24 máj 25, 12:42:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744967 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #5190 Dátum: 13 júl 31, 20:11:57 »

Egyébként most hogy Hashirama és Madra újra harcolunk, gondolom elfognak beszélgetni a múltról és remélem kiderül hogy Madara hogy élte túl a Végzet Völgyében a csatát. Meg talán Madara oldaláról is lesz egy kis visszaemlékezés.

Teljesen felesleges mivel már régebbi fejezetből megtudhattad a választ rá  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/14  Madara volt az egyetlen aki átlátott ezen a technikán+ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/9 itt biztos hogy valamit aktivált a sharinganjával és valószínűleg tartom hogy az Izanagit mert ha csak egy átlagos clon lett volna eltűnt volna amint leszúrta,meg ez megmagyarázná mi történt a szemével mikor Obito is kérdezte tőle mi van a szemével és ezt már a storyba megtudtuk az izanagi mi célt szolgál, valószínűleg tartom Hashirama is sejtette hogy túlélte mivel itt felfigyelt egyből valamire http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/15

Kicsit régebi témára még visszatérve szerintem a 6 út szerintem egyrészt ezekből álhat bár ez csak Saját vélemény de idővel remélem kiderül
1 Uchiha vérvonal (Sharingan)
2 Senju dns
3 Rinengan
4 4 fajta elem használat
5 az összes bijuu jincsije
6 meg kérdéses : D  de ez mondom csak saját vélemény : D
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 31, 20:16:53 írta amidamaru001 » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5191 Dátum: 13 júl 31, 20:25:17 »

Egyébként most hogy Hashirama és Madra újra harcolunk, gondolom elfognak beszélgetni a múltról és remélem kiderül hogy Madara hogy élte túl a Végzet Völgyében a csatát. Meg talán Madara oldaláról is lesz egy kis visszaemlékezés.

Teljesen felesleges mivel már régebbi fejezetből megtudhattad a választ rá  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/14  Madara volt az egyetlen aki átlátott ezen a technikán+ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/9 itt biztos hogy valamit aktivált a sharinganjával és valószínűleg tartom hogy az Izanagit mert ha csak egy átlagos clon lett volna eltűnt volna amint leszúrta,meg ez megmagyarázná mi történt a szemével mikor Obito is kérdezte tőle mi van a szemével és ezt már a storyba megtudtuk az izanagi mi célt szolgál, valószínűleg tartom Hashirama is sejtette hogy túlélte mivel itt felfigyelt egyből valamire http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/15

Kicsit régebi témára még visszatérve szerintem a 6 út szerintem egyrészt ezekből álhat bár ez csak Saját vélemény de idővel remélem kiderül
1 Uchiha vérvonal (Sharingan)
2 Senju dns
3 Rinengan
4 4 fajta elem használat
5 az összes bijuu jincsije
6 meg kérdéses : D  de ez mondom csak saját vélemény : D

Ha Madara elizázta az egyik szemét, akkor mégis hogy fejlesztett ki két rinnegánt? Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #5192 Dátum: 13 júl 31, 20:34:21 »

meg tudnátok mondani, hogy az alábbi oldalon, az első kockában, a bal oldalon mi látható?
egyszerűen nem tudom kivenni. Mosolyog
 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/641/5
Naplózva
Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #5193 Dátum: 13 júl 31, 20:37:09 »

Egyébként most hogy Hashirama és Madra újra harcolunk, gondolom elfognak beszélgetni a múltról és remélem kiderül hogy Madara hogy élte túl a Végzet Völgyében a csatát. Meg talán Madara oldaláról is lesz egy kis visszaemlékezés.

Teljesen felesleges mivel már régebbi fejezetből megtudhattad a választ rá  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/14  Madara volt az egyetlen aki átlátott ezen a technikán+ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/9 itt biztos hogy valamit aktivált a sharinganjával és valószínűleg tartom hogy az Izanagit mert ha csak egy átlagos clon lett volna eltűnt volna amint leszúrta,meg ez megmagyarázná mi történt a szemével mikor Obito is kérdezte tőle mi van a szemével és ezt már a storyba megtudtuk az izanagi mi célt szolgál, valószínűleg tartom Hashirama is sejtette hogy túlélte mivel itt felfigyelt egyből valamire http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/15

Kicsit régebi témára még visszatérve szerintem a 6 út szerintem egyrészt ezekből álhat bár ez csak Saját vélemény de idővel remélem kiderül
1 Uchiha vérvonal (Sharingan)
2 Senju dns
3 Rinengan
4 4 fajta elem használat
5 az összes bijuu jincsije
6 meg kérdéses : D  de ez mondom csak saját vélemény : D

Az ott a kyuubi szeme volt...ugyanis amikor sharingannal irányítják, az ő szeme is átvált, legalábbis az eddigiekből az derült ki számomra.
Kizárt, hogy izanagizott volna, hiszen mindkét szemében felébresztette a rin'negant. Azt pedig pontosan tudjuk, mi lett a szemével, át ültette őket Nagatóba, pont az Obis visszaemlékezésnél mondja...
Hashirama szerintem csak azt bámulta, hogy eleredt az eső, gondolván, hogy "az égiek is sírátják a barátját" Nevet
Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5194 Dátum: 13 júl 31, 21:07:43 »

meg tudnátok mondani, hogy az alábbi oldalon, az első kockában, a bal oldalon mi látható?
egyszerűen nem tudom kivenni. Mosolyog
 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/641/5

Az ott Gamakichi lába.
Ez sem volt rossz fejezet. Tetszett a második-negyedik kombója, bár nem hiszem, hogy sokat ártottak vele Yubitonak. Valahogy Madara- Hashi harca nem tud foglalkoztatni. Az már jobban, hogy mit tervez Madara Yubitoval.

Temari+Shika+a többiek... felesleges időhúzás jelentéktelen mondatokkal.
Szerintem a Shikamarus rész nem volt az. Gondolom majd a kellő pillanatban ő fogja meglátni Yubito gyenge pontját. Legalábbis remélem, hogy lesz még szerepe a nézőseregnek.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #5195 Dátum: 13 júl 31, 21:14:43 »

Fogadni mernék, hogy a következő részben meg kiderül, hogy Obitonak meg se ártott ez a támadás és megint kezdődik jóformán minden előlről. Igazából Madarától várnék már valami újdonságot, az ő gonosz karaktere jobban tetszik, mint Obitóé, de néha már azt hiszem, hogy Madarát egyedül csak a harc érdekli Hashiramával és ha kiélvezte a harcot békével távozik a túlvilágra.
Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #5196 Dátum: 13 júl 31, 21:59:14 »

A vicc az, hogy ha meghal valaki akkor eltűnik a chakrája. Ezek ketten egymást kilométerekről megérzik és mégsem vette észre, hogy Madara életben maradt?
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5197 Dátum: 13 aug 01, 05:50:32 »

Talán direkt hagyta élve.
Hasi nekem olyan karakternek tűnik hogy:Jaj a haverom lerombolja a fél világot de nem ölöm meg mert jó barát és ink rejtőzzön el és tudja mindenki úgy hogy meghalt
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5198 Dátum: 13 aug 01, 07:15:38 »

Moderátor:
Rikudou hat útjáról ebben a témában értekezzetek: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5199 Dátum: 13 aug 01, 08:19:17 »

egyre zavarosabb az egész. a ngeyedi8k már a technikák nevén lovagol.
én megértem hogy kell a végsőkig való feszítés, no de így? Szomorú
nekem a Katarzisról inkább a Jó, a Rossz meg a Csúf című western vége jut eszembe. Na ott tényleg nem lehetett tudni mi lesz.
Vajon Szőke a kötelet lövi el, vagy a fakeresztet? Mosolyog

De ez? Több a kérdőjel ! Még Obito sem érti. és madara ? az egyetlen előrevívő mondat ez:"Feltartalak még egy kicsit"
 Technikai KO

Nem akarom hogy a manga véget érjen (bár ez az érzésem van) de ez a küzdelem nyugodtan véget érhetne.

Amúgy a Reáliák Nagykönyve szerint tényleg Shikamaru lenne a legjobb kage-jelölt: hidegfejű, jó taktikus, tud hatni másokra.
Naruto kitartását csipázom, de ő a hülyeségeivel kiüti saját magát. A Tanács sosem foglalkozott komolyan személyével Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5200 Dátum: 13 aug 01, 09:08:04 »

Egy apró, de fontos kis jelenet tetszene, ha feltűnne a mangában:
Kakashi újra megjelenik, és a Negyedik köszönetet mond neki, amiért vigyázott Narutóra. Ugye az 2 dolog miatt is fontos. Először is Minato apaként és senseiként is köszönetet mond a tanítványának, hogy vigyázott a fiára. Másrészről pedig Kakashi, bár Rint nem tudta megmenteni, de legalább egy embernél sikerrel járt a "Nem hagyom, hogy a bajtársaim meghaljanak!" ideológiája. ^^

Mindenesetre nem lenne jó, ha kimaradna Kakashi és a Negyedik találkozása.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #5201 Dátum: 13 aug 01, 09:41:45 »

Egy apró, de fontos kis jelenet tetszene, ha feltűnne a mangában:
Kakashi újra megjelenik, és a Negyedik köszönetet mond neki, amiért vigyázott Narutóra. Ugye az 2 dolog miatt is fontos. Először is Minato apaként és senseiként is köszönetet mond a tanítványának, hogy vigyázott a fiára. Másrészről pedig Kakashi, bár Rint nem tudta megmenteni, de legalább egy embernél sikerrel járt a "Nem hagyom, hogy a bajtársaim meghaljanak!" ideológiája. ^^

Mindenesetre nem lenne jó, ha kimaradna Kakashi és a Negyedik találkozása.

Szerintem biztos nem fog kimaradni Mosolyog Viszont Kakashi már visszatérhetne a Dimenzióból elvégre azért annyira nem sérült meg.

Kíváncsian várom hogy Madara miért tartja még egy "kicsit" fel Hashiramát. Talán Obito még tovább változik? Bár ez reális mert mondta a 8farkú is hogy még fejlődni fog. De ennek semmi értelme nem lenne hogy ezért tartaná fel Hashit.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5202 Dátum: 13 aug 01, 11:17:52 »

Dehogynem lehet. ^^ A Tízfarkúnak ezt a formáját még képes "magában tartani" Tobi. De lehet, hogy a következő már kitör belőle. Lehet erre vár Madara. Mert ugye épp lefoglalják Tobit is (úgy-ahogy). ^^ Viszont, ha Hashirama is odamenne, akkor lehet le is tudnák kapcsolni, ami neki nem lenne előnyös.

De az is lehet, hogy Madara igenis Sasukét és Narutót figyeli, és kíváncsi arra, hogyan alakítanak. Mert felismerte, hogy a két "kölyök" olyan, mint ők voltak. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 11:18:24 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5203 Dátum: 13 aug 01, 12:33:18 »

Dehogynem lehet. ^^ A Tízfarkúnak ezt a formáját még képes "magában tartani" Tobi. De lehet, hogy a következő már kitör belőle. Lehet erre vár Madara. Mert ugye épp lefoglalják Tobit is (úgy-ahogy). ^^ Viszont, ha Hashirama is odamenne, akkor lehet le is tudnák kapcsolni, ami neki nem lenne előnyös.

De az is lehet, hogy Madara igenis Sasukét és Narutót figyeli, és kíváncsi arra, hogyan alakítanak. Mert felismerte, hogy a két "kölyök" olyan, mint ők voltak. ^^

Szerintem is kíváncsi Narutora és Sasukére, mert hát biztosan látta azt, hogyan toppant be közéjük. Az a tipikus szikra mindenkinél ott volt, hogy jáj egy Uchiha ráadásul nem is akárki...! De Naruto az kb úgy reagálta le a dolgot, ahogyan Hashirama tette anno, mikor megtudta vagy sejtette, hogy az újdonsült barátja egy Uchiha.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #5204 Dátum: 13 aug 01, 13:56:51 »

Nekem a legjobban az tetszett hogy Naruto és Sasuke vállvetve harcolnak, ráadásul mosolyognak Nevet De mondjuk én régebben arra vártam nagyon hogy ők ketten megkűzdenek egymással.De ez sem rossz :DD Jó rész volt
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!