24 máj 25, 22:45:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745934 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4335 Dátum: 13 jún 05, 12:45:13 »

A Gurenes anime részekben láttuk, hogy Naruto képes kombinált jutsura a békákkal. És valamelyik openingben a Saios időkből még láthattunk olyan kézpecsétet, amit egyszerre hárman végeztek. Ha ez nem csak kamu, akkor a hetesek elég ütős technikát tudnának létrehozni. Egy amaterasuval bevont rasen-shuuriken Sakura kezéből hatásos lehet Nevet

Jó volt látni, ahogy Naruto és Sasuke rádöbben egymás erejére. Hinata pedig abszolut realisztikus életvezetési tanáccsal látta el a Naruto mangán szocializálódó, felnövekvő japán ifjúságot: egy lépéssel mindig menjünk előrébb, ez a fejlődés kulcsa.
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4336 Dátum: 13 jún 05, 12:45:33 »

Ez mind szép és jó, de Lee csapata nagyon el van már hanyagolva. Neji halála óta semmi sincs róluk. Pedig Lee aztán tudna aprítani!
Amúgy számomra az a kígyó aranyosra lett megrajzolva Nevet ránézek és valamiért vigyorgok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 12:47:33 írta Chob » Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #4337 Dátum: 13 jún 05, 12:47:36 »

Érdekes hogy se Ten-Ten se Lee nem csinált most semmit
Nem annyira sztem,Lee a szerepét már betöltötte,mikor Madarát egy laza mozdulattal kettérúgta,azzal már lehet dicsekedni. xD
Ten-ten meg...maradt tenten. ikszdé

Sasuke idézését nem értettem,egyszer sólyom,egyszer meg kígyó,ezt én visszalépésnek könyvelem el,pláne azután a szöveg után,amit anno Orochinak lenyomott,miszerint a kígyó csak álmodozik arról,hogy a levegőben szálljon,de egész életében a földön kell csúsznia,vagy lehet ez pont azt jelképez, hogy a gyerek újra a földön jár,kitudja. Nevet

Am nekem sem tetszett,hogy mindenki vergődött,miközben nagyjából tisztában vagyunk a képességeikkel,csak Sakura volt ilyen szempontból hátrányban,Gamakichi is érthetetlen,évek alatt megnő ember nagyságúra,pár hónap múlva meg már akkora mint a papa WTF???
A vége meg nagy sablon volt,de legalább látszik,hogy a team 7 ből valakik lettek,és valószínűleg mostantól ők is legendásaknak fognak számítani,miközben ezt az előző legendásak is látják. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 12:50:13 írta Fed » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4338 Dátum: 13 jún 05, 13:14:31 »

Szerintem jó kis fejezet volt ez  Nevet
A többiek is kell,hogy villogjanak nem csak a team7  smirksweat
Naruto meg Sasuke az elején nagyon tetszett,ahogy méregetik egymást  ikszdé
Hashi meg tényleg mutathatna már valami keményet,hisz ő lett beállitva ugy mint a shinobik istene.
Bár szerintem lehet,hogy miután legyözték a Yuubit akkor lessz egy pár fejezet,ahol Hashi meg Madara lenyomnak egy kemény harcot.
Ám nekem tetszettek az idézések,Sasuke kigyója szerintem nem csak egy mezei kigyó,bár az kiderül szerintem a kövi fejezetből.
Első ránézésre azthittem,hogy Naruto a fönököt idézte meg,csak utána esett le hogy ez nem ő.
Gamakichi elég gyorsan nő  ikszdé a Guren es részben volt,mikor Naruto megidézte az edzésre,hogy akkora volt mint egy ember.
Hát lehet,hogy szteroidokkal tömik minden nap,s ettő olyan nagy  ikszdé
Sakura csigája is elég jólett de,hogy fog vele gyógyitani?a csiga rámászik mindenkire aki harcól,s harc közben gyógyitja őket? ikszdé nem szeretnék még egy csigát is a nyakamba mikor harcolok  ikszdé
Ősszeségében szerintem nem volt  rossz fejezet ez.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 13:16:32 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4339 Dátum: 13 jún 05, 13:18:36 »

Igen, valószínűleg azt a technikát fogja használni amit Tsunade használt a falusiak gyógyítására. Katsuyu 2. 0  rámászik az adott tagra és Sakura chakrájával gyógyítja meg azt.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4340 Dátum: 13 jún 05, 13:25:35 »


Sasuke idézését nem értettem,egyszer sólyom,egyszer meg kígyó,ezt én visszalépésnek könyvelem el,pláne azután a szöveg után,amit anno Orochinak lenyomott,miszerint a kígyó csak álmodozik arról,hogy a levegőben szálljon,de egész életében a földön kell csúsznia,vagy lehet ez pont azt jelképez, hogy a gyerek újra a földön jár,kitudja. Nevet


Á, dehogy visszalépés, csak szimplán megint törlődtek a mangaka emlékei, ahogyan az szokott, s elfelejtette, hogy Danzo-nál már régen nem kígyókat, hanem sólymokat idézett. De mivel arra már senki sem emlékszik (visszaolvasni meg a "célközönség" soha nem fog), s kell a pure fanservice (majmolják a fiatalok az időseket), ezért tud most újra kígyókat idézni. Nyelvesít

Idézet
Igen, valószínűleg azt a technikát fogja használni amit Tsunade használt a falusiak gyógyítására. Katsuyu 2. 0  rámászik az adott tagra és Sakura chakrájával gyógyítja meg azt.

Na az volna a végső kiherélés, mivel a Databook szerint Tsunade-nak 4/5-ös chakra kapacitása van, Sakura-nak meg kb a fele (2-2.5/5), s most fele annyival (főleg egész napos harc után) fogja azt használni, amit Tsunade is alig bírt kétszer annyival.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4341 Dátum: 13 jún 05, 13:28:53 »

Ne felejtsd el, hogy Sakura 3 évig gyűjtögette a chakárját. 3 évnyi chakramennyiség gondolom elég lesz néhány shinobi meggyógyítására.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4342 Dátum: 13 jún 05, 13:35:21 »

Na ez egész tetszetős volt. Jó volt végre látni hogy a többiek is tudnak új erősebb technikákat.
Nem pedig csak az egy-két főhős.Azt hittem Sai is mutat valami újat,kár hogy idő előtt lekapták a "madarát".
Lee tényleg tudna aprítani,remélem következő részbe ő is benne lesz akár egy részeg-kapu kombóval Nevet
A végén lévő Idézés trió pedig nagyon jó volt.Éled az új Sannin és 3 "új" partner.
Viszont Gamakichi tényleg elég nagy lett,be is érte az apja méretét.Plusz meg is kapta a fegyverét.
Gondolom ahogy Naruto ő is elérte kb a felnőtt kort azért ekkora.Viszont akkor Gamatatsu is ilyen nagy lenne? smirksweat
Érdekes lenne egy 3mas egyesített támadás.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4343 Dátum: 13 jún 05, 13:46:12 »

Igen, valószínűleg azt a technikát fogja használni amit Tsunade használt a falusiak gyógyítására. Katsuyu 2. 0  rámászik az adott tagra és Sakura chakrájával gyógyítja meg azt.

Ennek még értelme is lenne. Apró bökkenő, hogy akkor ő csak 3 évente 1x tudja ezt használni, ergo ha most kimerül ezt most még egyszer nem tudja ellőni.


Az új idézett állatkát elég hát...nem is az, hogy cseppet sem félelmetesek, inkább mintha próbálnának "cukik" lenni.


Amúgy nekem ez a fejezet egy hatalmas nagy fanservicenek tűnt (ami jelen esetben nem is olyan rossz), annyian szerepeltek benne, hogy mindenki megtalálja a magának tetszőt, hogy ne szólja le senki a mangát xD Vicces, hogy megint csak Hinata tudott értékelhető tanulságot mondani,,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4344 Dátum: 13 jún 05, 13:49:31 »

Sasuke idézését nem értettem,egyszer sólyom,egyszer meg kígyó,
Csak várd meg még pároztatja a kettőt, és majd baziliszkuszt fog idézni.  Pojén

Na az volna a végső kiherélés, mivel a Databook szerint Tsunade-nak 4/5-ös chakra kapacitása van, Sakura-nak meg kb a fele (2-2.5/5), s most fele annyival (főleg egész napos harc után) fogja azt használni, amit Tsunade is alig bírt kétszer annyival.

Vagy talán még annyi se...

A Rasenshuriken edzésnél Kakashi azt mondta, hogy Narutonak 4x annyi csakrája van, mint neki.

Kakashi DB szerint 3/5  Naruto pedig 5/5
Vagy
Sasuke Part 1-ben 2/5-ös csakrával 2 chidorit tudott (abba 3. ba most ne menjünk bele)
Míg Kakashi a 3/5-ös-ével 4-et.

Így inkább az jönne ki, hogy minden szint kb kétszer akkora csakra kapacitást jelent, mint az előző.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 13:57:51 írta Shiro » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4345 Dátum: 13 jún 05, 13:51:11 »

Jáj,hát klisé ,klisé hátán.No prob.YoYo jutsu tetszett  Nyelvesít Jaa,előbb-utóbb Sai-nek is elkéne patkolni,csakmert vissza jött Sasuke.final page the best. Yóóóó Amúgy tényleg inkább moe-k lettek az állatkák mint félelmetesek.xD
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4346 Dátum: 13 jún 05, 14:37:36 »

Sasuke idézését nem értettem,egyszer sólyom,egyszer meg kígyó,
Csak várd meg még pároztatja a kettőt, és majd baziliszkuszt fog idézni.  Pojén

Na az volna a végső kiherélés, mivel a Databook szerint Tsunade-nak 4/5-ös chakra kapacitása van, Sakura-nak meg kb a fele (2-2.5/5), s most fele annyival (főleg egész napos harc után) fogja azt használni, amit Tsunade is alig bírt kétszer annyival.

Vagy talán még annyi se...

A Rasenshuriken edzésnél Kakashi azt mondta, hogy Narutonak 4x annyi csakrája van, mint neki.

Kakashi DB szerint 3/5  Naruto pedig 5/5
Vagy
Sasuke Part 1-ben 2/5-ös csakrával 2 chidorit tudott (abba 3. ba most ne menjünk bele)
Míg Kakashi a 3/5-ös-ével 4-et.

Így inkább az jönne ki, hogy minden szint kb kétszer akkora csakra kapacitást jelent, mint az előző.


Ezen majdnem hanyatt dőltem, nagyon ott van  ikszdé Ez jobban tetszett mint a fejezet esküszöm!
Egyébként a részről: végre nem csak hármójuk csinál valamit, hanem végre előkerültek Shikáék is, nos.. Akamaru meg Kiba... a kettő fejű helyett három, de mivel tíltott jutsu volt anno a kage bunshin, Kiba hogy tanulta meg?  Gondolkozik na mind1...
Oh, azt hittem Sai is fog valamit mutatni, de sajna lelőtték a madarát... de az tetszett ahogy elkapta ikszdé Szöcsi még féltékeny lesz rá  ikszdé ikszdé Gondolom még mindig ki nem állhatja azt a ""hasonmást"" aki őt helyettesítette.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4347 Dátum: 13 jún 05, 15:19:11 »

Na az újj saninok.
Most akkor sakurának is saját csigája van?
MErt ugye gamakichi van ott nem gamabunta, és akkor sasukének is saját kígyója van igaz?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #4348 Dátum: 13 jún 05, 15:31:35 »

Shinotól többet vártam volna el, de ez sem rossz. + Lee is hiányzik, na meg Gai Nevet
Remélem hogy meggyógyítják bozontos szemöldök senseit még a csata vége előtt, mert kezdem hiányolni.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4349 Dátum: 13 jún 05, 15:51:34 »

Most, hogy mindenki SasuNarutoSaku triót régi Sanninnal hasonlítják össze elgondolkoztam az erőkülönbségeken... Nevet A Jiraya,Orochimaru,Tsunade hármas csúnyán felsülne szerintem a mostani Naruto,Sasuke,Sakura hármas ellen főleg úgy, hogy Narutoék még csak 16-17év körüliek a manga alapján... Nevet Narutot meg Sasuket már lassan a Uchiha ős meg Senju ős párosához kéne viszonyítani erő szempontjából, ha így haladnak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!