24 máj 25, 23:56:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746001 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6150 Dátum: 13 okt 31, 21:30:19 »

Igazából néző pont kérdése Obito sorsa Naruto kezében van. Rosszul válaszol és game over. Ha oda akar fricskálni még valamit akkor ez az utolsó esélye. A haláláról legalább dönthet. Bevégzi vagy kivégzik ez itt a kérdésXD Amúgy senki nem említette mi van, ha Narutoba pecsételi a Bijuukat Obito?Nevet Oda trollkodna Madarának.


Ezen mekkorát röhögnék ha bejönne a tipp. Nevet
Tényleg jó fordulat lenne mert kb mindenki arra számít hogy Madara ellopj a bigyókat.
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #6151 Dátum: 13 okt 31, 22:31:02 »

Az mai anime elején Kabutoval ami van beszélgetés, az szinte teljesen ugyanaz mint ami a mostani mangában van. Kabutonak is ugyan az a lecke volt feladva: ismerd be ki vagy valójában, vállad ezt fel. Valamiért nagy párhuzamot érzek most a kettő között...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/582/7  ő áll közel Rikodouhoz... gyakorlatilag az egész történetrészt érdemes elolvasni, és összehasonlítani a mostani mangával.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 22:33:35 írta Gurat » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #6152 Dátum: 13 nov 01, 00:25:37 »

Hát mi folyik itt? ikszdé Esküszöm én már nem tudok mit mondani arra hogy hova viszik Obito karakterét... Amikor az álarcban dirigált, és használt ki mindenkit, akkor még volt is értelme, de így kb. csak egy rossz gyerek... Amúgy ha megtérne akkor kicist érdekes lenne Nevet Nem igazán hinném hogy kibírnák végezni olyan egyszerűen, azért gyakorlatilag ő egy isten szintjén van, lehet hogy olyan képességei vannak, amik az akarata ellenére is megvédik őt Nevet (gondolok olyanra amit kit buu használt a DB-ban). Megaztán ha rájönnének hogy nem bírják kivégezni, akkor mi lesz? Nevet Befogadják a faluba, és kb. mindenki megijedne a nem szokványos imidzsétől Nevet Áh itt már logika és ész nem játszik ikszdé

Idézet
Agyrém!
ezért mondom én azt hogy a Féri Tél kvázi  MÁR JOBB.

Hát ez azért túlzás, de ha vki látni akar egy minőségi shonent, amely túlszárnyalja a mai slágereket az jöjjön Hunter X Hunter 2011ezni, nem fog csalódni Nevet
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #6153 Dátum: 13 nov 01, 12:15:39 »

Hát mi folyik itt? ikszdé Esküszöm én már nem tudok mit mondani arra hogy hova viszik Obito karakterét... Amikor az álarcban dirigált, és használt ki mindenkit, akkor még volt is értelme, de így kb. csak egy rossz gyerek... Amúgy ha megtérne akkor kicist érdekes lenne Nevet Nem igazán hinném hogy kibírnák végezni olyan egyszerűen, azért gyakorlatilag ő egy isten szintjén van, lehet hogy olyan képességei vannak, amik az akarata ellenére is megvédik őt Nevet (gondolok olyanra amit kit buu használt a DB-ban). Megaztán ha rájönnének hogy nem bírják kivégezni, akkor mi lesz? Nevet Befogadják a faluba, és kb. mindenki megijedne a nem szokványos imidzsétől Nevet Áh itt már logika és ész nem játszik ikszdé

Idézet
Agyrém!
ezért mondom én azt hogy a Féri Tél kvázi  MÁR JOBB.

Hát ez azért túlzás, de ha vki látni akar egy minőségi shonent, amely túlszárnyalja a mai slágereket az jöjjön Hunter X Hunter 2011ezni, nem fog csalódni Nevet

Amíg rajta volt a maszk addig senkinek se volt róla fogalma hogy ki lehet ő meg ezért is rejtette el az arcát hogy úgy tudják hogy meghalt, de most már hogy tudják hogy kit rejtett a maszk tudnak rá hatni emlékekkel meg dumával
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6154 Dátum: 13 nov 01, 14:18:47 »

Valaki fentebb megkérdezte, hogy eddig ezeket a dolgokat, amiket most Naruto mond neki, miért nem vágta senki Tobi arcába?

Egyszerű. Senki nem tudta ki ő, nem ismerte a múltját, vagy nem élt addig, hogy alkalma legyen beszélni. ^^" Illetve nem volt olyan, aki "onnan indult", mint ő, és akiről ezt ő is elismerte.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6155 Dátum: 13 nov 02, 22:19:52 »

Hát már enish kiváncsi vagyok Obito válaszára.
Bár szerintem Obito elfogadja Naruto ajánlatátát és átáll,na majd akkor fog betorpanni Madara a képbe,s átveszi Obito helyét mint főgonosz.
Ugye most a Bijuuk már nincsenek Obito-ba pecsétele,mivel a többiek kint játszanak velük kötélhúzást.
Igy ha kitudják szedni a Bijuu-kat Obito-ból,akkor már csak a Juubi burka marad meg,s feleennyire se lessz erőss.
Bár Madara-nak  biztos van valami terve arra,hogy hogyan vegye át Obito helyét.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
marcii1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6156 Dátum: 13 nov 06, 07:27:22 »

tessék tessék...Nevet
http://www.mangapanda.com/naruto/654
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6157 Dátum: 13 nov 06, 07:33:06 »

Hát, ez van. Illik a mangába. Tetszik vagy sem, a mangaka így akarta. Én elfogadom, rossz érzéseim sincsenek miatta.

Hajrá Madara!  Ördögi (vagy Sasuke... ?)
Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6158 Dátum: 13 nov 06, 07:49:04 »

Na jó nem tudom miért, de nekem leesett az állam, meglepődtem de nagyon....öcsém Obito megkkora balhere....
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6159 Dátum: 13 nov 06, 08:55:26 »

Nos, Madara tervének fuccs. Kivéve, ha már az MT-ben vannak, de ezt azért erősen kétlem.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6160 Dátum: 13 nov 06, 09:31:31 »

Nos, Madara tervének fuccs. Kivéve, ha már az MT-ben vannak, de ezt azért erősen kétlem.

Áh, dehogy fuccsolt, mindjárt jön Madara valami sudden-asspull ötlettel, miért is nincs vége s fog sikerülni a kis terve annak ellenére is, hogy szétszedték a Juubi-t. Emlékezz csak a "feltörhetetlen, kockázat nélküli Edo Tensei"-re, ott is előbb jött rá minden fajta utalás vagy előjel nélkül a Edo Tensei "kockázatára", mint Tobirama (a technika feltalálója) vagy Orochimaru (a technika tökéletesítője).
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6161 Dátum: 13 nov 06, 12:08:57 »

ez a rész tetszett!

a legviccesebb, hogy nem tudom konkrétan megindokolni miért.
még az is lehet, hogy azért mert végre lenyomták obitot és ezzel befejezték ezt a hisztirohamot...

de a lényeg, hogy tetszett:DDDD
jó volt látni obitot a végén, ahogy kifekszik, megérdemelte. unszimpi karakter és gagyi negatív karakter volt, tehát nem bántam volna, ha még nagyobb lelki tusát vív és még több sérülést kap mielőtt kifekszik:DDDD
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6162 Dátum: 13 nov 06, 12:54:04 »

hát ezt nem gondoltam volna, nem erre számítottam...de így jobb lett, el kell ismerni Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6163 Dátum: 13 nov 06, 13:05:52 »

Azért az ál-Rin félrefordított, befordult feje az érdekes volt. ^^" Ha kb., ilyen szinten tolná az álomvilág (mindenki Tobi "klónja" lenne, átalakulva az ő "igényei" szerint), akkor nem lenne egy túl nagy élmény.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6164 Dátum: 13 nov 06, 13:10:29 »

Azért az komoly, hogy Naruto rohadtul nem győzi meg semmiről Obito-t, a csóka már épp elküldené a rákba őt, csak kissé összezavarodik Naruto meg betol egy "Na jóvan, gyere b*meg"-et Nevet

Obito fején látszik a végén h kb ötlete sincs h épp mivan Nevet Még kérdezi is, hogy "Vesztettem?"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!