24 máj 25, 20:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745659 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Hajdu1988
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #3450 Dátum: 13 ápr 10, 23:01:05 »

suigetsu megjegyzése miszerint madara sírni fog vagy röhögni vagy sírva röhögni Mosolyog
az nagyon állat volt Mosolyog
orochimaru meg kíváncsi sóska másik útjára....
ha áttér a fényre és visszafogadják az durva lenne.......
de darth vader óta tudjuk hogy ilyesmi sem lehetetlen Mosolyog
de remélem így azért nem alázzák meg a sorozatot.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3451 Dátum: 13 ápr 10, 23:04:07 »

Ez már szerintem a mugen tsukuyomi, azért rohangál ennyi jó fiú.  Pojén
Nekem az is gyanús, hogy a hokagékkal azért is kellett beszélni a Süsükének, mert ő lesz a következő hokage? Rosszlányból lesz a legjobb feleség alapon. Nem vagyok elragadtatva a fordulattól, de nem én írom a mangát.
Az egyetlen szereplő, aki még bonyolíthatná a dolgokat az is együttműködnek látszik, hiába kapta vissza a karjait. Lehet, azért nem akadékoskodik, mert fél Hashitól és igazából már a vén kígyó is csak az alkalmat várja, hogy elhúzzon a búsba. Persze csak reménykedek, mert sötét oldal nélkül nem sokáig fog menni ez a történet.

Ja, és a mindenki a szeretet tűzét viszi magával, akkor ott nem végső harc lesz, hanem összeborulás. Például hiába várjuk, hogy majd Minato jól elkeni Obika száját - ez lenne az emberi reakció -, de visszaemlékezés lesz, majd hegyi beszéd, és megtérés. Hashi - Madánál is hasonló sorrendet várok. Talán ott a második belerondíthat a forgató könyvbe, de ki tudja. Vagy még a Madarász alakíthat, abban való örömében, hogy partyképes utánpótlás érkezett.

Karin téma: (Igazából ez az én igazi bajom.) Ki lehetett volna belőle még ezt-azt hozni, de az író az ő karakterét is látványosan kukázta, mint ahogy a női karakterekkel tette. Ennek oka vagy az, hogy Kishi nem tud rendes három dimenziós női karaktereket gyártani, csak karikatúrákat. De az is lehet, hogy nem is akar, mert a shinobi lét nem egy női sport, bármennyire is szeretnénk emancicik lenni. Ott van például Rin esete: Maradt volna otthon a gyerekkel, és akkor most nem lenne háború.  Pojén (Én lehetek soviniszta.)
Mindenesetre, ha tud jó férfi karaktereket írni, akkor az nagyon gyanús, hogy nőit miért nem?  Gondolkozik
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3452 Dátum: 13 ápr 10, 23:26:54 »

Hát ez vicc... Hogy Sasuke labilis gondolkodása megváltozzon Hashirama története után az várható volt. Na de Orochimaru mégis mi a fenéért követi? Ez nem indok hogy "Kabutóval ellentétben ő nem próbál engem utánozni", eddig nem is törődött a tanítványaival, csak a technikáival, most meg hirtelen lágyszívű lett?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3453 Dátum: 13 ápr 10, 23:43:58 »

Csak az tudom mondani amit már valamikor korábban, hogy Orochimaru egyfajta tudós elme, aki úgymond eleve sejtette, hogy itt valami nagy dolog lesz és nem akarja lekésni az előadást, ha már vip jegye van az első páholyba.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3454 Dátum: 13 ápr 11, 00:03:35 »

Suigetsu "kérdése" amúgy érdekes, valószínű sírva fog röhögni Madara, pláne ha a 2. előtte is elrikkantja magát, hogy na most akkor szétrúgom a segged... de Hashinak örülni fog.
Az azonban érdekes lenne, ha végül a 10farkú lenne a főellenség, nem pedig Madaráék, elvégre a hagymaszörny lassan újra szintet lép, Madaráék pedig már nem tudnák kordában tartani, csak ha magába pecsételhetné valamelyikük.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3455 Dátum: 13 ápr 11, 04:48:06 »

Szerintem Orochimaru azért követi Sasukét, mert lehet minden olyan jutsut sikerült kifejlesztenie vagy megtudnia amire kiváncsi volt?  Gondolkozik mert ha igen, akkor nyílván nem szeretne lemaradni a vip belépős háborúról, vagy számára előadásról, ami pillanatok alatt bekövetkezik.

Végülis már tudja hogyan bújjon űt másik testbe, vagyis mondhatni tudja mi a halhatatlanság. Vissza kapta a karjait, ergo az összes jutsuját amit eddig talán nem is láthattunk tőle most tudja használni. Kabuto meg egy nyali falatt volt, akinek talán nem volt soha egyetlen egy jó ötlete, sem mert számára csak Orochimaru volt, akit utánozni akart, vagy lehet agyára ment szegény srácnak. ikszdé ha már az Uchihák a nagy bolondok Kabuto is beszállhat.  

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 04:59:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #3456 Dátum: 13 ápr 11, 06:24:46 »

Tehát grandiózus (két) fejezetre számíthatunk 2 hét múlva?!  Volt már egyáltalán dupla fejezet egy héten?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3457 Dátum: 13 ápr 11, 06:25:25 »

Szerintem az esetleges kollektív megtérés ellenére sem marad el az epic fight, csupán a résztvevők lesznek mások:
Hashi -Madi, Obi-Kakashi, Naru-Sasu helyett egy vérkomoly Karin-Sakura küzdelmet láthatunk majd olyan látványos jutsukkal, mint parasztlengő/hajtépés  no jutsu. Természetesen SASUKE kegyeiért megy majd a verseny, s a győztes testébe pedig amolyan jutalomféleképpen, beköltözik Orochimaru Nevet

Amúgy viccet félretéve: Orochi lehet arra játszik, hogy majd a nagyok kiütik egymást, ő pedig az oszd meg és uralkodj elve szerint beköltözik valamelyik testébe.

Rinnel kapcsolatban pedig: Istenem, kérlek  add, hogy a végén kiderüljön,  nem is halt meg, hanem csak átesett egy-két plasztikai műtéten és ő a ramenes csajszi Nevet
Egyébként továbbra sem értem azt, hogy Madara ugye Obitonak azt a feladatot szánta, hogy Nagatoval valahogy élesztesse fel. Mikor ez történt kb. Obito 13 éves lehetett, ok. be kell magát puncsolnia a bandába, az mondjuk 2-3 év.... de utána simán rávehette volna Nagatot, hogy hozza vissza Madarát.
Ok, lehet azzal érvelni, hogy az Akatsukinak össze kellett fogdosnia az állatkákat. Igen, de ezt a későbbiekben is, Madara felélesztését követően  megtehették volna, pusztán egy jó magyarázat kellett volna, hogy Nagatonak miért kell meghalnia.
Nos, ezzel arra akarok utalni, hogy Obito Madara halála után Nagatoval ha nem is simán, de valahogy, akárhogy tuti visszahozhatta volna Rint és happy end. Vagy ha mást nem, Orochimaruval is csináltathatott volna magának valami hasonló, édi-dédi tündérkét.

Még valami. Kakashi a MS felébredése után elterült, mint a Nagy-Alföld... Obito a kis mészárlása után miért nem vette ki vissza a szemét? Most ok, neki tök mindegy, hogy mi van az egykori pajtival, mert majd ő csinál egy überfasza genjutust, DE!!! mikor ez történik már 1. tudja, hogy a sharingan igazi erejét csak akkor lehet megtapasztalni, ha együtt van a két szem, 2. engem tuti zavarna, ha a számon kívül is lenne egy nagyobb lyuk az arcomon. 3. térlátásán is sokat segíthetett volna.
Szóval ez számomra egyszerűen felfoghatatlan.

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Morause
Vendég
« Válasz #3458 Dátum: 13 ápr 11, 07:45:49 »

A legutolsó kérdésedre válaszolva... azért nem mert ha vissza vette volna akkor ő lenne Mr. legyőzhetetlen. Már csak 1 szem birtokában is nagy kakát kavart Narutoéknak, és ha nem Kakashi még mindig csak egy maszkos fickó lenne, és így hogy nem vette vissza azt a szemet van rá esély hogy leverjék.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3459 Dátum: 13 ápr 11, 13:17:34 »

Vajon mi lehet az a "nagy ajándék" amit Minato Naruto-nak adhat?:o Mer titt szerintem nem arra gondolt,hogy találkoznak...
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #3460 Dátum: 13 ápr 11, 13:50:14 »

Ez egy nagyon jó kérdés  Gondolkozik Talán csak arra gondolt, hogy majd együtt bepótolják az elmaradt apa-fia pillanatokat, de ami valószínűbb, hogy a Kyuubival kapcsolatban lesz valami, ki tudja? Lehet mindkettő  Nevet Az lenne csak a pláne, ha Marcsi vagy akárki végül Kushinát is felélesztené  ikszdé
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3461 Dátum: 13 ápr 11, 13:52:58 »

Minatotól kitelik, hogy szó szerint valami ajándékon gondolkodik Nevet Most komolyan mindenki át állt a jó oldalra? Sasuke várható volt na de Orochimaru??? xD De ez egy nagyon jó fejezet volt, és most két hetet kell várni a következőre ><
Egyébként azon gondolkodtam, hogy Sasuke tudja, hogy a negyedik Naruto apja?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #3462 Dátum: 13 ápr 11, 14:07:10 »

Ez a fejezet tényleg pörgős volt. A következő fejezetben szárnyas unikornisokon fognak berepülni a csatatérre  ikszdé Kishitől már ezt is kinézném.
Nem, szerintem Orochimaru tartogat még valamit a tarsolyában (legalábbis remélem kacsint).
Ha jól emlékszem erre nem volt utalás, hogy tudta volna.

U.I.: De Suigetsu valami állat volt ebben a fejezetben ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 14:09:40 írta Dattenaro » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3463 Dátum: 13 ápr 11, 14:16:49 »

Ez a rész nagyon jó volt ezután a sok uncsci flashback után. Nevet Lehet nem anime, csak manga de végigizgultam az egészet, alappulzusom legalább 100 volt :DDD
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3464 Dátum: 13 ápr 11, 14:57:48 »

Minatotól kitelik, hogy szó szerint valami ajándékon gondolkodik Nevet Most komolyan mindenki át állt a jó oldalra? Sasuke várható volt na de Orochimaru??? xD De ez egy nagyon jó fejezet volt, és most két hetet kell várni a következőre ><
Egyébként azon gondolkodtam, hogy Sasuke tudja, hogy a negyedik Naruto apja?

Mivel a Shiki fuujin ööö feloldották vagy mi lett vele, így gondolom én, Minato át tudja adni az ajándékát a Kyuubi másik felét.
De ha elvileg kilakoltatja Kuramánét, akkor elv ő bele halhat, mert nem Uzumaki. De most ő egy edos zombi szal itt kit izgat ha pár percig halott lesz, utána Oro jutsujának köszönhetően úgy is felkapkodja magát.

Ez engem is rohadtul érdekelne, hogy Sasuke sejti-e, hogy a negyedik, Naruto apja. Mondjuk Sasuke helyében sosem gondolnék arra, a hasonlóságok ellenére ( hasonló bőr, kék szem, szőke felálló haj ), hogy annak az "idiótának" (hogy sasukét idézzem) a negyedik lenne az apja.

Szerintem nem tudja, de lehet sejti de ennek persze semmi jelét nem adja. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!