24 máj 25, 22:46:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745934 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3870 Dátum: 13 máj 16, 17:18:49 »

Én is gondoltam már erre hogy Oro csak jól járhat,3(!)Uchiha van a harcmezőn valamelyiket csak sikerül megszereznie és ha,a testet nem is de Sharingant/Rinnegant nagy esélye van. Mosolyog
Naplózva
Takker95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2



« Válasz #3871 Dátum: 13 máj 16, 17:22:09 »

Jogos hiszen a mokuton már úgyis megvan neki
Ő azért jobb gonosz mint Tobi vagy Madara
Naplózva

Akik megszegik a szabályokat azok szemetek. De akik nem törődnek a bajtársaikkal azok rosszabak a szemétnél.
És akik nem becsülik meg a bajtársaik érzéseit és nem tartják tiszteletben az emléküket ... Azok a legrosszabbak!                                         \"Kakashi\"
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3872 Dátum: 13 máj 16, 17:31:24 »

Remélem nincs olyan téma hogy mi lehet Orocsimaru terve mert akkor rossz helyre írok smirksweat

Na mindegy a lényeg az hogy szerintem Orocsimaru valahogyan elfogja foglalni Sasuke/Madara/Obito testét.
Ezzel csak az a gond hogy Madara jelenleg Edo-s zombi,de ez biztos változni fog.
Szerintem Oronak ő lenne a legjobb választás hiszen ott van a Mokuton és a MS.
Én örülnék ennek, mert bírom az öreg csúszó mászót. bow
Véleményeket! Nevet
szerintem Orochimaru most nem fog gondot okozni, legalábbis nekem most nem tűnik negatív szereplőnek, inkább semleges. Gondolom miután látta hogy Kabuto sorsa hogy alakult, azután hogy  elkezdte utánozni őt, nem tetszett neki és olyan volt mintha egy kritikát látott volna saját magáról. Én legalábbis remélem hogy nem lesz negatív szerepe, viszont nagyon várom hogy harcoljon, remélem Hashirama sejtjeivel tud mutatni valami brutál remete technikát. Egyébként meg mióta megszállta a Zetsu klónt elvileg tudnia kéne a fa elemet használni.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3873 Dátum: 13 máj 16, 17:38:57 »

A Zetsu klónba költözés miatt most nem kell újra várnia 3 évet a következő ilyenig? Vagy nem mert ez nem a szokásos szertartással zajlott le?
Amúgy azért nem lenne olyan egyszerű elfoglalni egyik Uchiha testét sem. Mindhárman viszonylag jó genjutsu használók, ráadásul Madara csak egy edo-zombi. Egyébként tényleg jó lenne Marcsit is látni sennin-formában, deviantarton van róla egy-két fanart, nem néz ki rosszul Mosolyog.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3874 Dátum: 13 máj 16, 17:51:31 »


Kicsit még hozzáfűznék ahhoz, hogy Naruto szerintem (többek között) azért nem lepődött meg Minato megjelenésén, mert ugyanezt a Biju bomba eltüntetés trükköt már hallotta (látta) amikor Kushina mesélt neki a születéséről.

Ne viccelj, az hogy mi láttuk ők azt nem látták és Kushina se látta ..
Minato ezt nem mondta Kushinanak és nem is volt rá idejük.(ez baki),hogy ő tud róla. Nevet
Azt meg nem hiszem el ,hogy Narutoba amit mindketten elraktak némi chakrat ,hogy ott tudtak kommunikálni , beszélgetni xD Naruton belül volt egy saját másik életük .
Ő azt mesélte de nem látta ... szinte biztos ,hogy érzékelte.


Csak annyit, hogy Minato Kushina és a saját csakrája egy részét is Narutoba pecsételte, amik később saját öntudatukként jelentek meg Naruto belső világában. Azt már tudni vélhetjük, hogy akkor a csakra információkkal szolgál a tulajdonosa fizikai és mentális állapotával, valamint az emlékeivel.
Mivel mivel mindkettőjük csakrája ott volt Narutoban, így talán megoszthatták egymással az abban rejlőinformációkat.
Szóval nem csoda ha Kushina is ismerte az eseményeket, amiket csak Minao látott.
S ki tudja, lehet Naruto belsejében olyan Cinema Multiplex-et vetített, amit még Zetsu is megirigyelhetne.

nem vagyunk chakra fizikusok



----

aszem kezdek álmos lenni.  smirksweat

habár amikor a pecsételést végezte, akkor lehetett, hogy p2p módon megosztotta. hmm

akkor még sem vagyok álmos. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 18:02:50 írta Shiro » Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3875 Dátum: 13 máj 17, 09:31:46 »

Egyébként az epic lenne ha Minato amikor a teleportal elnyelte a bombát, akkor a teleport kijárata a 10 farku mögött lenne Nevet
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #3876 Dátum: 13 máj 17, 13:29:47 »

Egyébként az epic lenne ha Minato amikor a teleportal elnyelte a bombát, akkor a teleport kijárata a 10 farku mögött lenne Nevet
Milyen éles meglátás Nevet
De ez egy két élű fegyver lett volna , hiszen az egész környék megsemmisült volna az egész Ninja bagázzsal együtt Nevet

Én is gondoltam már erre hogy Oro csak jól járhat,3(!)Uchiha van a harcmezőn valamelyiket csak sikerül megszereznie és ha,a testet nem is de Sharingant/Rinnegant nagy esélye van. Mosolyog
Azért én Orochimaru helyében meghúznám magam ilyen emberekkel mint Madara-Hashirama-Juubi--"Tobirama aki egy ujjával majdnem lebontotta a falat meg a mennyezetet"  ikszdé

Edit: Amúgy a mostani Bijuu Dama felrobbanását megnéztem volna Nevet
Szerintem attól még Deidara is elcsöppent volna  smirksweat
Sorry-sorry a sok smileyért
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 16:31:36 írta Rikudou-sennin » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #3877 Dátum: 13 máj 17, 17:15:58 »

Sztem egyértelmű,hogy hogyan fogják Madarát megállítani.Mivel puszta erővel nem lehet ezért marad az az opció hogy Hashirama valahogy eléri hogy a lelke tovább lépjen.Ki kell találnia hogy mi köti még Madara lelkét a földhöz.Talk no jutsu.
Sai testvére is így tűnt el,ha jól emlékszem,és Sasori is.


Igen, itt a Narutoba mindenki fogékony a "Become Gay no Jutsura" (Zabuza - bár ott annyira nem zavart, Sasori, Konan, és a legidegesítőbb, Nagato) Valószínűleg Obito sorsa is ez lesz... Ami végleg elvenné a kedvem a Narutottól, mer akkor aztán feltámaszt ő mindenkit, aki valaha is meghalt(szigorúan a jó oldalon)
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3878 Dátum: 13 máj 17, 20:10:13 »

Amúgy az, hogy Oro irányítása alól az első kijött(http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/13) és Madara csak a technika gyenge pillanatában tudta magát megidézni...


de éreztem ezután a mondat után h a hozzászólásod alatt ott lesz Aizené

--------------------------------

szerintem Orochimaru most nem fog gondot okozni, legalábbis nekem most nem tűnik negatív szereplőnek, inkább semleges. Gondolom miután látta hogy Kabuto sorsa hogy alakult, azután hogy  elkezdte utánozni őt, nem tetszett neki és olyan volt mintha egy kritikát látott volna saját magáról. Én legalábbis remélem hogy nem lesz negatív szerepe, viszont nagyon várom hogy harcoljon, remélem Hashirama sejtjeivel tud mutatni valami brutál remete technikát.

lényegtelen mivel Narutót meg még talán Hashit leszámítva itt mindenki asszisztálni fog vagy emberpajzsként végzi, hát igen végetértek azok az idők amikor Itachi szólózott mindenkit de azért a gyakori hypolásra számíthatunk, nem lennék meglepve ha egy félév múlva magától a So6Ptől kapna dícséretet munkásságáért azután h hallott róla két mondatot Sasukétől meg Hiruzentől Pontosan
Naplózva

par_nandor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3879 Dátum: 13 máj 18, 01:14:39 »

 Egyébként tényleg jó lenne Marcsit is látni sennin-formában, deviantarton van róla egy-két fanart, nem néz ki rosszul Mosolyog.
[/quote]

 Ezt most nem értem. Úgy gondolod Madarának van bölcs-formája? Ezt mire alapozod?
 Vagy csak azt szeretnéd ha lenne? Az már szerintem kicsit megalomán.

 nclearu: Biztos nagyon öreg vagyok, de egy szavadat se értem.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 01:17:52 írta par_nandor » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3880 Dátum: 13 máj 18, 05:45:26 »

Sztem egyértelmű,hogy hogyan fogják Madarát megállítani.Mivel puszta erővel nem lehet ezért marad az az opció hogy Hashirama valahogy eléri hogy a lelke tovább lépjen.Ki kell találnia hogy mi köti még Madara lelkét a földhöz.Talk no jutsu.
Sai testvére is így tűnt el,ha jól emlékszem,és Sasori is.


Igen, itt a Narutoba mindenki fogékony a "Become Gay no Jutsura" (Zabuza - bár ott annyira nem zavart, Sasori, Konan, és a legidegesítőbb, Nagato) Valószínűleg Obito sorsa is ez lesz... Ami végleg elvenné a kedvem a Narutottól, mer akkor aztán feltámaszt ő mindenkit, aki valaha is meghalt(szigorúan a jó oldalon)


= Izuna valamilyen formában ismét meg fog jelenni... ha másképp nem is, de egy illúzióban miért ne?
Viszont ami még izgi lehet, az Madara Sasukéval kapcsolatos reakciója. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e térítés. Pl. "köztünk van a helyed, te is Uchiha vagy" stb. , vagy csak egy sima megvetetésről tanúskodó beszólás, hogy Uchiha létére a Senjuk mellett kommandírozik a kis csapatával. (Egyébként hosszas mérlegelés után a 3 jelenleg "élő" Uchiha közül még ő rendelkezik a legépebb elmével.... uhh. ezt még leírni is durva volt, de szerintem Obitohoz képest pl. határozottan normális. Az, hogy befolyásolható és szerencsétlen, már más kérdés)

A másik ilyen dolog még Yugo... mi lenne, ha valahogy a harctéren szippantana be egy kis természeti energiát?

Oro: iszonyatosan remélem, hogy nem lett ő is jó fiú. Nagy csalódás lenne.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3881 Dátum: 13 máj 18, 07:02:14 »

Mondjuk egy elszabadult Bijuuhoz a legjobb megoldás Minato,na meg Hashi.Nevet Hivd fel,és garantáltan eltávolítja a kártevőket.xD Innentől meg már csak az a kérdés hogy hogyan sikerül nekik legyőzni Madárkát.
Naplózva

Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #3882 Dátum: 13 máj 18, 09:49:14 »


 Ezt most nem értem. Úgy gondolod Madarának van bölcs-formája? Ezt mire alapozod?
 Vagy csak azt szeretnéd ha lenne? Az már szerintem kicsit megalomán.

 nclearu: Biztos nagyon öreg vagyok, de egy szavadat se értem.
Marcsi ez esetben Orocsimarcsit/Orochimaru-t akar jelenteni , nem Madara-t Nevet
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3883 Dátum: 13 máj 18, 11:07:47 »

Elnézést, nem gondoltam hogy valaki félreérti, szóval igen Orochimarura gondoltam, Madarának nem kell sennin forma így is eléggé overpowered Nevet.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #3884 Dátum: 13 máj 18, 18:42:37 »

komolyan nem értem miért hiszi mindenki azt hogy Orcsinak van bölcs formája http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/579/14 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/579/15  Kabuto megtalálta a helyett és edzett is ott de Orcsi akkor halott volt mikor ez volt.. szóval vele ellentétbe nem tudja használni a természeti energiát.. ha meg megis próbálná tudjuk mi lenne a vége..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!