24 máj 25, 06:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744535 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1845 Dátum: 12 nov 19, 15:04:27 »

Szerintem is logikus lenne, ha egy edo-zombi nem lehetne Jinchuuriki. Hiszen tulajdonképpen pl. Madara is már egy gazdatestbe van pecsételve. Ebbe a gazdatestbe pedig még egy bijuu is Madara lelke mellé, aligha férne bele.
Viszont nem tudom, hogy miért kell a Juubi a Mugen Tsukuyomihoz. Elméletileg nem a hatalmas, szinte kifogyhatatlan chakrája miatt? Csakhogy Madaranak az így is megvan az edo-tensei jóvoltából  Gondolkozik. Gondolom akkor más oka lesz...
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1846 Dátum: 12 nov 19, 15:06:06 »

Hát lehet, hogy Madara chakrája kifogyhatatlan de lehet, hogy egymagában nem elég erős ahhoz, hogy létrehozza a Mugen Tsukuyomit Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1847 Dátum: 12 nov 19, 18:43:09 »

Szerintem is ...madara nem lehet jinchuuriki,max csak úgy fogja birtokolni a juubyt hogy a szemeivel irányítja ,de azt se tudja ,mivel nincs rinneganja.

Miért ne lenne neki? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/16
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1848 Dátum: 12 nov 19, 23:11:22 »

Nekem az rémlik a kage találkozóról, hogy ott azt mondta a Tobi, hogy ő akar jinchuuriki lenni. Persze az egy dolog amit Tobiás mond, egy másik meg amit épp gondol. Az meg ugye a harmadik, hogy Madara mit enged meg neki.

Kerestem linket is hozzá, mert szorgalmas vagyok:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 23:24:01 írta piros mogyi » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1849 Dátum: 12 nov 20, 12:05:00 »

Tobi a Kage találkozón Madaraként nyilatkozott. ^^ Vagyis "igazat" mondott.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1850 Dátum: 12 nov 20, 12:06:39 »

http://www.mangapanda.com/naruto/610

Lássátok feleim eme...mindenki döntse el maga... Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1851 Dátum: 12 nov 20, 12:19:20 »

Jó rész volt. Nos kijelenthetjük, hogy a Juubi erősebb, mint a másik 2 Bijuu már a jelenlegi formájában is. Nevet A Hachibi támadása meg sacc semmit nem fog érni, vagy Madara nyeli el, vagy Obito a kamuival, esetleg egyik se lesz szükséges az erőkülönbség miatt.  smirksweat
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1852 Dátum: 12 nov 20, 12:36:08 »

Hát ez a Juubi mekkora egy csúfság. Az egész anatómiája olyan összekapottnak tűnik, semmi egyediség, semmi alapkoncepció.  Lesütöttszemek

A jinchuurikivé válás meg máris le lett tudva... Mátrix, fakje. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1853 Dátum: 12 nov 20, 13:07:03 »

elég amorf egy valami... Nevet
mi történne ha tényleg kinyomnák a szemét ? Nevet azon kívül, hogy irtó morci lenne..
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 13:20:14 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1854 Dátum: 12 nov 20, 13:24:15 »

Valószínű semmi. Elég gagyi lenne, ha egy ilyen hiper-szuper-brutál izé ne tudna chakrát érzékelni azok után, hogy a Kyuubi fülzsírja is gyógyító hatású lassan.
Amúgy nekem bejön a külseje, reméltem, hogy nem valami hülye állat formát adnak ennek is. Nevet
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1855 Dátum: 12 nov 20, 13:28:30 »

közben megvilágosodtam... Nevet
Juubit úgy fogják helyrerakni, hogy közben futóink - Sakurával az élen - lassan beérnek a célba. Juubi rápillant a vágtató embertömegre, rögtön kiszúrja magának szélben lobogó rózsaszín fürtöket, és...SZERELMES lesz! és önként és dalolva fordít hátat dühöngésének, s a két Uchihára támad.

Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1856 Dátum: 12 nov 20, 15:24:47 »

Nos pár kérdés megoldodott.
Tehát ök irányitják de inkább Obito.Csapat munka NarutoxBeexKakashi szép volt.Juubi kinézelette nem is lehetet volna szebb nekem is bejövös,szeb mint gondoltam,föleg az volt durva amikor biju bombát ilyen lézerként lötte az nagyon meglepett Nevet
Várom kövi fejezet és mire lenne képes.
közben megvilágosodtam... Nevet
Juubit úgy fogják helyrerakni, hogy közben futóink - Sakurával az élen - lassan beérnek a célba. Juubi rápillant a vágtató embertömegre, rögtön kiszúrja magának szélben lobogó rózsaszín fürtöket, és...SZERELMES lesz! és önként és dalolva fordít hátat dühöngésének, s a két Uchihára támad.

Nevet
Barátom ez nem a King Kong film Nevet de röhögnék egyett ha ez történe Nevet
Valószínű semmi. Elég gagyi lenne, ha egy ilyen hiper-szuper-brutál izé ne tudna chakrát érzékelni azok után, hogy a Kyuubi fülzsírja is gyógyító hatású lassan.
Amúgy nekem bejön a külseje, reméltem, hogy nem valami hülye állat formát adnak ennek is. Nevet
Szerintem azok is jók. Mosolyog Végülis Rikudo teremtete,hogy békésebben nézzenek ki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 15:25:57 írta Pein7 » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1857 Dátum: 12 nov 20, 15:40:02 »

Egyetértek, semmit se fog érni a juubi elleni támadás... kivéve ha az Uchihák ellen mennek. Szerintem az lesz a megoldás, hogy először is leválasztják őket valahogy, utána jöhet a már korábban megálmodott juubi-naruto összebarátkozás.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1858 Dátum: 12 nov 20, 15:45:58 »

Egyetértek, semmit se fog érni a juubi elleni támadás... kivéve ha az Uchihák ellen mennek. Szerintem az lesz a megoldás, hogy először is leválasztják őket valahogy, utána jöhet a már korábban megálmodott juubi-naruto összebarátkozás.
de lehet, hogy a támadás eleve a két Uchihára irányul... bár ennek ellentmondani tetszik a tény, hogy így túl gyorsan pontot lehetne tenni a harc végére.
remélem lesz itt még egy kis trükk és különböző technikák kombinációja. na meg  lenne azt is látni,hogy Madara önmaga mire képes+egy kis pluszt Obitotól is.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1859 Dátum: 12 nov 20, 16:35:27 »

Nekem egyértelműnek tűnt, hogy az Uchihákat célozták ezzel a támadással. Elterelő lépésnek mindenképpen jó.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!