24 máj 26, 00:02:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746006 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3525 Dátum: 13 ápr 15, 18:26:44 »

Nem kell aggódni amiatt, hogy hagyják-e harcolni, egyrészt, mert nincs beleszólásuk, megállítani Naruton kívül senki se tudná (de lehet még ő se), másrészt minden segítség jól jön, pláne ha Madara most rákapcsol.
Egyébként is csak a Raikage egóját piszkálná, hogy Sasuke harcol, senki másét, de IzomGizi se pattogna, mert nem akarná fél perc alatt a másik kezét is bukni... vagy esetleg az életét. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 18:28:46 írta Aizen » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3526 Dátum: 13 ápr 15, 19:01:52 »

A hokagék Sasuke "jóvoltából" mennek segíteni,szóval egy szavuk sem lehet,na meg a nagy Hashimara-samának sem merne senki ellentmondani,még a Tsuchikage v Raikage sem,az ő szava valszeg minden törvényt felülír,mivel ő maga alkotta azokat. Nevet

Aizen:Aki(k) az EdoRinneganMokutonMangekyou Madara ellen harcbaszálltak kis jókedvel,vidámsággal,Sasuke látványától alig ha fognak összerezzenni félelmükben. ikszdé
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #3527 Dátum: 13 ápr 15, 19:33:50 »

szerintem a naru sasu harc így történik : sasu nem akar hazamenni de ígéretet tesz narunak ha leveri hazamegy .harcolnak naru win uh saske  hazatér sakura hálás narunak aki elégedett hogy betartotta a neki tett ígéretét.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3528 Dátum: 13 ápr 15, 20:32:14 »

Igazából Sasukénak szerintem már semmi problémája nem lesz a hazatéréssel tekintve, hogy megbarátkozott Konohával. Egyenlőre xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
sinkored
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


Ichiraku Ramen


« Válasz #3529 Dátum: 13 ápr 16, 12:39:44 »

Hát szerintem nagyon nyálas lenne ha Sasuke visszatérne... De az még egész tűrhető lenne ha lecsuknák xD. Már látom is Naruto Shippuden 666 mozi film : Visszatérés a Vérbörtönébe! Avagy Sasuke a nagy szökés! xD
Naplózva
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3530 Dátum: 13 ápr 16, 14:57:33 »

Kis időhiba van. Sarutobi és Kagami egy idősek voltak kábé. Kagami fia Shisui meg Itachival volt egyidős.  Amikor Shisui élt, addigra már Sarutobinak unokája is volt. Akkor Kagami 50 felett lett apuka?! Ami lehetséges biológiailag, de manga szerint mindenki 21-30 között lett szülő…  Gondolkozik
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3531 Dátum: 13 ápr 16, 16:25:24 »

Jó észrevétel. Persze nem lehetetlen, hogy Kagami későn lett apuka, és Shisuiról sem tudjuk, hogy hány éves volt.

Kíváncsi vagyok, mi lesz a dupla részben: kapunk egy egybefüggő Madarás visszaemlékezést vagy esetleg jön egy alázós harc, ahol az utolsó pillantban beesnek a hokagék a manga végére?
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3532 Dátum: 13 ápr 16, 17:18:55 »

Nem lesz dupla rész, csak maximum 6-7 oldallal lesz több, amúgy én az utóbbira szavazok, zoldkabatos Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 17:21:11 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3533 Dátum: 13 ápr 16, 17:32:06 »

Kis időhiba van. Sarutobi és Kagami egy idősek voltak kábé. Kagami fia Shisui meg Itachival volt egyidős.  Amikor Shisui élt, addigra már Sarutobinak unokája is volt. Akkor Kagami 50 felett lett apuka?! Ami lehetséges biológiailag, de manga szerint mindenki 21-30 között lett szülő…  Gondolkozik

Simán lehet, hogy nem talált magának párt a húszas éveiben. Végül is azt mondta róla Tobirama, hogy a falut a klánja elé helyezte. Lehet, hogy ez nem jött be annyira az Uchiha lányoknak és általában az olyan nagy klánok, mint az Uchiha a klánon belüli házasságot preferálta. De lehet, hogy meg kellett magyarázni, hogy mit keres Tobirama mellett egy Uchiha, ha eddig annyira utálta őket.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #3534 Dátum: 13 ápr 16, 21:56:42 »

1.: Shishui nem egyidős Itachival, Itachi egyfajta mestereként tekintett rá, tehát nemigen lehettek egyidősek.

2.: Nem akarok nagyon olyannak tűnni, aki szidni akarja a mangát, én nekem a kedvencem, de ezzel a fejezettel Kishimoto az egész Part2 dramaturgiáját teljesen odavágta. Az egész manga idáig, Sasuke szökésétől, a Naruto vs Sasuke harcra építkezett. Ez fontosabb szál, mint az Akatsuki, ha a történet struktúráját nézem. Ezt a több éves építkezést dobja ki a kukába, ha a Hokage beszéde miatt most megjavul Sasuke. Ez nem olyan baki, hogy most Kakashi hány évesen lett chunin (igaziból azt le is sz*rom), hanem az egész eddigi történet menetet borítja fel.
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #3535 Dátum: 13 ápr 17, 05:55:22 »

Szerintem ez nem teljesen igaz, attól, hogy Sasuke megszökött Konohából, nem borult fel a világ rendje, max. Narutó lelki világa  Nevet Mivel Narutó a föszereplő, természetes, hogy az ő problémái vannak a manga középpontjában, de azért ezek egyáltalán nem fontosabbak az Akatsukinál, akik végig gondt okoztak, csak a manga elején természetes, hogy egy 12 éves gyerek nem egyből a "főgonoszokkal" fog szembe kerülni, hanem majd később alakul ez ki. Mivel Narutó minél idősebb lett, annál erősebb is, ninjaként szép lassan részese lett Konoha minden jó és rossz dolgának, így előtérbe kerültek a fontosabb ellenségek is. Számomra teljesen érthető, ha Narutó most már nem Sasuke után rohangászik, miközben az Akatsuki nagyban gyilkolja az embereket, és szedi össze a bijuukat, köztük őt is célpontnak nyilvánítva, és kicsit háttérbe kerül a Sasuke szál. Attól meg, hogy most Sasuke azt mondja, hogy elmegy harcolni, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a faluba is vissza fog menni, és még bármitől kialakulhat egy Naruto-Sasuke harc a végén. Pl.: Sasuke lenyúlja Hinatát  ikszdé

Ez az én véleményem, és nekem semmi bajom a mostanság kialakult helyzettel  Mosolyog Suigetsut egyre jobban bírom  ikszdé
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #3536 Dátum: 13 ápr 17, 06:22:47 »

Nem arról beszélek, hogy a világ szempontjából fontos Sasuke. Hanem a történet szempontjából. Pont az a lényeg, hogy Naruto szempontjából ő a fontos, hisz a manga címe NARUTO. Egy történet dramaturgiájánál nem azt nézzük, hogy a külső világnak mi a fontos, hanem hogy az eddigi történet milyen eseményekkel, mikre koncentrál, és milyen eseményeket készít elő. A NarutovsSasuke remekül elő lett készítve (Naruto edzésében is fontosabb volt Sasuke, mint az Akatsuki, Sasuke folyamatos "elsötétülése", még Itachi is Narutora bízza Sasuket). És ez ment most a levesbe.
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #3537 Dátum: 13 ápr 17, 06:49:58 »

Én ezt megértem, csak épp ez az, hogy Narutó számára is az Akatsuki és a Hold szeme terv került a középpontba, mert nem nézheti csak az egyéni dolgait, így Sasuke is háttérbe szorult. Milyen főhős is lenne, ha nem törődne mindezzel és a világgal, és hirtelen lelépne, hogy "hoppá, nekem még Sasuke-t is vissza kell hoznom, további jó harcot!" ikszdé Pont azért lesz - szerintem és remélem - jó Hokage majd, mert képes volt felülemelkedni Sasukén. Ettől - mint fentebb írtam - még a nagyobb gonosz legyőzése után visszatérhet a kisebb, egyéni problémáihoz. De nem szeretnék ebből vitatkozást, megértem a te gondolataidat is, és igazad van, hogy így eltérni látszik az eddig felépített menettől, de a való élet is ilyen. "Ember tervez, Isten végez" Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3538 Dátum: 13 ápr 17, 07:09:19 »

procsek:

Abból, ami Sasuke mondott, miután meghallgatta Hashiramát, még bármi kisülhet. Az, hogy a csatatérre akar menni és nem akarja veszni hagyni Itachi áldozatát akár azt is jelentheti, hogy kiírtja Konoha jelenlegi vezetését és ő áll a helyükre. ^^ Volt is korábban egy ilyen terve, hogy "csak" a vezető réteget "deaktiválja". Vagy az is lehet, hogy egyszerűen csak minden korábbi rivális falut, vagy az Uchihákra pikkelő emberkét ki akar iktatni. És mivel most minden nagyágyú a harctéren van, így keresve sem találhatna jobb helyet a tisztogatás elkezdéséhez. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3539 Dátum: 13 ápr 17, 12:45:29 »

Ááá,nem fogja bántani az embereket,mivel ők is konoha része.Ebben a részben a nagybetűs JÓ útra tért vissza,örülni is fognak Narutoék,lehet hogy az lesz a halála Narutonak ,hogy megáll a szíve a meglepitől.ikszdé Bár még elkell rendezniük Naturéknak hogy ha visszatér akkor ne csukják le életfogytiggal.xD De sztem simán elnéznek majd felette,mivel Naruto meg Sasuke lesz az akik legyőzik Madaráékat .^^ (Szerintem)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!