24 máj 05, 12:19:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1733400 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2295 Dátum: 12 dec 28, 16:06:30 »

Kicsit vicces azon filózni, hogy Madara más erejével villog, tekintve, hogy csak Hasi DNS-e virít benne, miközben a Jinchuurikik a Bijuu-ik nélkül kb hajítófát sem érnek. Ehhez hozzájön Kabuto, aki kapásból 6-9 embert kotyvasztott magába... Pojén
Ami Madara szövegelését illeti gondolhatott arra is, amikor még élt. Bárhogy is nézem, most csak 1 Edos zombi. Aztán ki tudja, lehet ő is barátcentrikus volt, aztán öcsike halálával kicsit elkattant... Nem véletlen, hogy Sasuke nagyon hasonlít Madarára 1 ideje.

Kíváncsi leszek a 10farkú utolsó formájára, reméljük az már nem valami absztrakt izé lesz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 16:20:09 írta Aizen » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2296 Dátum: 12 dec 28, 16:42:42 »

A 10 farkúra én is kíváncsi leszek. De ahhoz, hogy elérje a végleges formáját ahhoz a teljes 8 és 9 farkú szükséges.
 
Csak az a baj, hogy ahhoz Bee-nek meg kellene halnia és valahogy a 9 farkú másik felét is elő kéne szedni a halálisten gyomrából de lehet, hogy még a holdban lévő teste is kéne hozzá, ki tudja.  Gondolkozik

Ha jól gondolom akkor Naruto világában a pecsétek olyasmik min nálunk a zárak, a megfelelő kulccsal vagy tudással "ki lehet őket nyitni" (fel lehet oldani) így "könnyen" megoldható lenne. De hogy egy élő izéből hogy lehet kibányászni az ott lévőket az már más problémákat is felvet.
Bár ahogy Kabuto beszélt az elzárt első 4 Hokagéről nekem olyan érzésem volt, hogy ő tudta, hogy lehet megkerülni a "szabályokat"

Ha fogjuk látni a 10 farkú végső alakját akkor az nagy valószínűséggel csak Narutóban fog létre jönni és szerintem egy értelmesen kinéző értelmes lény lesz.  ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2297 Dátum: 12 dec 28, 16:47:28 »

TsunadeHime fejtegette pár hete/hónapja, hogy talán a tekercs tartalma épp az, hogy az elzárt 4 hokagét meg lehet idézni, ha nem is harcra, de legalább beszélgetni... mint ugye Kenobi szelleme. ikszdé Érdekes lenne, reméljük, hogy sor kerül rá, végülis ki mástól tudná meg Süsüke, hogy mit jelent a falu, mint az egykori vezetőitől. Mosolyog
Egyébként a 10farkú teste megvan, az volt a Gedou Mazou. Mosolyog http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/15 Már csak 2 evőkanál 8farkú, és egy zacskó 9farkú kell, és kész is a főfogás. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 16:49:10 írta Aizen » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2298 Dátum: 12 dec 28, 17:21:00 »

Kicsit vicces azon filózni, hogy Madara más erejével villog, tekintve, hogy csak Hasi DNS-e virít benne, miközben a Jinchuurikik a Bijuu-ik nélkül kb hajítófát sem érnek. Ehhez hozzájön Kabuto, aki kapásból 6-9 embert kotyvasztott magába... Pojén
Kabuto személyisége elveszett volt,ezért ültette magába azt a sok dns-t,de ez levan írva frankón a mangában,szóval hagyjuk.
A Hordozók alig szerepeltek,3 ugye kivéve,de az a 3 mind tökéletesen egyedi,ereileg,meg személyiségileg is,egy-két apróságot eltekintve.
Ezzel szemben Madara csak olyan képességeket használ amiket már láthattunk(Rinnegan by Nagato,Susanoo by Itachi,Sasuke,Fa by Hashirama,Yamato,Danzou),csak persze sokkal nagyobban,merthát minek is a képzelőerő. Nevet
De félreértés ne essék,semmi baj az ilyen hibridekkel,hogy valaki azért csak szorongassa már meg a főhős tökeit,csak akkor ne adjanak már nagyobb szerepet nekik,mint amire valók igazából(ezzel arra célzok,hogy már Itachi által el kellett volna tüntetni a karaktert,és mondjuk a fekete Zetsu meg mesélt volna kicsit Madara multjáról,és kész)...
Na persze ha Kishimoto húz egy nagyot,és valami eszméletlen módon tünteti el,akkor csöndben maradok,csak mostanában a bravúrok annyira nem tartoznak a mangaka tulajdonságai közé. Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2299 Dátum: 12 dec 28, 17:33:38 »

Persze értem én csak na, hát erről már nem igazán ő tehet. ikszdé Madaránál a Susano'o változatok és a meteor volt igazán új, na meg a bazi nagy katonok.
Az igaz, hogy Madara megszorongathatná végre "a főhős tökeit" de gondoljunk bele: "évek óta" Tobi a központi főellenség, valószínű Kishi nem akarja kiszorítani ebből a pozícióból, legalábbis még. Hiába Madara tanítása és akarata, ez tulajdonképpen ha úgy vesszük végig Obito bosszúhadjárata volt a fájdalmáért, gondoljunk csak Naruto születésére, gondolkodás nélkül lerohanta az egész falut, kb le se.... hogy mi lesz a végeredménye a dolognak.
Aztán ha Obitoval történik valami, gondolok itt arra, hogy meghal, megtér, vagy csak szimplán elhúzza a csíkot például gondolkodni, na ott lesz erezd el a hajam, Madara tuti vérszemet kap.  Ördögi Ami a bravúrokat illeti nos... valóban nem gyakoriak mostanában és én is normális "véget" szeretnék Madarának látni, nem egy 3. raikage és kardforgatók féle lehúzást.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 17:37:26 írta Aizen » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2300 Dátum: 12 dec 28, 19:09:11 »

Aizen

Hú tényleg azt el is felejtettem, hogy a (Szado) Mazou a 10 farkú teste  smirksweat ikszdé

De tényleg az a legnagyobb baj, hogy Madara legyőzésére reális esély nincs. Egyszerűen túl erős számukra.

Szerintem csak akkor tudná Naruto felvenni vele versenyt, ha valamilyen okból kifolyólag most felszívódna pár hónapra (persze semmi oka hogy most elmenjen innen) és addig Naruto keményen tanulna (a Klónos trükkel) először a Lámpás és bölcs mód együttes használata akkor ezután megoldani, hogy sokáig tudjon így maradni aztán új elemek és technikák.
De, hogy tényleg egy szinten tudjon vele küzdeni ahhoz kéne neki 3 út (és így nem csak a tűz akarata miatt nyerne)

Nehéz kitalálni, hogy Kishi mit is akar most csinálni. Mert ha meg tudnák ölni a 10 farkút (amit ugye nem tudnak megtenni) akkor amíg nem éled újjá nem szerzi vissza az erejét és Madara meg nem találja addig lenne idő felkészülni. Kivéve ha Madara haragjában kinyírna mindenkit, mert ugyebár az ellen se tudnának mit tenni.

Igazából nem tudom, hogy Narutóból hogy lesz a 6 út bölcse, de túl sok utalás volt már rá hogy csak az eszméjében hasonlítson rá. Az erejét is meg fogja kapni csak az a kérdés, hogy milyen módon és ki(k)től
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 19:09:59 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2301 Dátum: 12 dec 28, 19:09:27 »

Én se értem mit ugat obito a madarának amikor madara ha akarná öt perc alatt szétcsapná obitot... Madara most rávan szorulva obitora így kénytelen elviselni a pofázását, de ha nem lenne rászorulva szerintem már rég szétkapta volna ott helyben:D Nem becsülöm le obitot hisz tudom, hogy top5-be benne van valahol erő szempontjából, de nem olyan nagy ász, hogy dirigáljon Madarának, mint egy kis senkinek. Amúgy Sasuket is mutathatnák már, hogy most hova ment meg miket csinál.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2302 Dátum: 12 dec 28, 19:41:42 »

A Hordozók alig szerepeltek,3 ugye kivéve,de az a 3 mind tökéletesen egyedi,ereileg,meg személyiségileg is,egy-két apróságot eltekintve.
Ezzel szemben Madara csak olyan képességeket használ amiket már láthattunk(Rinnegan by Nagato,Susanoo by Itachi,Sasuke,Fa by Hashirama,Yamato,Danzou),csak persze sokkal nagyobban,merthát minek is a képzelőerő. Nevet
De félreértés ne essék,semmi baj az ilyen hibridekkel,hogy valaki azért csak szorongassa már meg a főhős tökeit,csak akkor ne adjanak már nagyobb szerepet nekik,mint amire valók igazából

Szegény Madara  csak egy Uchiha Hasis DNS-sel. Milyen technikákat használna a lelkem? Nevet
Szerintem nincs baj vele. Olyan dolgokat mutatott, amit előtte senki, de legalább nem úgy, hogy: "Ja, és nem csak Uchiha volt ám ő! A legendához írt lábjegyzetben az áll, hogy a mostmeghaltokmindkivéveHashiramátmertőnálamisjobb jutsu egyetlen használója." Nem baj, hogy már látott képességekből építkezik. A karaktere egyedi (és szerintem az egyik legjobb troll  ikszdé).
Ha még ezután fel is adja a tervét, és inkább visszavonul, mint büszke mester, akkor egész szépen kikerekedik a személyisége is. Persze az is tetszene, ha lenne valami 2. terve. Ördögi
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2303 Dátum: 12 dec 28, 19:43:45 »

Mach,ha te ezt látod...hogy  naruto rikudou 2 lesz,akkor megfogja ölni a végén sasuket Nevet Mert más power upot nem tud csinálni sasukenak kishi,max rinnegant ad neki vagy hashirama dns-t,mint látod az uchiháknál obito,és madara már a tultápolt fajta.Annál erősebb sose lesz.
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2304 Dátum: 12 dec 28, 19:48:52 »


Kíváncsi leszek kövi részbe mit pirít Naruto az új extra légzsákos navigátorával az anyósülésen... Remélem megrövidítik Obito életét egy cseppet Nevet Kezd alakulni a manga!

Szerintem meg fordítva lesz: Obi fogja levadászni Nari mellől Hinatát. Szegény kiscsaj túlélési esélyei gravitálnak a nullához. Aztán lehet, hogy mégse használja, ki a lehetőséget arra, hogy csillapítsa a frusztrációját, mert Tobi jófiú. ikszdé

Csöcs-ész téma: Egyik se konstans jellemző. Tsuni-chan melle kinőtt és így lett bögyös-banya. Narutonk meg kezd okosodni, hogy csak a kedvencemet említsem: Megérzi az átverést a bijuu edzés mögött.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2305 Dátum: 12 dec 28, 19:52:31 »

http://funnymama.com/post/108671 Ez lenne talán a legjobb végkifejlet.

Ami Madarát illeti, kötve hiszem, hogy ne lenne B terve. Nem tudjuk, mennyi ideig volt nála Obito, de kötve hiszem, hogy rábízott volna mindent egy tulajdonképpen vadidegen kölyökre. Mondjuk én azzal is tökéletesen beérem, ha feloldja az Edo Tensei-t és visszahúz a túlvilágra. Még mindig hihetőbb, minthogy bárki legyőzi.
Mach5: Narutonak ha fejreáll se lehet Rinneganja, így nehezen lenne Rikudou2.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 19:53:12 írta Aizen » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2306 Dátum: 12 dec 28, 20:21:12 »

Rossz topikban vagytok, és még a moderátorok előtt megkérlek titeket, hogy ne spammeljétek a topikot nem idetartozó dolgokkal.

Amúgy ez a rész enyhén Star Warsos volt, "Állj át a sötét oldalra Naruto!" , gondolom ezt sokan észrevették nem csak én.
A viszont nem tetszett, hogy Bee-nek nem repült le a feje attól a robbanástól.. Na az volt ebben a mangában a legnagyobb hülyeség amit eddig láttajm. végülis csak akkorát robban  hogy egész falvakat pusztít el, de a polip feje rohadt erős, vetkszik a 10 farkű "bőrével" .

Az sem tetszik, hogy Sakura igazából egy semilyen karakter az egész történetben, és az író nem akar vele igazából semmit sem kezdeni. Nem akarom majd azt látni megint, hogy pár rész múlva valami miatt sírdogál és csak áll. Állandóan ez ment. Igazából ,ha nem lenne a mangában fel sem tűnne...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 20:23:54 írta Chob » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2307 Dátum: 12 dec 28, 21:09:38 »

Rossz topikban vagytok, és még a moderátorok előtt megkérlek titeket, hogy ne spammeljétek a topikot nem idetartozó dolgokkal.

Amúgy ez a rész enyhén Star Warsos volt, "Állj át a sötét oldalra Naruto!" , gondolom ezt sokan észrevették nem csak én.
A viszont nem tetszett, hogy Bee-nek nem repült le a feje attól a robbanástól.. Na az volt ebben a mangában a legnagyobb hülyeség amit eddig láttajm. végülis csak akkorát robban  hogy egész falvakat pusztít el, de a polip feje rohadt erős, vetkszik a 10 farkű "bőrével" .

Az sem tetszik, hogy Sakura igazából egy semilyen karakter az egész történetben, és az író nem akar vele igazából semmit sem kezdeni. Nem akarom majd azt látni megint, hogy pár rész múlva valami miatt sírdogál és csak áll. Állandóan ez ment. Igazából ,ha nem lenne a mangában fel sem tűnne...


Sakura-ról már annyi is elég, hogy maga Kishimoto mondta egyik interjúban, hogy Hinata jobb "főhősnő" szerinte, mint Sakura. Asszem 2010-2011-es interjú? Az 52X-ik fejezetben szereplő Top 10-es listában sem volt benne (amit szerintem csak miatta toltak ki Top 12-re), Hinata meg kb 100 szavazattal volt lemaradva Shikamaru-tól? Szerintem ennyivel le is lehet rendezni őt. De hát ha jól emlékszem őt még csak nem is akarta belerakni, de mondták neki, hogy találjon már ki Naruto-nak valami sablonos "elérhetetlen istennőt", aki persze majd a végén tárt lábakkal várja... de hát mi mást várunk a shonen fight-októl.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2308 Dátum: 12 dec 29, 03:42:58 »

Azt azért szívesen elnézném, ahogyan Madara lekever Obitonak egy atyai pofont!  ikszdé De persze ha nem akar élő halott lenni sajnos vissza kell fognia magát.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2309 Dátum: 12 dec 29, 09:29:09 »

Én azt nem értem miféle indok az, hogy Obitot félti Madara a meteoroktól?
Simán átlépne a másik dimenziójú téglauniverzumba. Egy ilyne kamu dumával akadályozza meg az író a totális megsemmisülését az Egyesített Haderőnek.
Akár be is vallhatta volna: "Nem akarom hogy a gonosz nyerjen, azért nem dobálózik a legendary, ja és igen a féltett társa az egyetlen aki viháncolna az Armageddonba!"

Amúgy nekem tetszett ez a rész, de legyünk reálisak és alázza porig őket madara.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!