24 máj 25, 17:39:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745341 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1110 Dátum: 12 szep 26, 17:29:08 »

Nagyon csalódott voltam, mikor kiderült, hogy Obito valójában Tobi, mert annyira unszimpatikus volt ez a "szerencsétlen" kölyök, és erőltetettnek is tűnt a dolog. De ezek a visszaemlékezések egyre jobban kezdenek meggyőzni hogy így volt a legjobb és ez még mindig az a Naruto, amelyiket úgy szerettem régen. Obito/Tobi karaktere meg egyre szimpatikusabb lesz számomra. Mosolyog

Rin halálról meg annyit, hogy véleményem szerint is "sáros" ebben Madara, ez volt a leghasznosabb fegyver Madara kezében, hogy Obitot maga mellé állítsa. És sajnos nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Tobi is "megtér" a halála előtt... Továbbá még mindig érdekes, hogy nincs egy igazi gonosz ebben az egész mangában, hisz mindenki csak "jót" akar, az alapján, ahogy eddig állnak a dolgok. Nevet

De most miért, Madara nem elég gonosz??? xD Vagy ott van Orochimaru, jó, lehet, hogy kezdetben más vezérelte a cselekedeteit, de végülis, ő az egyik Madara-n kívül, aki kihasználja és elintézi a körülötte lévőket.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1111 Dátum: 12 szep 26, 17:40:18 »

De most miért, Madara nem elég gonosz??? xD Vagy ott van Orochimaru, jó, lehet, hogy kezdetben más vezérelte a cselekedeteit, de végülis, ő az egyik Madara-n kívül, aki kihasználja és elintézi a körülötte lévőket.

És tényleg, és egyébként Orcsi az egyetlen, akiben egy csepnyi jóindulat sincs  ikszdé
Ja még annyit, h elnézést kérek mindenkitől, ha apróbb hibákat elkövetek hozzászólásomkor (mint, pl: kétszer is kiemelek egy szöveget,stb.) de még új vagyok és nagyon nem értek még ezkhez  ikszdé megértéseteket köszöntem  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 17:44:16 írta LIPI9292 » Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1112 Dátum: 12 szep 26, 18:01:11 »

Nekem tetszett a fejezet:)
Élvezetes volt látni Obito edzéseit és visszaemlékezéseit. Az nagy volt tőle, hogy a csapat képen Kakashi fejét kihúzta/leragaztotta Nevet És az a fej amit vágott, mikor nem tudta kivédeni a dobócsillagot, az szép volt Nevet
Madara meg ügyes volt. Hagyta Obitot, hogy a Rin iránti érzései miatt edzen magától. Nem szólt semmit, hagyta, hogy a fiú saját akaratából  legyen erősebb...

Itt páran azon vannak fennakadva, hogy Itachi, hogy nem jött rá, hogy Tobi nem is Madara. Szerintem sejtette, hogy Tobi nem Madara, de nem volt bizonyítéka rá. Madarát személyesen nem ismerhette, de hallhatott történeteket az erejéről és amit Tobi mutatott (talán a mészárlásnál) az kevés volt egy olyan kaliberű névhez, mint Madara. Ezért is mondhatta, hogy csak árnyéka a volt önmagának. De mint írtam, nem tudta bizonyítani, hogy ő nem Madara. Ha már így mutatkozott be neki, nem pedig Tobiként, akkor így hívta. Valahogy mégis csak hívnia kellett. Obitot meg nem is ismerhette, de ha mégis, nem hiszem, hogy gondolt volna rá. 
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 18:01:49 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1113 Dátum: 12 szep 26, 18:38:50 »

Szerintem is jó volt ez a manga fejezet, legalább betekinmtést nyerhettünk, hogy csak látszólag állt rossz oldalra, hogy meglegyen a keze és lába. Viszont nekem nem világos, hogy az egyik tuti zetsu és a másik furi fazon? olyan feje van mint a maszknak, amit mindig hordott. S beszélgettek is együtt, szal elég bizarr...  
és ahogyan a fejére tekeredett az az izé Zetsu?....ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 18:40:36 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1114 Dátum: 12 szep 26, 19:24:46 »

Szerintem ha nem olvadnak össze akkor aza fekete zetsu lesz idővel valamilyen úton módon
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #1115 Dátum: 12 szep 26, 20:17:36 »

Hmm...igazad van Gondolkozik viszont ak ezt én sem tudom lenyelni, h itachit végül így leírják, de én azt mondom újra, h várjuk ki a végét

Ne feledd. hogy a fehér Zetsu képes felvenni bárki alakját. Eddig Naruton kívül senki se tudta kiszúrni a klónokat. Egybeolvadást a "Nice guy" -al nem tartom valószínűnek, mivel Tobi maszkja levehető.
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1116 Dátum: 12 szep 26, 20:24:53 »

Fekete Zetsu akkor is létezett, csak kint gyűjtött infót Madarának.

Nice guy ráéghetne Tobi testére, mint az agyag megkeményedik és kész a maszk  Nevet Lehet, hogy köze lesz jófiú Tobi viselkedéséhez?

Kishi leszokhatna a hányós/fingós viccekről, sima Narutoba beleillet néha, de a manga mostani részében hanyagolnia kéne őket.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1117 Dátum: 12 szep 26, 20:34:49 »

Ne feledd. hogy a fehér Zetsu képes felvenni bárki alakját. Eddig Naruton kívül senki se tudta kiszúrni a klónokat. Egybeolvadást a "Nice guy" -al nem tartom valószínűnek, mivel Tobi maszkja levehető.

tehát ha jól veszem ki a szavaidból, azt mondod, h itachi akivel diskurált, az fehér zetsu lett volna ? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 20:36:04 írta LIPI9292 » Naplózva
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1118 Dátum: 12 szep 26, 20:59:10 »

Egyébként nem osztom azt hogy ezzel a hajjal jobban néz ki. sztem cukibb volt rövid hajjal szegényke.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1119 Dátum: 12 szep 26, 22:08:41 »

Csak számomra fontos momentum a fejezetben, hogy Obito fatechnikákat használ? Nevet Idáig kapta a sarat, hogy semmit se mutatott és most lássunk csodát, valszeg azóta még komolyabb technikákat tanult el...... Elég komoly ellenfél lesz így. Amúgy valszeg nem 1 év telt el Obito balesete és a Konoha elleni támadása között, ez a hajának a méretén is jól látszik, biztos több ideje lehet már ott vagy az univerzális senju dns headanshouldersként is működik és erős, dús, korpamentes hajat is eredményez!


szerk: Azóta megnéztem jobban... csak egyensúlyozik egy faággal a kezén.... jólvan ezt benéztem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 22:14:29 írta Sobbi » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1120 Dátum: 12 szep 26, 22:53:26 »

Én élveztem a kakis poénokat, hiányoltam már ezeket a gyermetegebb vicceket, ami jellemzőbb volt korábban. Már csak a fordulatosabb, gondolkodós harcok kellenének... most olvastam újra az első 20 fejezetet, annyival élvezetesebb volt a Zabuzás harc  Sír

Egyébként most már tudjuk, mit is értett Obito az üres burok alatt:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/10
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 22:54:44 írta zoldkabatos » Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1121 Dátum: 12 szep 26, 23:07:45 »

Szerintem ő növesztette a kis fát, amivel egyensúlyozik.
Ha meg kajálni sem kell annyira király és "tápláló" az Első DNS-e jól megdobhatja a fejlődésben lévő gyerek magasságát és akár a haja is jobban nőhet Nevet
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1122 Dátum: 12 szep 26, 23:51:24 »

Az a csávó, aki összeolvadt obitóval a manga végén az fekete zetsu volt?
Naplózva

Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #1123 Dátum: 12 szep 26, 23:55:22 »

Érdekes, hogy itt Obitonak csak az egyik keze "fa", a másik ép, de ha jól emlékszem, valaki azt is letépte korábban és akkor már az is fa kellett hogy legyen. Valaki tud esetleg linkelni? bow
Naplózva
N
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22



WWW
« Válasz #1124 Dátum: 12 szep 27, 07:02:10 »

Nem erre gondolsz ?? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/5
Naplózva

"Az emberek úgy nézik a dolgokat ahogy vannak és azt kérdezik: miért ?
Én úgy nézem a dolgokat ahogy lenniük kell és azt kérdezem: miért ne ?"
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!