24 máj 25, 09:42:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744783 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2430 Dátum: 13 jan 16, 16:10:59 »

Én naiv azt hittem az elején, hogy végre csinálnak vmit Sasukéék...
A Shinobi World War nem lenne uncsi, ha a legdurvábban cselekményvédett szereplő nem lenne ott az egyik oldalon, mert így tényleg csak annyit nem tudunk, hogy kik fognak még meghalni és hogy hogyan nyomják le Obiékat
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2431 Dátum: 13 jan 16, 16:22:36 »

Sasukéék bár csak álldogálnak,na de hol...az a nem mindegy. Nevet
Egyébként így már valószínűsíthető,hogy az apjáékat akarja edozni,na mondjuk lehet oda viszi az öregeket is,hogy mi is az ő nézőpontjuk a dologról,bár Sasukéből nem nézem ki mostanság,hogy ennyire tisztán gondolkodjon. :p

A háború része meg olyan volt,mint eddig,csak lassan már a kyuubi is kap egy kis "sharingan hatást",ami annyira  nem tetszik,csak legyen már vége és ne húzza tovább Kishimoto. xD
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #2432 Dátum: 13 jan 16, 16:50:48 »

Nekem tetszett ez a fejezet és hogy betekintést nyerhettünk Skikau és Inoichi utolsó szavaiba Mosolyog

Na és ? Persze, hogy megköszönte, magától értetődő hogy legalább egy köszönőmet bevág  Nyelvesít

Viccen kívül, Sakura egy dolog, őt csak a shipping fanservice miatt tartja még életben

Sakura neve helyere tegyük Hinata nevét és máris helyes az állítás Mosolyog

A következő fejezetben remélem megtudjuk az egész a stratégiát és Sasuke csapatából is többet láthatunk.

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2433 Dátum: 13 jan 16, 16:55:26 »

Most nem akarok itt túlzottan elégedetlenkedni... De csak én kifogásolom módfelett a Naruto manga rajzolását?
Főleg a konkurens sorozatokat tekintve, egyre pocsékabb, összecsapottabb, élettelen az egész ábrázolás. Eddig főleg csak a bijuuk, gedou mazou és juubi aránybeli bakijain akadtam fent, de mostanra már tényleg kezd szétcsúszni az egész koncepció.

Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan igazi badass képet bárkiről is. Nem hogy a főszereplőről...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2434 Dátum: 13 jan 16, 17:07:50 »

A Naruto rajzolása sose volt különösebben badassesre(code breaker) véve, epic kép nincs is nagyon benne. Mondjuk epic jelenet se, szóval rá se szorul annyira. Mondjuk mai fejezet, főleg Lee tényleg csapnivaló lett, de ez még nem is lenne baj, ha a manga jó lenne. A reborn is hogy nézett már ki a vége felé, a mangaka kb. lehagyta a szereplők fél arcát, de maga a sztori még jó volt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2435 Dátum: 13 jan 16, 17:19:51 »

Nekem tetszett ez a fejezet és hogy betekintést nyerhettünk Skikau és Inoichi utolsó szavaiba Mosolyog

Na és ? Persze, hogy megköszönte, magától értetődő hogy legalább egy köszönőmet bevág  Nyelvesít

Viccen kívül, Sakura egy dolog, őt csak a shipping fanservice miatt tartja még életben

Sakura neve helyere tegyük Hinata nevét és máris helyes az állítás Mosolyog

A következő fejezetben remélem megtudjuk az egész a stratégiát és Sasuke csapatából is többet láthatunk.



Érdekes módon máskor ez a "megköszönés" már egyenlő a true love-al. ikszdé

Sakura nevét nem kell lecserélni, Naruto olvasók 70%-a tudja, hogy csak a shipping Sakura létezésének egyetlen célja, plusz nem Hinata az, akinek mindenképpen választania kell egy hiperaktív hülyegyerek meg egy még retardáltabb EMO kölök közül s más szóba sem jöhet. De nyugi, Hinata csak annyival jobb Sakura-nal, amit "rondár" írt róluk. De persze mivel semleges vagyok, ezért hogy lássák, milyen jó fej vagyok: "Ha Sakura és Hinata nem lennének, a Naruto is jobb lenne nélkülük". kacsint

Most nem akarok itt túlzottan elégedetlenkedni... De csak én kifogásolom módfelett a Naruto manga rajzolását?
Főleg a konkurens sorozatokat tekintve, egyre pocsékabb, összecsapottabb, élettelen az egész ábrázolás. Eddig főleg csak a bijuuk, gedou mazou és juubi aránybeli bakijain akadtam fent, de mostanra már tényleg kezd szétcsúszni az egész koncepció.

Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan igazi badass képet bárkiről is. Nem hogy a főszereplőről...

A rajzolás kérem szépen a moe korszaknak köszönhető. Nem tudom, olvastad-e a Hokuto No Ken-t, de ha azután megnézed a Naruto rajzolását olyan érzésed lesz, mintha egy kisgyerekeknek szánt mangát olvasnál (ami mondjuk igaz, de ez most nem fontos), ez is egy "fact", hogy miért kell el belőle annyi főleg japánban. Amúgy csoda, hogy csak a méretek terén akadtál ki eddig, s nem vetted észre, hogy éjszaka ellenére hol este, hol már világos nappal van.

de ez még nem is lenne baj, ha a manga jó lenne. A reborn is hogy nézett már ki a vége felé, a mangaka kb. lehagyta a szereplők fél arcát, de maga a sztori még jó volt Nevet

Hát igen, ha a sztori jó lenne... illetve, ha lenne sztori. ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2436 Dátum: 13 jan 16, 17:27:20 »

Sztori van, csak épp nem azoknak, akiknek a "sztori" arról szól, hogy a karakterek orba szájba ölik egymást non-stop agyatlan módon mint a Dragonballban meg a Bleachben.
Aki szerint a Narutonak nincs sztorija az eddigi tapasztalataim szerint két dolog miatt mondja ezt.
1. Mert nem olvassa azt normálisan (vagy nem is érdekli), csak a harcokat várja és zavarja, hogy nem folyik el 3 fejezetenként 50 liter vér
2. Mert azt várja, hogy minden fejezet kilómnyi tartalommal legyen tele (átvezetők? minek azok?) és nem nézi az arc-ok meg a történet egészének alakulását, csak sír, hogy nincs sztori mert az utolsó 3 fejezetben éppen nem a kedvenc karaktere csinált valami super awesome dolgot.

A rajzolással semmi baj, de úgy látom nincs épp miről rinyálni, úgyhogy valamit elő kellett venni...
OFF:
A reborn rajzolásával viszont egyetértek, azt ényleg katasztrófa lett a végére.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 17:30:45 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2437 Dátum: 13 jan 16, 17:35:31 »

+1 exkirion!
Szerintem igenis jó a manga, bár a bleach is meginnt tetszik nagyon.
Dragonball meg az isten. Ördögi De a legmélyebb tartalma a narutonak van mind közül.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2438 Dátum: 13 jan 16, 17:56:39 »

Sztori van, csak épp nem azoknak, akiknek a "sztori" arról szól, hogy a karakterek orba szájba ölik egymást non-stop agyatlan módon mint a Dragonballban meg a Bleachben.
Aki szerint a Narutonak nincs sztorija az eddigi tapasztalataim szerint két dolog miatt mondja ezt.
1. Mert nem olvassa azt normálisan (vagy nem is érdekli), csak a harcokat várja és zavarja, hogy nem folyik el 3 fejezetenként 50 liter vér
2. Mert azt várja, hogy minden fejezet kilómnyi tartalommal legyen tele (átvezetők? minek azok?) és nem nézi az arc-ok meg a történet egészének alakulását, csak sír, hogy nincs sztori mert az utolsó 3 fejezetben éppen nem a kedvenc karaktere csinált valami super awesome dolgot.

Itt is orrba szájba ölik egymást, ahogyan minden más shonen, csak itt próbálnak "okot adni", mint a többiben... de várjunk, akkor nincs is különbség! ikszdé

Kihagytál egy harmadik csoportot: akik nem csak shonen, hanem seinen mangát, illetve olyan mangákat olvastak, ahol sem a színvonal, sem pedig a történet minősége nem esik.

De a legmélyebb tartalma a narutonak van mind közül.

... Örülök, hogy felhoztad, mert így megtudom végre kérdezni valakitől, hogy elárulná nekem végre valami, mi az a "mélyreható tartalom", ami nincs meg a többi shonen mangában? Mert mindegyiknek ugyanaz a mondanivalója, s egyedül a One Piece, Hokuto No Ken meg a Dragon Ball voltak azok, ahonnan átjöttek anélkül, hogy ne próbálták volna 100-szor 100 különböző módon ugyanazt letuszkolni a torkunkon, amit amúgy mindegyik shonen-ben benne van, függetlenül, van-e története vagy sem.

Nem az, a Naruto nem lenne amúgy rossz, ha nem lennének hibái, ami miatt mondhatnánk, hogy "ha".
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2439 Dátum: 13 jan 16, 18:05:10 »

Kihagytál egy harmadik csoportot: akik nem csak shonen, hanem seinen mangát, illetve olyan mangákat olvastak, ahol sem a színvonal, sem pedig a történet minősége nem esik.

Ez részben igaz, de itt Shounen mangákról van szó, és ott is van jópár ahol bőven bőven képes esni. (De ha már itt vagyunk a Death note is eléggé seinen, a vége már mégis egy fos.)
Igazából mangája válogatja, szóval tulajdonképpen felesleges ezen nagyon vitatkozni, meg összehasonlítgatni.
Naplózva

georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #2440 Dátum: 13 jan 17, 13:08:20 »

Az utóbbi fél évben tényleg ellaposodott a manga. Neji meg a faterok halála nekem üde színfolt volt végre meghalt pár nevesebb karakter csak aztán nehogy Obito visszahozza őket a Rinne Tenseiel mert akkor kicsit ideges leszek. Amúgy engem is most jobban érdekelnek Sasukéék, pedig egyáltalán nem csipem egyikőjüket se. 
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #2441 Dátum: 13 jan 17, 14:20:20 »

Az előttem lévők hozzászólásaiban csak azt nem értem, ha nem tetszik nekik a Naruto mi a francért olvassák.
Srácok, abba lehet hagyni, nem kötelező követni, menjetek és olvassatok más mangát ami jobban tetszik, senki nem fog szólni érte. De azt tartsátok légyszíves tiszteletben, hogy mindenkinek más az ízlése, mindenki mást lát egy mangában, és nem a ti véleményetek a mérvadó mindenki számára. A topic nevében sem látom sehol, hogy: "húzzuk le a Naruto-t". Engem mint mezei fórumolvasót mostmár nagyon kezd idegesíteni...
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2442 Dátum: 13 jan 17, 15:30:22 »

Azok az óriások nem túl okosak a Narutó villainok viszont azok... Már Marcsit meg Kabutót is csak azért tudták lenyomni mert bár okosak de gyengék voltak... Obitóval meg Madarával más a helyzet mert ők okosak is és erősek is szóval egy realisztikus Pnj nélküli küzdelemben Narutóéknak itt tényleg nulla esélye lenne
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2443 Dátum: 13 jan 17, 16:18:18 »

Itt szerintem fanservice fog dönteni, ha az emberek jobban lesznek vevők arra, ami a Naruto anno volt, akkor kihasználják, hogy itt vannak 20.000en, amiből 2000nek csak van valami vérörökséges képessége, ergo egyedi. Tehát kombinálni lehetne most mindent mindennel, kimehetne ez arra, hogy együtt és EGYSZERRE használják a külön nemzetek a kombinált erejüket már egyszer értelmesen. Így egy minimális sanszot adva a békének, példázva, hogy az összefogás jót tesz a nemzeteknek, és ha más miatt nem is, de ha feltűnik egy erős új ellenség, az egyesített erőikkel le tudják győzni. Ha ez után is háborúzni fognak és kiírják egymást, akkor védtelenek lesznek az újabb külső csapásoktól. Erőltetett, és végül is félelmen alapuló béke lenne, minimális megértéssel, de én más esélyét nem látnám a boldog végtelenségnek. Ha pedig folytatják a db stílust, akkor Naruto kap még valami uppot, és minimális segítséggel legyőzi a...mindenkit legyőz és Sasukét is áttéríti, end.

No de innen én repülnék is tova, mielőtt még valami mezei fórumozó feltenné a már 1 éve unalmas és érthetetlen kérdést. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2444 Dátum: 13 jan 17, 16:22:08 »

Reálisan nézve Madaráékat soha a büdös életben nem győzné le a sereg és már az egész világ régen a MT hatása alatt lenne, mivel a háború se kezdődött volna el, vagy ha igen, akkor is csak a 8farkú hiányozna a készletből...  smirksweat (mivel Pein addig verte volna Narutot amíg el nem ájul, így nincs Kyuubi kitörés xd)

Remélem tényleg a Sasuke szálnál maradunk jövőhéten, érdekel kikkel fog beszélni végül, hogyan dönt... és hogy Marist életben hagyja-e a traccsparti után...  Pojén Mindenesetre én azért bízom benne, hogy beáll a haderőbe, vagy legalábbis hazamegy végre...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 16:35:16 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!