24 máj 25, 17:39:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745342 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #3675 Dátum: 13 ápr 30, 23:27:31 »

Szerintem Obito meg fog térni...

A másik, különösen bosszantóm, hogy ugye dúl a háború, Naruto csinált magáról 60. 000 klónt, meg harcolgatott már mindenkivel, aztán a chakráját odaadta az egész shinobi haderőnek, és még mindig vígan szaladgál. Igaz, az utolsó részben kicsit nyafogott, hogy fáradt, de akkor is... Ember, így kb neki van annyi chakrája, mint 2x az egész világ többi élő shinobija...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3676 Dátum: 13 ápr 30, 23:39:31 »

A kyubi chakráját is használja és az állítólag közel áll a végtelenhez.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3677 Dátum: 13 máj 01, 08:53:56 »

Idézet
Azért azt se felejtsük el hogy (T)Obito nem Edozombi, azaz a küzdelem óta fejlődhetett elég sokat, de Minato meg gyakorlatilag halhatatlan, ha erre sor kerül nem látni a kimenetelét, már ha egyáltalán sor kerül rá.  smirksweat

Pont ezért van hátrányba obito mert nem edozombi így fogy a chakrája, harc kezdete óta már harcolt 4v1be igen erős shinobik ellen aztán utána meg fél világgal madarával együtt. Hiába fejlődik a harc során, ha a chakrája meg egyre és egyre kevesebb és egyre kimerült, ezzel szemben minato nem fog kimerülni és ő még csak most kezdte el a harcot, ráadásul ha harcra is kerülne sor akkor se hinném, hogy 1v1be harcol majd minato obitoval így még nagyobb hátrányba lesz. Én csak azt nem értem, hogy madara mi a fenéért játszik a fél shinobi világgal amikor tudja ő is, hogy obitonak nincs végtelen chakrája és egyre fáradtabb lesz, ráadásul míg játszadozik a fél világgal addig egyre jobban kiismerhetik a képességét plusz még az obitoét is. Véleményem szerint ha Obito meg Madara már a kezdetektől komolyan harcolt volna akkor eléggé csúnya vége lett volna a jó oldalnak.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3678 Dátum: 13 máj 01, 09:14:16 »

A jó oldal már régen bűzlő hulla-kupac lenne, ha Madara 1 pillanatig is valóban komolyan harcolt volna... De ugye megint az volt, hogy a Jinchuurikik nem halhatnak meg, aztán amikor 10farkú "megjött", már Obitot féltegette, ezért nem alázhat... Reméltem, hogy ezen a pancser húzáson Kishi már túllépett Pein után, ahol szintén égő volt a dolog, de úgy látszik nem. ^^ Arról már nem is beszélve, hogy amikor a 6 Jinchuuriki még Tobi mellett volt simán lekapcsolhatta volna legalább az egyik Jinchuurikit, mondjuk Beet, ha már Naruto a főszereplő...
Bízzunk egy tisztességes végben a 2 Uchiha számára, ennyit tehetünk, mert egy Pein féle befejezés vérlázító lenne. ^^ Na meg Madara valódi szándékai sem épp ismertek, oké oké MT... ki tudja.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 01, 09:18:38 írta Aizen » Naplózva
Mavo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3679 Dátum: 13 máj 01, 09:29:53 »

Lesz a héten manga?
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #3680 Dátum: 13 máj 01, 12:35:34 »

nem lesz sajnos
http://narutobase.net/forums/showthread.php?t=358196
mostanában sok a szünet, nem?
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3681 Dátum: 13 máj 01, 14:30:46 »

A jó oldal már régen bűzlő hulla-kupac lenne, ha Madara 1 pillanatig is valóban komolyan harcolt volna... De ugye megint az volt, hogy a Jinchuurikik nem halhatnak meg, aztán amikor 10farkú "megjött", már Obitot féltegette, ezért nem alázhat... Reméltem, hogy ezen a pancser húzáson Kishi már túllépett Pein után, ahol szintén égő volt a dolog, de úgy látszik nem. ^^ Arról már nem is beszélve, hogy amikor a 6 Jinchuuriki még Tobi mellett volt simán lekapcsolhatta volna legalább az egyik Jinchuurikit, mondjuk Beet, ha már Naruto a főszereplő...
Bízzunk egy tisztességes végben a 2 Uchiha számára, ennyit tehetünk, mert egy Pein féle befejezés vérlázító lenne. ^^ Na meg Madara valódi szándékai sem épp ismertek, oké oké MT... ki tudja.

 neked komolyan minden kommentedből árad a fanboyság  Hümm-hümm
gondolom h Madara elkezd komolyan harcolni és Hashit meg Narutót meg még 3-4 embert leszámítva akárki 2 percnél tovább életben marad azt hatalmas plotnak fogod nyilvánítani
Naplózva

Hey.Lyla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #3682 Dátum: 13 máj 01, 17:59:49 »

Azon gondolkodtam, hogy Tobi eltűnésével hogyan fog alakulni a helyzet... Ha Madara akar egy jinchuurikit a 10 farkúnak, lehet Sasukeval próbálkozik majd be -> ez által Sasuke megkapná a power up-ját (ami Naruto ellen kelleni fog), és mivel valószínűleg nem tudná irányítani, így kapnánk egy tökéletes okot a Naruto-Sasuke végső küzdelemre.. Narutonak meg kellene ölnie Sasuket, hogy a Juubi eltűnjön, így a szokásos Naruto-depizés is jöhetne  smirksweat

Amúgy csak nekem furcsa az Uchiha átok emlegetése? Tobi is hivatkozott rá korábban... Nem lehet, hogy az Uchihák azért is tudják irányítani a bijuukat mert a "10. rész", a Juubi lelke beléjük lett lepecsételve? Megmagyarázná a gyűlölködést és "sötétséget" bennük.

Szerintem a 10 farkút mindenképpen Narutonak kell legyőznie, ez által válhatna Rikodou sennin utódjává Mosolyog Madara meg, hogy ráperverzült már Hashira Nevet
Naplózva
devilvergil
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3683 Dátum: 13 máj 01, 18:09:00 »

Hello, előre elnézést ha hülyeséget írok, de én úgy tudom, hogy elvileg ennek az egésznek Sasuke lett volna a főszereplője, és csak azért lett Naruto, mert a főszereplő nem válhat részben, vagy teljesen gonosz karakterré, szóval szerintem ezek alapján biztos, hogy nem fog meghalni Sasuke !
Mégegyszer bocsi, ha hülyeséget írtam !
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3684 Dátum: 13 máj 01, 18:53:14 »

A gond ott indul, hogy Sasuke megölésével nem tűnne el a 10farkú ha bele lenne pecsételve. Az is újjáéledne x év múlva, ahogy a Raikage ecsetelte amikor ki akarta nyírni Narutot. Legalábbis elvileg, aztán ki tudja mit szül Kishi...
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #3685 Dátum: 13 máj 01, 19:21:03 »

kíváncsi leszek majd erre az egész végkimenetelre, még hihetetlen sokáig ellehet húzni ezt a harcot. Amúgy szerintem Kakashi sem fog kimaradni a végső csetepatéból Nevet ja meg én azt tartom valószínűnek, hogy Obito megtér és meghal a 10 farkú vagy Madara keze által vagy még azt, hogy Kakashi egy "sajnálom, hogy ez történt" arckifejezéssel megöli.
Mindenesetre a héten nem lesz manga vagy csak késik? ikszdé sehol sem találom
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3686 Dátum: 13 máj 01, 19:35:25 »

Állítólag nem lesz, de ha visszaolvasol akkor ezt írják is.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3687 Dátum: 13 máj 01, 19:39:54 »

én úgy tudom, hogy elvileg ennek az egésznek Sasuke lett volna a főszereplője, és csak azért lett Naruto, mert a főszereplő nem válhat részben, vagy teljesen gonosz karakterré

Nem. Sasukét direkt Naruto ellenpárjaként készítette Kishimoto, a főszereplő soha nem lett volna Sasuke. Az más kérdés, hogy Kishi elismerte, hőgy Sasuke az ő kedvenc karaktere.
Arra meg, hogy egy főszereplő mennyire lehet részben vagy teljesen gonosz karakter szerintem elég megnézni Light-ot a Death noteból vagy akár Yusukét a Yu Yu hakushoból (itt most nem az átváltozására gondolok, hanem az egyik szereplő meg is jegyzi a végén, hogy kezdi elveszteni az emberségét és nem segít neki mert Yusukét már nem zavarja, hogy a Youkai-ok embereket esznek) vagy akár Kiritsugut a Fate zero-ból, aki gyakorlatilag egy tömeggyilkos.

Szóval nincs azzal gond, ha egy karakter gonosz, amíg céllal teszi azt, főleg, ha a végén jó útra tér vagy elnyeri a büntetését valamilyen formában.


----

Manga pedig nem lesz mert Golden Week van.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 01, 19:40:25 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3688 Dátum: 13 máj 02, 05:14:27 »

én úgy tudom, hogy elvileg ennek az egésznek Sasuke lett volna a főszereplője, és csak azért lett Naruto, mert a főszereplő nem válhat részben, vagy teljesen gonosz karakterré

Nem. Sasukét direkt Naruto ellenpárjaként készítette Kishimoto, a főszereplő soha nem lett volna Sasuke. Az más kérdés, hogy Kishi elismerte, hőgy Sasuke az ő kedvenc karaktere.
Arra meg, hogy egy főszereplő mennyire lehet részben vagy teljesen gonosz karakter szerintem elég megnézni Light-ot a Death noteból vagy akár Yusukét a Yu Yu hakushoból (itt most nem az átváltozására gondolok, hanem az egyik szereplő meg is jegyzi a végén, hogy kezdi elveszteni az emberségét és nem segít neki mert Yusukét már nem zavarja, hogy a Youkai-ok embereket esznek) vagy akár Kiritsugut a Fate zero-ból, aki gyakorlatilag egy tömeggyilkos.

Szóval nincs azzal gond, ha egy karakter gonosz, amíg céllal teszi azt, főleg, ha a végén jó útra tér vagy elnyeri a büntetését valamilyen formában.

Manga pedig nem lesz mert Golden Week van.

Sasuke direkt Naruto "ellenpéldája"? Én azt hittem, hogy az Gaara, Nagato, Haku, Obito.... ikszdé Már annyi jobb és hihetőbb "ellenpéldája" van Naruto-nak, hogy Sasuke már rég nem az ellenpéldája - főleg, hogy messze több a különbség, mint a hasonlóság. Mert azon kívül, hogy mindketten árvák voltak (már ott is nagy különbséggel) semmi közös nem volt, pedig ahhoz, hogy valaki valakinek az ellenpéldája legyen, ahhoz sok közös vonás is kell, hogy legyen bennük, mely inkább igaz Gaara-ra, Obito-ra vagy pl Nagato-ra, mint Sasuke-ra.

Amúgy jó példákat hoztál fel, hogy mennyire lehet "gonosz" egy főhős. Tény, hogy Naruto már nagyon szépségkirálynőnek van beállítva, de ez van sajnos. Pedig Kishimoto csinálhatott volna belőle jobbat s emberibbet, mint pl Mario-t a Mario-ból - melyet szintén Kishimoto készített -, de nem akart túllépni a "full bishi jóság" dolgon, pedig ha Naruto hivatását nézzük - ninja -, akkor üvöltenie kéne, hogy ártatlanokat is kaszaboljon "küldetések" szó alatt.

Amúgy a témával kapcsolatban van egy jó, vicces videó, mely jól elmagyarázza a "hős" és "gonosz" lényegét. http://www.youtube.com/watch?v=df8GcowxiUE
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3689 Dátum: 13 máj 02, 06:33:43 »

Idézet
Azért azt se felejtsük el hogy (T)Obito nem Edozombi, azaz a küzdelem óta fejlődhetett elég sokat, de Minato meg gyakorlatilag halhatatlan, ha erre sor kerül nem látni a kimenetelét, már ha egyáltalán sor kerül rá.  smirksweat

Pont ezért van hátrányba obito mert nem edozombi így fogy a chakrája, harc kezdete óta már harcolt 4v1be igen erős shinobik ellen aztán utána meg fél világgal madarával együtt. Hiába fejlődik a harc során, ha a chakrája meg egyre és egyre kevesebb és egyre kimerült, ezzel szemben minato nem fog kimerülni és ő még csak most kezdte el a harcot, ráadásul ha harcra is kerülne sor akkor se hinném, hogy 1v1be harcol majd minato obitoval így még nagyobb hátrányba lesz. Én csak azt nem értem, hogy madara mi a fenéért játszik a fél shinobi világgal amikor tudja ő is, hogy obitonak nincs végtelen chakrája és egyre fáradtabb lesz, ráadásul míg játszadozik a fél világgal addig egyre jobban kiismerhetik a képességét plusz még az obitoét is. Véleményem szerint ha Obito meg Madara már a kezdetektől komolyan harcolt volna akkor eléggé csúnya vége lett volna a jó oldalnak.

Madara csak azért játszadozott eddig, mert nem volt kedve harcolni  ikszdé
viccet félretéve,

szerintem azért nem harcol rendesen mert akkor a háborús "napok" lecsökkennek egy manga fejezetre, és ezek most pont jó időhúzásnak.
+ mivel Madara egyéni edos zombi, ezért neki se csökken a chakrája és lehet elfelejtette, hogy Obito még félig ember?   ikszdé meg szerintem nem is mozgatta meg eddig a fantáziáját ez a harc, láttunk tőle két bolygó méretű földet, de azt is azért mert Kabuto ""ki provokálta"" hogy mutassa meg, milyen egy Uchiha, akarom mondani milyen Madara az Uchiha ereje. Eddig is harcolt de szerintem eddig nem volt benne elég tűz ami hajtotta volna.
De most, az az elmebeteg fej ahogyan megérezte Hashirama chakráját, azt hiszem meg volt az a löket, hogy mostantól komolyan vegye a harcot. Hiszen itt mindenkit lenézett, hogy júj de gyengék... ilyenekért nem is érdemes komolyan harcolni. Tipikus időhúzás. Na majd ha oda érnek azt hiszem a shinobi haderőnek menekülőre kéne fognia.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!