24 máj 25, 23:59:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746005 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
deathofkid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1710 Dátum: 12 nov 08, 13:45:03 »

Elég rég volt már a pein vs naruto, de valaki emlékszik olyanra hogy nagato mondott volna e valamit jiraya megöléséért narutonak? én már nem emlékszek ilyenre de kiváncsi vagyok Nevet Madara meg...
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1711 Dátum: 12 nov 08, 15:40:54 »

Engem az zavar már nagyon, hogy  Bee-nek van egy nagyszerű kardja Samehada, és nem használja inkább ott fekszik a nagy polip testével ahelyett, hogy megpróbálna chakrát elszívni Madarától..
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1712 Dátum: 12 nov 08, 16:14:45 »

Jaj de nem szeretem én ezt. Obito átszúrta majd össze kaszabolta Kakashit aki utána még simán betol neki egy Raikirit. És még mindíg nem tudjuk, hogy pontosan miért szabadította a falura a kilenc farkút. Vagy az volt rá a magyarázat, hogy "Engem ez a világ már nem érdekel"?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1713 Dátum: 12 nov 08, 17:20:18 »

Nem tudom mit vergődnek itt az emberek a Gai vs Kisame harcra szerintem zseniális volt. Kisame bele szaladt egy olyan ellenfélbe aki ellen semmilyen körülmények között nem nyerhet. Amúgy hírszerző féleség volt Kisame szal, ha komolyan vette volna Gait és utána jár a korlátainak talán lett volna esélye. Viszont lenézte, pedig még Itachi is figyelmeztette.
Megérdemelte amit kapott. Végül is nem volt több esze mint egy pontynak.
Szóval nem tudom sokan itt mire fel sírnak. Gai karaktere teljes mértékben Bruce Leeről lett mintázva aki képes volt az embert kétszer megütni mire az reagált egyáltalán. Madara meg Madara beképzelt sokan írták, hogy lehet ez lesz majd a veszte. Szerintem eszméletlen volna, ha Gai padlóra küldené és csak úgy guvadna a szeme. Le mondjuk biztos nem fogja győzni...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1714 Dátum: 12 nov 08, 18:19:31 »

Engem az zavar már nagyon, hogy  Bee-nek van egy nagyszerű kardja Samehada, és nem használja inkább ott fekszik a nagy polip testével ahelyett, hogy megpróbálna chakrát elszívni Madarától..

szerintem azért nem szivja el samehadával a chakráját mert nem tudja. Mármint most jelenleg még a kilencfarkunál is erősebb. Vagy mert egyszerűen elfelejtette hogy ő is ott van valahol xd
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1715 Dátum: 12 nov 08, 18:43:45 »

Én valami olyasmire emlékszem, hogy nem tudja használni, mert Samehada nem engedelmeskedik neki. Vagy rosszul emlékszem?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1716 Dátum: 12 nov 08, 18:46:08 »

Én valami olyasmire emlékszem, hogy nem tudja használni, mert Samehada nem engedelmeskedik neki. Vagy rosszul emlékszem?

nah, akkor főleg várjuk Saske és csatlósai megérkezését... hátha Suigetsu többre megy vele Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1717 Dátum: 12 nov 08, 18:47:30 »

Engedelmeskedik neki, de Madara egy pillanat alatt megsemmísitené.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1718 Dátum: 12 nov 08, 18:48:59 »

Elvileg engedelmeskedik neki, mert megszerette, de hogy semmit nem érnének azzal a karddal, az tuti biztos. Nevet Bee odarohanna, hogy na lecsapollak, Madara ránéz, Bee kivérzik. Vagyis ez lenne, ha nem ilyen írónk lenne és félne megölni bárkit is a jók közül. Mosolyog Kakashinak is már halottnak kellene lennie, nem kell várni semmi nagyot... Madarát valami piti módszerrel lecsapják és kész.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 19:38:07 írta Aizen » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1719 Dátum: 12 nov 08, 19:49:42 »

A 16.képen a jobb felső sarokban miért fordult meg Madara Susanooja?
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #1720 Dátum: 12 nov 08, 21:13:23 »

Tsunade pedig nem maxon csapta le a klónt

Jó ideje pihentettem a kihaló fórumot, de erre visszajönni hihetetlen power uppot jelent számomra, szokásod szerint megint elmentél egy apró tényecske mellett, hogy Madara arcberendezését nem mutatták a mangába, szóval az ilyen Tsunade bezzeg 34 karddal a gyomrába ( ami elég szégyen egy orvosi dodge-s karitól ) ütötte le a KLÓNját Madarának mekkora menőbb dolog, minthogy közvetlen támadással a real Madarát fekteti meg, kiváncsi leszek Madárka arcára Mosolyog

Nekem kifejezetten tetszett ez a rész... Obito a kis lazán fejbe rúgom a szemetet, mivel annyit nem érdemel meg, hogy nagyobb volumenű chakrát igénylő technikával bombázzam, teljesen átjött.
Többekkel ellentétben én azon a vélcsin vagyok, hogy jobb maszk nélkül, tetszenek az éles váltások a pofikáján egy-egy mondatocska után.

btw : Ez a ny*morék író, meg sz*r lett a manga mióta lett divat, és kinek akartok ezzel jó fejnek tűnni?
Manga vége fele kacsingatva, ahol a szálak már évek óta vannak húzva, és ez időhöz képest pár hónap alatt le van rendezve és válaszolva egy két dolog az nem azt jelenti, hogy szarabb lenne, vagy az íróválság beteljesedett, hanem ti vártok eget rengető dolgokat, pár éve befejezhették volna már, de attól még jó pofa Mosolyog

Kakashi és Gai powerupja meg elegendő, csak ezzel az a probléma, hogy a híres 8farkú meg néz ki a fejéből és kiprésel 2 mondatot / manga... Ezzel kéne kezdeni valamit és pár új technikát előhúznia és mondjuk form nélkül zúznia kard sztáljba. ( említette valaki/k, hogy a Samehada is afkzik [ jogos felvetés ] bár lehet lesz még szerepe a jó öreg Beenek )

Aizen hőbörgésed elnézve a jó oldaltól is elfognak hullani fontosabb szereplők, nem kell a drámád minden héten ( spójler : tobi )
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1721 Dátum: 12 nov 08, 21:45:02 »

Ha jól tudom a klón ugyan azon tulajdonságokkal bír, mint az eredeti. Jelen esetben FMS, Rinnegan, 15 méter magas Susanoo és végtelen chakra. Tehát ebből a szempontból nincs különbség a között, hogy az eredetit csapta-e le vagy egy másolatot. Jah, és a 2 kard a gyomrában nem szégyen, mivel azt mutatja, hogy még 2 klónt leküldött a földre. Természetesen eredménye nem volt a dolognak, de legalább őt nem kellett megmenteni, mint Meit vagy A-t.

A jó oldalról pedig biztosan meg fognak halni néhányan, ettől nem kell tartani. 1 Kage mindenképpen meghal, vagy a Hokage vagy a Tsuchikage. Kakashi és Gai halála sem kizárható. Valamint Konoha ifjai is a harctérre tartanak, tuti, hogy onnan is lesz 1-2 áldozat.

Sabaku: Szőnyeg? Most látom  ikszdé Ez attól függ, hogy milyen a szőnyeg színe, alakja, mérete, stb. Pl. ha egy színes szőnyeget veszünk, arról eszembe jut a Hokage sokszínűsége. Ha egy nagy szőnyeget veszünk, arról a nagy mell.. izé szíve jut eszembe.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1722 Dátum: 12 nov 08, 22:21:31 »

Mit lepődtök meg még azon, h shounenba nem ölnek meg. kb. senkit? Na meg Narutoban már úgy is mindegy a karaktereknek, már annyira meg van gyalázva mindneki, h akár életben is maradhatnak.


Én egy közepes méretű (kb. 3 x 2m-es), szürkéskék, vörös mintás szőnyegre gondoltam. A minta mindegy, sima szőnyegminta. A bojtok hossza 0,75 cm és aránylag sűrűn szövött. Vanish Szőnyegtisztítóval 2havonta tisztítják meg, ha ez is fontos.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1723 Dátum: 12 nov 08, 23:04:28 »

szerintem Kakashi,Gai 100% meg fog halni. Pl. lehet Gai kiüti a fasárkányt valahogy és úgy, Kakashi meg mondjuk Obitoval nyom egy egált Nevet ...a drámai hatás kedvéért hozzátehetjük, hogy pl. Obito épp Narutot támadja, és akkor jön a hős, és megmenekül a világ, a karmáját pedig megtisztítja eddig elkövetett hibáitól. Ámen Mosolyog)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1724 Dátum: 12 nov 09, 04:10:25 »

Obito ahogy levette a maszkját valahogy az a 100%-os hidegvérét is elvesztette, sztem obitót valahogy érzelemre birják, aztán madara megöli, kb mikor már félig halott mindenki és madara is a halálán van megjelenik Sasuke és kinyirja a legyözött madarát és nekitámad narutonak......
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!