
...

Egyszer az a baja a fórumozóknak, hogy túl irgalmasak. Aztán amikor valaki el akarja végezni a piszkos munkát, akkor meg az a gond. Akkor most hogy is van ez? Nevet
Jó, te meg ennyi erővel még akkor is bevéded a mangát mikor nagyon kegyetlenezik meg akkor is amikor túl gyereksnek tartják, saját véleményedet még nem is hallottam ebben az ügyben. Meg eleve bármit szidunk benne te mindkét esetben bevéded a mangát, amit meg szintén nem értek mert ha az egyik álíltást már tagadod akkor az ellenekeőjénél ez már furán veszi ki magát. Most akkor hogy is van ez? És ezt most tényleg nem szeméyleskedésből vagy valami, rég nem érdekel annyira ez a manga hogy bárkibe is belekössek miatta, csak érdekel. Gondolom csak mérsékelni próbálod a szerinted gátlástalan fújolókat, de mégis így jön ki a dolog.

Én is ezt kérdezem, miért olvasod, ha ennyire nem tetszik?

Nem védem be a mangát, csak ésszel állok hozzá. Nem csak olvasom, hanem próbálom felfogni is. Nem mindig értek vele egyet, de próbálom megérteni az elvet, amit a mangaka közvetíteni akar. Ez a manga mindig ilyen volt. Akinek ez csak most tűnik fel, az nem tudom, mit olvasott eddig. A rábeszélésekre és a lelki töltetre gondolok.

"amit meg szintén nem értek mert ha az egyik álíltást már tagadod akkor az ellenekeőjénél ez már furán veszi ki magát." Ez a mondatod kicsit értelmetlen, de azért sikerült felfognom. Csak azt nem értem, hogy mikor szoktam én ilyet csinálni?

Igen, a divat fújolókat akarom megállítani. Mert amit itt lejátszottak páran a múltban (szerencsére mostanában kicsit visszafogták magukat) az nem véleménynyilvánítás, hanem enyhén szólva hisztizés volt (meg sokszor a témába sem illett). Neked szerintem nem tűnt fel, de mostanában sokkal kevesebben és sokkal kevesebbet írnak ebbe a témába. És bizony találkoztam több olyan visszajelzéssel is, hogy pont a sárdobálós és az azokhoz hasonló színvonalú hsz-ek miatt hagyják itt sokan ezt a témát. Mert ők nem kezdenek el kígyót békát kiabálni a divat fújolókra, hanem mivel ez zavarja őket, egyszerűen nem olvassák a témát.

Ha folytatni akarod az eszmecserét erről, akkor privát üzenetben állok rendelkezésedre. Ezt is csak azért írtam be ide, mert te is nyilvánosan szólítottál meg engem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KoporShow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #6242 Dátum: 13 nov 14, 11:07:13 »


Egyszer az a baja a fórumozóknak, hogy túl irgalmasak. Aztán amikor valaki el akarja végezni a piszkos munkát, akkor meg az a gond. Akkor most hogy is van ez? Nevet

Chakra, a magyar ember -nem tudom, észrevetted-e - a kákán is csomót keres. Az sem jó,  ha esik, és az sem, ha süt a nap.  Nevet
Mondjuk hosszú távon tényleg bosszantó tud lenni, ezzel egyetértek.

A fejezet amúgy szerintem egész jó lélektanilag. Mosolyog


Igen, sajnos tudom. A miértet hagyjuk, egyrészt OFF, másrészt könyveket lehetne megtölteni vele. ^^

...
http://www.mangareader.net/naruto/655/3
Jaja de jó, happy ünneplés, Narutoban midenki bízik, Bijuu ömlengés, nyáltenger, miért olvasom még ezt?
...

Egyszer az a baja a fórumozóknak, hogy túl irgalmasak. Aztán amikor valaki el akarja végezni a piszkos munkát, akkor meg az a gond. Akkor most hogy is van ez? Nevet
Jó, te meg ennyi erővel még akkor is bevéded a mangát mikor nagyon kegyetlenezik meg akkor is amikor túl gyereksnek tartják, saját véleményedet még nem is hallottam ebben az ügyben. Meg eleve bármit szidunk benne te mindkét esetben bevéded a mangát, amit meg szintén nem értek mert ha az egyik álíltást már tagadod akkor az ellenekeőjénél ez már furán veszi ki magát. Most akkor hogy is van ez? És ezt most tényleg nem szeméyleskedésből vagy valami, rég nem érdekel annyira ez a manga hogy bárkibe is belekössek miatta, csak érdekel. Gondolom csak mérsékelni próbálod a szerinted gátlástalan fújolókat, de mégis így jön ki a dolog.

Én is ezt kérdezem, miért olvasod, ha ennyire nem tetszik?

Nem védem be a mangát, csak ésszel állok hozzá. Nem csak olvasom, hanem próbálom felfogni is. Nem mindig értek vele egyet, de próbálom megérteni az elvet, amit a mangaka közvetíteni akar. Ez a manga mindig ilyen volt. Akinek ez csak most tűnik fel, az nem tudom, mit olvasott eddig. A rábeszélésekre és a lelki töltetre gondolok.

"amit meg szintén nem értek mert ha az egyik álíltást már tagadod akkor az ellenekeőjénél ez már furán veszi ki magát." Ez a mondatod kicsit értelmetlen, de azért sikerült felfognom. Csak azt nem értem, hogy mikor szoktam én ilyet csinálni?

Igen, a divat fújolókat akarom megállítani. Mert amit itt lejátszottak páran a múltban (szerencsére mostanában kicsit visszafogták magukat) az nem véleménynyilvánítás, hanem enyhén szólva hisztizés volt (meg sokszor a témába sem illett). Neked szerintem nem tűnt fel, de mostanában sokkal kevesebben és sokkal kevesebbet írnak ebbe a témába. És bizony találkoztam több olyan visszajelzéssel is, hogy pont a sárdobálós és az azokhoz hasonló színvonalú hsz-ek miatt hagyják itt sokan ezt a témát. Mert ők nem kezdenek el kígyót békát kiabálni a divat fújolókra, hanem mivel ez zavarja őket, egyszerűen nem olvassák a témát.

Ha folytatni akarod az eszmecserét erről, akkor privát üzenetben állok rendelkezésedre. Ezt is csak azért írtam be ide, mert te is nyilvánosan szólítottál meg engem.


Ez szvsz azért van mert a mangát olvasók nagy része 14 éves kora körül kezdte el olvasni a mangát és ami akkor "hú de király" volt már kopott a varázsából.  Azóta eltelt kb 6 év felnőttünk és más egy ilyen "lelk fröccöt" olvasni.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6243 Dátum: 13 nov 14, 11:22:18 »

Szerintem nem kell leszólni a mangát.
Én szerintem kellenek az ilyen lelki föccsök,mert igy megtudhatjuk,hogy mit is érez a másik ember esetleg az indokot amiért azt teszi amit.
Mert ugye,hogyha nem lennének az ilyen fröccsök,akkor nem tudthatnánk,hogy az adott személy mit is érez.
Aval eggytértek,hogy vannak érdekes és kevésbé erdekes fejezetek,de azért még nemkell leszólni  a mangát.
Nos ez csak az én véleményem volt,nem akartam megbántani vele senkit.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
dmsasd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #6244 Dátum: 13 nov 14, 14:26:50 »

Kíváncsi leszek Kakashi mit akar majd mondani Sasuke-nak talán kap egy kis leszidást vagy valami talán a sensei-ére csak hallgat Itachi mellett hátha képes jó irányba terelgetni mert Naruto szövegelésére úgy se hallgatna. Mikor elhagyta a falut majdnem meggyőzte Kakashi hogy hagyjon fel a bosszúval csak a hang négyese nyomást gyakorolt rá.

Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6245 Dátum: 13 nov 14, 16:00:46 »

Hát igen akkor tényleg maradt volna a helyes útvonalon csak bekavartak a négyesek  ikszdé
Valahogy am sejteni lehetett, hogy nem fog Naruto szavára vissza állni.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6246 Dátum: 13 nov 14, 16:11:20 »

655:
Amint Sasuke megindult,gondoltam hogy nem sikerül neki kinyírni.Viszont Kakashi-tól nem vártam volna ezt (meglepetés pozitív értelemben),csak persze akkor jött Minato.Ez évi zárásként szerintem valami ütős kellett volna,még az sem derült ki hogy most akkor meg fog halni Obito vagy nem.Kár.
A szünetet nem kezdik egy kicsit korán?Még simán jöhetne vagy 2 fejezet.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 16:13:49 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6247 Dátum: 13 nov 14, 16:50:22 »

Kakashi meg se lepődik, hogy minato ott van?
vagy én emlékszem rosszul hogy ők még nem találkoztak a csatatéren?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6248 Dátum: 13 nov 14, 16:51:27 »

Idézet
Nem igaz, hogy nem képes lerendezni azt a Hashiramát, akivel már az új kontaktlencséje és a mellimplantátuma előtt is egy szoros vereséget (vagyis inkább valahogyan döntetlent) hozott ki.

Kb. 5-10perce harcolhatnak max. Ráadásul Madara nagyon akart hashiramával harcolni szóval ha tehetné se ölné meg 5-10perc alatt hanem kiélvezi a harcot. Madarának ám kell valami nagy ütőkártyának lenni, vagy az ereje sokkal nagyobb, mint amit láttunk és amit láthatott hashirama (FMS Madara). Azért Hashirama, Tobirama, Minato, Naruto, Sasuke meg még a többi shinobi ellen most harcolhat egyedül, szóval kíváncsi vagyok kishimoto, hogy fogja összehozni ezt a harcot.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6249 Dátum: 13 nov 14, 17:04:21 »

Kicsit visszanéztem a mangákat és kiderült, hogy a háború már több, mint 3éve folyik Ohh My God
2010. november 4-én az 515-ös fejezettel kezdődött el.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6250 Dátum: 13 nov 14, 17:11:40 »

Az igen oO ami eddig megjelent animében nos abból sem igazán jött le. Hiszen ha a mangát nézzük, mikor ettek utoljára? mármint Narcsiék  ikszdé ha eddig mindig harcoltak  ikszdé még csak aludni sem igen aludtak meg miután megpattantak a szigetről csak harcolnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 17:12:33 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6251 Dátum: 13 nov 14, 17:47:44 »

Nos, igen, az egyetlen panaszunk, ami lehet, az a haladás eszméletlen lassúsága. ikszdé Ha az előkészületeket is a háborúhoz vesszük, akkor sem volt hosszabb pár napnál. Mondjuk ez engem nem zavar. Csak én vagyok így vele?  A történetvezetéssel sincs semmi bajom, nyilván én sem értek egyet vele mindenütt, de ez a manga erről szól, és azért szeretem, mert kicsit másfajta színvonalat, másféle megközelítést, más rálátást ad a világra. Én amolyan filozófus típus vagyok, és a Naruto teljes mértékben kielégíti ezen irányultságomat. Sajnálom, hogy van akinek ez így, ilyen formában nem tetszik. De máskülönben nem Naruto lenne a Naruto!
Egy csattanó mostanra mondjuk hiányzott, de szerintem ez a nyugodt és megható beszélgetés, érvelés nagyon is illett ide, annyi mozgalom után. És én igenis sajnálom Obitot. Szomorú Jobb élete is lehetett volna. Bár akkor nyilván más főgonoszt kellett volna keresni. Úgy jó ez, ahogy van, jó látni a jellemfejlődést a karaktereken, hiszen mostanra igazán felnőtté váltak a gondolkodásmódjuk terén is.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #6252 Dátum: 13 nov 14, 19:33:26 »

Naruto a mostani rasenshurikent se bijuu módba, se remete módba nem használta...  nem fogja ez megsemmisíteni a chakra áramlását?
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6253 Dátum: 13 nov 14, 19:37:50 »

Kakashi meg se lepődik, hogy minato ott van?
vagy én emlékszem rosszul hogy ők még nem találkoztak a csatatéren?

Kakashi lát Obito szemein keresztül néha, gondolom azért párszor csak látott valamit belőle  Mosolyog

A mangáról: tényleg ráférne már valami fordulat, meglepetés, de ez kb. olyan, mint a Nascar:”há ovális, mint a valagam azé megyünk előbb egyenest aztán meg balra”-Eric Cartman, tehát elég kiszámítható  Nevet
Naplózva
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #6254 Dátum: 13 nov 14, 20:54:57 »

Szerintem meg jó volt a fejezet meg a szünet előtti befejezés is Mosolyog Most mindenki várni meg találgatni fog, hogy mi lesz a folytatásban. Én már most nem bírom kivárni Nevet Csak én vettem észre vagy más is? , hogy gyűlnek a kötetben a fejezetek. Nem kellett már rég másiknak lenni? Nevet 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!