24 máj 25, 14:44:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745154 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3645 Dátum: 13 ápr 26, 09:59:09 »

egy másik hülye kérdés...ha madarász ki tudott törni az edótenszejból akkor a dzsutszu feltalálója Tobirama miért nem???
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3646 Dátum: 13 ápr 26, 10:50:55 »


Válasz vala:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/13

Amúgy Madara esetében:
Legjobb forma+Rin'negan+Hashirama DNS
Ember áldozat

Tobirama esetében
Legjobb forma
Zetsu (Mutáns Hashirama klón) áldozat.

Szerintem úgy tűnik, hogy az irányíthatóság függ a megidézett személy erejétől, de Hashirama sejtjei úgymond elbillenthetik a mérleg nyelvét, attol függően, hogy az áldozatban, vagy az elíté... idézettben van e.





Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #3647 Dátum: 13 ápr 26, 12:54:19 »


Válasz vala:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/13

Amúgy Madara esetében:
Legjobb forma+Rin'negan+Hashirama DNS
Ember áldozat

Tobirama esetében
Legjobb forma
Zetsu (Mutáns Hashirama klón) áldozat.

Szerintem úgy tűnik, hogy az irányíthatóság függ a megidézett személy erejétől, de Hashirama sejtjei úgymond elbillenthetik a mérleg nyelvét, attol függően, hogy az áldozatban, vagy az elíté... idézettben van e.

Ott nem a zetsu áldozatra, hanem hogy Orocsimari teste van zetsuból, és így ő jobban tud irányítani, uralkodni a meguidézetten van utalás.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3648 Dátum: 13 ápr 26, 14:16:31 »

Amúgy kishimoto már egy ideje azt se tudja mit csinál.. Mi az, hogy most Obitot meg Kakashit külön leválasztották amikor eddig obito ellen 2tökéletes jinchuriki, 1kakashi és 1gai nem volt elég? Most meg már azt tervezi, hogy 1v1be harcoljon kakashi obito elln? Sőt kishiből még azt is kinézem most, hogy majd kakashi 1v1be elveri obitot...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3649 Dátum: 13 ápr 26, 14:55:00 »

Mit tervez Kakashi...? Obito elleni harcot? Hol? A Tízfarkút akarta beszipkázni, csak Tobi közbepottyant. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #3650 Dátum: 13 ápr 26, 16:05:43 »

Nos.. először is üdvözletem mindenkinek Mosolyog
A mangáról: Kezd enyhe "katarzis-jön a vége" hangulatom lenni. Ami kár lenne mert szeretnék egy Hinta- Naru esküvőt, sok kis poronttyal Mosolyog Meg szeretném ha maradna történés Naruto hokage -regnálásának időszakában IS.

Na szóval: Kakashi-Obito: szerintem némi harc után szövegelés lesz, és mondjuk Kakashi gyengélkedés közben elhint pár infót (amitől Tobi vagy megvilágosul - vagy nem) .
Bár azt sem tartom kizártnak, amit valaki énelőttem már megpedzegetett: Obito visszatér, és közli hogy a Mester gyengélkedik - majd összecsap mondjuk Sasuke-val...
Amúgy Kakashi már oly régóta harcol "egyvégtébe". Nem kellett volna neki összeomlania - for example?  ikszdé

Madara. nem semmi, hogy ilyen távolról megérzi Hashi chakráját. Mi lenne ha a saját testében ügyködne, nem ebben az Edo Tensei-esben? 

Régi kagék- Sasuke- Orochimaru:
szerintem a Harmadik figyelni fog Orocsimarcsi-ra, míg Hashi, meg Tobirama szemből lefoglalja Madarát- meg a tízfarkút. Közben a Negyedik mondjuk egy überszuperbrutál jutsu-t AD narutonak, amitől saccperkábé mindenki lehidal  ikszdé

észrevettétek?
 Figyelmeztetés Hogy mi van a visszaemlékezéses rész végénél Madara háborús legyezőjén  ?!?   Figyelmeztetés
Bizony: Egy Orochimarus átok-billog !!!!
Konspiráció indul?  Gondolkozik
Orochimaru összes apró rezdülése azt mutatja: nem őszinte, készül valamire, és sunyít.

Jó lenne tudni a múltját, a kígyós részleteket...
Vajon mi mindent kísérletezett még? Van egy olyan "sanda" érzésem hogy a tekercs tartalmát távolról se lőtték el !
Ez aggasztó!

u.i :
mi lett Konohamaruval meg Kabutoval? Tudom, hogy Kabutot nem térítették magához - nem fog így éhenhalni, mondjuk?   Gondolkozik
Na ennyit mára: ahogy hallom most 2 hetes szüni-pihi lesz, meg japán Arany Hét.





« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 16:08:57 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3651 Dátum: 13 ápr 26, 17:50:28 »

egy másik hülye kérdés...ha madarász ki tudott törni az edótenszejból akkor a dzsutszu feltalálója Tobirama miért nem???

Mert "azt" is röptiben találta ki Kishi, hogy mutogathassa Madara-t - de hogy hogyan jött rá arra, amire a jutsu létrehozója (sem - lásd Orochimaru meg kabuto, akik még fejlesztették is de még ők sem tudtak róla) nem, ne kérdezd.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3652 Dátum: 13 ápr 26, 18:58:47 »

Már lelet irva, Madara  birtokolja Hasimara sejtjeit és tudja hogy kell kitörni. Mig a 2 hokage is tudja hogy lehet feltörni de neki nincs elég ereje ahhoz mert aki megidézte teljesen a hasimara sejtjeiből áll.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3653 Dátum: 13 ápr 26, 20:43:52 »

Idézet
Mit tervez Kakashi...? Obito elleni harcot? Hol? A Tízfarkút akarta beszipkázni, csak Tobi közbepottyant. ^^

Kishimotoról beszéltem nem kakashiról, csak kakashiról is volt szó. Nyilván nem teázgatni fognak ott a dimenzióba hanem harcolni is, ráadásul a többség is úgy beszél erről a beszippantos jelenetről hogy majd most fognak harcolgatni meg dumálgatni, de nem értem mit akar kishimoto kezdeni kakashival obito ellen 1v1be amikor 4v1be se bírták őt elverni. Remélem ha harcolnak akkor nem az lesz, hogy kakashi elveri most 1v1be... Függetlenül attól, hogy kedvelem kakashi karakterét.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3654 Dátum: 13 ápr 26, 21:09:37 »

Csakhogy közben kiismerték Obito technikáját. Nem tud csak úgy dimenziót váltani, mert jó eséllyel valaki várja majd a túloldalon. A fő ereje, a kamui tehát kilőve, van még neki viszont rinneganja, izanagija.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3655 Dátum: 13 ápr 26, 21:44:54 »

a Kakashi vs Obito vagy tnjvel vagy pnjvel fog végződni Kishi nem gyilkol főszereplőket
Naplózva

buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #3656 Dátum: 13 ápr 26, 22:38:25 »

kakashi azért maradt kettesbe obitóval mert ott is lessz nyugodt körülmények között 4-5 fejezetes manga a visszaemlékezésből, utána 3-4 rész a kagék ahogy összeszedik magukat, de ez a fejezet most kicsit eltért attól amire számitottam, azaz hogy végre odaér mindenki ebbe a csatába
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3657 Dátum: 13 ápr 26, 22:42:17 »

egy másik hülye kérdés...ha madarász ki tudott törni az edótenszejból akkor a dzsutszu feltalálója Tobirama miért nem???

Ez egy irányításon alapuló idézés. Két részből áll.
-Idézés.
-Irányítás.
Az idéző valszeg alapból is tudja irányítani az idézettet. Mosolyog Ha még is kiszabadul az irányítás alól, akkor megszüntetheti a technikát. "felbontja" az idézést. És az idézett visszatér a túlvilágra. Ezzel azonban az jár, hogy az összes túlvilági idézéseiddel felbomlik a  szerződésed. Pl naruto békák. Ha felbontja a szerződést, amit anno Jiraya tekercsébe tett, nem tud békákat idézni. Nem csak egy kiválasztott személyt nem tud, hanem egyiket sem.

Kabutot anno Itachi kényzsrítette a jutsu feloldására. Az idézettek visszatértek a túlvilágra ám, pár másodpercig szabad akaratot nyertek. Madara ismerte a kézjegyeket, így vissza tudott jutni az edo testbe.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/591/19

Hasirama nem az edobol, hanem az irányítás alól tört ki. Ha megszüntetné az idéző (Orochimaru) az edot, h térjenek vissza a halottak, a második, használná a kézpecsétet és felszabadulna. Hasirama meg attól függően hogy ismeri az edo kézjegyeit, vagy edo alakban maradna, vagy eltávozna. Mosolyog

Az irányítás alól meg SZERINTEM azért tört ki, mert ő Hasirama. Az ő DNS ével lett felturbózva az irányítás része a jutsunak.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 22:48:53 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3658 Dátum: 13 ápr 27, 07:54:09 »


 Figyelmeztetés Hogy mi van a visszaemlékezéses rész végénél Madara háborús legyezőjén  ?!?   Figyelmeztetés
Bizony: Egy Orochimarus átok-billog !!!!
Konspiráció indul?  Gondolkozik
Orochimaru összes apró rezdülése azt mutatja: nem őszinte, készül valamire, és sunyít.

u.i :
mi lett Konohamaruval meg Kabutoval? Tudom, hogy Kabutot nem térítették magához - nem fog így éhenhalni, mondjuk?   Gondolkozik
Na ennyit mára: ahogy hallom most 2 hetes szüni-pihi lesz, meg japán Arany Hét.


Az nem átok pecsét, hanem sharingan ha megnézed ugyan úgy néz ki.(egyébként régi keleti motívum)
Kit érdekel...kb olyan fontos szereplők mint a gombaszedő néni...kabuto oro sejtjei nélkül egy 0, tehét nem sok vizet zavar már. Konohamaru meg szerepelt vagy 2x a oart 2-ben.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #3659 Dátum: 13 ápr 27, 12:35:34 »

régebben megvolt említve hogy a megvakulás azt takarja hogy az ember teste elidegenedik a szemétől és mivel kakashi-nak nem a sajátja, beültetett így nem is fog megvakulni.obito is szerintem azért nem vakult már régen meg mert a saringanja abban a felében van a testének ami szinte teljesen hashi sejtekből áll.

ilyen egyáltaláűn nem volt csak az hogy azok akik aktíválták az MS-t elindül a szemük a sötétség felé és zárkozotabbak lesznek és minél többet használják annál jobban vagynak majd az erejére ha megvakulnak : D az hogy Kakashi meg Obivan nem vakult meg szerintem is ilyesmi amit említettek előttem hogy mindkettőnek csak 1 MS-e van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!