24 máj 25, 06:07:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744564 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4845 Dátum: 13 júl 04, 10:52:55 »

Hát, az tény, hogy sok karakter mozog. Ezért kellene kinyírni a 90%át, vagy kellene elküldeni a francba, hogy úgyse tehetnek semmit, ez nem az óvodai homokozó, ahol keresnivalójuk van. kacsint Most még jön az 5 szégyen is vissza, mert ugye 1 alázás nem volt elég, szóval még több mozgatni-való emberke. Fantörpikus. Nevet

Obito pedig remélem most már nem szerencsétlenkedik tovább, hanem elkezdi a MugenTsukuyomit, vagy legalább aprít egy jó nagyot, mielőtt végérvényesen le nem győzik. Mert a sorsa úgyis az lesz.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4846 Dátum: 13 júl 04, 13:19:46 »

Ugyan, most az 5 kage a szeretet (és a többiek erejével) úgyis legyőzi közös erővel Madarát, aki halovány mosollyal az arcán és azzal a gondolattal fog elenyészni apró edofecnikké hogy 'Hmm, a világ jó kezekben van az új generációnak hála, most már békében meghalhatok'. Persze ezen mindkei meghatódik és elkönyvelik az örökkévalóságnak hogy ez a Madara nem is volt olyan rossz arc, csak már öreg... Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #4847 Dátum: 13 júl 04, 14:06:45 »

Nekem kicsit azért homályos. "Madara feltámasztósdi" nem sikerül mert Minato megcsikálja, és hopp benyeli a nagydeget? Gyakorlatilag félhullán? Előtte egészségesen mért nem tette meg ezt, mikor rendes esélye volt rá? Most semmi kézpecsét meg valami akármi nélkül, lenullázva hopp megcsinálja? Valakinek ötlete, hogy ez hogy s mint?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4848 Dátum: 13 júl 04, 14:11:25 »

Hát a fogalmazásod homályos valóban. Valóban érdekes amire gondolsz, de szerintem egy Obito kaliberű embernél már ezen nem érdemes fennakadni.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #4849 Dátum: 13 júl 04, 14:27:19 »

Így viszont nincs szükség a "The great Wall"-ra, hogy nincs fizikai Juubi. Tehát mehet egy Madara vs. Hashirama harc ismét, ahol (remélem) elmondja madár, hogy hogy a retekbe élte túl a legutóbbi meccset.
Naruto meg az apja valószínűleg zászlóik alatt egyesítenek minden embert és erőiket, hogy kitörjenek a cirógatásból. Nevet
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #4850 Dátum: 13 júl 04, 16:59:30 »

Nekem kicsit azért homályos. "Madara feltámasztósdi" nem sikerül mert Minato megcsikálja, és hopp benyeli a nagydeget? Gyakorlatilag félhullán? Előtte egészségesen mért nem tette meg ezt, mikor rendes esélye volt rá? Most semmi kézpecsét meg valami akármi nélkül, lenullázva hopp megcsinálja? Valakinek ötlete, hogy ez hogy s mint?

erre egy korábbi hozzászólót tudok idézni:"Obito megvárta, mit lép Madara, és csak utána lépett ő" Ezt elég elképzelhetőnek tartom, mert gondolj bele, ha nekikezd, aztán Madara szól: "nem a..." és megszakítja a fekete zetsu sejtjeivel. Ez így volt jó, végre egy jó fejezet, hosszú idők óta.

Hajrá Obito, a Mugen Tsukuyomi már a küszöbön van!
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4851 Dátum: 13 júl 04, 17:12:06 »

Obitó ereje durca lesz de ne feledjük el hogy a bijuuk ereje nem a farkak számával arányos... a Kyuubi (mármint a teljes) szerintem vagy 10szer erősebb mint azok a Bijuuk amik a juubiban vannak (az egyiket Deidara röhögve lenyomta)

higyjétek el hogy Narutó simán előhúzhat olyan módot amivel felveheti a versenyt Obitóval főleg ha megkapja a másik 50%ot.. persze a kamui még mindig ott van (de mivel Kishi úgy sem fogja engedni hogy Obitó megszabaduljon Minatotól meg Kakashitól összehozzák)

persze az is lehet hogy Obitó nem fogja tudni irányítani a 10est vagy simán megtér (bár azok után hogy Kakashi sikertelenül próbálta megtéríteni néhány fejezettel ezelőtt elég hülyén nézne ki ha most hirtelen valakinek sikerülne)

Hát, az tény, hogy sok karakter mozog. Ezért kellene kinyírni a 90%át, vagy kellene elküldeni a francba, hogy úgyse tehetnek semmit, ez nem az óvodai homokozó, ahol keresnivalójuk van. kacsint
kb összefoglaltad 2 mondatban hogy miért borzalmas az egész juubi revival arc... azt a 3 embert leszámítva akiknek a fanbázisát Kishi kiakarja elégíteni mindenki felesleges takarmány lett....
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #4852 Dátum: 13 júl 04, 18:02:45 »

röhögnék ha Madara utána meg magába pecsételné Obitot
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4853 Dátum: 13 júl 04, 18:14:31 »

Nem hinném, hogy ez így működne. Arra inkább lehet számítani, hogy megszállja a testet mint Orochimaru és így válna jinchurikivé. Az más kérdés, hogy ez sikerül neki?
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #4854 Dátum: 13 júl 04, 18:43:08 »

Nekem kicsit azért homályos. "Madara feltámasztósdi" nem sikerül mert Minato megcsikálja, és hopp benyeli a nagydeget? Gyakorlatilag félhullán? Előtte egészségesen mért nem tette meg ezt, mikor rendes esélye volt rá? Most semmi kézpecsét meg valami akármi nélkül, lenullázva hopp megcsinálja? Valakinek ötlete, hogy ez hogy s mint?

Hát szerintem egy-két fejezeten belül majd kapunk rá magyarázatot.
Addig is én arra tippelnék, hogy az évek alatt beleépítettek a Gedou Mazou-ba mindenféle "biztonsági pecsétet" vagy ilyesmit, hogyha működésbe lép a terv akkor mindent el lehessen intézni könnyen gyorsan egyszerűen.

BTW:
Szerintem tök jó lenne, ha Obito elnyomná a Mugen Tsukuyomi-t és ilyen Naruto Shippuuden Movie 6 áthallással a shinobiknak valahogy meg kellene törni a genjutsu-t. Meg így végre el lehetne játszani azt, hogy ennyi halál, meg háborúskodás, meg szenvedés után legyen legalább EGY darab random shinobi, akinek megtetszik az ötlet, hogy egy álomvilágban él ahol újra élnek a szerettei, és legalább MEGFONTOLJA, hogy ott marad.
Meg Obito is akkor veszít csak igazán, ha a terve létrejön ugyan, de mégsem sikerül ezzel nyugalmat és békét teremteni.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4855 Dátum: 13 júl 04, 18:54:35 »

Idézet
Obitó ereje durca lesz de ne feledjük el hogy a bijuuk ereje nem a farkak számával arányos... a Kyuubi (mármint a teljes) szerintem vagy 10szer erősebb mint azok a Bijuuk amik a juubiban vannak (az egyiket Deidara röhögve lenyomta)

Szerintem csak túlzol, kyuubi erős, sőt ő a legerősebb, de 10x kétlem, hogy erősebb. Szerintem kishimoto nem hiába mutatta azt, hogy 5bijuu szintű bijuu bombát tolt le a kyuubi. Szerintem legjobb esetbe is max. azzal az 5-el egyszintű aztán még ott van a maradék kettő akivel a Hachibi elbán. Szóval szerintem mostani juuby ereje olyan lehet mint kyuubi+hachibi ereje ami valljuk be, ha obito szintű krapekba beletömnek kyuubi+hachibi szintű erőt akkor eléggé brutál lehet majd utána. Persze értem, hogy te aba a tudatba élsz, hogy ez a kyuubi aki 5bijuuval volt egyenlő csak a fél kyuubi és a másik felével 10x erősebb lenne (ami kb. a jelenlegi juuby erejének másfélszerese), de kétlem, hogy kyuubi és a többi bijuu között ennyi különbség lenne így szerintem a kyuubi teljes ereje abba a 16évbe már visszatermelődhetett. Szerintem ez is bőven más szint, hogy 5bijuuval vetekszik az ereje nem hinném, hogy kishimoto ekkora erőt akarna dobni a kyuubinak mert ha tényleg csak a fele ilyen erős akkor az egész tette ki a régi juuby erejének a felét.
Elméletemet szerintem az is bizonyítja, hogy teljes kyuubit képes volt hashirama egyedül lefogni meg pecsételgetni míg a mostani juubyhoz négy hokage kell (úgy, hogy hashirama is ott feszít) miközben még a 7es csapat támadja is a dögöt. Szóval ha teljes kyuubi olyan erős lenne mint amit mondtál akkor az erősebb lenne vagy minimum olyan erős lenne mint a jelenlegi juuby (főleg úgy, hogy hachibi (második legerősebb bijuu) sincs benne csak egy nagyon kis része).
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 19:01:43 írta Mach5 » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #4856 Dátum: 13 júl 04, 19:21:08 »

A Kyuubi és a Hachibi is méretben kb. egyenlőek a Juubi egy darab bijuu bombájával. Szerintem a jelenlegi Juubi ereje nem egyszerűen az őt alkotó bijuuk erejének az összege, hanem annak sokszorosa. Sokkalta nagyobb, mint pl. a Kyuubi és Hachibi együttes ereje, láthattuk mire mentek ellene... Ugyanakkor a Juubi természetirányító erejéről se feledkezzünk meg. Na most az a kérdés vajon Obito mihez kezd ezzel az erővel? Lehet, hogy semmit és rögtön nekilát a Mugen Tsukuyominak, de valószínűleg ha ilyen egyszerű lenne akkor az egész eddig bohóckodás a haderővel felesleges lett volna, biztos elő kell készíteni a jutsut...

Amúgy Bee mégis hol az istenben van? Még mindig a sebeit nyalogatja? Jó régóta nem láttuk  Hmm?.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4857 Dátum: 13 júl 04, 19:32:05 »

nclearu hidd el még a hülye sem kíváncsi rád szal nyugodtan befejezheted ezeket.

Visszatérve a lényegre, Kurama úgy nyilatkozott , hogy a chakráját megbecsülni sem lehet olyan sok. Összemérve Kuramával és Gyukival a Juubi Biju bombája messze más szinten van, nem is beszélve, hogy visszapöckölte amit rálőttek.
Szóval elméletileg végtelen lehetőség van benne. Valószínűleg a vagy a Rinnegan is azt a célt fogja szolgálni, hogy irányíthassa majd(valahogy úgy mint Kurama esetében tette a Sharingannal), mert kötve hiszem , hogy a csatamezőn kezdené el gyakorolni az irányítását.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #4858 Dátum: 13 júl 04, 20:54:21 »

Most, hogy barátunk őrzi a 10fakrút, nem kell neki is valami hatalmas volumenű dolgokon átesnie, hogy használhassa a juuby erejét? Vagy itt már pont leszarjuk az ilyeneket?
Tehát, míg eddig mindig az volt, hogy "óvatosan, különben gebasz lesz és elszabadul a cunami" azt most skippeljük és jöhet a hatalomátvétel a dög felett és uccu?
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4859 Dátum: 13 júl 04, 20:59:01 »

Nos én úgy képzelem el, hogy mivel már benne van egy elég tápos pecséttel plusz a rinnegan/sharingan kombóval elképzelhető , hogy sikerül irányítása alá vonnia. Képzeld el , hogy madara lesz Kurama hordozója. Ő sec perc alatt képes lenne irányítani szerintem mert alapból képes irányítani a rókát. Most ugyanez a helyzet többé kevésbé.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 21:10:39 írta dosreis » Naplózva
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!