24 máj 25, 20:13:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745659 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #5670 Dátum: 13 szep 18, 21:42:55 »

Ez a chakra visszaszáll dolog nekem nem tetszik.A felélesztős dolog meg végkép nem jön be.  Neeem
Egy háborúnak kell lenni veszteségeknek.Ha nincsenek akkor egyszerűen súlytalannak tűnik majd az egész,+ ezt a felélesztős dolgot már eljátszotta Kishi a Nagato-s résznél.Pedig nekem jobban tetszett volna anélkül,de ez már személyes vélemény.
Shikamaru témához meg:
Biztos van más módja annak hogy Shikamaru túlélje.Mondjuk Tsunade alkalmazhatná rajta azt a pecsétet(az amúgy lehetséges?) vagy valami hasonlót.Biztos van megoldás,mert pont őt nyírnák ki?Oké hogy kell veszteség de akkor is pont őt?  Neeem  Szomorú

Igen, ez a legszörnyűbb az egészben, a Pein arcot is élvezhetetlenné tette, és ezt is annak fogja, hidd el. Shikamaru sem fog meghalni, sőt, szerintem, akik eddig meghaltak, azok is visszatérnek valamilyen úton-módon. Főleg, hogy a minap egy ilyesmit olvastam(nem tudom mennyire igaz, de az eddigi történések alapján megállja a helyét.): "even kishimoto said himself that he just couldn't kill of one of the main characters and came up with an idea that sasori let chiyo and sakura win.."

Hát ja.Pedig elnéztem volna mondjuk,hogy mit csinál Naruto ha meglássa azt a rengeteg halottat,vagy mondjuk akkor nem Sasori hal meg hanem Chiyo. Sakura súlyos sérülést kap,és Sasori meg elmenekül,mondjuk.
Így az egész Naruto elveszti azt a minimális súlyát is ami a Pein arc végén maradt.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 21:43:33 írta Oswald » Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #5671 Dátum: 13 szep 18, 23:52:25 »

Én azt nem értem, már a háború elejétől fogva, hogy akik nem NAGYON erősek vagy okosak, azt mi a sz*rnak rángatják bele a zetsuk után még mindig? Oké, a ott megértem, sokan voltak, nem túl erősek, jól jött a kevésbé erősek segítsége is.
De amikor már egy Madarával, Obitóval, Yuubiva harcolnak, akkor tulajdonképpen henteshez viszik a népet. Naruto is csak a chakrát pazarolta mikor osztogatta, Yondaime is csak szenvedett azzal hogy kiteleportálja a népet a pajzson kívülre, Sakura is csak gyógyítgatja ezresével őket... Ha ott maradnának a Kiba, Hinata, Ino, meg ezek és főleg a még erősebbek (tudom hogy nem sok van), nem egy sokkal hatékonyabb és kevésbé veszteséges sereg lenne? Sakura is arra használná a csigákat amivel megyünk valamire, és átlag úgysem tud mit csinálni már, csak útban van Gyáááá
Egyébként szerintem sem pont Shikamarut kéne szivatni, akkor már inkább Sakurát, Inot vagy nem tudom. Vele még soha semmi rossz nem történt, azon kívül hogy a drága édes egyetlen Sasukéje sz*rik a fejére.
A másik meg, hogy legalább ha tényleg kiírja Kishi Shikát, akkor valami hősies halállal kéne, nem ilyen "megette a fa a chakrám, meghalok de legalább talizom a faterral" nyomi halállal Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/647/16 Ezt sem értem. Sasukénak honnan van ekkora pofája? Csak ennyire volt Naruto képes?! Egész eddig csak a seggén ült, semmit sem csinált, Narutonak a bele kilóg az 50milliomodik lehetetlen power up után, legalább 2x megmentette az összes shinobit egy nap alatt, Sasuke meg jön, és beugat... -.-
Most átvágta a fát, ha jól láttam, de amikor az emberek után ment a gyökér, akkor meg sem mozdult. És még ezek után Narutót szapulja... Hát fulladj meg te *****! Nevet

De ezekkel a különböző szinonimákkal a Yuubira, mint pl.: a hagymaszörny, feldobjátok a kedvemet, köszi! <3 Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5672 Dátum: 13 szep 19, 02:48:11 »

Nekem is gyanús, hogy Kishi nem mutatja Szöcsike csodaszépen csillogó, szexy szemeit. Az meg pláne, hogy milyen elbizakodott. Viszont, ha valami oknál fogva belilult, és karikás lett, a drága szeme, az mégis mi a búbánat miatt történt? Tán mert Naruto sírása meghatotta? Nevet Vagy az, hogy beleláttak Narcsi lelkébe? Bár az meg már utána volt...
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 19, 02:52:11 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5673 Dátum: 13 szep 19, 07:54:10 »

NE MÁÁÁÁÁR!!!!!!!!! Shikamaru nem hallhat meg Ohh My God Jujj de most Obitónak nagyon oda lesz pörkölve Ördögi Sasuke a kedvenc de ilyenkor Narutót is nagyon bírom amikor bepöccen meg akkor is amikor hülye Nevet   

Egy igazi fanboy kommentje...

Wáháhá, ha most Shikamaru meghal, az menő lenne, előbb Asuma, aztán az apja, most meg ő, még Sasuke követhetné, meg Karin... főleg Karin... Nem szerepel sokat, de sikerült irritálóbbá válnia, mint Sakurának, ami azért teljesítmény...

Aztán azt vesszük észre hogy akik a Chunin vizsgán részt vettek már senki se él Nevet Hát Karin tényleg már beteges ikszdé
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5674 Dátum: 13 szep 19, 08:06:06 »

Nekem is gyanús, hogy Kishi nem mutatja Szöcsike csodaszépen csillogó, szexy szemeit. Az meg pláne, hogy milyen elbizakodott. Viszont, ha valami oknál fogva belilult, és karikás lett, a drága szeme, az mégis mi a búbánat miatt történt? Tán mert Naruto sírása meghatotta? Nevet Vagy az, hogy beleláttak Narcsi lelkébe? Bár az meg már utána volt...
Az a vicc ebben,hogy igazából nem vicc,ugyanis a kyuubi chakrája felturbózza a mangekyout,és Sasuke ugye nemrég kapott,akinek egy lépésre(útra?)van már csak a rin'negan.

Bár nem hinném,hogy már kapásból Madarához hasonló szemei lennének,de ha Naruto tolna belé egy jó adag kyuubi chakrát előfordulhat. Nevet
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #5675 Dátum: 13 szep 19, 08:43:06 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/647/16 Ezt sem értem. Sasukénak honnan van ekkora pofája? Csak ennyire volt Naruto képes?! Egész eddig csak a seggén ült, semmit sem csinált, Narutonak a bele kilóg az 50milliomodik lehetetlen power up után, legalább 2x megmentette az összes shinobit egy nap alatt, Sasuke meg jön, és beugat... -.-
Most átvágta a fát, ha jól láttam, de amikor az emberek után ment a gyökér, akkor meg sem mozdult. És még ezek után Narutót szapulja... Hát fulladj meg te *****! Nevet

De ezekkel a különböző szinonimákkal a Yuubira, mint pl.: a hagymaszörny, feldobjátok a kedvemet, köszi! <3 Nevet

Szerintem itt nem nagyképűsködni akar vagy felvágni az erejével, az ilyen mondatokat inkább inspiráló célzattal szokták mondani. Naruto ilyenkor táltosodik meg, és lám, az utolsó képen már sikerült is újra összeszednie magát.
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5676 Dátum: 13 szep 19, 10:02:01 »

Amúgy, nem tudom, innen ki nézi az animét, de most ott volt pont egy rész, amikor Obito ránéz Narutora, és így valami ilyesmit gondol magában: "Miért is verne ki a veríték egy ilyen ellenféltől. Nem, Naruto csak Sasuke ösztönzésére szolgál." - tehát akkor most voltak tervei Sasukéval, amiket sosem tudunk meg? Mer tulajdonképpen eddig annyi volt, hogy odaadta Itachi szemeit, aztán meg nem engedte a háborúba, és soha nem volt semmilyen utalás rá, hogy valami szerepe is lesz, egyedül annyi, ha vége a háborúnak, akkor Kabuto megkapja, hogy bosszút álljon Orcsimarcsiért. Most akkor így ez a vonal el lett feledve, vagy Kishi továbbgondolta a dolgokat (HAHA), és Obitonak van még meglepetés a tarsolyában? 
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5677 Dátum: 13 szep 19, 10:12:59 »

Személy szerint lehet, hogy azt akarta volna elérni mint anno Madara rajta, hogy telebeszéli a fejét, és, hogy majd ő hajtsa végre a Mugen Tsukuyomit. Ezt onnan gondolom, hogy a Szadó-Mazóval szinkronba akarta hozni. Lehet az volt a terve, hogy Naruto hatására akarja elérni Szöcsiben azt, hogy szándékában álljon megcsinálni a Tsukuyomit.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5678 Dátum: 13 szep 19, 10:16:50 »

Amúgy, nem tudom, innen ki nézi az animét, de most ott volt pont egy rész, amikor Obito ránéz Narutora, és így valami ilyesmit gondol magában: "Miért is verne ki a veríték egy ilyen ellenféltől. Nem, Naruto csak Sasuke ösztönzésére szolgál." - tehát akkor most voltak tervei Sasukéval, amiket sosem tudunk meg? Mer tulajdonképpen eddig annyi volt, hogy odaadta Itachi szemeit, aztán meg nem engedte a háborúba, és soha nem volt semmilyen utalás rá, hogy valami szerepe is lesz, egyedül annyi, ha vége a háborúnak, akkor Kabuto megkapja, hogy bosszút álljon Orcsimarcsiért. Most akkor így ez a vonal el lett feledve, vagy Kishi továbbgondolta a dolgokat (HAHA), és Obitonak van még meglepetés a tarsolyában? 

Szégyen lenne ha csak 1 terve lenne a mugen tsukoyomira. Egyébként én mindig nézem az animét, és nekem is feltűnt.
A terveiről én sem tudok, de még csak nem is sejtem.  ikszdé De akár tartogathat még valamit a tarsolyában. Mondjuk egy úgynevezett "B" tervet.

A mondatát akár úgy is lehet érteni, hogy Sasukéban csak addig volt a pumpa míg meg nem ölte a testvérét. S lehet, hogy utána ""megnyugodott"" a pici lelke és már nem volt olyan motivált, csak oda vetette, hogyha ő már nincs a képbe, akkor jöjjön a szeretett konohája, ami miatt a bátyja ilyen életbe kényszerült.

Viszont mikor együtt harcoltak még a part 1-ben akkor mindig Naruto hozta ki belőle az erősebb énjét, és ugyanígy volt fordítva. Egymást biztatták, hogy még keményebben és még erősebben kell neki látniuk, különben veszítenek.

Amíg pedig távol voltak egymástól, addig Sasuke csak a gyűlöletből merített erőt, míg Naruto Sasukéből, hogy vissza hozhassa. Bár az a drámai ""vissza hozása"" elmaradt, mert végül is kis mese után maga döntött, hogy vissza áll a jó oldalra, annak ellenére, hogy megakart mindenkit ölni.  ikszdé
Obitora vissza térve, ha lennének még tervei Sasukéval, akkor nem biztos, hogy sikerülne már. Hiszen kijelentette szöcsike, hogy Hokage akar lenni. S ahogy eddig ismerhettük nem igen vonja vissza a szavát.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5679 Dátum: 13 szep 19, 10:52:36 »

Egyáltalán nem szégyen, hogy csak egy terve van hozzá. Végső célból mindig is csak egy lehet. A hozzávezető út az amely tartalmazhat több tervet. És ezek már többször is változtak az idők folyamán Obitonál. Például képtelen volt begyűjteni a nyolc és kilencfarkút.

Mondjuk, szerintem itt lesz majd valahol szerepe Orochimaru és gondolom az általa írt tekercsnek amelyet Sasuke olvasott. Ő azért valamit tudhat ennek a tervnek a végrehajtásáról, illetve annak gyengeségeiről.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5680 Dátum: 13 szep 19, 13:52:53 »

Lehet hogy rosszul emlékszem, de mintha az egyik mangába Narutonál megjelent volna a rin'negan egy pillantra. Asszem akor, mikor a bijuk csakrát nyomtak belé. Lehetséges lenne, hogy Sasukénak meg Narutonak is meg lesz a spéci szem? Mert tudjuk, hogy a Sharingan után az jön. És réééégebről rémlik még valami olyasmi is, hogy az Uzumaki klán tagjainak van valami ilyesmi képességük. Nagato is az Uzumaki klán tagja (tipikus vörös, mint Kushina is). Naruto csak az apja miatt lett szőke. Mit gondoltok?
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5681 Dátum: 13 szep 19, 14:15:37 »

Lehet hogy rosszul emlékszem, de mintha az egyik mangába Narutonál megjelent volna a rin'negan egy pillantra. Asszem akor, mikor a bijuk csakrát nyomtak belé. Lehetséges lenne, hogy Sasukénak meg Narutonak is meg lesz a spéci szem? Mert tudjuk, hogy a Sharingan után az jön. És réééégebről rémlik még valami olyasmi is, hogy az Uzumaki klán tagjainak van valami ilyesmi képességük. Nagato is az Uzumaki klán tagja (tipikus vörös, mint Kushina is). Naruto csak az apja miatt lett szőke. Mit gondoltok?

Nincs ilyen képességük, csak akkora chakrájuk van, hogy kezelni tudnák, ezért adta Madara Nagatonak.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5682 Dátum: 13 szep 19, 15:53:55 »

Még mindig nincs kage áldozat, pedig ez már a végjáték:/ Azt hittem legalább Tsunade meghal a többiek felgyógyítása érdekében, de már ő is fullos, ahogy láttam.
Szegény Obito ellen most már tényleg mindenki a világon összefogott, még Madara is ellene van.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5683 Dátum: 13 szep 19, 17:35:11 »

Azért várjuk ki a végét.Gondolom nem ilyen kiszámítható a háború vége:Megjönnek a kagék,egy kis nosztalgia,szép közös támadások,Obito meghal.
Remélem a végén lesz valami csavar.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 19, 17:36:13 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5684 Dátum: 13 szep 19, 18:16:20 »

Tuti lesz még valami Gondolkozik hiszen még messze van a vége Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!