24 máj 25, 22:47:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745937 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2655 Dátum: 13 jan 31, 13:44:06 »

Amúgy azt valaki eltudja magyarázni, hogy Orochimaru miért is az eredeti Orochimaru?
Mert nekem az életútja alapján az jött le, hogy kezdte normális emberként, majd ugye elhagyta a falut, majd költözgetett különböző testekbe, de a lelke költözött át folyamatosan. De mikor Sasuke megtámadta, akkor ugye megmutatta valódi önmagát, és bár Sasuke szétvagdalta, a testéből kiáramló méreg megbénította Sasukét, így beletudott bújni a testébe, de Sasuke a szemeivel elnyomta magába, így hozzájutott a képességeihez, és kordában tartotta Orochimarut. De az Itachi elleni harcban annyira kifogyott a csakrából, hogy Oro előtört belőle, de Itachi lepecsételte Totsuka kardjával, ezzel kitépve őt Sasukéből, és bár leesett egy kis kígyó, azt elégette az amaterasu...
Anko pecsétjéből pedig úgy élesztették újjá, hogy Juugo vett egy darabot Kabuto testéből, ami ugyebár lényegében Orochimarué volt, majd mivel a pecsétben Oro csakrája volt, egyesítette a csakrát a testtel, és újjáéledt Marcsi.
De ha egyszer Itachi lepecsételte a lelkét, akkor hogyan éledt újjá? Mert ő maga azt mondta, hogy belehelyezte a tudatát Ankoba, és ezért tud mindenről, mert figyelt Ankoból. Ez oké is lehet, de akkor ennek csak Oro klónjának kéne lennie, de úgy túnik, hogy mégsem az, és ebben a fejezetben is, mikor visszaszerezte a lepecsételt kezeit, akkor visszatértek hozzá, márpedig a kezeit is a lelkéből szedte ki Hiruzen, és ezek a kezek hozzá tértek vissza, ergo olyan mintha visszacsatlakoztak volna az elhagyott lélekhez... de ha Ita lepecsételte akkor hogyan? Nevet
Ezt nagyon nem értem, vagy talán Oro többfelé osztotta a lelkét?
Ezt valaki érti, és letudná írni, mert nekem ez nem tiszta, előre köszi! Mosolyog

Elméletben nem csak 1 kígyó esett le a földre, de azt nem mutatták az animében, de úgy emlékszem a mangában 3 kis kígyó mászott el, belőle pedig az egyik eléget.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2656 Dátum: 13 jan 31, 14:10:46 »

Még mindig ezen a kígyós sztorin vagytok fennakadva, miközben az egész Naruto 80%-a szimbólumokra épül? Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2657 Dátum: 13 jan 31, 14:25:06 »

Én azt nem értem hogy orochimaru tudta használni a karjait, akkor miért mondta hogy vissza kapta őket? vagy miben lett ezután másabb a dolog?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2658 Dátum: 13 jan 31, 14:28:21 »

Ezúttal nem csak a WC-t tudja lehúzni, hanem kézpecsétes jutsukat is tud használni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2659 Dátum: 13 jan 31, 14:50:37 »

Köszi! akkor úgymond a chakra hálózat tért vissza bele .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2660 Dátum: 13 jan 31, 14:52:59 »

Nem! Most már képes pecsétet formálni. Ha a Chakrájával lett volna baj nem tudta volna megidézni a Rashomont se.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2661 Dátum: 13 jan 31, 14:56:21 »

Nem úgy értem, hanem mint ugye van az emberben a érhálózat, tehát ha azokal van gond,úgy mond elhalnak a sejtek, mivel nem kapnak tápanyagot, és azért gondoltam hogy ugye a jutsuhoz meg chakra kell, és ha nem jut el oda ahova kell , nincs jutsu.
Tehát akkor nem is tudta mozgatni az újjait igaz? ezért vette le a kígyóval a maszkot is?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2662 Dátum: 13 jan 31, 16:51:32 »

Ne haragudj Batai de nem vagyok az anatomia mestere... és szerintem Kishimoto sem. Beérem annyival, hogy megbénult a keze nem tud pecsétet formálni így nem tud jutsut létrehozni:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2663 Dátum: 13 jan 31, 17:33:47 »

Amúgy az csak nekem tűnt fel, hogy Konoha több mint 90%-os mikor még közel romokban kellene lennie a Pein-es látogatás miatt?  smirksweat Ha jól emlékszem akkor ott csak pár hét telt el.  Gondolkozik
De ha 1 éve járt volna ott (ami nem igaz) akkor sem kéne, hogy ennyire jó állapotban legyen.  ikszdé

Meg volt egy csekély átépítés is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 17:36:44 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2664 Dátum: 13 jan 31, 17:43:10 »

Hát az valóban furcsa, hogy míg háború van, minden ninja, férfi, nő aki harcolni képes a fronton van, de ügye egyik részben mutatták, hogy a "sima" asszonyok, és gyerekek ott maradtak. Nyilván ők építették fel.  ikszdé

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon Minato mit fog szólni Sasukéhoz, mert ügye bár ő Naruto életét végig kísérte amíg a pecsét majdnem feltört, és előkerült, hogy megállítsa a kilencfarkú átváltozását.

S most edos zombit csináltak belőle, és ott van még Orochimaru is. A szép viszontlátás öröme lesz a kövi részben

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2665 Dátum: 13 jan 31, 18:03:32 »

Yamato fajutsuja segítségével épült újjá a falu. Közvetlenül Pein halála után volt róla szó.

Vizsga után biztos írok véleményt a fejezetekről. Már nagyon vártam, hogy áttérjünk erre a szálra. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 18:04:03 írta Saphira » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2666 Dátum: 13 jan 31, 19:05:40 »

Azért elég sok ácsot, építészt, munkást hívtak a faluba, ráadásul nem mindenki katona egy ilyen helyen. Plusz Yamato is felhúzott néhány házat Mosolyog. Gondolom a Földesúrnak nem okoz gondot egy kis pénz beinvesztálása ilyen helyzetben.
Egyébként nekem is tetszett ez a rész, tipikus Orochimaru-s húzás, hogy a shinigamit is átvágja. Kíváncsi vagyok a falualapítás Senju verziójára is.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 19:06:44 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2667 Dátum: 13 jan 31, 20:15:02 »

Az az egyetlen egy pillanat, amikor Sasuke Konohát nézi, azt gondoltam egyből, hogy vissza fog állni Túróékhoz. Meg amit Orcsi mondott utána...úgy érzem nincs sok hátra, hogy újra Konoha szövetségese legyen.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2668 Dátum: 13 jan 31, 20:18:01 »

(Dani, ezt a részt ugord át  Nyelvesít)

Igen, reméljük végre megismerjük a múltat teljes egészében... Nagyjából azért már tudjuk Obitótól, de nyilván lesznek még új infók és meglepetések.

Már csak egy dolog izgatja nagyon a fantáziám: mit tervez egymással Madara és Obito. Bztos vagyok benne, hogy mindkettejük készül a másik ellen, csak kérdés mi a valódi céljuk. Mégha egyiküké valóban a Hold szeme, akkor is fel kell lennie készülve a másik árulására.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 20:18:43 írta zoldkabatos » Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2669 Dátum: 13 jan 31, 20:21:50 »

Lehet mindenki a Mugen Tsukuyomira készül, és majd versenyt tartanak, ki végzi el gyorsabban a kézjeleket. xD De mi lenne, ha valamelyikőjük akkor ejtené genjutsuba a másikat, amikor az pont használja a technikát?  Gondolkozik Amúgy szerintem semmivel sem készülnek, mert Kishi úgy fogja megcsinálni, hogy ne sikerüljön nekik és akkor nem derül ki.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!