24 máj 25, 09:41:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744775 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Padawan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #2115 Dátum: 12 dec 13, 12:25:27 »

Mielőtt Shikamaru apja meghalt (ha meghalt) épp azon elmélkedett, hogy hogy állítsák meg a 10 farkút, és hogy ilyesmire az Ino-Shika-Cho alkalmas lenne, csak nincs annyi chakrájuk, hogy egy ekkora valamit megfékezzenek. És ezután mintha beugrana neki valami, és rögtön felhívatja kakashit a forródróton. Ebből nekem ez jött le:
Információt akar arról, hogy Kurama hogy tud chacrát átadni (kakashi hívása) és ha a feltételezése helyes, akkor telenyomatják a fent említett hármast (Ino-Shika-Cho, de lehet hogy ehhez a váratlanul NorbiUpdate felhasználó ex-zsírgombóc nem is annyira kell) hogy lefogják azt a... még mindig nem tudok jobb szót annál hogy valami. Hogy néz már ki a feje?! És az a fül egyenesen röhejes.
Visszatérve az elméletemre, tudom hogy nem tökéletes, de talán van benne valami.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #2116 Dátum: 12 dec 13, 13:27:24 »

Vajon hányszor fog még felfejlődni a juubi? Remélem nem lesz az, mint a dragon ballba freezánál/cellnél.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2117 Dátum: 12 dec 13, 13:37:41 »

Valószínűleg addig, amíg normális alakja nem lesz  Kúl Talán ha teljesen kifejlődik visszanyeri a tudatát és akkor már Madara sem lesz képes irányítani őt.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #2118 Dátum: 12 dec 13, 15:54:42 »

És hogy lesz teljes formájú teljes 8,9farkú chakra nélkül?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2119 Dátum: 12 dec 13, 16:26:42 »

Így soha nem lesz teljes formájú nélkülük, még ha van is benne belőlük. Az ereje és tudása sem éri el azt a szintet amilyen teljes állapotában lehetne. Viszont így is kell lenni egy végső alaknak számára.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 13, 16:30:25 írta rini67 » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2120 Dátum: 12 dec 13, 17:40:05 »

Padawan elmélete tetszik, annyi a bökkenő, hogy nem ez lesz mert ebből hiányzik Naruto Nevet maximum, ha ő addig Madarával harcol, Kakashi meg kap egy 4farkúnak elegendő chakrát randomra és Obito ellen megy, újabb bökkenő. Nem kéne a chakrának lassabban töltődnie ? Félek, hogy egyszerűbb és fárasztóan rossz megoldás lesz majd,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2121 Dátum: 12 dec 13, 17:41:12 »


Ellenben a halálnak újfent semmi jelentősége, amíg Obito és a Rinnegan megtérésre való hajlamosságot mutathat. Elfogja játszani a Pein-arcot ismét, ahol fél Konoha megpusztult, örültünk mint állat, hogy ezaz hullottak jók is, erre paff, mindenki él. Most is ez lesz.  smirksweat

Honnan tudod, hogy lehet feltámasztani 1 rinnegannal? Egyáltalán nem tudjuk mire képes Obito egyetlen szemmel. Valszeg töredékére annak amit Paintől láttunk. A rinnetensei nekem összetettebb dolognak tűnt amihez több birodalom is szükséges szal kizártnak tartom, hogy képes lenne használni Obito.
Persze a másik szem is nála van szóval tud magának kettőt csinálni ,de biztos vagyok benne, hogy nem fog. Narutonak előbb lesz rinneganja és támasztja fel a halottakat mint Obito.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #2122 Dátum: 12 dec 17, 21:02:26 »

Épp azon gondolkodtam , hogy a Juubit le próbálják győzni Ninjutuval ??  ikszdé
Na neee már , nem hiszem , hogy minden Bijuu egyesített formáját egyszerű Ninjutsuval eltudnák intézni ... Biztos vagyok , hogy Rikudou-sennin nem Ninjutsuval győzte le , én biztos vagyok benne , hogy ő tényleg Isten volt , hisz gondolkunk bele a Jelnlegi  84%-os Juubi 2. szintjén micsoda pusztító hatalmas erővel rendelkezik.... akkor amikor Rikudou-sennin harcolt vele , akkor milyen hatalma lehetett a Juubinak és Rikudou-senninek .
Ezt elképzelni nem lehet remélem a jövőbeni Filler részekre majd kitérnek erre is.
De kb azt várom , hogy Juubi eléri a végső szintjét , lever mindenkit , majd Narutoék legyőzik "valahogy" Madarát és Obitot , és a Juubi elszabadul.
Totális megsemmisítés stb. majd hasonlóan Minatohoz , Rikudou-sennin is elhelyezett annyi erőt , hogy ha esetleg a Juubi feltámadása bekövetkezne megjelenik a Rikudou-sennin , majd láthatunk tőle egy ilyen széttárt kéz mozdulatot ilyen Shinra Tensei felingeset azt a 10x akkora Juubi egyről a kettőre megszűnik létezni ... Majd oda megy Narutohoz kiszedi a szemét és neki adja a Rin'negan-t Nevet ikszdé na jó ez csak vicc
Rikudou-sennin volt az igazi első bölcs aki a semmiből tudott teremteni... életet és élettelen dolgokat , akkor neki oly mind1 milyen erős az ellenfél jelen estben a Juubi .
Ha teremteni tud akkor törölni is tud dolgokat nem ?
Nem értem Rikudou-sennin anno miért tépte darabokra a Juubit és miért nem tüntette el az egészet, hisz szerintem megtehette volna hmm talán ez miatt :  http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2012/220/7/8/rikudou_and_young_bijuus_by_lthrl-d4pcq0t.png
Meglátta a kis Bijuukba jót ...
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2123 Dátum: 12 dec 17, 21:34:57 »

Én még azon gondolkoztam, hogy Rikudou-sennin úgy győzte le a Juubit, hogy utána sok-sok évet élt még vele a testében, és még arra is volt ereje, hogy 9 részre ossza. De itt van Madara meg Obito, akik egyrészt ketten vannak másrészt mindketten birtokolják a Rin'negant és Senju DNS-t is, mégsem tudják teljesen kontrollálni még ezt a tökéletlen "Juubi-kezdeményt" sem. Akkor vajon mi volt Rikudou-senninben, ami bennük nem?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2124 Dátum: 12 dec 17, 21:43:21 »

Még 3 út. Mosolyog Nem véletlen a "6 út bölcse", a 2 Uchiha pedig csak 3 úttal feszeng. Ha nekik is 6 útjuk lenne akkor a büdös életben nem állítaná meg őket senki.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2125 Dátum: 12 dec 17, 22:08:39 »

Na még egy dolog amiről teljesen megfeledkeztem... Viszont akkor annak a maradék 3 útnak is ilyen ütősnek kell lennie, remélem hamarosan ezek is kiderülnek  Gondolkozik.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2126 Dátum: 12 dec 18, 12:47:21 »

parancsoljatok, íme az eheti manga. Jöhetnek a kommentek Nevet

http://mangastream.com/read/naruto/93233307/1
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2127 Dátum: 12 dec 18, 12:53:11 »

Hát év végére megkapták ajándékukat akik vártak pár "jó" oldalbeli halál esetet. Madara pedig remélem Saskéba költözik, mert ha Obito megtér akkor más megoldás nem lesz mert ugye verhetetlen...

RIP
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2128 Dátum: 12 dec 18, 12:59:54 »

Furcsa előbb jött ki stream-en mint mangareaderen...
Na de: DAFUQ??!!! Miért pont Neji???  Szomorú Annyi más lehetőség lett volna, és pont Nejit kell kivennie, aki mostanában amúgy is eléggé el lett hanyagolva. Pedig az egyik kedvenc karakterem volt  Sír
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2129 Dátum: 12 dec 18, 13:04:23 »

Apa kezdődik. Teljesen mindegy mi van a mangába az úgyse jó. Jó lenne, ha nem ragadnátok le agyhalott és óvodás szinten. Eddig az volt a baj, hogy nem halnak, most az a baj, hogy meghal egy fontosabb szereplő.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!