24 máj 25, 12:44:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744968 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Stockhy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #225 Dátum: 12 aug 30, 10:43:23 »



Egyet értek procsek-el. Nem értettem én sem,hogy miért így lett magyarra fordítva.
Az angolban így hangzik az a rész : "It's finally revealed. His name is Obito"
Mivel általában mindig a Mangastream-es változat alapján készül a fordítás.




Áááháá. Így már értem Mosolyog Én mangareader-en olvastam csak,ott másképp volt. ^^
Naplózva

Lehetőséget kaptál, hogy tanulj a hibáidból, ami ritka madár. És ugyebár, vagy tanulsz a múltból, vagy újra átéled.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #226 Dátum: 12 aug 30, 10:44:20 »

Olvass egy hsz-t vissza a mangastreames sem az ami a magyarban van.
Naplózva
Stockhy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #227 Dátum: 12 aug 30, 10:46:10 »

Láttam procsek. Hát eléggé érdekes már xD Lassan megkell tanulnunk japánul,hogy úgy tudjuk elolvasni,ahogy az valójában levan írva Nevet
Naplózva

Lehetőséget kaptál, hogy tanulj a hibáidból, ami ritka madár. És ugyebár, vagy tanulsz a múltból, vagy újra átéled.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #228 Dátum: 12 aug 30, 10:47:32 »

Láttam procsek. Hát eléggé érdekes már xD Lassan megkell tanulnunk japánul,hogy úgy tudjuk elolvasni,ahogy az valójában levan írva Nevet

Egyetértek ha valaki a japánt tudná nekünk lefordítani az lehet megválaszolná ezt a most biztos hogy ő Obito kérdést
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #229 Dátum: 12 aug 30, 10:53:14 »

Visszanéztem az animében a régi részeket..... Tulajdonképpen Kishi valóban már korábban elmondhatta nekik a dolgot, ugyanis elég erős jelek már vannak, amiket a mangából nem lehet észrevenni rendesen. Például az alábbi képen a Tobi Vs Minato. Minato több mint fél fejjel magasabb, sőt merem állítani, hogyha leveszi a csuklyát Tobi, talán 1 fejnyi különbség is van köztük, egyre jobban passol a képbe, hogy tényleg egy fiatal sráccal harcolt szőke hősünk akkor.



Ami a legjobban belepasszol a képbe, hogy itt Tobinak tényleg sokkal fiatalosabb hangja van, mint a későbbi eseményeknél, valszeg nem véletlenül készítették így. Érdemes összehasonlítani  youtubeon.

Amúgy a Kisame vs Tobi első találkozásnál is érdekes dolgok vannak, ott se egy magas ember áll a Mizukage mögött, ez is csak az anime alapján válik világossá, sőt ott bevan tekerve az egész karja és a mellkasa is...pont a jobb oldal...Vagy az igazi Madara és a régi harci sérülései azok... vagy Obito agyon nyomott oldala....csak a hajméret nem stimmel.  (ez amúgy még egy kicsi paradoxonos dolog )

Mellékesen a béka főnök se tévedett a jóslattal. Naruto most küzd egy FIATAL személlyel akinek hihetetlen erő lakozik a szemében....nem biztos hogy Sasukera értette...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 10:09:20 írta Sobbi » Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #230 Dátum: 12 aug 30, 10:54:59 »

Nézzétek! Mintha Tobi(to) meglepődött volna Kakashi "nem ülhettem tétlenül" szövegén.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/567/6

És az is érdekes, hogy egy chakra rúd is van benne. Később biztos ennek is lesz jelentősége.  Gondolkozik
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #231 Dátum: 12 aug 30, 11:05:14 »

Nézzétek! Mintha Tobi(to) meglepődött volna Kakashi "nem ülhettem tétlenül" szövegén.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/567/6

És az is érdekes, hogy egy chakra rúd is van benne. Később biztos ennek is lesz jelentősége.  Gondolkozik

Azzal a rúddal irányította a hat jinchurikit.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #232 Dátum: 12 aug 30, 11:07:24 »

Visszanéztem az animében a régi részeket..... Tulajdonképpen Kishi valóban már korábban elmondhatta nekik a dolgot, ugyanis elég erős jelek már vannak, amiket a mangából nem lehet észrevenni rendesen. Például az alábbi képen a Tobi Vs Minato. Minato több mint fél fejjel magasabb, sőt merem állítani, hogyha leveszi a csuklyát Tobi, talán 1 fejnyi különbség is van köztük, egyre jobban passol a képbe, hogy tényleg egy fiatal sráccal harcolt szőke hősünk akkor.



Ami a legjobban belepasszol a képbe, hogy itt Tobinak tényleg sokkal fiatalosabb hangja van, mint a későbbi eseményeknél, valszeg nem véletlenül készítették így. Érdemes összehasonlítani  youtubeon.

Amúgy a Kisame vs Tobi első találkozásnál is érdekes dolgok vannak, ott se egy magas ember áll a Mizukage mögött, ez is csak az anime alapján válik világossá, sőt ott bevan tekerve az egész karja és a mellkasa is...pont a jobb oldal...Vagy az igazi Madara és a régi harci sérülései azok... vagy Obito agyon nyomott oldala....csak a hajméret nem stimmel.  (ez amúgy még egy kicsi paradoxonos dolog )

Mellékesen a béka főnök se tévedett a jóslattal. Naruto most küzd FIATAL egy személlyel akinek hihetetlen erő lakozik a szemében....nem biztos hogy Sasukera értette...

Az animét nem nagyon nézem de érdekes dolgok ezek valóban. Kíváncsi vagyok Kishi mester mennyire tud ilyen részletekben beleszólni, hogy ezek az apró részletek belekerüljenek.
Naplózva
RodoF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #233 Dátum: 12 aug 30, 11:08:30 »

Az nem lehet hogy több test és valaki lélekvándorolgat? Mint ahogy Orochimaru is testet cserél néha egy fiatalabbra.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #234 Dátum: 12 aug 30, 11:10:42 »

Én még arra leszek kíváncsi, hogy Obito igazából miért csinálja ezt az egész háborús dolgot. Erre van egy elméletem, ami már azóta itt nyüzsög a fejemben, hogy Tobi elárulta a Hokagéknak a Hold Szeme tervét. Mégis miért mondta el? Tudom, hogy animékben/mangákban bevett szokás, hogy a gonosz mindig elárulja a jófiúknak a világratörő tervét, de Tobi azért okosabb ennél. Tudta, hogy ha elmondja, akkor a nagy nemzetek összefognak ellene. Mi van, ha pont ezt akarta? Ha a nemzetek összefognak, és közösen legyőzik a gonoszt, akkor a háború végeztével barátságos viszony lesz köztük, sőt, béke. Nem pont ezt akarja TobiObito elérni? Lehet, hogy pont ez volt a terve, mert tudta, hogy egy egész világot fenyegető vészre van szükség ahhoz, hogy a shinobik végre összefogjanak. Ő felkínálta nekik ezt a vészt, ezáltal bevállalva az áldozat szerepét. Ha ez így van, akkor Tobi/Obito nem is olyan gonosz, mint amilyennek mutatja magát.
Ez persze csak elmélet. Kinek mi a véleménye?


AZ a véleményem hogy láttad a code geasst. Nevet
És a hajának a hosszusága miért fontos? Nekem volt már 3 mm-es hajam, meg vállig érö is, még is ugyan azaz ember vagyok. Tudjátok a haj az egy olyan dolog ami igaz hogy lssan, de növekszik. Illetve a hajat elég könnyü levágni.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #235 Dátum: 12 aug 30, 11:11:02 »

Az nem lehet hogy több test és valaki lélekvándorolgat? Mint ahogy Orochimaru is testet cserél néha egy fiatalabbra.

Érdekes de akkor mért választana egy addig gyengének tartott Uchihának a testét aki minimum félig össze van zúzva?
Naplózva
deadknight
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11



« Válasz #236 Dátum: 12 aug 30, 11:13:25 »

Az nem lehet hogy több test és valaki lélekvándorolgat? Mint ahogy Orochimaru is testet cserél néha egy fiatalabbra.

Érdekes de akkor mért választana egy addig gyengének tartott Uchihának a testét aki minimum félig össze van zúzva?

Hát mert pont nem a testen van a hangsúly. Itt a szemek dominálnak, a test az majdhogy nem lényegtelen, főleg a Kamui miatt. Ha belegondolsz Tobi nem nagyon fitogtatta az izmait, mindig csak átküldte a másik dimenzióba teste azon részét, amit éppen megakartak sebezni.
Naplózva
deadknight
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11



« Válasz #237 Dátum: 12 aug 30, 11:33:08 »

Procsek, külön írok, mert úgy már csúnya volt. Ha belegondolunk, hogy az egész Naruto manga/anime elején a saringan még valami ultimate fegyver volt. Egyszerűen csak azért akarhatták azt az egy szemet, mert akkor nagyon nagy szó volt. Oro is megelégedett volna a simával, aztán fejlesztgette volna ő tovább (gondolom). Az már más kérdés, hogy a mostani szituációban egy sima natur saringannak annyira már nincs értéke (ez így kicsit erős, de egy rinenganhoz képest már tényleg nudli.)
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #238 Dátum: 12 aug 30, 11:35:18 »

Szerintem túl sok csavart vártok Tobi személyét illetően. Én nagyon bízom abban, hogy jövőhéten a ledermedt Kakashinak elmagyarázza mi történt vele közvetlenül azután, hogy szétváltak. Madara-Zetsu-Nagato-Obito kapcsolata nagyon sok kérdést megválaszolhat. Hála égnek úgy néz ki, hogy már kapunk is válaszokat, nemcsak újabb kérdéseket.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 11:56:09 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #239 Dátum: 12 aug 30, 11:55:34 »

Madara szerint "a gyengék undorítóak". http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/576/18
Komolyan kéne ezt vennünk? Obito miatt esetleg? Rá nagyon is jellemző volt a gyengeség. Talán ezért karolta fel Madara? Ha egyáltalán felkarolta. Gondolkozik
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!