24 máj 25, 17:40:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745345 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5985 Dátum: 13 okt 16, 17:53:51 »

Barátság ereje mindent lever
www.readms.com/r/naruto/651/2103/13
Igazam volt vagy igazam volt?! Nevet
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5986 Dátum: 13 okt 16, 18:08:37 »

Barátság ereje mindent lever
www.readms.com/r/naruto/651/2103/13
Igazam volt vagy igazam volt?! Nevet



Ezt minden épelméjű gondolta..ha madara képes volt anno rá akkor ők mért ne lennének..xD
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5987 Dátum: 13 okt 16, 20:22:50 »

Ezt minden épelméjű gondolta..ha madara képes volt anno rá akkor ők mért ne lennének..xD

No offense, de ennek mi köze Madarához? Madara ilyet sose csinált tudtommal.  Hmm?
Nem értem miért kell Madarát piedesztálra emelni, szimpla Uchiha semmi több. tudjátok miért ilyen erős? Senju gén miatt és mert halhatatlan mivel zombi. Obito jelenleg jóval erősebb mint ő sőt igazából Naruto és Sasuke páros is simán lenyomná őt. Naruto ellen pl hiába csinálna klónokat Narutonál többet úgyse tudna. Nevet Naruto nyomat egy 2 ezres hadsereget lefogja Madarát majd nyom egy 2 ezres rasensurikent és csókolom vége is mert elporhad közben meg valaki lepecsételi. Madara semmiben sem különbözik Orochimarutól ami azt illeti, mindkettő a sötétben bujkál és hátulról támad másokat kihasználva, mások erejét felhasználva de ha a saját erejét kell használni egyből hátrányban van.
Naplózva

kozilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5988 Dátum: 13 okt 16, 20:31:17 »

Madara tolna 1-2 meteort naruto meg pislogna mint hal a szatyorba... Valamint ott vannak neki a rinnengan képességek chakra elszívás, taszítás, stb... Bele vágna 1-2 charka rudat.... Valamint a harc intelligenciája jóval meghaladja narutoét... Obito meg bíztos nem fog meghalni, inkább ezt fogja kihasználni madara hogy kapott egy sérülést én ezt tartom valószínűnek..
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #5989 Dátum: 13 okt 16, 20:33:57 »

xddddddd
muszaly volt már ehhez a hszhez hozzászolnom "Kuro".

Ennyi badarságot amit te itt összehoztál már rég nem olvastam.
Ez a több klonos dologhoz csak annyit hogy hiába tudna többet,ha madara az örök csakràja miatt àllando utanpotlas volna és talán narutonak egy kb 1millio klon utan csak elfogyna a csakrája igaz de csak talán Nevet

A fejezet szerintem jo volt de remélem hogy ez obitonak megsem könnyen,mert hát mégis a 10farku dzsincsurikije.
Jöhetne mar a teljes kyuubis támadás is.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5990 Dátum: 13 okt 16, 21:07:11 »

http://www.mangareader.net/naruto/651/5
Ez a kard egy mutáns déenes!

http://www.mangareader.net/naruto/651/6
Mégegyszer lemondom, mert egykocka nem elég.
Ez a kard egy mutáns déenes!

http://www.mangareader.net/naruto/651/8
3. panel
KICSI A RAKÁÁÁS!

2. panel
Facepalm. Kakashi version

http://www.mangareader.net/naruto/651/9
Naruto nem más mint a Dai Kaiou Shin! Hiperszuper csillagharcossá változtat mindenkit.
6. panel
kakashi facepalm újra!

Szerintem Kakashi vitte a pálmát. ikszdé

No aztán reménykedjünk, hogy Obitonak már csak a halálhörgés marad a következő fejezetbe, mert ami halott az...


Jah, hát nem is értem, hogy ino, shika meg a többi aki odaugrott a farkakhoz miért kaptak olyan chakra formát mint naruto kyuubi módba? könyörgöm ami itt folyik kész.... ikszdé Naruto megszenvedett, harcolt érte ők meg csak így megkapják...

A részről:
Hát még mindig jobb, mintha valaki szembeszédet tartott volna, amit viszont nem értek, hogy Kakashi szeme....
Mert azt tudjuk, hogy Obito azért láthatta amit Kakashi mert traumát ért el, mikor Rint szúrta át akaratlanul így Obito is pont meglátta az arcát...
de itt jelen esetben melyikőjük kap traumát és mitől?...  ikszdé

Hát igen, egy jó kombó SasuNaru párosítással és néhány töltelék farkassal  ikszdé akkor nem tudom már megint mit akarnak ott...

De az utolsó oldal, ahol állítólag átvágták Juubitot, az érdekes, lehet ez máris az az álomvilág és azt hiszik ilyen egyszerűn legyőzték volna? ha igen, akkor valszeg a benne levő Juubi fog felszínra törni, de minden esetre tetszetős volt a fejezet, és kiváncsian várom, mi is lesz benne még. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 21:07:44 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5991 Dátum: 13 okt 16, 21:12:07 »

Szerintem menjetek át a ki nyerne a csatában topicba.

Nah:
Jól nézett ki a Kyuubi-Susano'o kombó, mondjuk az fura volt, hogy pont a többieket küldte be a Rasenganokhoz Naruto, dehát ugye barátság ereje, ahogy előttem is írták. Meg na, így legalább nem fogható rá Kishire, hogy hát Naruto egyedül csapta meg a bosst, ott voltak még páran. Jó ez így, mondhatni.
De az a kard... emberek, azt hittem rosszul látok...
Ellenben Sasuke úgy látom figyelte Madarát és a technikáit, legalább ő nem vaksi, ha már az öreg annyira elvan foglalva azzal, hogy leszúrja Hashiramát.

Obito szerintem nem hal bele ennyibe, de hogy Madara közbelép, az szinte fix. Legalábbis elvárható lenne most már.
Sajnos az is könyvelhető, hogy lesz egy Obito-Minato-Kakashi beszélgetés még, de reméljük lemegy 1 rész alatt a dolog.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5992 Dátum: 13 okt 16, 23:17:45 »

Obcsi abban a Hokage szerkóban nagyon bizarrul néz ki. Nevet Miért kezdett el erről képzelegni? És miért "olvadt össze" az arca Narcsiéval? Nevet
Talán ez már a genjutsu lenne? Viszont Obcsi kifejezetten érzi, hogy ez csak az ő képzelete, úgyhogy a valóságban feltehetőleg az, hogy Narcsi eltörte a DNS kardot tényleg megtörtént, és Obcsi keresztül lett vágva, aminek folytán olyan mint egy amorf gyurmabáb. Szerintetek mi lesz ebből? Nevet
Amúgy, a Kyuubi-Susanoo valami betyárul meg lett csinálva!
És mit érthetett Sasuke azalatt, hogy "Vajon Madara is ugyan ezt érezte a múltban?", mit érezhet Sasuke? És mitől érzi azt? A Kyuubitól, vagy a Susanootól? Nevet Minden esetre, mosolyog, szóval tuti jó érzés lehet. xd
És igen Shiro, Kakashi facepalmjai rulz. xd
A barátság erején pedig fölösleges fennakadni, a Naruto amúgy is arról szólt már az elején is, hogy hogyan lesznek barátok, és hogyan segítik egymást, és hogyan lesznek erősebbek. Jó ez így.
Kíváncsian várom mi lesz ebből, mert végre kezd érdekes lenni. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5993 Dátum: 13 okt 17, 01:28:37 »

Na ez most egész jóra sikerült.
Kyuubi-Susanno keverék se lett elrontva,sőt a 9ek farkú rasneganosnál nagyon is jó lett kacsint
Obitós elmélkedés is illet a hangulathoz(ához).
A fegyveréhez pedig lehet hogy "Mutáns" Dns,de az is lehet hogy egy félre sikerült hárfa.
Ha a mostani amúgy sem jött be,legalább megpróbálkozhat egy jó kis muzsikával.Hang alapú Genjutsut még úgyse használt.Jó kis altató lenne,és már álmodnak smirksweat

A köpeny féle palástot meg megkapták kölcsönbe.Kakashi pedig figyelheti hogy ki nem viszi vissza időben Nevet
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5994 Dátum: 13 okt 17, 07:11:15 »

Ezt minden épelméjű gondolta..ha madara képes volt anno rá akkor ők mért ne lennének..xD

No offense, de ennek mi köze Madarához? Madara ilyet sose csinált tudtommal.  Hmm?
Nem értem miért kell Madarát piedesztálra emelni, szimpla Uchiha semmi több. tudjátok miért ilyen erős? Senju gén miatt és mert halhatatlan mivel zombi. Obito jelenleg jóval erősebb mint ő sőt igazából Naruto és Sasuke páros is simán lenyomná őt. Naruto ellen pl hiába csinálna klónokat Narutonál többet úgyse tudna. Nevet Naruto nyomat egy 2 ezres hadsereget lefogja Madarát majd nyom egy 2 ezres rasensurikent és csókolom vége is mert elporhad közben meg valaki lepecsételi. Madara semmiben sem különbözik Orochimarutól ami azt illeti, mindkettő a sötétben bujkál és hátulról támad másokat kihasználva, mások erejét felhasználva de ha a saját erejét kell használni egyből hátrányban van.

mi az hogy mi köze? madara is anno ugyan úgy rányomta a végső susanooját a kyuubira mind most sasuke és naruto ez a köze..nem értem ha nem tudsz valamit mit kritizálsz folyton bammeg...

http://4.bp.blogspot.com/-WBbRvP51EGc/US00TxUFRRI/AAAAAAAANZc/TZTrHKgPpvg/s1600/Kyuubi+Susano-animeipics.PNG
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5995 Dátum: 13 okt 17, 07:12:07 »

Ezt minden épelméjű gondolta..ha madara képes volt anno rá akkor ők mért ne lennének..xD

No offense, de ennek mi köze Madarához? Madara ilyet sose csinált tudtommal.  Hmm?
...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/621/4

Obcsi abban a Hokage szerkóban nagyon bizarrul néz ki. Nevet Miért kezdett el erről képzelegni? És miért "olvadt össze" az arca Narcsiéval? Nevet
Talán ez már a genjutsu lenne? Viszont Obcsi kifejezetten érzi, hogy ez csak az ő képzelete, úgyhogy a valóságban feltehetőleg az, hogy Narcsi eltörte a DNS kardot tényleg megtörtént, és Obcsi keresztül lett vágva, aminek folytán olyan mint egy amorf gyurmabáb. Szerintetek mi lesz ebből? Nevet
...

Én ezt valami olyasminek képzelem el, mint a Végzet Völgye harcnál Naruto és Sasuke között, amikor összecsaptak, látták egymás gondolatait ("két képzett shinobi ökle ha harc közben találkozik, képesek olvasni egymás gondolataiban"). Csak itt Naruto azt "mutatta meg" Tobinak, hogy "mi lett volna, ha...".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5996 Dátum: 13 okt 17, 11:23:48 »

Hát amennyit kitudtam venni az angol verzióbol....Nem volt rossz.
Nekem kifejezeten tetszett, Kishi most eléggé jól megrajzolta a megrajzolnivalót.
Véleményem szerint megérte várni rá 1 hetet.
Valaki megtudná mondani, mikorra forditják le Magyarra?
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #5997 Dátum: 13 okt 17, 13:41:37 »

Szerintem elég egyértelmű, hogy Obito azért képzeli ezeket, mert kételkedik, hogy helyes utat választott-e. A fejük meg azért lett egyberajzolva, mert nagyon hasonló, sőt szinte megegyező volt a jellemük a múltban, de Obito más utat választott és már mint mondottam kételyei támadtak. Nekem legalábbis ez jött le. Én arra lennék kíváncsi, hogy miért hagyta a saját szüleit lemészárolni a klánirtáskor (ha már felmerült, akkor bocs, szoktam olvasni a fórumot, de nem minden hozzászólást), sőt még ha jól emlékszem még valamiféle alkut is kötött rájuk. Ennyire fanatikus lenne, hogy mindegy, mert az új világban úgyis élni fognak? Mondjuk lehet, hogy árva volt vagy nem szerették őt a szülei, de akkor nemhiszem, hogy ilyen energikus és hiperaktív gyerek lett volna belőle.
Idézet
És mit érthetett Sasuke azalatt, hogy "Vajon Madara is ugyan ezt érezte a múltban?", mit érezhet Sasuke? És mitől érzi azt? A Kyuubitól, vagy a Susanootól? Minden esetre, mosolyog, szóval tuti jó érzés lehet. xd
Sasuke "mosolya" meg szerintem inkább valami elmebeteg sorozatgyilkoséra hasonlít, aki megrészegült a hatalomtól.

És igen, a fejezet tényleg ütős volt, én nem akadok fent semmin, mert szerintem a történet Kishimotóé és azt csinál vele amit akar, de azért vicces, hogy egy hetet kell várnunk a valóságban, hogy 10 másodpercet előrehaladjon a történet.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5998 Dátum: 13 okt 17, 14:29:51 »

651:
Végre,kellett már egy ilyen fejezet is.Sasuke Susanoo-ja sem volt rossz.Csak ahogy Obito elgondolkozott a gyerekkori célján...az szerintem nem kellett volna.Most akkor tényleg nem is lesz egy velejéig gonosz boss sem?

És igen, a fejezet tényleg ütős volt, én nem akadok fent semmin, mert szerintem a történet Kishimotóé és azt csinál vele amit akar, de azért vicces, hogy egy hetet kell várnunk a valóságban, hogy 10 másodpercet előrehaladjon a történet.

Egyetértek,de ha olvasol más mangát is akkor tudhatod,hogy minden harcnál ugyanez van.A Naruto ez alól nem kivétel.
Meg 15 oldalból többet amúgysem lehet kihozni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 14:39:50 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5999 Dátum: 13 okt 17, 15:08:07 »

Ütős volt, eszméletlenül király, a rajzolás igazi mestermű, csak sajnos rövid. Szomorú De legalább a lényeg, az benne volt. Ezért szeretem annyira a Narutot.  kacsint Viszont egyre jobban bánt a tudat, hogy a végéhez közeledik a történet. De ha ehhez hasonlóan jó fejezetek várnak még ránk, az talán majd kárpótol. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!