24 máj 26, 00:01:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746006 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2445 Dátum: 13 jan 17, 16:35:03 »

Az előttem lévők hozzászólásaiban csak azt nem értem, ha nem tetszik nekik a Naruto mi a francért olvassák.
Srácok, abba lehet hagyni, nem kötelező követni, menjetek és olvassatok más mangát ami jobban tetszik, senki nem fog szólni érte. De azt tartsátok légyszíves tiszteletben, hogy mindenkinek más az ízlése, mindenki mást lát egy mangában, és nem a ti véleményetek a mérvadó mindenki számára. A topic nevében sem látom sehol, hogy: "húzzuk le a Naruto-t". Engem mint mezei fórumolvasót mostmár nagyon kezd idegesíteni...

Azt tartsd légyszíves tiszteletben, hogy mindenkinek más az ízlése, mindenki mást lát egy mangában, és nem a te véleményed a mérvadó mindenki számára. A topic nevében sem látom sehol, hogy: "Csak jót lehet mondani a Narutóról".

Gondolom tisztában vagy vele, hogy a Naruto manga nem egy tökéletes manga, ahogy semmi más sem.
Pont azért szerethető, mert VÁLTOZÓ a minősége. Ha minden tökéletes, ergo egyszintű lenne benne, nagyon hamar ráunnának az emberek. Ha egyszer valami gyengébben sikerül, később annál jobban fog tetszeni.
Ahogy a csúcsról csak lefelé vezet az út, az árokból ugyanúgy csak felfelé.

Ha nem tetszik, ne nézzük?
Bármennyire is a mélypontját éli a sorozat, mi mind a reményünket fektettük bele annak idején, amikor megszerettük. És már csak azért is megéri követni, hogy hova fog jutni az egész cselekmény sorsa.

Továbbá, egy szülő is csak jót mond a gyerekéről? Persze, hogy nem.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2446 Dátum: 13 jan 17, 17:47:52 »

Oké, én kezdem:  Leüt

De inkább kössünk fegyverszünetet.  Végül is lehet, hogy koola-nak minden tetszik a mangában és azt hiszi, hogy ez mindenkinél így kellene legyen.
 
Amúgy mit gondoltok, van esély rá, hogy Sasuke összefut Karinnal? Mégis mit mondanának egymásnak?  ikszdé
Naplózva

koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #2447 Dátum: 13 jan 17, 17:55:46 »

OFF:
Nekem sem tetszik minden a Narutoban. De ha valami gondom van akkor azt írom le: " Nekem ez a fejezet nem tetszett, mert..."
nem azt hogy: "De sz*r ez a manga, Kishi egy bu*i, már megint itt szivat minket, rohadjon meg, csupa gáz karakter, meg egyébként is, húzza már évek óta a háborút, fejezze már be"
Én érzek különbséget a kettő között. De hé, ez nem az én fórumom, nem a frankót akarom megmondani, az én véleményem is csak egy a sok közül, de mezei fórumolvasóként már néha zavar, hogy itt minden harmadik embernek szalonna volt a jele oviban. Azoknak szántam volna, akik értik mire gondolok, akinek nem inge...
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2448 Dátum: 13 jan 17, 18:39:11 »

Amúgy mit gondoltok, van esély rá, hogy Sasuke összefut Karinnal? Mégis mit mondanának egymásnak?  ikszdé

Én csak azt remélem, nem megy vissza Sasuke-hez, illetve próbálja majd Jugo-t és Suigetsu-t eltávolítani Sasuke közeléből és együtt eltűnni előle, mert ha még azok után is vissza menne + még mindig szerelmes lenne belé, mint Sakura meg Ino annak ellenére, hogy 2-szer majdnem megölte szándékosan, 1-szer Sakura-val megakarta öletni, sértegette, megalázta (jelenlétében úgy beszélt róla Sakura-nak mint egy rakás trágyáról), s végül neki is köszönhető, hogy Konoha börtönébe került (bár nekik meg azt köszönheti, hogy Sasuke nem tudta megölni őt), akkor hülyébb mint Sakura meg Ino együttvéve... főleg, hogy maga mondta a 485-ik fejezetben, hogy többé nem érdekli Sasuke-t s végzett vele (s ezt magának mondta, nem pedig másnak mesélte be, mint Hazudozó Pinky kisasszony).

Ha meg Orochimaru miatt visszamegy, grat, ennyi esze van.

Arról ne beszéljünk, ha Sasuke megtudja, hogy az Uzumaki-k "korcsosult Senju-k", akkor garantált az újabb chidori.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2449 Dátum: 13 jan 17, 20:34:10 »

Reálisan nézve Madaráékat soha a büdös életben nem győzné le a sereg és már az egész világ régen a MT hatása alatt lenne, mivel a háború se kezdődött volna el, vagy ha igen, akkor is csak a 8farkú hiányozna a készletből...  smirksweat (mivel Pein addig verte volna Narutot amíg el nem ájul, így nincs Kyuubi kitörés xd)
Ez a realis szó egy kicsit viccesen hat,mivel itt az a reàlis amit Kishimoto csinàl,és mivel ő megverette Paint  Natúróval,így hiàba vagdalkózunk ilyen dolgokkal,nincs igazunk. ikszdé
Ennyi erővel Nagato el sem juthatott volna odàig,hogy Narutot szétveresse,mivel Kakashi,hokage no baachannal a hàtàn simàn lekamuizhatta volna az összes testet,Tsunade meg lazàn visszatölti belé a szuflàt,ez pedig úgy megközelítõleg 5-10 perc alatt megszüntette volna az egész Pain féle konfligtust ahelyett,hogy kaka ott bohóckodott yahiko ellen egy szar raiton bushinnal,Naruto meg visszaérkezve,semmittevésében megkeresi Nagatot,aztàn belever egy rasenshurikent azt csà. xD

Sőt ilyen módszerrel még a hàború is megnyerhető lett volna,pl ahelyett hogy Naruto Tobi maszkjàt töri szét(mert aztàn nem édes mindegy ki van a maszk mögött)egyszerűen kinyomhatta volna a sharinganos szemét,aztàn Kakashi elkamuizza őt a gedo mazoval együtt,aztàn megkeresi Madara fatert,és gondolom mindenki kitalàlja mı következik. xD
Ettől fogva Kakashi a főboss,és the end...de ugye ez nem sok embernek tetszett volna,max a Kakashi fanoknak,és ilyenből van még nagyon sok verzió,szóval hagyjuk,mert hülyeség. ikszdé

A fejezethez is szólva,vagy villantson valami nagyot a haderő,vagy vàltsunk màr végre Saskéékre,mer tuti hogy visszaemlékezések lesznek az uchihàk múltjàról és azt làtni akarom,nem úgy mint az óriàs fokhagymàt,meg a két kiskiràlyt,ahogy rajta vàgtàznak,és nem csinàlnak semmit,mert màr kezd unalomba fulladni a dolog...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 20:41:38 írta Fed » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2450 Dátum: 13 jan 17, 21:02:08 »

Lesz még szerintetek annak jelentősége hogy naruto+ kurama chakrájára reagálnak a faelemű dolgok?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2451 Dátum: 13 jan 17, 21:14:37 »

biztos. ebben a történetben (és én ezt szeretem benne nagyon) mindennek van jelentősége. a dolgok sokszor meglepően jól összefüggnek. mint ha az elkezdésekor már tudta volna, hogy mi lesz 500 rész múlva.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2452 Dátum: 13 jan 17, 22:41:10 »

Hát én teljesen Madara fan lettem:D Az a pali hihetetlen. Képes végig mosolyogni az egész csatát:D Végre egy Uchiha aki nem emos! Mondom én! Tuti az első Hokage volt Emos és Madara olyan mint Naruto:D Abszolút laza, erős és menő. Tökéletes lett Kishimoto-sensei! Pont ilyennek kell lennie egy über király embernekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2453 Dátum: 13 jan 17, 22:48:56 »

Csak a te kedvedért megsúgom, hogy Madara is bak, ahogy te. Nevet Valszeg ez a szimpátia alapja.xD

Lesz még szerintetek annak jelentősége hogy naruto+ kurama chakrájára reagálnak a faelemű dolgok?
Szerintem csak szimbolikus elem ez is. Naruto a fény, az élet, az erő, az egészség...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2454 Dátum: 13 jan 18, 12:51:32 »

Hát én teljesen Madara fan lettem:D Az a pali hihetetlen. Képes végig mosolyogni az egész csatát:D Végre egy Uchiha aki nem emos! Mondom én! Tuti az első Hokage volt Emos és Madara olyan mint Naruto:D Abszolút laza, erős és menő. Tökéletes lett Kishimoto-sensei! Pont ilyennek kell lennie egy über király embernekxD

.... Erre én csak annyit mondok, hogy Edo Tensei-es szuper halhatatlansággal, összelopkodott szuper képességekkel, Edo Tensei féle végtelen chakrával, Edo Tensei féle elpusztíthatatlan és pillanatok alatt visszaregenerálódó testtel persze hogy senki nem képes kinyírni... de közben meg teszi az égő beszólásokat ("Hashirama-val élet halál harcot vívtam, ez semmi" - hogyan akarsz élet halál harcot vívni Madara, amikor az Edo Tensei által nem halhatsz meg? facepalm), a Kage-k is kb 200-szor verték szét s csak a legvégén reagált ahelyett hogy egyből lerendezte volna őket mint a badass-ek, Gai-ról nem beszélve, aki önmagában hozzávágta a földhöz, Hashirama képességein meg a Susanoo-n kívül jó ha egyszer használ valamit. Rinnegan-ja sem az övé gyakorlatilag, mert az az öccsének szemeiből fejlődött ki Hashirama ereje által (tehát még azt is lopta).

Madara rosszabb lett, mint bármelyik másik Cell klón a  shonen fight mangák történelmében (Kabuto, Ifjabb Toguro, Obito, lassan Marshall D. Teach is...)! Ha legalább saját skilljei lennének, de nem...
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2455 Dátum: 13 jan 18, 13:25:28 »

Az a pali hihetetlen. Képes végig mosolyogni az egész csatát:D Végre egy Uchiha aki nem emos!

Azért a barlangban még nem mosolygott.  kacsint De lehet, hogy a hosszú éveken át tartó ücsörgés megtanította értékelni a dolgokat. Végre jól kiszórakozhatja magát. Egyre inkább élvezi, éppen ezért én nem tartom azt valószínűnek, hogy önként feloldja a jutsut magáról. Ha valamelyikük, akkor Obito fog összeroppanni. Érdekes a kötelékekkel kapcsolatos megjegyzése: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/616/21
Mintha bánná, hogy azzá vállt, ami.  Talán egy - két fejezet kérdése, és Tóbiás a kardjába dől, vagy Kakashi raikirijébe, hogy ezüsthajú barátunknak is teljes legyen a végzete.


Azért megint csak elmondhatjuk, hogy Kishimoto sensei a csöpögtetés nagymestere: Kaptunk két oldalt az emo hercegről és a vén kígyóról és én mégse éreztem úgy, hogy unalmas lett volna a shinobi haderővel maradni. Az apukák elbúcsúzása is jól sikerült. Nem egy klisékupacot kaptunk, de láthattuk, hogy Shikamarunak is megmaradtak az érzelmei. Én már kezdtem attól félni, hogy átmegy egy érzelemmentes gyilkológépbe, mint ahogy Obitóval történt.
Így ezek után én nem tartom valószínűnek, hogy nagy feltámasztós partit rendez a mangaka a végén.     
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2456 Dátum: 13 jan 18, 13:41:26 »

Az a pali hihetetlen. Képes végig mosolyogni az egész csatát:D Végre egy Uchiha aki nem emos!

Azért a barlangban még nem mosolygott.  kacsint De lehet, hogy a hosszú éveken át tartó ücsörgés megtanította értékelni a dolgokat. Végre jól kiszórakozhatja magát. Egyre inkább élvezi, éppen ezért én nem tartom azt valószínűnek, hogy önként feloldja a jutsut magáról. Ha valamelyikük, akkor Obito fog összeroppanni. Érdekes a kötelékekkel kapcsolatos megjegyzése: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/616/21
Mintha bánná, hogy azzá vállt, ami.  Talán egy - két fejezet kérdése, és Tóbiás a kardjába dől, vagy Kakashi raikirijébe, hogy ezüsthajú barátunknak is teljes legyen a végzete.


Azért megint csak elmondhatjuk, hogy Kishimoto sensei a csöpögtetés nagymestere: Kaptunk két oldalt az emo hercegről és a vén kígyóról és én mégse éreztem úgy, hogy unalmas lett volna a shinobi haderővel maradni. Az apukák elbúcsúzása is jól sikerült. Nem egy klisékupacot kaptunk, de láthattuk, hogy Shikamarunak is megmaradtak az érzelmei. Én már kezdtem attól félni, hogy átmegy egy érzelemmentes gyilkológépbe, mint ahogy Obitóval történt.
Így ezek után én nem tartom valószínűnek, hogy nagy feltámasztós partit rendez a mangaka a végén.     

szerintem kettős gyilkosság lesz. Ha megnézed Kakashi most kb feldolgozta Obito pálfordulását és valószínűleg úgy gondolja,  hogyha elválasztja attól, aki volt. Viszont a képességek ismeretében nem lenne reális, ha csak úgy sutty, őt is átvillámlaná, ezért a legjobb amit kihozhat a helyzetből egy döntetlen Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2457 Dátum: 13 jan 18, 13:50:35 »

Ha Obito hagyja magát, akkor nem. És nagyon úgy tűnik, hogy nincsenek olyan kötélidegei, mint a vén kaszásnak.

A "hagyja magát" nem csak szó szerint értelmezhető: Ahogy egyre nehezebben koncentrál a Tóbiás, úgy nőnek Kakashi esélyei. Igazából az időzítés a döntő.   
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2458 Dátum: 13 jan 18, 15:26:40 »

Az a pali hihetetlen. Képes végig mosolyogni az egész csatát:D Végre egy Uchiha aki nem emos!

Azért a barlangban még nem mosolygott.  kacsint De lehet, hogy a hosszú éveken át tartó ücsörgés megtanította értékelni a dolgokat. Végre jól kiszórakozhatja magát. Egyre inkább élvezi, éppen ezért én nem tartom azt valószínűnek, hogy önként feloldja a jutsut magáról. Ha valamelyikük, akkor Obito fog összeroppanni. Érdekes a kötelékekkel kapcsolatos megjegyzése: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/616/21
Mintha bánná, hogy azzá vállt, ami.  Talán egy - két fejezet kérdése, és Tóbiás a kardjába dől, vagy Kakashi raikirijébe, hogy ezüsthajú barátunknak is teljes legyen a végzete.


Azért megint csak elmondhatjuk, hogy Kishimoto sensei a csöpögtetés nagymestere: Kaptunk két oldalt az emo hercegről és a vén kígyóról és én mégse éreztem úgy, hogy unalmas lett volna a shinobi haderővel maradni. Az apukák elbúcsúzása is jól sikerült. Nem egy klisékupacot kaptunk, de láthattuk, hogy Shikamarunak is megmaradtak az érzelmei. Én már kezdtem attól félni, hogy átmegy egy érzelemmentes gyilkológépbe, mint ahogy Obitóval történt.
Így ezek után én nem tartom valószínűnek, hogy nagy feltámasztós partit rendez a mangaka a végén.    

A kötelékekkel kapcsolatos dolog nekem úgy jött le, mintha azt akarná tudat alatt, hogy Naruto tanuljon a hibáiból. Mosolyog

Várjuk ki a végét, Obitonak még van a tarsolyában egy Gedo Rinne Tensei. xDD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:27:37 írta Csibe » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2459 Dátum: 13 jan 18, 15:47:30 »

Madara előbb tér meg mint Obito szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!