24 máj 18, 21:54:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740106 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1005 Dátum: 12 szep 20, 13:58:00 »

"Talán gondoskodjak rólad deréktól lefelé?" mi a?? xDD Ezt háromszor is el kelett olvasnom, hogy biztos jól látom-e xDD tetszett a fejezet, végre visszatért a régi Obito Nevet Most már elképzelni sem tudom, hogyan lett belőle Tobi :S
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1006 Dátum: 12 szep 20, 14:58:57 »

Ez már csak a ti fantáziátokon múlik...Talán az időseket nem a (tudom mit gondoltok)kal  segítik ki...hanem...mondhatjuk pelenkázással .Nevet Hát elöször szerintem erőltette madara ezt a dolgot obitonak.Hogy nem létezik igazi béke,aztán amikor megtutta hogy rin meghalt,depis lett.Élni se akarhatott.És így már könnyen bemagyarázhatta ezt a dolgot Madara.Ha megmutatná már kishi hogy hogy halt meg rin ,meg a körülményeiről,sokkal többet tudhatnánk/sejthetnénk -.-"...
Naplózva

Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1007 Dátum: 12 szep 20, 15:18:49 »

Majd kiderül, hogy Rint Madara ölte meg! Az lenne ám a csavar! Persze erről Obito nem tudna... Ha kiderülne ez, akkor Madara ellen fordulhatna Mosolyog Nevet Szép álmok...
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1008 Dátum: 12 szep 20, 15:46:39 »

Hát nem olyan távoli álmok ezek. Simán elképzelhető, bár elég sablon lenne. ikszdé Nem tudom hol van ebben a csavar. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1009 Dátum: 12 szep 20, 16:00:16 »

A csavar az lesz, hogy Rin öngyilkos akart lenni, de Kakashi megelőzte és megölte, de Madarára terelte a gyanút, aki még nem is tudja.  ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1010 Dátum: 12 szep 20, 16:04:49 »

Azért madara eléggé oda van kötve ezt maga is mondta zetsuval meg nem  hiszem hogy meg ölette bár ki tudja.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1011 Dátum: 12 szep 20, 16:21:56 »

Miért gondoljátok, hogy Rin öngyilkos lett? Ha így történt, szerintem joggal hibáztathatná Kakashit, de nem tette. Ez szerintem másra utal, mint öngyilkosságra. Egyszerűen a háború áldozatává vált véleményem szerint.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1012 Dátum: 12 szep 20, 16:34:20 »

Talán.
Jah és igazatok lett. zetsu egy kreálmány. és obito teste is félig olyan mint zetsué.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1013 Dátum: 12 szep 20, 16:52:43 »

Majd kiderül, hogy Rint Madara ölte meg! Az lenne ám a csavar! Persze erről Obito nem tudna... Ha kiderülne ez, akkor Madara ellen fordulhatna Mosolyog Nevet Szép álmok...


nem akarok több megtért rosszfiút...hány volt már ... zabuza, hanzou, itachi, nagato, gara, sasori mind kíméletlen gyílkosnak volt beállítva és mit kaptunk belőlük...puhapecsenyét a végére. egyébként szinte biztos, hogy tobito is meg fog térni.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1014 Dátum: 12 szep 20, 16:56:07 »

Ugyanmár. EMBEREKRŐL beszélünk. Véleményem szerint a sztori folyamán többször is hangsúlyozni próbálta nekünk Kishi, hogy rossz ember nem létezik. Csak különböző nézőpont. Mosolyog
Ha szépen kidolgozva, reális impulzusokkal kiépítve kapunk egy újabb megtért rosszfiút, hát legyen.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1015 Dátum: 12 szep 20, 17:08:26 »

"Talán gondoskodjak rólad deréktól lefelé?" mi a?? xDD Ezt háromszor is el kelett olvasnom, hogy biztos jól látom-e xDD tetszett a fejezet, végre visszatért a régi Obito Nevet Most már elképzelni sem tudom, hogyan lett belőle Tobi :S


Hát igen!! ez a "mit akarsz? gondoskodjak rólad deréktól lefelé szövegen akkorát nevettem... enyhén szólva félreérthető....  XDnem kicsit.. Nagyon!!  ikszdé smirksweat
A manga eszméletlenül jó volt szerintem, több dolgot sikerült megtudnunk! Hogy már akkor Madarának volt már egy kis Uchia sharingan a frigóban. De nekem teljesen úgy jött le Obito, hogy rájött mekkora sz*rban van, és inkább együtt működik vele. S ezeket elnézve elképzelhetőnek tartom, hogy függetlenül attól kiket ölt meg a ""CÉL"" érdekében, mégis csak lehet még belőle jó emberkét faragni, aki a várva várt lehetőséget kihasználva Madara ellen fordulna.


Majd kiderül, hogy Rint Madara ölte meg! Az lenne ám a csavar! Persze erről Obito nem tudna... Ha kiderülne ez, akkor Madara ellen fordulhatna Mosolyog Nevet Szép álmok...


nem akarok több megtért rosszfiút...hány volt már ... zabuza, hanzou, itachi, nagato, gara, sasori mind kíméletlen gyílkosnak volt beállítva és mit kaptunk belőlük...puhapecsenyét a végére. egyébként szinte biztos, hogy tobito is meg fog térni.

OFF:Szerintem meg maga a manga attól szép, hogy megmutatja az olvasóknak, hogy a legkilátástalanabb helyzetben mit tesznek a karakterek, miket fognak megtenni de hogy mindennek van kiútja. Tény, hogy sok rossz fiú egyik pillanatról a másikra jó lett, ez van akinek tetszik, van akinek nem.

Most ha csak a tényeket nézzük, Madara edos zombi, "egyben" van még a teste, és lehet még végtelen chakrája is. Teljesen ütős az alak, főleg a két majdnem bolygó nagyságú földdel egyetemmel, amiket a kagékra "dobott". Szerintem még mindig nem ltátunk Madarától mindent, sőt biztos. Már egy magában is elég nehéz volt olyan shinobiknak, mint az elismert és nagyra mondott kagéknak, akiket szó szerint megölt, vagy életveszélyesen állapotba küldte. Így reális lehetne az a feltevés, hogy Obito átállna segíteni legyőzni őt, aztán jöhetne a Rin miatti bosszú.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 17:16:49 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1016 Dátum: 12 szep 20, 17:19:47 »

Aki gyilkol, az bűnt követ el. Nézőpontok vannak.
Zabuza esete: kiskölyökként "last man standing"-en kellett résztvennie. Ha nem öl, nem követ el bűnt, de meghal és más követett volna el bűnt, túlélve a megmérettetést. Zabuza zsoldos volt. Ha nem  lett volna, akkor mást béreltek volna fel. Ettől még nem lesz gonosz. A bűnelkövetés indítéka magyarázza ki gonosz és ki nem. Obito esetében világosan látszik, hogy nem eredendően gonosz karakter. Madara detto. Kagékát otthagyta volna, de az érdekek ütköztek, így le kellett vernie őket.
A kédés az az, hogy a cél szentesíti-e az eszközt és a sok bűnelkövetés mikor válik gonoszságá. Nagato felismerte, hogy rossz oldalról közelítette meg a problémát, Naruto nézeteivel jobban tudott azonosulni és belátta, hogy célját esetleg kevesebb bűnelkövetéssel is meg lehet valósítani.
Nem biztos, hogy e sorokkal sikerült popntosan átadni, amit gondolok, mert eléggé komplikált dolog ez, s a határok nagyon keskenyek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1017 Dátum: 12 szep 20, 17:47:45 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/602/15 az csak nekem jutott eszembe hogy az a test ott középen egyfajta pajzsként működik és ezért volt magas amikor Minatoval harcolt?
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1018 Dátum: 12 szep 20, 18:01:59 »

Anakin magassága is ugrott vagy 20 centit amikor Darth Vaderré vált és kipótolták (bár ez nem helyes megfogalmazás, mert már Windu halála után Darth Vader lett  Nevet).

Nekem szimpatikus, ahogy Madara beszél Obitoval, ebben és a múltheti fejezetben is, mintha nem is tette volna fel magában, hogy Obito elárulta őt. Az is nagyon menő, hogy látjuk a 18 évvel ezelőtti két nyomorékot és a mostani félisteneket így egymás után közvetlenül  Mosolyog
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1019 Dátum: 12 szep 20, 18:05:01 »

Hmm érdekes lenne akár egy vasember páncél lenne.
Gondolom én nem a semmiért olyan annak a testnek a fej része akár obitonak a maszkja nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!