24 máj 25, 12:49:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744978 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1800 Dátum: 12 nov 15, 08:16:50 »

Na igen az azért durva lenne, ha ellenük fordulna és az Uchiákat támadná. Vagy az is lehet, hogy csak úgy mint a többi bijuu van önálló gondolkodó akarata, de mivel a Hachibi és Kurama ereje nagy része még hiányzik belőle, lehet nem lesz szegény túl okos. Emiatt akár ellenük is fordulhat.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1801 Dátum: 12 nov 15, 10:08:09 »

Sehol nem olvastam még azt a kommentet, ahol felvetették volna, hogy mi van a 7 biju tudatával. Szerintem a tudatok miatt nem lesz goni a drága. Ha igazam van, akkor igen csak ellene fordul a két utcihának. De az is lehet ugyan, hogy a 7 biju tudat teljesen felemésztődött. Én arra is kíváncsi lennék, hogy a Ridoku sennin ereje is összpontosul-e Narutóban, vagy az csak egy fail volt, amikor azt mondta a Kyuubi, hogy "sokáig tartott öregapó".


Na de mindegy, érdekesen alakulnak a dolgok.

Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #1802 Dátum: 12 nov 15, 11:00:49 »

Vajon lesz nagy szerepe a holdnak ottan fönt az ígen? Mert ugye a manga/anime is azzal kezdődött. Sok sok fontos jelenetben helyt kapott a lapokon. Valamint most is igen szimmetrikusan a "hold köré" lettek formázva a juubi farkak... Mosolyog
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #1803 Dátum: 12 nov 15, 12:53:54 »

Az engem is érdekelne hogy mi történt a 7 bijuu tudatával. Talán naruto képes lesz hatni a juubira szimplán azért mert az összes bijuu rokonszenvezik vele? Vagy a 7 bijuu tudata teljesen eltűnt?
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1804 Dátum: 12 nov 15, 12:56:54 »

Sulooman: A holdat csak a hold szeme terv miatt rajzolja mindig oda kishi.

A rész nekem nagyon tetszett, kíváncsi vagyok mit kezdenek a tízfarkúval majd, bár Madara olyan erős, hogy nem is kellett volna elkapkodni az újjáélesztést, ha kicsit aktívabban harcol. Én ha Kishi helyében lennék áttérnék a Sasuke szálra, mert itt már nagyon a vége felé közeledik a csata.
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1805 Dátum: 12 nov 15, 13:14:18 »

Először nekem is úgy tűnt mintha hiányos lenne a 10farú, de nem az Mosolyog
Csak annyi látszik ki belőle a füst miatt Nevet én is azt hittem hogy hasal vagy mifene Nevet de nem Nevet
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1806 Dátum: 12 nov 15, 15:16:57 »

Hopp egy tíz farkú Nevet Ezt már mióta várom ^^ Remélem tényleg erős lesz és nem csak nagyba beharangozzák aztán meg két perc alatt lerendezik. És még mindíg ott van az Orochimarus kérdés, bár nekem van egy olyan sejtésem, hogy azt konkrétan látni nem fogjuk csak Sasuke a harc közepére betoppan (valószínüleg Naruto oldalán) és majd elregéli, hogy mit is csináltak Mosolyog Az engem is nagyon meglep viszont, hogy Madara miért nem aktivizálja magát.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 15, 16:42:30 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1807 Dátum: 12 nov 15, 15:42:16 »

Véleményem szerintem a következő 1-2 fejezetben betoppannak az ifjoncok illetve a Tsunade által életre keltett Kagék is. Majd a végszóra megérkezik Orochimaru és Sasuke is. Lesz egy jó kis harc majd mindenki megy a dolgára  ikszdé
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #1808 Dátum: 12 nov 15, 18:24:55 »

Amúgy, (hiába én vetettem fel), szerintem nem sok esély van arra, hogy a Mazo ellenük fordul. Madárka csak bevág a képébe egy rinnengant aztán csókolom már át is vette fölötte az irányítást.

Amúgy a Mazo-ról tudjuk, hogy mégis mi fene? Mert eddig szobor volt, meg harci fenevad, most meg átváltozott a 10 farkúvá...(?) Honnan a fenéből került elő, Madara faragta öregapóként, mert annyira unatkozott? Mert ha jól rémilk arról volt szó, hogy a 10 farkú eredeti teste a hold.

Meg ez a Mugen Tsukoyomi is kicsit ködös... A holdon keresztül akar illúziót használni az egész világra, de... A hold csak este van fönn.  Meg mi van a világ többi felével, ahol közben épp vígan süt a nap? Vagy világ alatt csak a ninja világot érti, a bolygó többi része meg le van ejtve?
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1809 Dátum: 12 nov 15, 18:28:16 »

Amúgy, (hiába én vetettem fel), szerintem nem sok esély van arra, hogy a Mazo ellenük fordul. Madárka csak bevág a képébe egy rinnengant aztán csókolom már át is vette fölötte az irányítást.

Amúgy a Mazo-ról tudjuk, hogy mégis mi fene? Mert eddig szobor volt, meg harci fenevad, most meg átváltozott a 10 farkúvá...(?) Honnan a fenéből került elő, Madara faragta öregapóként, mert annyira unatkozott? Mert ha jól rémilk arról volt szó, hogy a 10 farkú eredeti teste a hold.

Meg ez a Mugen Tsukoyomi is kicsit ködös... A holdon keresztül akar illúziót használni az egész világra, de... A hold csak este van fönn.  Meg mi van a világ többi felével, ahol közben épp vígan süt a nap? Vagy világ alatt csak a ninja világot érti, a bolygó többi része meg le van ejtve?

Annyit tudunk a Mazou szoborról, hogy eredetileg a 10 farkú gazdateste vagy ilyesmi. Tehát olyan mint egy üres burok, eddig lélektelen szoborka volt, de most a 10 farkú táolója, a teste lett. Nevet
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1810 Dátum: 12 nov 15, 18:54:12 »

Na remélem most a Juubi elszabadul és nekimegy mindenkinek randomra támadva az embereket Nevet
az vicces lenne....

Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1811 Dátum: 12 nov 15, 19:31:08 »

Meg ez a Mugen Tsukoyomi is kicsit ködös... A holdon keresztül akar illúziót használni az egész világra, de... A hold csak este van fönn.  Meg mi van a világ többi felével, ahol közben épp vígan süt a nap? Vagy világ alatt csak a ninja világot érti, a bolygó többi része meg le van ejtve?

Igen ez tény, hogy nincs rendesen megmagyarázva, de nekem valahogy úgy jött le, hogy elég ha csak egyszer "eltalálja" őket a jutsu és nem szabadulnak hiába megy le a hold Mosolyog

wolfarkas
Ez kétlem, hogy bekövetkezne Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #1812 Dátum: 12 nov 15, 20:03:04 »

Madara faragta öregapóként, mert annyira unatkozott? Mert ha jól rémilk arról volt szó, hogy a 10 farkú eredeti teste a hold.

Ha annyira unatkoznál mint Madara apó akkor kicsit figyelmesebben nézegetnéd ezeket a fekete-fehér képecskéket...
/facepalm
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/15

+ ha az eredeti teste a Hold lenne akkor nem kéne gurulnia a 10 farkúnak? ja ebbe csak én gondolok bele, hogy már eleve itt hülyeség?Mosolyog
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #1813 Dátum: 12 nov 15, 20:11:01 »

Jól van hát bocs, hogy nem tanultam meg kívülről az egész mangát... Nekem úgy rémlett, hogy Nagato mondott valami ilyesmit. 
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1814 Dátum: 12 nov 15, 20:21:37 »

Hm, erre nem rég bukkantam rá egy külföldi oldalon, megosztom csakúgy érdekességként:
http://img560.imageshack.us/img560/1281/capturadeecr20121114s23.png

Nem igazán hiszem, hogy ez tényleg egy tudatos utalás, lévén hogy azért bőven van eltérés (+ 1 farok is hiányzik ), de azért nem rossz összehasonlítás Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 15, 22:32:12 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!