24 máj 25, 06:05:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744561 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #165 Dátum: 12 aug 29, 19:27:17 »

Pontosan. Kurama is azt hiszi Madara van a maszk alatt. LEhet lesz még itt valami fordulat Obitoval kapcsolatban.
Naplózva
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #166 Dátum: 12 aug 29, 19:50:27 »

picassopeter
Itachi tényleg 13 évesen mészárolta le a klánját, mert amikor először megjelent a Part I-ben akkor 18 éves volt (21 évesen halt meg) és az Uchiha mészárlás 5 évvel a Part I előtt történt.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #167 Dátum: 12 aug 29, 20:09:45 »

Hát ez enyhén csalodás volt  Szomorú Obito? na nemár mi van a megszokott meglepetésekkel? a mester elfáradt vagy mi?
bár az is lehet h Tényleg Obito de csak a teste és valaki más használja.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #168 Dátum: 12 aug 29, 20:18:33 »

Inkább besza-behu... Anno azok közé tartoztam, akik könyékből lehülyéztek mindenkit hogy Tobi nem lehet Obito erre most csak pislogok mint hal a vízben.. Aki követte a mangát, a tudja hogy anno Obitoval mi történt, Kakashi hogy szerezte meg a sharingant erre tadaam... Technikai KO Azt mondom várjuk ki a végét... Lássuk mi lesz a folytatásban... Elég szilárd tények dőltek már meg itt hogy csak lapuljon az ember, és várja a folytatást...
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #169 Dátum: 12 aug 29, 20:24:20 »

Az új fejezet kint van a főoldalon!


Kiszínezett kép Tobitoról:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9j5fe8TOd1qff35no1_500.jpg
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/242/5/a/naruto_599_obito__by_maksitobi-d5cy7we.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 20:32:36 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #170 Dátum: 12 aug 29, 20:30:35 »

srácok mondtok zöldeket....
Van baki a mangában ez tény, az pedik a hokage arca, de csak ennyi
Olvassatok
2 jelent van 1x kakashi Chuunin lesz...mikor leveri gay senseit
http://www.mangareader.net/naruto/599/11

majd obito is megszerzi a chuunin vizsgát
http://www.mangareader.net/naruto/599/12

és végül készülnek kakashi ünneplésére a jounin rang megszerzése miatt.
http://www.mangareader.net/naruto/599/13
ez a része a mangának rendben van teljesen. Nincs ellentmondás sem  a handbookkal sem a manga korábbi részeivel.
Ha valaki erre beírja, hogy miér nem nőttek semmit 6-13 éves koruk közt akkor most ünnepélyesen kijelentem a választ. CSAK. MER EGYSZERŰBB VÓT ÍGY LERAJZOLNI!

A szőke Obitot elrajzolta...nem fordult még elő sose, dehogynem.
A Hokage arc ténleg baki, de talán túléljük.

Egyszerűen nagyon sok mindent akart megmutatni, rövid idő alatt ezért nincs szöveg...lényeg érthető..Obito egy bohóc van benne potenciál, de nem zseni, kakashi emo herceg énvagyokazoverkilllegjobb meg amúgyis figura...mint sáska a fangirl belezúg obit szíve összetörik meg más is később...nem kell ezt ennyire túlbonyolítani ez mese...nem kill mindenáron logikát és pontos időrendet keresni...10 éve fut a story lehetnek benne hibák de ez így rendben van.

aki nem hiszi az meg jobb ha fut.
http://www.youtube.com/watch?v=kn9wa25BViU
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 20:44:59 írta kornel » Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #171 Dátum: 12 aug 29, 20:36:57 »

Akik folyton felhozzák ezt a szőke Obito dolgot azoknak egy "elfogadható" magyarázat:
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/242/4/c/tobi_is_nagato_by_slmouyeah-d5cyzdx.jpg
Mindenki nyugodjon meg! Pojén
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #172 Dátum: 12 aug 29, 20:51:23 »



Nézd meg Itachit: 13 éves, amikor legyilkolja a klánját (nekem már akkor is felnőttnek tűnt). Obito ilyen idős korában, sőt, egy évvel idősebben, 14 évesen harcolt a Yondaime-vel. Itachi 16 éves, amikor visszajön Konohába, profi Tsukoyomival és Amaterasuval, 21 évesen Susano'oval, Yata tükörrel, Totsuka kardjával, fullos MS-sel és tűz jutsukkal, bőven a legtöbb kage szintje fölött hal meg. Obito 31 éves most, ha 10 vagy 15 éve irányította volna a Mizukagét és találkozott Kisamével is rendben lenne Itachi alapján(, főleg, hogy Obitonak valamilyen módon valószínűleg Madara volt a mestere).



Itachi 13 évesen gyllkolta le a klánját? te meg miről beszélsz????? Ezt te hol láttad???

13 évesen, ez nekem is meglepő volt, mert már felnőttnek tűnt de mangában is benne van (most nem fogom előkeresni, de utána lehet nézni google-n). Abban tévedtem, hogy 17-18 éves a narutopedia szerint part 1-ben, nem 16 (persze rájöhettem volna én is, mert nem 5 éves volt a timejump ugye).

A lényeg az, hogy egy elit Uchiha elérhet egy ilyen szintet 14 éves korára. (Sasuke Itachihoz és Obitohoz képest szánalmasan gyenge volt, igaza volt Itachinak, amiért megleckéztette part 1-ben. Part 2-re minden külső "hozzáértő" segítség nélkül annyit fejlődött a Sharinganja, hogy el tudta fojtani a Kyuubit. Ha Madara Obito mestere volt akkor könnyen megtanulhatta a Kyuubi irányítását, ennyit kellett közösen megtanulniuk, a teleport technikával és harci stílussal (láncok, időzítés fontos, etc.) ő maga foglalkozott, testi erejét pedig kaphatta Zetsutól vagy Hashirama sejtekből, az akár instant powerup is lehet. Ez (Kyuubi manipulálás és egy darab MS technika) simán belefér egy évbe.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #173 Dátum: 12 aug 29, 20:58:13 »

Most biztos örülnek az Obito fanok hogy igazuk van. Emlékszem mindenki mondta többek közt én is hogy ráncos Tobi aztán mert öreg és a hangja is olyan, viszont ezek szerint nem mert a szikla nyoma van ott. Valahogy nem értem az egészet.. miért pont Tobi miért a legbénább? Akkor volt sok tehetséges Uchiha is.. vagy talán Obito túl befolyásolható volt esetleg Madara látott benne valamit?(feltéve ha ő edzette és mentette meg) Azt még nem értem hogy mikor rá esett az összes szikla mert beomlott az épület.. akkor abban a pillanatba valaki megmentette Obitot? Valahogy úgy érzem mégse Obito az... 600 fejezetre jön majd a csattanó szerintem. Mekkora lenne ha kiderülne hogy nem ő az akkor Obito fanok áh nem is részletezem Nevet Viszont elgondolkodtatta volt ez a manga rész most.. Kakashi megkérdezi hogy Te vagy Obito? tehát nem biztos hogy ő az.. meglátjuk majd Nevet Várom már a következő fejezetet.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
alfa245
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #174 Dátum: 12 aug 29, 21:03:38 »

Szerintem úgy történt az egész (túl sok komment lett egy nap alatt, nem olvastam végig) Obito kezdett meghalni, Kakashiék elmentek, jött Madara bácsi(erről még nem tudni semmit). Valahogy a világ ellen fordította Obitot( nem meglepő, hisz Tobi is jól manipulálta Sasukét, ez biztos Uchihás képesség). Sőt, mivel Rin meghalt, így még könnyebb volt őt manipulálni. Még az is lehet, hogy titokban Madara ölte meg Rint. Ami pedig az erejét illeti, fölösleges találgatni, hiszen ott volt Madara, valószínűleg Zetsu is, és még nem sokat tudunk a Kamuiról. Szeritnem eddig ezt lehet leszűrni az eddigiekből, jövőhéten többet tudunk meg Kúl
Ja, azt még hozzáteszem, alapból nem vagyok Obito párti, eddig reméltem, hogy nem ő lesz az, sőt még most se biztos teljesen, mert az utolsó mondat kérdő mondat, szóval még bármi lehet  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 21:06:25 írta alfa245 » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #175 Dátum: 12 aug 29, 21:07:23 »

Lehet így volt nem tudjuk. Viszont elég szánalmas szerintem hogy az utolsó fejezetekbe Kishi egyértelmű jeleket adott nekünk amiből azt hinnék hogy Obito az csak ugye mi azt hisszük hogy félre akarna minket vezetni.. ezek szerint mégse. De az lenne tényleg a meglepi ha nem ő lenne mármint max a teste ő az de lelke már nem.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #176 Dátum: 12 aug 29, 21:08:26 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/536/17

Erre volt már elmélet/magyarázat? Mert emlékszem annó, hogy ez is sok kérdést vetett fel. Nem lehet, hogy erre majd válasz lehet a mostani fejezet? Nekem továbbra is mindegy, hogy ki lesz Tobi, amíg el jól el lesz magyarázva, szóval semmilyen elmélet mellett nem állok, csak gondoltam rákérdek erre is.

Ami nekem fura volt, hogy Obito már chunin volt, mindig is geninnek hittem, de persze annak se volt alapja, csak én erről "győztem" meg magam. Az viszont miért baki, hogy a Yondaime is ott volt az arcképeknél a 9. képen? Vagy csak a 3. háború után lett hokage, nem pedig a vége felé? A mangában nincs benne az a rövid tanácskozás, még a 2őreg főtanácsos és a Sandaime között, mint ami az animeban, ahol kijelölik a tagokat a Kannabi híd harcára, és ott mondják, hogy Namikaze a Jounin. Habár egy kép van ott is az arcképekről, és ott se látni igazán, hogy ott lenne..

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/3

Ha databookból, vagy miből szeditek a dolgokat, akkor jól van, sose olvastam ilyeneket..

Szerk.: Még valami. Amikor Obito jobb oldalát szétzúzta a szikla.. miért is kellett volna megmenteni vagy bármi? Lehet ott ébredt fel először ez a másik dimenziós képessége, csak semmit nem értett belőle, és amikor azt mondta hogy nem érzi az egész jobb oldalát, összezúzta a szikla, akkor már átcsusszant a jobb fele ebben a dimenzióba, csak ő még mit sem sejtett erről.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 21:14:11 írta Borax » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #177 Dátum: 12 aug 29, 21:08:43 »

Hali!
Nem tudom írta-e valaki előttem, de lusta voltam végigolvasni 17 oldalt.  De arra jutottam, hogy szerintem Obitonak úgy lett MS-ja, hogy fülébe jutott Rin halálának a híre és úgy ébredt fel mint Sasuke-nál.

Nem ugyanaz ugyanis Sasuke maga ölte meg Itachit csak akkor még nem tudta mennyire fontos neki, ezek alapján ha Rin volt neki a legfontosabb ő magának kellett Rint megölnie, bár úgy emlékszem a legjobb barátodat kell megölnöd, vajon a szerelmed annak számít?
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #178 Dátum: 12 aug 29, 21:09:03 »

Most esett le, hogy azért nem sikerült a Goukakyuu no jutsu, mert a torkán akadt a cukorka, amit a nénitől kapott.

Ez a virágcsokros rész mit jelent? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/599/14 Nem merte odaadni?

BTW CHAKRA/ CARTNECKER a főoldalon rossz a link a fórumra, az archívumra mutat.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #179 Dátum: 12 aug 29, 21:12:37 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/536/17

Erre volt már elmélet/magyarázat? Mert emlékszem annó, hogy ez is sok kérdést vetett fel. Nem lehet, hogy erre majd válasz lehet a mostani fejezet? Nekem továbbra is mindegy, hogy ki lesz Tobi, amíg el jól el lesz magyarázva, szóval semmilyen elmélet mellett nem állok, csak gondoltam rákérdek erre is.

Ami nekem fura volt, hogy Obito már chunin volt, mindig is geninnek hittem, de persze annak se volt alapja, csak én erről "győztem" meg magam. Az viszont miért baki, hogy a Yondaime is ott volt az arcképeknél a 9. képen? Vagy csak a 3. háború után lett hokage, nem pedig a vége felé? A mangában nincs benne az a rövid tanácskozás, még a 2őreg főtanácsos és a Sandaime között, mint ami az animeban, ahol kijelölik a tagokat a Kannabi híd harcára, és ott mondják, hogy Namikaze a Jounin. Habár egy kép van ott is az arcképekről, és ott se látni igazán, hogy ott lenne..

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/3

Ha databookból, vagy miből szeditek a dolgokat, akkor jól van, sose olvastam ilyeneket..


A gaidenben nem valószínű hogy már hokage volt hisz nem küldenék a front vonalra (bár lehet a technikája miatt muszály volt, de nem hiszem) és ezek az események a ott érnek véget ahol a gaiden kezdődik, illetve ahol 'meghal' Obito
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!