24 máj 25, 20:06:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745633 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1185 Dátum: 12 szep 29, 17:01:31 »

Honnan tudod, hogy már mindent megtudtunk belőle?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1186 Dátum: 12 szep 29, 17:05:00 »

Engem nem igazán érdekel az hogy mit csináltak kakashival meg rinnel,tudjuk meg azt hogy miért halt meg rin,és hogy mit csinált idáig obito.Azt cső.Igen,sokkal jobban érdekelne naruto és sasuke szálja.
Naplózva

LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1187 Dátum: 12 szep 29, 17:14:54 »

Hát eddig az volt mindenkinek a problémája, h kiderült ki obi, és ak hű mennyi kérdésre várjuk a választ. Most,h végre elérkezett az idő a válaszokra, az emberek többsége nincs megelégedve...szerintem az a bajotok az egésszel, h kishi túl lassan adagolja az információkat.  Gondolkozik de hát még sem lehet ezt elkapkodni
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1188 Dátum: 12 szep 30, 08:56:24 »

Sztem meg normálisan haladnak a visszaemlékezések, amikor kiderült, hogy kicsoda ő...láthattuk a az akadémiai és genin életét, majd képekbe felelevenítették a Kakashi Gaident. Utána pedig elkezdődött ez a megmentette Madara cucc...sztem igen is fontos, Madara, hogy adja elő neki a sztoriját, meg hogy ő igen is a barátai oldalán marad. A mostani rész meg bemutatta zetsu-t, és, hogy Obito, hogy trainelte ki magát újra, hogy shinobi lehessen, és h közbe h segített neki a Tobipofájú-zetsu. És most "akciódúsabb rész" jön, hiszen elindult  Obito-Tobi páncélban, hogy megmentse barátait.(ami befuccsol és felébreszti a Mangekyot)
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1189 Dátum: 12 szep 30, 13:30:31 »

... Elég egy apró szösszenet, egy váratlan halál, és már is verekednek.. férfiak... ki érti meg őket. Azt hiszik mindenre megoldás a harc.  ...

Az emberiség hatalmas tudása ellenére eddig nem készült használható használati utasítás sem a nőkhöz, sem a férfiakhoz. ^^ De ez a kérdés amúgy is meddő vitához vezetne és még a témába sem illik, szal inkább zárjuk le. ^^

... SpirálMihi +pont volt, ennyire hülye nem lehet a fordító Nevet ...

Mindent lehet fokozni. ^^

Na igen...Most már vége lehetne a visszaemlékezésnek,megtudtuk belőle a lényeget.

Pont azt nem tudtuk még meg belőle. A visszaemlékezés lényege még csak most jön, mégpedig a Rinnel kapcsolatos történések, és hogy Obito hogyan élte meg azokat.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1190 Dátum: 12 szep 30, 14:11:28 »

A történetnek ezek a részek mondhatjuk, hogy alappillérei.. Nem lehet átugrani, meg két hét alatt letudni.. Erre időt kell szánni és normálisan meg kell magyarázni..
Nem hiszem, hogy pusztán Rin halála miatt fordult ekkorát Obitoval a világ, biztos történt még ez az. Magyarázza csak el Kishi rendesen a dolgokat aztán utána bokszolják le szépen.. Izgalmasabb a harc értem én, de tudnunk kell az okokat is.
Tehát türelem  bye bye
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1191 Dátum: 12 szep 30, 16:51:52 »

De közben meg mégsem Tobi itt a főgonosz, hanem Madara, hiszen ő kezdett előtérbe kerülni szépen-lassan a Naruto-végi Végzet völgyés harccal kezdődően. Ahogy végigmentünk Pain sztoriján, nézzük csak szépen végig Obito életútját is, aztán jöhet Madara is, és talán a bizsuktól kapunk egy Rikodousat is.

Már csak az lenne gáz, ha fordulna a nézőpont, és az Akatsuki lenne a jó oldal, akik megoldása a örök békére az egyetlen mód, és tulajdonképpen Naruto a rossz, aki próbálja mindezt megakadályozni Nevet
Naplózva

samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1192 Dátum: 12 szep 30, 16:59:36 »

Nekem nem a visszaemlékezéssel van a baj hanem azzal hogy az eddigi 4 részből 3ban ugyanaz volt szinte és semmi új.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1193 Dátum: 12 szep 30, 20:30:48 »

Nah ezzel egyetértek. 1 hetet várok, hogy kijöjjön az új manga és az egész visszaemléxés, ami szrintem még jó pár fejezeten keresztül így lesz. Kishi nagyon akarja húzni az idegeket. Így, hogy már tudjuk Tobi kilétét, rátérhetnénk a Sasuke szálra, mert ott még van érdekes dolog... az a "mindenttudó". Kíváncsi vagyok, hogy kicsoda lehet ő valójában. Végén még kiderül, hogy Rikudou fel lett Edózva, aztán ő az, aki  mindent tud és megváltoztathatja a háború kimenetelét. Amelyik fél több és jobb ajándékot ad neki, annak a pártjára áll. Komolyan, mint egy Isten. xD Konohából több ajándékot tudnak adni, mert több az ember, de ki tudja, hogy mi van "Tobi dimenziójában". Lehet, hogy van valami dugihelye és ott vannak a gyémántjai.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 20:31:27 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1194 Dátum: 12 szep 30, 20:59:44 »

Hát nem tudom szerintem Sasuke húzza le magát még vagy fél évre. Tobi/Obito dolog teljesen jó. Egyre joban megkedvelem Obitot. Kishi valószínűleg ezt akarja elérni és sikerül is. Szimpatikus és kifejezetten jó most a manga. Voltak _Harcok jók is rosszak is ideje egy kis merengőnek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1195 Dátum: 12 szep 30, 21:12:10 »

Nekem tűnt fel ez egyedül most?
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/244/Naruto_244_14.JPG
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/244/Naruto_244_15.JPG

http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/601/Naruto_601_16-17.png

Sötétség...meghaltam...Hol vagyok?

Kishi azért tud tervezni
Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1196 Dátum: 12 szep 30, 22:14:05 »

Nekem is feltűnt  Mosolyog De visszanézve úgy látom nem írtam be.
Kakashi csillagos ég alatt ébred Minatoval, Obito pedig egy barlangban, szétroncsolt testtel a shinigami kinézetű Madarával.

Ha Zetsu Obitoval egyidőben került Madarához, hogyan zajlott az Akatsuki megalakítása Madara ösztönzésére történet? Vagy rosszul láttam, hogy amikor Obito beesett a Zetsuk még erősen kezdetlegesnek tűntek?
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1197 Dátum: 12 szep 30, 22:26:22 »

Nah ezzel egyetértek. 1 hetet várok, hogy kijöjjön az új manga és az egész visszaemléxés, ami szrintem még jó pár fejezeten keresztül így lesz. Kishi nagyon akarja húzni az idegeket. Így, hogy már tudjuk Tobi kilétét, rátérhetnénk a Sasuke szálra, mert ott még van érdekes dolog... az a "mindenttudó". Kíváncsi vagyok, hogy kicsoda lehet ő valójában. Végén még kiderül, hogy Rikudou fel lett Edózva, aztán ő az, aki  mindent tud és megváltoztathatja a háború kimenetelét. Amelyik fél több és jobb ajándékot ad neki, annak a pártjára áll. Komolyan, mint egy Isten. xD Konohából több ajándékot tudnak adni, mert több az ember, de ki tudja, hogy mi van "Tobi dimenziójában". Lehet, hogy van valami dugihelye és ott vannak a gyémántjai.

Én is kiváncsi vagyok persze a Sasuke szállra is, ahol kiderül ki is az a mindent tudó, de szerintem ő nem más, mint a macskás hölgy. Akihez az uchikát sokat jártak fegyverekért, meg Sasuke macskákat fogni és abba a könyvbe lenyomatott készíteni az elkapott cicák mancsáról. Ő az, aki mindent tudhat. Ki más lenne? Egy idegen? annak semmi értelme. Akik szóba jöhetnének halottak.
Tobi ki van esve, mert tőle úgy sem tudhatja meg. Na meg ha szembe kerülne vele, nem kapna megint egy kis amaterasut a képébe?  ikszdé
Madara meg... nos ő halott volt eddig, így nem ismerhették egymást Sasukéval.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1198 Dátum: 12 okt 01, 07:16:33 »

Talán most jön majd be a Kagami-szál, volna értelme... Ő az egyetlen, akit nem láttunk Tobirama halála óta...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1199 Dátum: 12 okt 01, 07:57:30 »

Kagami-szál...? Szerepelt egy borítón és vagy két oldalon. Egy szót sem szólt.
És milyen értelme lenne? Őt titulálod Madara barlangon kívüli emberének, aki Rin halálát "elintézte"?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!