24 máj 25, 09:45:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744786 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1650 Dátum: 12 okt 26, 21:36:06 »

Nem. Ezt honnan is veszed egyébként?
Naplózva
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1651 Dátum: 12 okt 26, 22:17:14 »

Többször volt utalás a magában arra, hogy a kocka el van vetve. Szerintem nem véletlen az, hogy Obito másik dimenizójában kockák vannak. Ez a kockavilág nem más, mint maga a pokol, amely a Hellraiser filmekben is megvan. Ő alkotta meg azt a kockát, amiben az illúziója jelen van a pokolról.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1652 Dátum: 12 okt 26, 22:46:04 »

Tsukuyomit nem hiszem, hogy tud használni Obito. Az meg biztos, hogy nem kell megtanulni a tér-idő jutsuhoz.
Inkább Madarából nézném ki, de eddig ő is csak sima sharinganos genjutsut használt.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1653 Dátum: 12 okt 26, 23:16:50 »

Többször volt utalás a magában arra, hogy a kocka el van vetve. Szerintem nem véletlen az, hogy Obito másik dimenizójában kockák vannak. Ez a kockavilág nem más, mint maga a pokol, amely a Hellraiser filmekben is megvan. Ő alkotta meg azt a kockát, amiben az illúziója jelen van a pokolról.

Ta jó ég, ezt mikor álmodtad?
Szerintem túlkomplikáljátok ezt az egészet. Egyszerűen csak egy üres tér amiben van ez-az, hogy bizonyos embereket lehessen hova vinni.
Meg ha megnézitek pl amikor Naruto leüti a maszkját akkor kockák sehol és lebegnek, ergó nincs gravitáció sem, amikor Sasukéék ottvannak, akkor kockák is vannak meg gravitáció is.

Szerintem semmi köze ennek az illúzióhoz. Plusz ugye senki sem mondta, hogy mindenki rendelkezik a Tsukoyomival meg az amaterasuval, csak Sasuke meg Itachi eddig (mivel tesók, de a szemek ellentétesek náluk is).

Shisui képessége is más volt, szóval valszeg minden sharingan mást tud, esetleg családon belül öröklődik a sharingan ereje is.

Ha Obitonak lenne Amaterasuja vagy Tsukoyomija, szerintem már rég orba szájba azzal dobálózna. Régesrég nyerhette volna a csatát---
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 23:18:00 írta Exkirion » Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1654 Dátum: 12 okt 27, 05:58:56 »

Ez igaz, de ezt már rég megbeszéltük, csak nem olvassák a topicot elég alaposan Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1655 Dátum: 12 okt 27, 16:31:50 »

A tsukuyomi szükséges a tér-idő jutsu aktiválásához, anélkül nem lenne erre képes. Amikor még csak simán aktiválta a sharingant, akkor nem is volt képes különféle technikákra, csak a tsukuyomi megjelenése után. Mellesleg az a kocka világ titeket nem emlékeztet valamire?

Engem tudjátok mire emlékeztet?
A Bleachben is van egy ilyen tér, vagy volt, ahol sötétség volt és kockák voltak. Vagy lehet ott világos volt.  ikszdé

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1656 Dátum: 12 okt 27, 19:34:11 »

Egyszer Obito mondta, hogy képes használni a Tsukuyomit, csak eddig még azért nem használta, mert nem akarta, hogy porrá alázza az ellenfeleket. Mellesleg többször utalt arra is, hogy jó pár csata után szükséges neki különleges Sharingan szemcseppet használnia, mert nagyon kiszárad a szeme. Mellesleg a kockás világban találkozott Aizennel is a Bleachből és ő is nagy hatással volt rá. Valószínűleg tehát AIzen is felbukkanhat akár utolsó főellenségként a Narutoban.
Naplózva

Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #1657 Dátum: 12 okt 27, 21:36:48 »

OFF: Olyan jó Malbroud hozzászólásait olvasni, de a legjobbak a kommentjeihez fűzött halál komoly válaszok Nevet

ON:
Kicsit furcsa fordulatok voltak ebben a részben. Gai hirtelen fejből vérzik, Kakashi-nak látszólag semmi baja, valamint Obito is eléggé várja, hogy elverhesse Kakashi-t (annak ellenére, hogy semmi sem érdekli ebben a világban). Viszont Naruto lelkesedése tetszik, majdnem olyan, mint amikor kiosztotta Obitot a bijuu-k "felszabadítása" után Mosolyog
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Picur89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1658 Dátum: 12 okt 28, 20:57:20 »

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a Naruto mangában melyiknél van,mikor a Kyuubi végül csak összeáll Narutoval és rendesen egyesülnek ? Nem jut eszembe a fejezet száma...meg gondolom ez a rész nem volt még Animében..
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1659 Dátum: 12 okt 28, 21:37:06 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/570/13
Itt az 570. fejezetben haverkodnak össze. A következőben pedig látható Naruto bijuu formában. És ahogy írtad ez még nincsen az animében.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 28, 21:37:41 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1660 Dátum: 12 okt 28, 23:57:50 »

A manga mindig előrébb tart mint az anime de vagy 20-30 fejezettel. Szóval biztosítalak benne, hogy az a rész ahol összeáll a Kuramával még nem volt.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Picur89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1661 Dátum: 12 okt 29, 00:16:49 »

Köszönöm a válaszokat Mosolyog Akkor megnyugodtam Nevet
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1662 Dátum: 12 okt 29, 21:18:11 »

rég írtam már a fórumra de végre visszatér a harcra a téma erre ezen a héten nem lesz manga >< azt hittem átütöm a monitort mikor olvastam így is már tűkön ülők már hetek óta és csak kínoz továbbra is Kishi, viszont egy kis bakit észre vettem ebbe a részbe Rin sírjára idézi a kilencfarkút az animébe meg mit tudom én hanyadik manga volt az meg valahova a városba idézi szóval ez egy kicsit így bakis volt Nevet de most már megtudtuk Obito történetét is már csak Kakashi felől van megválaszolandó kérdés hogy miért tette amit tett,de most már marhára kíváncsi vagyok erre a 4-es csatára Naruto vs Madara  + Kakashi vs Obito Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 21:19:00 írta amidamaru001 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1663 Dátum: 12 okt 29, 21:30:21 »

Még mindig nem Rin sírjára idézte meg a Kyuubit.
Amikor ott áll a sírnál, még nappal van...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1664 Dátum: 12 okt 31, 08:45:10 »

Most nem tudom h ezeket a kommenteket páran komolyan gondolják-e:\
Nem igaz h annyi IQ nincs, hogy lásd, hogy azt nem Rinnél idézi meg..csak egy egyszerű időugrás, mint mikor Nagatonak mond valamit, és aztán már konohában van..csak egy egyszerű időugrás..de ne a tobi félére gondoljatok..ezt Kishi csinálta:D:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!