24 máj 26, 03:21:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746478 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3090 Dátum: 13 márc 01, 12:06:10 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/17 Itt egy profi magyarázata mi van... nem kell feltétlen a tesónak meghallnia lehetett  az Madara és a kis öcsikéjének a kedvenc kecskéje is, megmurdalt és aktiválodott az MS Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 12:11:33 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Karfiol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #3091 Dátum: 13 márc 01, 12:49:40 »

kakesz ezt már jóval azelőtt tudtuk mielőtt Tobirama közölte ezt az információt. Sasuke se a legjobb barátjának halála után szerezte meg hanem hogy lepecsételte Orochimaru egyik felét Itachi, és szerintem nem azért lett ez neki olyan nagy fájdalom mert imádta volna Orochimarut, szerintem inkább csak annak erejéhez kötődött.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 12:50:24 írta Karfiol » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3092 Dátum: 13 márc 01, 14:19:33 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/17 Itt egy profi magyarázata mi van... nem kell feltétlen a tesónak meghallnia lehetett  az Madara és a kis öcsikéjének a kedvenc kecskéje is, megmurdalt és aktiválodott az MS Nevet
Ez csak a sima sharingan felébredésére ad magyarázatot, az MS-re nem.

kakesz ezt már jóval azelőtt tudtuk mielőtt Tobirama közölte ezt az információt. Sasuke se a legjobb barátjának halála után szerezte meg hanem hogy lepecsételte Orochimaru egyik felét Itachi, és szerintem nem azért lett ez neki olyan nagy fájdalom mert imádta volna Orochimarut, szerintem inkább csak annak erejéhez kötődött.

Nem értelek. Sasukéban Itachi elvesztése után aktiválódott az MS, amikor megtudta, hogy valójában nagyon is szerette őt és a klánt se saját akaratából nyírta ki.
Naplózva
Karfiol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #3093 Dátum: 13 márc 01, 14:38:33 »

Gaburieru... nem szeretek manga oldalakhoz nyúlkálni, hogy bizonygassam az igazam mint vmi kretén, de tessék. Én erre gondoltam és remélem így már megérted.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/401/4
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/401/5

Amúgy meg ha tovább olvastad volna onnét ahonnét belinkelte kakesz értenéd is miről van szó.

"A sharingan tükrözi azokat a gyötrelmeket és kétségbeesést és jelentős lökést ad az illető erejének. Sok érzékeny ember van az Uchihák között akik megtapasztalják ezeket az erős érzelmeket, szinte mindet rabul ejti a sötétség és gonosszá válnak. Minél mélyebbre süllyednek a sötétségben, a szemük annál erősebb lesz...

Szerintem ez elég jól elvan magyarázva hogy ne értsük félre, de isten őrizzen hogy én itt kötekedjek... de akkor vagy neked vagy nekem meg kakesznek rohadt rosszul megy a mondat értelmezés.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 14:40:14 írta Karfiol » Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3094 Dátum: 13 márc 01, 15:58:26 »

Spero
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/15
Bár itt is megvan az ellentmondás. Ők az elsők, akik elérték az MS-t. Később klánunk számos áldozatot tart számon.

Nem hinném, hogy itt ellentmondás van. Madaráék voltak az elsők akik az MS-t felébresztették. Őket pedig más Uchihák követték. Így azok egy idő után megvakultak, mivel nem hiszem, hogy sok testvérpár rohangált MS-el.
Az előző hozzászólásomban pedig Madarára és Izunára értettem, hogy nem ölték meg a barátaikat.  Mosolyog Bár igaz, hogy jobban kellett volna fogalmazzak. smirksweat

Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3095 Dátum: 13 márc 01, 19:33:45 »

kakesz ezt már jóval azelőtt tudtuk mielőtt Tobirama közölte ezt az információt. Sasuke se a legjobb barátjának halála után szerezte meg hanem hogy lepecsételte Orochimaru egyik felét Itachi, és szerintem nem azért lett ez neki olyan nagy fájdalom mert imádta volna Orochimarut, szerintem inkább csak annak erejéhez kötődött.

Mondjuk ezt elég nehéz értelmezni. Hogy érted, hogy Orochimaru erejéhez kötődött?

Egyébként nem is bánnám, ha hosszabban elnyúlna ez a visszaemlékezős rész. Legalább megismerjük a régi világot, ami, be kell vallani, sokkal érdekesebb, mint a mostani elég nevetséges háború, ahol a már túlzottan is beharangozott, legyőzhetetlen és végtelen Juubi úgy néz ki, mint egy kelbimbó és káposzta kiméra, és a shinobihadsereg összes tagja kyuubi-chakrával rohangál.
Emellett Madara és Hashirama is nagyon aranyosak voltak. Nevet Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy történt a falualapítás, a harc, illetve hogyan fejlődött ki a jelenlegi személyiségük.

Az Uchiháknak meg cseszett jó ruhájuk volt. Nevet
Naplózva

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #3096 Dátum: 13 márc 01, 20:48:57 »

Nem értek egyet!

Sasukénak sztem is Itachi végett jelent meg az MS,  mikor is elmondta neki Tobi az igazat a báttyáról, és ennek fényében megjelent neki. De már elötte mikor röktön megjelent Tobi már akkor aktiválódott neki, és vele együtt az Amaterasu is.

A visszaemlékezés kifejezetten jó, de erre lehetett is számítani, hogy Hashirama + Tobirama valahogy visszajön, mert Sarutobi ellen bajnyi keveset mutattak a pletykákhoz képest. Mellesleg még Sarutobitól is sokat lehet majd várni Nevet
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3097 Dátum: 13 márc 01, 22:43:45 »

Ez a sasuke féle ms megjelenés itt eléggé offos de biztos, hogy akkortájt jött elő neki, mikor Tobi mesélt neki az "igazi" Itachi-ról.Ha közvetlen a Ita-Sasuke csata után jött volna neki elő az ms akkor azt mutatta volna szerintem Kishi.Biztos az a csata is bírt némi érzelmi töltéssel, ami ugye az Ms alapfeltétele de a "kegyelemdöfést" Tobi beszéde hozta meg.Az az ms ami Tobi ellen jött elő az csak Itachi beültetett Amaterasuja volt, nem Sasuke sajátja.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3098 Dátum: 13 márc 03, 11:32:22 »

egyre inkább úgy tűnik h tényleg én vagyok az egyetlen aki nem örül a flashbackken belüli flashbacknek és nem szeretné hogy hosszú legyen, bár ez csak a 62135ödik Narutófight amit Kishi ily módon zavar meg, még mindig nem sikerült teljesen hozzáedződnöm
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3099 Dátum: 13 márc 03, 13:00:30 »

http://germannaruto.eu/naruto-manga-622-color/

hátha valakit érdekel Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #3100 Dátum: 13 márc 06, 08:22:39 »

http://www.mangapanda.com/naruto/623/3

Itt az új rész!
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3101 Dátum: 13 márc 06, 08:37:43 »

Jó kis rész volt, kíváncsian várom a folytatást. Mosolyog A kővel való figyelmeztetés meg kifejezetten tetszett. Mosolyog
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3102 Dátum: 13 márc 06, 08:51:10 »

Áááá de rövidek ezek a részek... Megkaptuk a magyarázatot a testvérekre. Úgy tűnik olvassák a Naruto-kunt a kiadónál is  Nevet

Nem lettünk sokkal okosabbak, de megtudtuk, mi Madara gyenge pontja, innen már könyű lesz legyőzni  Nevet
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3103 Dátum: 13 márc 06, 09:39:39 »

Lehet h Izuna lenyomja Tobit és majdnem kicsinálja de aztan jön a fater aki eddig a másik faterral harcolt és az utolsó pillanatban kivégezné Izunát ez megmagyarázna a kés?bbi viselkedését
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3104 Dátum: 13 márc 06, 09:44:32 »

Hogy végezné már ki Izunát, amikor tudjuk, hogy később hal meg?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!