24 máj 05, 11:48:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1733394 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2310 Dátum: 12 dec 29, 10:02:08 »

Pár oldallal ezelőtt már én is írtam erről egy kommentet. Szerintem vagy ez időre megszakadna az összeköttetése a Juubival és ezért az irányíthatatlanná válna vagy pedig Kakashi követné és így ugyanaz a helyzet állna elő, mint Naruto Bijuu bombájánál.
De lehet, hogy ez mind csak belemagyarázás a részemről és neked van igazad.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2311 Dátum: 12 dec 29, 13:38:16 »

Na miben fogadunk, hogy mindenki fel lesz támasztva a végén, úgy mint a Pein harcnál? Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2312 Dátum: 12 dec 29, 13:52:01 »

Nem hiszem,mivel az egy kataszrófának számított,ez meg egy háború...Teljesen más a feelingje.
Amúgy egyetértek veletek,nagyon gyenge kifogásokat talált ki Kishi madarának. >.<#
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2313 Dátum: 12 dec 29, 14:09:36 »

Mivel most JUbit irányítja Madara így most nem tud más teknikát használni. Szerintem most Tobi sem ezért félti Madara.
Most irányítok egyenlöre:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2314 Dátum: 12 dec 29, 15:46:26 »

Madara elmondása szerint jelenleg ő és Obito is a határaiknál vannak a Juuby irányításában a faelemmel. Ha valahogy képesek túlterhelni őket akkor könnyen vagy megszakítani a kapcsolatot közöttük akkor könnyen kiszabadulhat a 10 farkú. Másrészt ez a leterheltség igazából lehetetlenné teszi számukra, hogy igazából mással foglalkozzanak. Ha az egyik valamilyen úton elveszítené a kapcsolatát a Juubyval akkor a másik nem lesz képes tovább irányítani.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2315 Dátum: 12 dec 29, 18:02:45 »

Amúgy én vagyok az egyetlen aki Obitóéknak drukkol??? ?
ha belegondoltok a Mugen Tsukuyomi alapvetően jóindulatú tervezet, ami sok embernek megváltás lenne, akiknek szenvedés az élete...
Hinatának mi a ****ért kellett közbe avatkoznia?!
jah és az még nagyon tetszett nekem mikor Obito vmi olyasmit mondott Narutónak, hogy a genjutsumban majd lehetsz Hokage  ikszdé azon kb szakadtam...
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2316 Dátum: 12 dec 29, 18:05:40 »

Én is nekik drukkolok, bár az én okom más. Én egyszerűen csak egy vérfürdőt szeretnék látni. Naruto legyen az utolsó túlélő, karjaiban a haldokló Sakura-val, a lábainál a már rég kihűlt Hinata-val és vele szemben egy kajánul vigyorgó Madarával. Számomra ez lenne a Happy End.

Tessék, most megmondtam.  Kúl
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2317 Dátum: 12 dec 29, 18:07:51 »

Kb mindenki Obitoéknak drukkol, nem véletlenül. Pein óta mindenki vérszemet kapott az olvasók körében. Nevet Az meg már csak hab a tortán, hogy a 2 Uchiha messze nagyobb arc, mind a karakterek 90%-a együttvéve.  Pojén Pojén
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2318 Dátum: 12 dec 29, 19:00:46 »

Ideje lenne már ezt az arcot lezárni.
Madarát lepecsételni Gedou mazot meg szétzúzhatnák akkor elvileg elszabadulna az a sok chakra s mivel nem ment végbe az átalakulás vissza "szétesnének" (jobb szó híján) s szétszéledne a chakrájuk amíg ujra életre kelnének valahol s addig 1-2 év eltelhetne.
Tobi meg megmenekülne s ujra el akarná érni a célját csak most mindenki el karná kapni.

1. haderő
2. Sasuke + Orobácsi

Ők valószínűleg lehet h ujra összeálnak hisz lehetnek közös céljaik.
1. Konoha lerombolása
2. Tobi elkapása kiiktatása (Orochimarunak kiváló lenne Tobi [Obito] teste Sasuke helyett. Uchiha + 1. Hokage DNS + Sharingan + Rinnengan kész főnyeremény lenne neki s így  ő lenne a legerősebb shinobi)
3. Naruto


Kellene egy kis idő amíg leül ez a felfokozott hangulat ami most van a mangában.
Narutonak meg kéne még tanulni a szél elemet de rendesen (több azon alapuló jutsut) s még legalább 2-3 elemet .
Sasuke a sorozat elején már birtokában volt a tűz elemű jutsuknak s egyre többet s többet mutatott s utánna a villámot is megtanulta s így már 2 elemmel is rendelkezett s Naruto meg 0 elemmel.
Kéne még neki a föld és a víz s akkor a fa elemet is elsajátíthatja, ami a minimum lenne ha a továbiakban is keménykedni akar, bár ha saját elemet is létre hozna Hááát nem sétődnék meg, persze ne az egyik napról a másikra.

Ez a Naruto (Sakura / Hinata) dolog egy elég érdekes kérdés s egyben igen érdektelen is  Gondolkozik
Hiei D. Legend tömören le is írta mi a gondd ezzel.
Nincs lényegében egyik karakter sem felépítve rendesen, lényegében csak voltak, semmi lényegeset nem tettek ami előre mozdította volna a mangát vagy a főszereplőt.

Sakura lényegében csak kritizálni tudta Narutot bár néha meg is dicsérte (töbnyire a háta mögött) de még a dicsérete is néha becsmérlő volt.
Az a rész amikor meg akarta ölni Sasukét verte kin nálam a biztosítékot.
Elaltatni a csapattársait ellenséges területen bevetés közben amikor egy A/S szintű küldetést teljesítenek.
Elfoghatták volna őket vagy meg is ölhették volna őket (Orochimaru, Kabuto, Taka meg az Akatsuki
Ezt túl könnyen úszta meg.
Megbukot mint Ninja ezzel a cselekedetével meg h nem tudta végrehajtani a szökött shinobi kiiktatását.
Vannak erényei is hisz az 5. Hokage sokat foglalkozott vele.
 
Hinatának nehéz sora volt hisz az apja megtagadta. Kijelentette neki nincs szüksége gyenge Hyugákra s ezt Hinata is hallotta.

Az apja inkább a hugával s majd Nejivel foglalkozott így ebből a szempontból vannak hasonlóságok Naruto s az ő gyermekora között.
Megvetés, kitaszítotság, figyelem hiánya ......
Szinte önerőből érte el azt a szintet s tudást amivel rendelkezik.
Mindemellet ő sem egy kiemelkedő karakter a manga történetében csak apróbb megmozdulásai voltak amiket feles említenem hisz már előttem ezt megtették.

Hinata valószínűleg most fog villantani: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/615/18
Fel lett töltve s akár még a Biakugan vagy a vérvonala rejtet képeségeit is a felszinre hozhassa a róka chakrája.

Tőlem bármelik lehetne de akár jöhetne egy új csaj is a képbe.

Tsunade  vagy Jiraiya eltitkolt lánya, bár az utóbbinál nagyobb az esélye. Mondjuk lehet ezek se nyernék el a tetszésem ha nem lenne megfelelően kivitelezve a felvezetés deee van egy tutibb lehetőség.

3. Hokagénak lenne egy lány unokája s az lehetne Konohamarunak a nővére vagy az unokatesója.
Ha a nővére lenne akkor nem lenne nehéz öszehozni hisz Naruto szokta tanítgatni Konohamarut s akkor elég lenne csak meghívni vacsorára s idővel lehetne ez a "fizetség" a tanításért  Ördögi
Vagy a csak gorombítaná le Narutot h ne tanítson az öcsikéjének olyanokat mint a sexi jutsu. Pojén

(na jó megyek s megkeresem a gyógyszereket h merre gurultak bye bye)


« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 19:46:55 írta Fr33man » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2319 Dátum: 12 dec 29, 19:24:01 »

Orochimarunak kiváló lenne Tobi teste Sasuke helyett. Uchiha + 1. Hokage DNS + Sharingan + Rinnengan kész főnyeremény lenne neki s így  ő lenne a legerősebb shinobi
this
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 23:55:13 írta nclearu » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2320 Dátum: 12 dec 29, 19:28:49 »

Te miről beszélsz??? Azt írta hogy TOBI=OBITO lenne jó Marcsi testének...  Istenem, olvasni tanulnátok már meg könyörgöm... Sasuke+Naruto meg együtt lenyomná Obitomarut.
Edobol meg már alig bírna kit megidézni, ugyanis a 80%a le van pecsételve, szóval nagyon félünk Maris edojától, ja várj, mégsem...  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 19:33:58 írta Aizen » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #2321 Dátum: 12 dec 29, 20:08:28 »

Nem azért a 2ft de Naruto miért nem veti be a békákat? Az oké h nem sok értelme lene de akoris segitség lene.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2322 Dátum: 12 dec 29, 20:11:31 »

Valószínű mert félti őket. Rájuk is mint barátokra tekint, miért idézné meg őket a biztos halálba? Pláne, hogy Tendo 1 pillanat alatt lerendezte mindet... Ide nem valók, csak meghalni jönnének szerencsétlenek. Megmondom őszintén, én sem idézném meg őket, tudva, hogy 100% meghalnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 20:12:06 írta Aizen » Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2323 Dátum: 12 dec 29, 20:11:46 »

Az idéző jutsuk sok chakrát igényelnek plusz Bunta (Aki valszeg a legerősebb béka) alig tudott lépést tartani Shukakuval. Most akkor a Juubival mit kezdjen szerencsétlen? xD

Amúgy senki nem lesz felélesztve és se Madara se Obito nem fog megtérni... Max Sasuke de az meg minek Nevet Ez az arc nem arról szól hanem a háborúról Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #2324 Dátum: 12 dec 29, 20:49:50 »

Az oké de a 2 ör breki nem akárkik. Biztos tudnak par brutal tamadast vagy lehet tudnak valmit a rusnya szörnyröl.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!