24 máj 25, 16:53:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745289 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #4500 Dátum: 13 jún 13, 16:26:27 »

Én a történetet nem mondanám silánynak.
A végéhez közeledik ne várd hogy szerteszét ágazzon mint a One Piece , a minőség sem romlott legalábbis szerintem.
Még mindig ez a Manga a legszebb a versenytársak közül , még mindig a top Mangák között van , még mindig több millión olvassák. Vannak benne lehúzó dolgok de nem azzal kéne tölteni az időt hogy hibákat kreáltok amiket aztán bemagyaráztok. Érdekes , 4 éve olvasom és még mindig nagy figyelemmel és érdeklődéssel követem a mangát hétről hétre. bye  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 16:27:59 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4501 Dátum: 13 jún 13, 16:45:02 »

Így igaz,ne várjatok tőle mindig szuper történetet.Most egy kicsit shounenesebbre sikeredtek ezek a fejezetek,a harc,a bunyó,a hősködés.De szerintem az is fáj egyeseknek hogy minden jóra fordult,és hogy az ellenség újra barát lett.Na meg hogy kifogyott a fanservice.Szerintem még közel nincs vége ennek az egésznek.Jelenleg úgy tűnik hogy minden jóra fordult,de ilyenkor szokott bekövetkezni valami váratlan.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 16:45:37 írta dreamfolow » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4502 Dátum: 13 jún 13, 18:06:18 »

jah kb olyan lett ez a manga mostanság mint egy amerikai akció-kaland
előre lehet tudni hogy mi lessz (bárcsak tévednék és Kishi meglepne minket)
ami a legjobban zavar az a plot pajzs mindenkin aki nem 70 éves, gonosz, vagy pont annak az unokatesója akit a mangaka össze akar hozni a főszereplővel... bár most Minato földbe döngölte a NaruHinát de hát ki tudja mi lessz még itt, legalább párosítások terén kiszámíthatatlan a manga...
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4503 Dátum: 13 jún 13, 18:57:51 »

Ezt most úgy mondod mintha ez lenne az egyetlen manga amiben nem lennének ilyen hullámvölgyek. Amikor mindenki azon sírt, hogy senki nem hal meg a mester gondolt egyet és Madarával bedarálta a 4. hadosztály 98%-át + a 10 farkúval kinyírt még megannyi embert +Shikaku+Inoichi(bár van egy sandagyanúm , hogy túlélték elvégre végülis az a Mabui tud teleportálni, aztán kitudja mi lesz)+Neji. Most ez egy ilyen rész tuti lesz még meglepetés. Sasuke kapásból kétes mit akar most. Ha olyan kiszámítható légyszives mond el mi lesz a vége kivel milesz majd tudni akarom  kacsint
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #4504 Dátum: 13 jún 13, 19:05:52 »

ja hullám völgyek mindenhol vannak, de a naruto egyelőre csak lefele ível. Pedig én nem szoktam rinyálni hogy ilyen olyan fos, én csak élvezni próbálom a fejezeteket. De tény hogy egyre kevesebb dolog van benne ami teszeni tud. Bár a béka-koppter kurva nagy voltxDD
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4505 Dátum: 13 jún 13, 20:13:39 »

jah kb olyan lett ez a manga mostanság mint egy amerikai akció-kaland
előre lehet tudni hogy mi lessz (bárcsak tévednék és Kishi meglepne minket)
ami a legjobban zavar az a plot pajzs mindenkin aki nem 70 éves, gonosz, vagy pont annak az unokatesója akit a mangaka össze akar hozni a főszereplővel... bár most Minato földbe döngölte a NaruHinát de hát ki tudja mi lessz még itt, legalább párosítások terén kiszámíthatatlan a manga...

Látom, nem esett le, hogy pont te vagy az egyik, akinek a fenti szólt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #4506 Dátum: 13 jún 13, 21:07:20 »

Jó fejezet volt, hiányoltam a Rasenshuriken aktiválódását (nagy gömb a mikrotűkkel).

A fordításba kötnék bele egy kicsit, hogy a Katon a tűzelem az Enton igazából nem tűz hanem Enton, ami az Amaterasu lángjainak az alakba formálása, régebben se volt lefordítva, szerintem úgy volt a jó. Azért van különbség a sima tűz és az Amaterasu-féle tűz között (szerintem...). Nem köcsögségből írom, nagyon elégedett vagyok a fordításokkal, csak most nagyon szemet szúrt Mosolyog
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4507 Dátum: 13 jún 13, 22:10:03 »

@Chakra oops bocs véletlen volt
Ezt most úgy mondod mintha ez lenne az egyetlen manga amiben nem lennének ilyen hullámvölgyek. Amikor mindenki azon sírt, hogy senki nem hal meg a mester gondolt egyet és Madarával bedarálta a 4. hadosztály 98%-át + a 10 farkúval kinyírt még megannyi embert +Shikaku+Inoichi(bár van egy sandagyanúm , hogy túlélték elvégre végülis az a Mabui tud teleportálni, aztán kitudja mi lesz)+Neji. Most ez egy ilyen rész tuti lesz még meglepetés. Sasuke kapásból kétes mit akar most. Ha olyan kiszámítható légyszives mond el mi lesz a vége kivel milesz majd tudni akarom  kacsint
Madara lenyomja a Hokagéket és Narutótól kap ki aki ezzel felülmúlja az összes eddigi Hokagét, Obitót is lenyomják nyílván, halála előtt esetleg megtér és nyom egy rinnie tensejt  Pojén Swagsuke meghal vagy világgá megy és nem hallunk róla de tutira nem lesz hokage... Orochimaru beáldozza magát az imádott tanítványáért vagy simán kinyírják valamilyen sharingan jutsuval...
a 10 farkú eléri végső formáját és valakiben kiköt... mivel úgyis olyan emberben köt ki aki már eleve top5 szint (Obitó, Narutó, Sasuke) nem nagyon fogja megkavarni a dolgokat, max Narutónak nehezebb vagy könnyebb dolga lessz (attól függően hogy benne vagy nem benne köt ki)
ha nem úgy fognak történni a dolgok ahogy itt leírtam akkor minden elismerésem Kishimoto senseié

ami a halálokat illeti Nejit leszámítva mind névtelen tucatok voltak vagy kiöregedett ninják akiknek a halála szükséges volt hogy inspirálja az új generációt
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4508 Dátum: 13 jún 13, 23:00:38 »

Madara? Egyedul lenyomja mind a 4 Hokaget? Na erre kivancsi vagyok.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4509 Dátum: 13 jún 14, 00:51:47 »

egyébként most Madara hová is tűnt?  ikszdé kajak olyan nyugodt a csávó, hogy ez már kész. Még csak nem is erőlködik, hogy jéé itt csinálnak valamit? vagy hogy mindjárt ropogós feketére sütik szegényke oldalát(mármint a juubiét). S eddig hogy nem vették észre egymást Madara meg Sasuke? mert az oké, hogy Hashiramát megakarja várni, de ez cseppet sem mozgatja meg a fantáziáját? hiszen nagy krapek kijelentette, hogy ő lesz a hokage, egy uchiha az meg még mindig ül a valagán?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 00:53:17 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4510 Dátum: 13 jún 14, 07:18:43 »

...A fordításba kötnék bele egy kicsit, hogy a Katon a tűzelem az Enton igazából nem tűz hanem Enton, ami az Amaterasu lángjainak az alakba formálása, régebben se volt lefordítva, szerintem úgy volt a jó. Azért van különbség a sima tűz és az Amaterasu-féle tűz között (szerintem...). Nem köcsögségből írom, nagyon elégedett vagyok a fordításokkal, csak most nagyon szemet szúrt Mosolyog

Amit írtál, igaz. Viszont technikailag az "en" (enton - 遁), "ka" (katon - 火遁) és a "ho" (Hokage - 火影, mind tüzet/lángot jelent, csak írásmódban és kiejtésben különböznek.

Pl.: a Honou no Renkinjutsushi - の錬金術師 (Láng Alkimista - FMA) ugyanazzal a kanjival íródik, mint az enton, de a kiejtése más.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4511 Dátum: 13 jún 14, 08:31:01 »

Sasuke "megjavulása": egyértelmű hogy készül valamire, Sai reakciója nem lehet simán féltékenységi roham, hogy a régi 7-es csapat egyesült. Naruto elvileg érzékeli a rossz akaratot, de nem biztos, hogy Sasuke ilyen dologra készül: pl az egyáltalán nem számít gonosz akaratnak, hogy sokkal erősebb akar lenni, pl magába pecsételni a tíz farkút, így ezt nem érzékelheti. Az már más kérdés, hogy hogyan is állhatott volna elő egy ilyen tervvel, mert kb míg oda nem ért a csatatérre nem is igazán tudott a 10 farkúról, maximum annyit érzékelhetett, hogy brutálisan nagy chakra van ott, és legyen akármilyen okos is egy ilyen tervez nem tud kidolgozni hipp-hopp. De abban szerintem legyünk biztosak, hogy itt nemsokára ismét nem lesznek puszipajtások Narutoval.
Orochimaru: Igazából ő az aki mindenről tud, és az állítólagos halála után is meg tudta lepni az aktuális főgonoszokat, hogy "az az átkozott kígyó, mennyit is tud valójában" etc. Ő most az igazi kakukktojás, senki se tudja mennyire is erős, így normális kezekkel, ahogy azt sem hogy mik az igazi tervei. Annyit sejtünk csak, hogy kell neki egy test aminek sharinganja van, és ez lenne Sasu, vagy esetleg még Obito más nem jöhet szóba.
Madara: végre ismét harcolhat Hasival, és szerintem ez a több évtizedes késztetés jobban leköti mint hogy egy Uchiha ott harcolgat. Persze mondhatja hogy nocsak milyen erős, EMS, Susano etc, de senki ne várja hogy most Hasin kívül foglalkozik valakivel gyakorlati szinten. Arról nem is beszélve, hogy ő nyilván nem lepődik meg egy Uchihán ne feledjük, hogy amikor még ő élt bőven volt alkalma gyönyörködni ilyen egyedekben Nevet
Naplózva
Ed
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4512 Dátum: 13 jún 14, 10:14:41 »


[/quote]
Madara lenyomja a Hokagéket és Narutótól kap ki aki ezzel felülmúlja az összes eddigi Hokagét, Obitót is lenyomják nyílván, halála előtt esetleg megtér és nyom egy rinnie tensejt  Pojén Swagsuke meghal vagy világgá megy és nem hallunk róla de tutira nem lesz hokage... Orochimaru beáldozza magát az imádott tanítványáért vagy simán kinyírják valamilyen sharingan jutsuval...
a 10 farkú eléri végső formáját és valakiben kiköt... mivel úgyis olyan emberben köt ki aki már eleve top5 szint (Obitó, Narutó, Sasuke) nem nagyon fogja megkavarni a dolgokat, max Narutónak nehezebb vagy könnyebb dolga lessz (attól függően hogy benne vagy nem benne köt ki)
ha nem úgy fognak történni a dolgok ahogy itt leírtam akkor minden elismerésem Kishimoto senseié

ami a halálokat illeti Nejit leszámítva mind névtelen tucatok voltak vagy kiöregedett ninják akiknek a halála szükséges volt hogy inspirálja az új generációt
[/quote]

Te ezt komolyan így gondolod? Oh my god...WHY???  M1.

Az Én verzióm: Madara vs Hashirama harcot fogunk látni ezzel is demonstrálva mekkora überbrutál harcosok, és felidézve a régi emlékeket, hogy mééég többet megtudjunk a drága múltjukról stb. Madara valszeg sokat fog pofázni. Obito nem biztos, hogy meghal bár valószínű igaz Kakashi nem volt képes megölni, na talán majd valaki más. Szerintem Kakashi is meghal. Sasukéval lesznek még bonyodalmak, Ő most az egyik kulcsfigura NYILVÁN NEM AZÉRT TÉRT MEG, HOGY A NAGY HARC UTÁN VILÁGGÁ MENJEN! (Ekkora...) Orcsimarcsi: Imádott tanítvány? Francokat. Nem tudom meghal e (megint) de neki is kulcsszerepe lesz, figyeljétek meg Ő hozni fog még minimum egy csavart. Hisz Ő mindent tud. O.o
Francokat...ÁÁÁ, hogy tudsz ilyen hülyeségeket kitalálni? Ki a francban kötne ki a tízfarkú ne idegesíts már... Narutoban nem kevesebb mint 8 bijuu van, nehogy már még a tízfarkút is magába kapja azt hátha jóllakik fene a belét. Sasuke nem képes irányítani. Meg ne kérdezd miért mert kitépem a saját szívem. Nyiiiilván Madara azért akarja magának azt a bijuu-t mert CSAK egy ilyen szintű ninja képes irányítani (illetve nagobb) VAGY, Én még azt is megkockáztatom, hogy Ő SEM! Hisz kicsoda Madara Rikudou Sennin-hez képest? Senki. Olyan mint Konohamaru Narutónak Kurama chakrájával meg az egész shinobi hadsereggel a... Na jó nem. De tényleg senki hozzá képest. Aztán: Obitoban a Juubi? Neeem. Ha kéne neki akkor nem  szorgoskodott volna azon, hogy Madara feltámadjon. Nem kell neki mert a Holdszem tervhez nem kell a Juubi illetve Ő sem tudná irányítani. Csak 1 rinneganja van, de 2 is kevés lenne hozzá hisz azt sem tudja, hogy kell használni... Csak rajoskodik vele, Ő csak benyomta magának mert attól kemény lesz mint a kockacukor.  Am, hogy érted a top5 szintet? Ők a legerősebbek? Hányszor köpjem még ki a kakaómat? Már úszik a képernyő. De nem bírom MI AZ, HOGY Naruto lenyomja Madarát? Ne meséld már be ezt Nekem! Csak a Susanoo-val képes Madara elintézni akárhány Bijuu van benne, aztán ki tudja még mire képes az a karikásszemű.  Egyedül mi... Ne meséld be, hogy Naruto most Hashirama szintjén van. Könyörgöm a vakbelem... Meg...Madara lenyomja a Hokagékat? (Nem ket.) Hashiramával nem fog elbírni. Vagy ha mégis akkor Hashirama plusz az öccse már kinyírja aztán ott van még a harmadik a negyedik Naruto Sasuke Sakura, sztem Tsunadéék is jönnek mert már biztos unatkoznak ott a kövek között, gondolom már ki is véreztették egymást úgyhogy nem látom értelmét annak, hogy ott maradjanak, és hallgassák a csatazajokat meg a nyögéseket. Plusz az egész shinobi haderő, és ha elpusztítják a Juubi-t (mert ez az első) utána Ő egyedül marad. Ahhoz képest, hogy a Jinchurikije akar lenni nemigen védi meg. Miért? Mert valszeg ezek a szerencsétlenek nemigen árthatnak neki. Úgyhogy sztem az a Rasen...shuri...amate..izé se sebesítette meg túlzottan.  Sasukéról meg a hokageségről az a véleményem, hogy valszeg nem lesz hokage mert Narutónak kell annak lennie (MAJD NAGY SOKÁRA talán egy következő mangában aminek Naruto XXXZ lesz a neve. Oh nem nem lesz itt vége figyeljétek meg... Ezek még fel fognak nőni! Aztán jön a: Konohamaru! Konohamaru Shippuuden, és ugyanez lejátszódik csak Konohamaruval. Érdemes lesz olvasni. ), de vagy visszafogadják valami tárgyalás keretében vagy nem. Oh, és sztem Kishi NEM fogja kihagyni a Naruto Sasuke harcot. Miért? Mert a rajongók ezt szeretik a legjobban szvsz meg hát annnnnnyira készült már rá a gyerek, hogy az nem igaz. Meg hát mekkora poén lenne már nem? Talán pont Madara fog valamit motyogni Sasukénak. Vagy Orochimaru bár kétlem, hogy miután megölte lenne rá bármilyen hatással.

"ha nem úgy fognak történni a dolgok ahogy itt leírtam, minden elismerésem Kishimoto senseié."

*Tapsol egy nagyot* Hát barátom, bonthatsz pezsgőt, lőheted a tüzijátékokat a s...seprűből, verheted be az ablakokat, és kiabálhatsz át Japánba hátha a sensei meghallja, mert meggyőződésem, sőt a lelkemet ráteszem, hogy NEM így fog történni ahogy Te leírtad. Ez-egy-BAROMSÁG! Úgy ahogy van abszurd az egész, egy vicc, és szétröhögtem magam rajta ugyan, de...de fel is háborított, hogy Te ezt így komolyan gondolod, és azt hiszed bárki bármit mondd ez így fog történni meg, hogy ez a manga kaka... Meg, hogy igen Te tudod mi fog történni.  De tudod mit ha ekkora szakértő vagy: Olvasd el a Trónok harca első kötetét, és kérlek szépen írd le nekünk egy fórumra vagy nyiss itt egy új topikot, és írd le, hogy MI LESZ A VÉGE! Csak megemlítem: Az öreg most írja a hetedik (7.) könyvet! Köszönöm Mr. Médium.
Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #4513 Dátum: 13 jún 14, 10:44:54 »

Számomra felüdülés volt a hozzászólásod és több dologban egyetértek.

Azt, hogy ki-kivel fog harcolni, nem lehet megmondani. Persze, a Madara vs Hashirama sanszos, de amíg ők harcolnak a többiek (Hokage-k, addigra lehet a többi Kage, 7-es csapat, stb.) nézők lesznek? Mert Hashirama kijelentette, hogy a Juubi elsőbbséget élvez, Madara pedig elfogadta ezt.

A Juubi-val vajon mit fognak kezdeni? Három opciót látok:
- Az első a lepecsételése, de akkor kérdés, hogy kibe? Mert az a személy, akibe lepecsételik, elég jelentős erőt kap, mondhatni megszületne egy újabb Shinobi Isten.
- A második az elpusztítása, de akkor X idő után visszatérne. Tehát, ez nem a legjobb megoldás, főleg, hogy most kb. az 5 nagy shinobi nemzet egyesített ereje is tehetetlen ellene.
- A harmadik a szétválasztása és mehet tovább a régi rendszer.

Nem vagyok abban olyan biztos, hogy Obito fel fogja támasztani Madarát. Ha jól emlékszem, Madara már pedzegette, hogy ideje lenne, amire Obito szépen válaszolt..
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #4514 Dátum: 13 jún 14, 10:48:18 »

És hogy választják szét?
Oké,oké azt tudták hogy kell egybe olvasztani szerintem az egyetlen aki azt is tudja hogy kell különválasztani az Obito.
De ő épp lyukas , és valszeg nem fogja megcsinálni. Ráadásul a Jinchurikik halottak , tehát nincs tároló.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!