24 máj 25, 22:46:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745934 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5010 Dátum: 13 júl 17, 14:09:41 »

A legtöbb olvasóval elelntétben én meg is szoktam érteni a fejezetet. Ha Kishimoto csak azt akarná mutatni, hogy nem szokott hozzá a Juubihoz, akkor rendben, hajrá, de csinálhatná sokkal kevésébé nevetséges módon is. Vagy ne adj' isten menőn, de ezzel nyílván túl sokat várok el. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5011 Dátum: 13 júl 17, 14:11:47 »

Én annál a képnél konkrétan hangosan felröhögtem. xD Ezt egyenlőre én sem tudom hova tenni. >.< Ez már vicc kategória. Attól még, hogy szokatlan ez az erő számára nem kellene így felfújnia. Pojén Biztos meg lehetett volna oldani egy kicsit komolyabban... A fejezet amúgy jó volt, nekem tetszett, hogy végre megmozdult az összes hokage. Naruto meg Sasuke fejét (szemét) meg azért kapta el az újdonsült, immáron furcsán felpuffadt főboss, mert be akarja darálni ugyan úgy, mint Sarutobiét. Ebbe szerintem semmi többet nem kell belelátni, értem a szemcserére, vagy miket írtatok még... Madara meg egyértelműen harcolni akar már végre. Most ha jól látom elkapta az igazi Hashit, kétlem, hogy egy "alapos verés" nélkül elengedné. Nevet Sasukenak meg a végén tényleg megjön az esze?? Nevet
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5012 Dátum: 13 júl 17, 14:26:45 »

Mondjuk én nem értem ezen miért kell fennakadni, miközben meg egyesek bekapnak egy pirulát, és akkorára nőnek mint a Gedou Mazou.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5013 Dátum: 13 júl 17, 14:35:32 »

Sok minden van ebben a mangában, amit nem értünk. Nem is kaptunk rá választ. Ne is akard megérteni.  ikszdé

Mikor a Kagék harcoltak a feltámadt hokagékkal, aki Gaarával harcolt nem tom mi a neve, az is felfújódott, majd robbant egyet. Lehet valami van a gyomrában?

Az hogy Juubito hogy nézz ki, szerintem vicces. Annyira keni vágja a négy elemet, hogy már nehezére esik összetartania magát.
A kezénél az a fekete gömb, az olyan formálható valami, mint egy kard, de ezt ő idézte elő. Praktikus mert nem tudják kiverni a kezéből.

Hogy miért pont Sasuke és Naruto szemét fogta be? hát, az is lehet, hogy genjutsuba tette őket? vagy ha robbantani akart volna, akkor már megtehette volna azzal a fekete hosszú izével a kezében. Ám mivel Naruto abban a formában van, az is lehet, hogy az érintéstől belefog látni a Juubitoba és meglátja a bijuukat ha csak egy pillanatra is. Akár


Apropó, hol van ez a Sakura? hol maradt le? mintha valami olyasmit mondott volna, hogy most már nem hátul fog állni, hanem tenni is fog valamit.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 14:37:23 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5014 Dátum: 13 júl 17, 14:59:10 »

Sok minden van ebben a mangában, amit nem értünk. Nem is kaptunk rá választ. Ne is akard megérteni.  ikszdé

Mikor a Kagék harcoltak a feltámadt hokagékkal, aki Gaarával harcolt nem tom mi a neve, az is felfújódott, majd robbant egyet. Lehet valami van a gyomrában?

Az hogy Juubito hogy nézz ki, szerintem vicces. Annyira keni vágja a négy elemet, hogy már nehezére esik összetartania magát.
A kezénél az a fekete gömb, az olyan formálható valami, mint egy kard, de ezt ő idézte elő. Praktikus mert nem tudják kiverni a kezéből.

Hogy miért pont Sasuke és Naruto szemét fogta be? hát, az is lehet, hogy genjutsuba tette őket? vagy ha robbantani akart volna, akkor már megtehette volna azzal a fekete hosszú izével a kezében. Ám mivel Naruto abban a formában van, az is lehet, hogy az érintéstől belefog látni a Juubitoba és meglátja a bijuukat ha csak egy pillanatra is. Akár


Apropó, hol van ez a Sakura? hol maradt le? mintha valami olyasmit mondott volna, hogy most már nem hátul fog állni, hanem tenni is fog valamit.  ikszdé

Juubito gyomrában Nevet Lehet tőle puffadt fel. Tudjátok, hogy van ez... a haszontalan dolgokat nehezen emészti meg a szervezet Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5015 Dátum: 13 júl 17, 15:32:25 »

Én először azt hittem hogy egy Bijuu bombára készül anno Naruto is a 4farkú alakba így csinálta.
Vagy egyszerűen egyszerűen rossz az emésztése.Nem csoda Obito fele "fából" azt nem lehet könnyű megemészteni. smirksweat
Naplózva

Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5016 Dátum: 13 júl 17, 16:57:31 »

Sasuke annó porig akarta égetni a Juubit, most meg Naruto megmentésénél azt mondja, hogy Ő akarja eltörölni a múltat. Szóval esélyes, hogy az a terve, hogy a bijuukat (mint tömegpusztító fegyvereket és háborús feszültség forrásokat) kivonja a shinobi világból. Ebbe Naruto is beletartozik, ami jó okként fog szolgálni egy végső harcra, hacsak Naruto be nem adja a derekát és önként "el nem engedi" Kuramát.
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5017 Dátum: 13 júl 17, 17:02:00 »

Hát ha Kurama jobb jövő felé vehetné az irányt, teszem azt "megbékélve" tudva élni elszigetelt helyen, akkor szerintem simán elengedné. De jönne ilyenkor a "mivan ha" megint tombolni kezdene, stb...
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5018 Dátum: 13 júl 17, 17:11:14 »

Nem, hanem mivan ha jönnek a rossz shinobik és ismét bezárják? És felhasználják akár , az akatsuki is csinálta most a többi bijuuval? nem mindenki békét akar.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5019 Dátum: 13 júl 17, 17:16:40 »

Sasukénak meg még mindig jóval több esze van, mint Narutonak és ezt Minato is elismerte. ikszdé
Sasuke meg az ész egy mondatban,na ez jó volt.xD
Idézetet írta: lina22 link=topic=7066.msg834114#msg834114

Apropó, hol van ez a Sakura? hol maradt le? mintha valami olyasmit mondott volna, hogy most már nem hátul fog állni, hanem tenni is fog valamit.  ikszdé
Az a baj,hogy a megfejtéshez még csak olvasni sem kell a mangát,elég a képeket nézegetni.
Tökéletesen kivehető,hogy Obitobi a Hokagékat úgy eszi reggelire,hogy nagyon csúnyán.
Nagymenőék (Sasuke meg Naruto) pedig ahogy nézem azt se tudják hol vannak,miközben Naruto még Madarával is felvette a harcot szinte egyedül(szóval elég nevetséges a dolog),naakkor szted Sakurának itt mi keresnivalója de komolyan? ikszdé
Bár hozzáteszem én örülnék egy kis magánakciónak tőle,ahol ver egy erőteljeset Obito arcába,aki ettől csúnyán kifeküdne.
Az a vinnyogás amit páran levágnának utánna igencsak szórakoztató lenne. ikszdé

A fejezethez is hozzászólva,jó kis harc,bár nemhiszem el,hogy Saru teljes komolysággal shurikennel akarta megsebezni a 10 farkút,jól le is szedték az arcát. ikszdé
Minato meg úgy tűnik egy kis időre főhőssé avanzsál,neki kell megmentni mindenkit,ami nekem nem hátrány,mivel bírom a stílusát.

Madara meg nagyon leugrott Hashi elé,pont mikor nemrég az ütőkártyájáról beszélt,csak nem a jó öreg első maga az a bizonyos ütőkárta,kiváncsi vagyok igazam lesz-e,és Madara azért vágott az első feltűnésénél olyan elborult arcot,és volt tök nyugodt eddig,mert Orochiék elintézték neki,hogy feltűnjön a gyerekkori haver,akivel neki valamilyen terve lehet.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5020 Dátum: 13 júl 17, 17:21:22 »

Ahogy Sasuke is megmondta Narutonak, hogy azért mennek közel a Juubitohoz, mivel tudják magukról, hogy edos zombik. Ergo feltámadnak úgy is, viszont így megtudják, milyen jutsukat, mozdulatokat használ az ellenség. Magyarul ők csak tesztelők!  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5021 Dátum: 13 júl 17, 17:23:36 »

Arra gondoltam, hogy a manga végén Sasuke mindegyik bijuut "megöli" már csak Bee és Naruto vannak, Narutonak érkezne egy levél, hogy a megölte őt is Sasuke és a falu felé tart, hogy végezzen, vele ekkor találkoznak a Végzet völgyénél és elkezdődne a Madara-Hashirama II.verziója. Nevet

A mangáról meg,Juubito az eddigi legrosszabb fő gonosz, inkább paródia régi önmagának, mint félelmetes pusztító gép. Azt meg hogy elkapta az egész fejüket (nem csak a szemüket) abban akym17nek van igaza, nem kel túl komplikálni a dolgokat csak néha kacsint
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5022 Dátum: 13 júl 17, 17:31:31 »

Ránézésre ott vannak a kezeinél a golyók jó eséllyel ha minato nem lép közbe, akkor át lenne pukkantva a kis kobak.
De minato tuti közbelép szal nem lesz gond.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5023 Dátum: 13 júl 17, 18:02:07 »

Ahogy Sasuke is megmondta Narutonak, hogy azért mennek közel a Juubitohoz, mivel tudják magukról, hogy edos zombik. Ergo feltámadnak úgy is, viszont így megtudják, milyen jutsukat, mozdulatokat használ az ellenség. Magyarul ők csak tesztelők!  ikszdé

Mosolyog Hát még ha a rendes kagék odaérnek! ők biztosan a Hashirama- madara küzdelembe vonulnak.
ez a rész megint egy felhype-olás. Kábé olyan mint DBZ (DragonBál Z) -ben Cell vagy épp Buu kerettörténete.
már nem tudom mi lenne az igazi kiút.
Szomorú  Gondolkozik  >.<#
 Technikai KO

Már Uccuneki Nyáruto sem érti !  Nevet  ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5024 Dátum: 13 júl 17, 18:06:46 »

Persze, hogy közbelép. Hogy nézne már ki, hogyha meghalna a főszereplő a harc közepén, cnaj, hát hová gondoltok ti...  Pojén
Obito pedig tényleg nevetségesen nézett ki, lehetett volna 1 átmeneti üzemzavar is nála, nem pedig Dodoria kiszerelés. Nevet Repül a bálna, mindenki álljon vigyázva!!! Faceg
Madara és Hashirama harca lesz még érdekes. Gondolom lesz némi eszmecsere + Madara EMS-ére is kitérhetne végre Kishimoto.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!