24 máj 25, 12:44:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744968 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #360 Dátum: 12 szep 04, 09:15:09 »

Azért amiért Shisui-t sincs értelme: haláluk előtt elvették a szemeiket, így ha visszahozza vki őket Edo-val, akkor szem nélküli Uchihák lesznek, aminek nincs sok haszna.

Itachinak is elvették a szemét, ahogy Nagato szeme is Tobinál volt már. Felélesztve pedig mindenkinek meg volt a szeme. Sztem csak nem tudott dns-t szerezni tőlük Kabuto. Izuna akár még élhet is valamilyen formában talán.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #361 Dátum: 12 szep 04, 09:20:44 »

Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Teljesen más a történet Itachi és Nagato esetében mint a másik kettő Uchihánál, mivel Izunának és Shisuinak a haláluk előtt vették el a szemeiket. A másik dolog meg az Edo Tensei működése, de erre külön topic van.
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #362 Dátum: 12 szep 04, 09:39:28 »

Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Teljesen más a történet Itachi és Nagato esetében mint a másik kettő Uchihánál, mivel Izunának és Shisuinak a haláluk előtt vették el a szemeiket. A másik dolog meg az Edo Tensei működése, de erre külön topic van.


Kabuto azért nem hozta vissza Shisuit, mert nem találta meg a hulláját... (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17)
Nagy eséllyel ugyan ezért nem hozta vissza Izuna-t Mosolyog + valszeg nem is ismeri :DD

És nagy eséllyel Madara-t akarta Tobi visszahozni a Rinne Tensei-el... amit ugye Nagato "elpocsékolt" arra, hogy Konoha lakóit visszahozza... ebből egyébként én arra gondolok, hogy ugye Tobi adta a Rinnegant Nagatonak, valszeg azért mert ő Uzumaki, és erős életereje van + rengeteg chakrája... ez valszeg kell a Rinne Tensei-hez...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 04, 09:40:55 írta yupi » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #363 Dátum: 12 szep 04, 12:27:52 »

Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Teljesen más a történet Itachi és Nagato esetében mint a másik kettő Uchihánál, mivel Izunának és Shisuinak a haláluk előtt vették el a szemeiket. A másik dolog meg az Edo Tensei működése, de erre külön topic van.


Kabuto azért nem hozta vissza Shisuit, mert nem találta meg a hulláját... (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17)
Nagy eséllyel ugyan ezért nem hozta vissza Izuna-t Mosolyog + valszeg nem is ismeri :DD

És nagy eséllyel Madara-t akarta Tobi visszahozni a Rinne Tensei-el... amit ugye Nagato "elpocsékolt" arra, hogy Konoha lakóit visszahozza... ebből egyébként én arra gondolok, hogy ugye Tobi adta a Rinnegant Nagatonak, valszeg azért mert ő Uzumaki, és erős életereje van + rengeteg chakrája... ez valszeg kell a Rinne Tensei-hez...


Dededede... csak találgatok és próbálok gondolkodni = a következő pontok elolvasása után legyetek szívesen ne oltogatni, hanem az esetleges támadható részeket megindokolni stb. Mosolyog
1. emlékezetem szerint Tobi kicsit ledöbbent, amikor megpillantotta Madarát, mint Edo-s zombi = lehet őt nem akarta volna feltámasztani
2. http://naruto.wikia.com/wiki/Izuna_Uchiha =  Izuna later died honourably in battle, fighting to the death even in his blind state. = Madara előbb szerezte meg a szemeit, minthogy meghalt volna... (Igen tudom, a Narupedia nem a szentírás de akkor is szerzik vhonnan ezt az infót)
3. Azt mondjátok, hogy Madara fejlesztette ki a Rinnegant, de! arról soha senki sem beszél, (vagy legalábbis keveset) ,hogy azok a szemek mégis a testvéréé voltak. = Natato szemei Izuna szemei voltak, amit Tobi/Obito visszavett, mondván, hogy az övéi voltak egyszer.... hmm,...
4. van egy kép, amelyen annak ellenére, hogy a drága öcs "felajánlotta szemeit, hogy a segítségével Madara megvédhesse a klánt" , egyáltalán nem úgy tűnt, mint aki önként és dalolva teszi mindez....
most fogalmam sincs, hogy hol volt, de talán ott, ahol Tobi-Madara meséli Sasukénak a klán történetét az Itachis küzdelmet követően.
5. lehet őrültség, sőt 100%, de azért mégis...  Izunát nem lehetett belepakolni valahogy Obito testébe? Hiszen Obito kilapulása még Itachi nagy klánmészárlása előtt volt, amikor még nem volt divat az uchiha holttestekből kibányászni a sharingant... (lásd Danzou) és Izuna - tegyük fel, hogy hogy életben maradt - lehet úgy gondolta, hogy egy szem is több, mint a semmi, és valamit Zetsuval ügyeskedett? na meg persze, az sem utolsó, hogy egy uchiha testről van szó.... Nem tudom, hogy Madara mikor alkotta(?) Zetsut, de lehet,hogy ezt még Izunával együtt tették (????)
6. "Madara ereje az én erőm"... igaz, ezt a mondatot mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja, de mégis elképzelhető, hogy két közel ugyanolyan erősségű testvér esetében is legyen realitása
7. Obito régebben mindig kantonozott stb. viszont Tobi még véletlenül sem használ hasonló jutsukat. Igazából csak átlibben a másik dimenziójába, és ennyi. = Nem azt mondom, hogy Izuna Tobi, csak sok az egyelőre még megválaszolatlan kérdés, amelyekre tuti előbb.utóbb választ fogunk kapni, de jó elgondolkodni rajtuk. Mosolyog)
8. Obito miért fordulhatott ki ennyire önmagából? Rin és Kakashi miatt? nagyon-nagyon remélem, hogy nem. Ok, nyilván nem esik jól az embernek, ha hasonló élethelyzetbe kerül, de azért ettől még nem kéne az egész világot zombivá tenni. 
Főleg, hogy Kakashit nem érdekelte Rin. Az más kérdés, hogy bénának és lúzernek érezte magát, de akkor pl. fightoljon egyet a régi riválissal és akkor ma egy ember nyiffan ki. Ha már ennyire béke-pártiak vagyunk Mosolyog)
Hogy Kakashi nem tudta megmenteni? Obito sem erőltette magát Nevet na meg egyébként is... 13 éves volt, amikor kitalálta hogy szerelmes a lányba -tudom mese, szakadjak el a valóságtól, de ezen a ponton picit megmosolyogtató a szituáció. Azóta eltelt kb. 17 év... az istenértis...!
ha meg mégis pl. Rin halálán bőszült fel ennyire, akkor nem kb 1 évvel a balesetét követően ment volna Konohába rókázni, hiszen akkor a leányzó élt és virult. Legalábbis elvileg.
9. szvsz elég szomorú lenne, ha Obito pálfordulása Rin és a régi bénázásai miatt következett volna be Szomorú
10. Zetsu most mit csinál? már fejezetek óta nem hallottunk róla...
11. ööö, most hirtelen nem jut eszembe semmi más. Nevet

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #364 Dátum: 12 szep 04, 13:15:37 »

Elég elrugaszkodott elmélet de mi van ha Madara nem a saját akkori szemeit adta Nagatonak, hanem azokat, amiket kioperáltak és beültették a helyére Izunáét? Ez megmagyarázná hogy lehetett még életben, és hogy későbbiekben éleszthette fel a saját rinneganjat. Lehet Orochimaru segítségével csinált Izuna szeméből rinnegant
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #365 Dátum: 12 szep 04, 22:09:43 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/599/4

A csoportkép bal szélén az Shibi? Mert ha igen és kortársa Kakashinak, akkor igencsak fiatalon kellett neki apának lennie, ha Narutoval egyidős gyereke van.
Naplózva
Naruto098
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 29



« Válasz #366 Dátum: 12 szep 04, 22:34:58 »

nem, ott a balszélen az Ebisu
Naplózva

Naruto TESCO gazdaságos kage bunshinja
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #367 Dátum: 12 szep 04, 22:53:32 »

Vissza olvasva a régebbi kommentek között nem tartom teljesen hülye feltevésnek,hogy Tobit akár több "ember" testesíti meg.Zetsut eléggé lehet baltával faragni.Ha több személy Tobi,akkor akár mint a 2tábort kilehet elégíteni,hogy pontosan ki is ő.Emlékezz csak mikor Neji alakját és chakráját vette fel!
Naplózva
Neko Uchiha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #368 Dátum: 12 szep 05, 08:30:20 »

Megjött a 600. fejezet!!  Nevet
http://www.mangareader.net/naruto/600
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #369 Dátum: 12 szep 05, 08:33:48 »

Megjött a 600. fejezet!!  Nevet
http://www.mangareader.net/naruto/600
Már Posztoltam a spoilerbe, de sebaj Nevet

Hát Nevet kb semmi se történt xDD mégis Rin miatt van az egész Nevet
És befut Madara, na de majd jövőhéten Nevet ennyit arról, hogy nagy durr csak mert 600. rész Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 08:34:23 írta yupi » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #370 Dátum: 12 szep 05, 08:43:18 »

Basszus, Madara megunta a Kagékat és eljött "játszani" xD De vajon mi lett velük?  ikszdé
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #371 Dátum: 12 szep 05, 09:09:01 »

Hát igen ez várható volt, hogy madara ismerni fogja obitot, úgy ahogy múlt héten már jó páran megmondtuk, hogy tuti rin lesz a dolgoban, hogy akashira bízta, de ő meg nem vigyázott rá és ezért akar egy háborúk stb nélküli a világot, de ez 600. fejezetnek tényleg gyenge volt, mert ez egy szimpla mezei fejezet...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #372 Dátum: 12 szep 05, 09:15:48 »

Remélem még mindig lesz olyan aki azt mondja, hogy "Ő" nem Obito... Legalább ismét röhöghetek majd egyet a viccesebbnél viccesebb teóriákon :DD
Naplózva

PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #373 Dátum: 12 szep 05, 09:16:39 »

Majd jövő héten történik valami 15 oldal flashback de remélem most már új tartalmakkal de befog ide még futni szerintem Orochimaru meg Sasuke is.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #374 Dátum: 12 szep 05, 09:22:46 »

Kicsit csalódtam Obito karakterében. Nem gondoltam volna, hogy egyensen Kakashit fogja hibáztatni Rin haláláért, azok után, amit 4 hete mondott az okokat illetően. Ráadásul ő szerette Rint és túl is élte a balesetet, s mivel ő szerette, nem pedig Kakashi, így inkább neki kellett volna védelmeznie őt.

Madara kifingathatta a kagékat, legalábbis remélem. Egyik sem tudna már hozzátenni a mangához, de halálukkal talán igen. Remélem ez történt. Kíváncsi vagyok, Madara rákérdez-e Obitotól, hogy miért nem hozatta vissza őt az életbe. Nagyon érdekes, hogy Madara ismerte Obitot. Nagato kb egyidős lehet Obitoval, tehát a rinnegan átadása után még élt Madara? Sőt mi több, tudással is ellátta? Ezekre a kérdésekre sűrgősen választ várok Kishitől.
A fekete leves csak ezután fog érkezni a MASTERMIND, Orochimaru személyében Mosolyog Az  kutatásai vízválasztóak. Kérdés, hogy Sasuke hogyan fog dönteni. Itachi reformált Uchiha gondolkodásmódját választja, vagy csatlakozik Obitohoz és Madarához?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 09:24:10 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!