24 máj 26, 03:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746488 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3555 Dátum: 13 ápr 18, 07:51:45 »

lehet h az egész genjutsu volt és azután aktiválta h Hashi blokkolta azt a 10+ bijuudamát kár h nem lehet külföldi oldalakat linkelni mert vki készített erről a threadet ahol megvolt magyarázva többek között az is h miért pillantott Hashi fel

Belföldit nem lehet. Külföldit lehet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3556 Dátum: 13 ápr 18, 11:43:05 »

az felmerült már valakiben, hogy a senju dnsnek -amit a harc közben szerzett- köszönhetően felgyógyult az izinagit használó szeme (köztudottan óriási életerő és gyógyítási képesség jár a senju vérrel)? vagy amikor annak segítségével aktiválta a rinnegant, a bezárult szeme is újra kinyílt?
Naplózva
tomi20100
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3557 Dátum: 13 ápr 18, 17:03:22 »

A naruto 6-dik mozifilmének az "előzetesét" a Naruto - One Shot - Road To Ninja manga fejezetet nem fordítjátok le?
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #3558 Dátum: 13 ápr 19, 13:19:35 »

Sasuke büntetése remélem az lesz Tobitól (az árulása miatt), hogy megkapja az egész Uchiha klánt Edo módban, mivel ugye most már Tobi is ismeri ezt a technikát és ott vannak neki azok a szemek, amiket a vérengzés után szerzett meg magának!

Érdekes beszélgetések és harcok zajlanának le az biztos!
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3559 Dátum: 13 ápr 19, 14:57:02 »

Sokra megy vele, DNS-e nincs a klántól elvileg ott nála + élő áldozat is kellene, amit ha betoppan az  Edo-4-es+Taka nehezebb lesz összeharácsolni... Szóval nem kell ilyenre számítani.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3560 Dátum: 13 ápr 20, 09:54:38 »

Maga az egész uchiha klán edozásának nem látnám értelmét, meghaltak mert meg kellett halniuk, innentől kezdve több szerepük nincs, de az sem igaz hogy nincs dns-e... nem hiába említette a szemeket Takarek amiket a mészárlásból szerzett, ha emlékszel mikor hogy szívta a fogát Tobi hogy danzoutól shisui szemét nem tudta megszerezni, és mögötte meg rengeteg tartósított sharingan. Szerinted a szem nem tartalmaz DNS-t? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 09:55:51 írta Morause » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3561 Dátum: 13 ápr 20, 11:42:09 »

Ha elolvasnád, amit írtam: azt írtam OTT NÁLA valószínű nincs... de igazad van, lehet a zsebében tart pár tucat szemet, csak úgy miért is ne alapon, végülis Maris is hokage DNS-el rohangált és még kapóra is jött neki. Ennélfogva sose tudni, ez igaz.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 11:56:47 írta Aizen » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3562 Dátum: 13 ápr 20, 13:29:36 »

Igazából, ha nála nem is, de lazán elugorhatna pár darab szemért. Mondjuk nem látnám értelmét, hacsak nem Sasuke szüleit hívná vissza. Akkor megint lehetne egy hosszú mesedélutánt csinálni, hogy ők hogyan látták a dolgot.

Az élőáldozat szerzés is könnyen megoldható. Elvégre csak Kakashi tudna keresztbe tenni a tervének, mondjuk az problémásabb lenne, ha megint átküldene egy Naruto klónt.

De szerintem nem számíthatunk ilyenre. Jön majd a visszaemlékezés Madara részéről, a lelkizés Tobi-Kakashi-Minato részéről.
Esetleg még befutnak a jelenlegi kage-k is. Kiderül, hogy Tsunade elpatkolt Madara által. Naruto és Hashi pedig átmennek rage módba.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3563 Dátum: 13 ápr 20, 15:29:41 »

Nem igazán akartam Obitot annyira elme-roggyantnak nézni, hogy akár 1 percre is otthagyja Madarát és a 10farkút (aki kitudja mihez kezd a szabadságával) csak azért, hogy Sasukét megszívassa, mert lássuk be, az Edo-Uchiha "sereg" mindenre jó lenne, csak épp feltartóztatásra nem, főleg, ha befutott a "felmentősereg" -edokagék-.  smirksweat De mivel van flashback potenciál apuci és anyuci megidézésében... na de ennyiért csak nem edozik.
Tsunade meg mibe, hogy nem halt meg, majd betámogatják őt is a többiek, hogy megjöttünk.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 15:44:10 írta Aizen » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3564 Dátum: 13 ápr 20, 16:27:38 »

Ja és amilyen állat Hashirama, meglátná Tsunade gigantikus melleit és rágerjedne, majd utána közölnék vele hogy az unokája! Kiröhög
Amúgy jó hogy nem harapod le a fejem mert csak... szerinted ha nem olvastam volna el hogy reagálnék rád. De eleve nem lehet komolyan venni az egészet mert mint mondottam, nem hiszem hogy ez meg fog történni. Itt már csak végső fight lesz, és mindegy hogy fog végződni, nagy összeborulással vagy mindenki meghal, ha a sasuke naruto final battle elmarad hisztizni fogok és duzzogni.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3565 Dátum: 13 ápr 21, 20:26:18 »

lol engem a legkevésbe sem érdekel a Naruto vs Sasuke sem a Madara vs Hashi
jöjjenek inkább a 2. 3. 4. Hokagék, szegényeknek kb annyi paneltime sem jutott mint Tentennek
Naplózva

Cerithya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #3566 Dátum: 13 ápr 22, 15:22:34 »

Igazából engem sem fog meg annyira a Naruto vs. Sasuke harc... A legkíváncsibb a 4. Hokage és Naruto találkozására vagyok, vajh mit fog szólni Naruto, hogy mondhatni a "valóságban" is találkozik az apjával... Meg úgy eleve, hogy Obito és Kakashi is miként fognak reagálni! Nevet De ez kínzás, hogy pont ezeknél az izgalmas részeknél van 2 hét szünet, meg persze csak 1 rész... Nevet Sebaj... nem soká szerda! Nevet
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé.\\\"
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #3567 Dátum: 13 ápr 22, 16:31:45 »

szerintem holnap jönni fog, általában szünet után mindig hamarabb szokott jönni
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #3568 Dátum: 13 ápr 22, 20:48:17 »

Fhuhúúú az utóbbi kb félévben hanyagoltam az animéket,mangákat... a narutot is, erre ma gondoltam egy-két részt újra elolvasok és végül ebből az sült ki hogy elolvastam 27 fejezetet és teljesen behoztam a lemaradásom.  Pojén Pojén
Rohadtul érdekel mi sül ki ebből... én is főleg Naruto reakciójára vagyok már kiváncsi mikor bevillan a fater. Nevet
Következőőőőt!:DD
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3569 Dátum: 13 ápr 22, 20:54:20 »

Én nem hiszem, hogy olyan nagy hangsúly lesz majd azon, hogy találkoznak, mert nem is olyan régen már mindent megbeszéltek egymással Naruto elméjében, szóval nem valószínű, hogy Kishi ezen sokat fog időzni.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!