24 máj 05, 14:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1733453 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2265 Dátum: 12 dec 27, 13:40:43 »

Már előre látom a rengeteg színezést, fanartot, fanficet és fanmangát DA-n Nevet Btw nem volt rossz fejezet szerintem.

Naplózva


malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2266 Dátum: 12 dec 27, 13:44:02 »

Hoshi no Samidare fanként nem csodálkozom, hogy bejönnek neked az ilyen időutazós elméletek Nevet

Hiei, amit írsz szerintem lehet, hogy meglesz, de csak a háború után van esély rá. Nem értem, miért kéred számon a gyerekkihordást meg a hasonlókat, amikor alig van idő, timejump előtt kicsik voltak a Shippuudennek pedig végig pörgeti a cselekményét az Akatsuki, nem egy olyan laza manga, mint a Fairy Tail, ahol sokkal jobban lejön hogy a főszereplők tinédzserek, mert a mangaka hagyja őket bulizni, inni, zabálni meg hülyülni. Narutoban a fiataloknak nincs rendes közössége, kb. akkor az egyszer volt nagyobb összegyűlés, amikor Sasuke megölését tervezték meg most, amikor háborúban harcolnak egy csatatéren, nyilván ehhez megfelelő mértékben lesznek kapcsolatok is kialakítva. Háború utáni békeidőben (ha lesz) megkaphatjuk majd ezt a részét is a dolognak, addig nem erőltetném.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2267 Dátum: 12 dec 27, 14:17:49 »

Az érzelgősséggel (hívhatjuk nyálnak is) csak annyi bajom van, hogy közben nem halad sehová se a történet. Én a jellemfejlődést se látom: Hinata összekaparta 10 oldal alatt Naruto-t, de kb. ennyi.
Bee legalább megpróbált valamit tenni, és ezzel ő jutott a legnyálasabb helyzetbe. Az igaz, hogy sok értelme nemvolt, de legalább pontos képe van a hagymafejű szájszagáról. Kurama is összekaphatná magát, ahelyett hogy Narutot nevelgeti.

Apropó nevelgetés: Szerintem Obitónak már érik a tasli, nem valószínű hogy Madara megvárja, hogy megtérítsék nevelt gyermekét. Én azt se tartom kizártnak, hogy amikor anno összerakta Obi-t, beépített valamilyen vészleállító rendszert, ha netán Obikával elszaladna a lovacska.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2268 Dátum: 12 dec 27, 15:01:33 »

...

Nagyon nem tudok egyetérteni veled.

Hinata már rég nem az, aki anno volt, kb a Pein harci tettei után, csak Kishi ennyi szerepet szánt neki, őszintén ilyen 5 kage vs Madara, Itachi vs SSJ Naruto, Sasuke+Itachi vs Kabuto stbstbstb kaliberű monumentalitásnál te visszamennél egy ninjaharchoz ahol byakugant használnak ? Én igen, mert ennek indult a manga, de szerintem az emberek 98%a nagyon rosszul vette volna le, ha akkor átmegyünk a gyenge db teknikákról a ninjásokhoz. Egyszerűen túl sok minden történt, és muszáj volt gyorsan lezavarni mindent, és Hinata hol máshol ha nem egy ilyen szituban a leghasznosabb ??

Mert mint írták, Naruto most először tapasztali azt, hogy konkrétan nem tudta betartani az ígéretét, mission failed, a Sasukés is csak azért van érvényben mert Sasuke még él,,,,ergo csak elnapolva lett, de ez már egy betartatlan ígéret, és már nem lehet megváltoztatni, -igen, még akkor sem, ha felélesztik kliséaköbönklisével Nejit meg mindenkit, mert hagyta meghalni őket-, ilyennel még nem találkozott, még szép, hogy így viselkedik.

És ki tudná visszatéríteni ilyenkor ? Sakura, a legrosszabb "főhősnő" kristen stewart után, aki annyit tudott csinálni, hogy rávarrt narutora egy lehetetlen ígéretet, mert akkor is csak felesleges volt, és bábtechnikával Chionagyival legyőzték Sasorit ? Kakasi, akinek az elcseszett világnézete miatt történt ez Obitoval, a legjobb barát megölését már ne is említsem -akármi is volt az ok-. Sasuke, akinek konkrétan nincsenek már céljai, érdektelen az egész élete, a karaktere a nullára fogyott, ami anno elképzelhetetlen lett volna, többször próbálta megölni narutot, sakurát is, és nemzetközi bűnöző?

Ilyenkor még szép, hogy Hinatának kell beavatkoznia. Mégis csak ő az, aki Narutot tekinti példaképnek és szerelmének egyszerre. Viszont azt beismerem, hogy érdekes fordulat lett volna, ha most Naruto át áll Obitóékhoz.

És tetszik vagy sem, ha nincs Hinata, Pein elviszi narutot és Akatsuki win. Most meg Naruto átáll, ha nem lép közbe. És még mielőtt valaki rám támadna, hogy  "dehát más is van olyan fontos mint Hinata he", igen van ! Minden szereplő mást és mást ad hozzá a történethez, de nem értem miért baj, ha ezt Hinata teszi, nem őt próbálom minden és mindenki felé emelni, csak nem értem, mások miért nem ismerik el ezeket.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 21:30:52 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2269 Dátum: 12 dec 27, 15:09:55 »

A leírásod első felét nem isértem minek írtad le. Szó nem volt ilyenről.
A második fele meg így felsorolva még szánalmasabbá teszi őt. Elismerni?Nevet mit ismerjünk el, hogy oda ment meghalni? Csak Nagato jó indulata miatt élte túl. Nem több egy szerencsétlen ballasztnál aki néha tart egy hegyi beszédet. Sakura se jobb, de ő legalább healel. Van valami haszna is. Neki viszont az élő pajzson kívül nem sok szerepe van volt lesz. Neji is őt védte meg tulajdon képp mert elé veti magát Neji.
Igazából ez az egész jelenet sor szánalmas volt.
A baj pedig nem az hogy Naruto nem állt át, hanem hogy megingott azok után, hogy hetvenezerszer láttuk és hallottuk ő nem adja fel ő nem hal meg amíg Hokage nem lesz. Ha pedig Naruto tényleg azt hitte áldozastok nélkül megnyerheti a háborút még nevetségesebbé teszi az amúgy sem észkombájn karakterét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2270 Dátum: 12 dec 27, 15:22:27 »

Pedig Hiei, bizony, hogy ezt hitte. Nem igazán az a fajta karakter aki kamu dolgokkal henceg. Naruto tényleg kmolyan gondolta, hogy meg fog védeni mindenkit.
Azt meg tudjuk, hogy naív, még ő maga is elismerte, amikor Kuramával beszélgetett régen. Ő inkább szívből tesz dolgokat, minthogy ésszel gondolkozik, dehát ez nem újdonság Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 15:24:00 írta Exkirion » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2271 Dátum: 12 dec 27, 16:07:46 »

Naruto olyan volt mint valami belőtt fogyatékos.

615 fejezet óta olyan mint egy belőtt fogyatékos.

Én a jellemfejlődést se látom: Hinata összekaparta 10 oldal alatt Naruto-t, de kb. ennyi.

Inkább legyen 10 oldal, mint 10 fejezet.

Nem értem, miért kéred számon a gyerekkihordást meg a hasonlókat

Hát... mert...  Kúl

Narutoban a fiataloknak nincs rendes közössége, kb. akkor az egyszer volt nagyobb összegyűlés, amikor Sasuke megölését tervezték

Konohában nemzeti sportnak számít az uchihák legyilkolása.

Nem igazán az a fajta karakter aki kamu dolgokkal henceg. Naruto tényleg kmolyan gondolta, hogy meg fog védeni mindenkit.

Semmibe se gondolt bele. A szavak jelentésével és súlyával sincs tisztában. Egy ostoba kölyök gyerekes álmokkal aki még most sem képes felébredni, mert mindig van egy idióta aki visszarángatja őt a kis álomvilágába. Ezért lett volna báb kage, ha a falvak nem tüntek volna el, mert tökéletesen manipulálható.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2272 Dátum: 12 dec 27, 16:50:50 »

Ez egy ordas nagy fanservice volt a Naru Hina fanoknak. A szánalmasabb verzióból. Pont ez a baj, hogy rohadtul unalmas már a nyikorgása is Hinatának. Csókolja meg Narutot azt lesz ami lesz vagy dögöljön meg csendben:D

u.i. Bleachet meg hagyjuk mert már réges rég halott. Az írója kettőig sem tud elszámolni.

Lord Hiei Administrator, leader of the NaruSaku fans in raaaaaaaaage.... just like Shigekuni Yamamoto of Bleach ikszdé

Nem azért, de minden shipping fanservice, s Sakura sokkal inkább erőltetett s sablonosabb, mint Hinata. De persze gondolom a fejezet is sokkal jobb lett volna neked + még néhánynak, ha nem Hinata, hanem Sakura csapja arcon s papol neki. Látszik, hogy nem a fejezettel van a baj - mivel szintén alap sablon, hogy harc közben legyen legalább 1 "nyálas rész" is -, hanem Hinata-val, aki az egyetlen lány Naruto ismerősei közül, aki nem Sasuke után nyáladzik + képes volt karakter fejlődésre - mert azért kell ahhoz lelki erő, hogy valakinek a testvére szeme előtti halála ellenére lelket tudjon önteni másokba, főleg, ha 15 éves! Neki jobban is fájhat Neji halála, mint Naruto-nak. + Inkább lett volna az fanservice, ha csata közben lesmárolja, mint hogy észhez térítse. S miért Hinata a "K", amikor Naruto fogta meg s szorítja a szerencsétlen lány kezét, mint egy gyerek, s mondja "go Hinata"? Tehát inkább Naruto az "idiot", nem?

S nem azért, de ha "ez fanservice", akkor pl a Tobi=Obito micsoda? Volt rá bármilyen utaló jel azon a fan teórián kívül, hogy csak a jobb szemét látjuk? Semmi, még amikor Kakashi-val is találkozott az Itachi és a Kage Gyűlés részeknél sem adta jelét, hogy ismerte volna Kakashi-t. Vagy a "Naruto anyja volt az előző Jinchuuriki"? Igazán megemlíthették volna ezt Jiraiya és Tsunade a beszélgetésükben, mert kb a szigetes részekig egy szó nem volt róla, pedig ez egy alap infó lett volna, ha nem menet közben találta volna ki. Meg hogy Minato Naruto apja, elnézést, de ezzel végleg bebizonyították, hogy főhős csak legendás emberek gyermekei lehetnek. A holtakat való feltámasztás meg hagyjuk, amikor egy mangaka visszahozza a levágott karaktereit a végső bizonyíték, hogy végleg kifújt. Madara meg Kabuto Garry Stue-vá (béna fanfiction-ök mindent tudó God Like karakterei) tétele meg fail. A Mokuton meg annyira semmit mondó lett, hogy csoda, hogy Naruto (még) nem rendelkezik vele (pedig neki, Ichigo-hoz hasonlóan minden van, chakra érzékelés, bijuu mód, sennin mód stb...).

De ha már shipping fanservice, akkor Sakura viszi a pálmát, s nem csak a mangában, hanem az egész manga történelemben, mert neki mások külön megmondják, hogy kit szerethet és kit nem... Yamato első közös küldetésük során + 2 nap együtt lét után már megállapította, kibe szerelmes, bármilyen előzmény ismerete nélkül - tény, később ő volt a legelső, aki ki akarta tekerni a nyakát a "huncutsága miatt" + Sai az arcába vágja, hogy csak miatta akarja visszahozni mert szerelmes belé - miközben előtte kb 100-szor hívta Naruto randira, s mindig elutasította -? Azt a "kamu vallomást" is csak azért rakta belé Kishi, mert habzó szájjal hurrogták őt le, s ha nem tette volna, már akkor végleg búcsút mondhatott volna annak, hogy valaha is díjat nyerjen a "műve" (mint One Piece, Fairy Tail Blea... upsz, majdnem kimondtam a tabu szót ikszdé ).

Sakura legalább heal-er? Lehet, de pont miatta kerül mindig mindenki a barnába! Sasuke után talán a második legrosszabb karakter. Folyton mindenkinek meg kell menteni, no name random katonák röhögve elintézik (lásd Omoi és a zetsu katonák),  Sasori ellen is csak arra volt jó, hogy a figyelmét elvonja míg Chiyo kinyírja a végén, s amit rendez az még az alkonyat "királynőjén" is túltesz!

De nem kell félni, ne felejtsük el, hogy a Naruto is csak egy a divat shonen mangák és animék között, ahol kötelezően leírt szabály, hogy a férfi főszereplő csakis kizárólag női főszereplővel jöhet össze. Ezért sem értem, minek erőlteti ezt Kishi, mert ha valami rövid hárem lenne, ok, de ez egy shonen fight, ahol ilyen Twilight marhaságoknak nem kéne lenniük, főleg nem úgy, hogy a főszereplők 15 évesek.

Szóval nem kell félni, akkor is Sakura lesz Naruto neje, ha az olvasók 99%-a pl Ino-t vagy Tenten-t akarná.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2273 Dátum: 12 dec 27, 17:20:56 »

Igazából Exkirionék már leírták a véleményem erről a fejezetről, szóval nem fogok kínosan hosszú monológokat írni, csak egy dolgot fűznék még hozzá a dologhoz. Én nem szeretem ezt a mangát. Régen bírtam, de a legutóbbi 1-200 fejezet egyszerűen túl szánalmas volt, karaktergyalázásokal, béna sztorival, satöbbivel. Ebből adódóan bármikor és nagyon szívesen szidom meg ott emelem ki a hibáit ahol csak tudom.

   De ami itt megy az már szerintem is nevetséges. Eddig az volt a baj, hogy nem hal meg senki, meg nem érezni át a háború súlyát, plusz Hinata is egy ritka életképtelen, picsogó és egyszerűen béna karakter. És ezekkel teljesen egyet is értek, amit Kishi az akatsukisokkal művelt az egyszerűen elfogadhatatlan volt, és igen, én is utálom Hinatát(pedig még századannyira undorító meg gonosz sincs, mint Sakura). A háború talán legnevetségesebb jelenete volt, mikor az egész pereputty bepózol a Juubiék elé. Nekem ez volt ez a pont ahol tényleg majdnem abbahagytam ezt a mangát.

   Kishi viszont mintha szintén érezni kezdte volna, hogy ez így nem kóser, és végre megpróbálta éreztetni a dolgok súlyát, Nejit is egy hete ölte meg plusz Hinata egy értelmes felnőtt ember módjára viselkedett. És most ezt is szidjátok. Komolyan nem értem, még ha utáljátok is a Narutot, akkor inkább ne írjatok semmit a jó fejezetekhez, csak hordjátok le a sárga földig a rosszakat és ennyi. El van intézve.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2274 Dátum: 12 dec 27, 19:21:08 »

Kishi tényleg ennyire ki akar cseszni Sakura karakterével vagy mi van?  Pojén
Elméletileg ő kellene álljon Naruto mellett és nem az a haszontalan kis....  Gyáááá

( részletesebb vélemény később )
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2275 Dátum: 12 dec 27, 19:28:03 »

Hűűű de forrnak a szenvedélyek... vagyis ez jó rész volt  Nyelvesít

Szerintem azt még korai kijelenteni, hogy valami az aktuális részben nem viszi előre a történetet. Most pl. benne van, hogy Hinata most nyerte el Naruto szívét, és könnyen lehet, hogy Shikamaru-papa tervében szerepel a byakugan is, ezért fontos hogy egymás mellett harcoljanak. Egyébként meg mindenképpen kellett a szentbeszéd, hogy meglegyen az ideoógiai háttér, hiszen hogy küzdhetne Naruto valamiért, amiben már nem is hisz igazán?

Nekem két másik dolog ragadta meg inkább a figyelmem:

1) Láthattuk Madara gondolatait, vagyis tudjuk, hogy tényleg mi a célja (vagy legalábbis hogy egyszer mi volt).
2) Madara félt, hogy megsebesül a tízfarkú, tehát nem esélytelenek Narutóék.

Érdekesség: Tavaly ilyenkor Naruto vs négyfarkú harc ment - jól el van húzva ez a nap  smirksweat

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/568/2
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2276 Dátum: 12 dec 27, 21:51:01 »

Kishi tényleg ennyire ki akar cseszni Sakura karakterével vagy mi van?  Pojén
Elméletileg ő kellene álljon Naruto mellett és nem az a haszontalan kis....  Gyáááá

Milyen elmélet?  Hmm?

És most csak azért se írom le, negyedjére ma, hogy Sakura, sokkal haszontalanabb mint Hinata -hupsz-, csak tök reálisan kérdeznék annyit, hogy;
- miért Sakurának kellett volna ott lennie ?
- Hinata miért haszontalan ?

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2277 Dátum: 12 dec 27, 22:11:04 »

Érdekesség: Tavaly ilyenkor Naruto vs négyfarkú harc ment - jól el van húzva ez a nap  smirksweat

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/568/2

Basszus hogy' szalad az idő Nevet.

A fejezetről: Valahogy előre éreztem, hogy tetszeni fog és nem kellett csalódnom, főleg megrendíthetetlen NaruHina fanként Mosolyog. szerk.: Ami meglepett az Naruto leblokkolása, azt hittem, hogy majd megint megőrül és leamortizál mindent maga körül (lásd: Naruto vs Orochimaru, Pein), mondjuk a Kyuubi megszelídülésének fényében erre már nem sok esély volt. Még amire nem számítottam azok Hinata szavai, kellett már, hogy erőt vegyen magán Mosolyog.
Kellenek egyébként is az ilyen részek, unalmas ha mindig csak harc van...(Persze még abból is kaptunk Beenek köszönhetően.)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 22:22:41 írta Gaburieru » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2278 Dátum: 12 dec 27, 22:30:06 »

Üdv. Rég volt már, hogy írtam ide a fórumra, de most megint kedvem támadt hozzá Nevet

Nekem tetszett a heti fejezet.

Amikor Kurama elkezdte összeszedni az erejét akkor nem tudom, hogy beszéltetek-e róla. De a 9 farkú pont úgy "pózol" mint ahogy Naruto mikor a természeti energiát gyűjti.

Nem tudom, hogy tényleg azt gyűjt vagy csak csupán így "koncentrál", de remélem tisztázva lesz a kérdés.
Mert ha Kurama is képes kezelni a természet energiáit. Akkor biztos, hogy kellő gyakorlás után tudná együtt használni a bölcs és a lápás módot is. És így "tökéletes" erőre tenne szert hisz bölcs módban finomabbak az érzékei míg lámpásba erősebb. Persze ha szerez új képességet/ képességeket akkor azok is ebben a közös "módban" lennének a legerősebbek. Legalábbis szerintem.

Bee kellően laza és "őrült" volt mint mindig, szal hozta a formáját.  ikszdé  smirksweat  Egyszerűen jó volt Nevet

NaruXHina fan ként említenem sem kell, hogy nekem tetszett az amit láttam Nevet

De ebből a kézfogós dologból 2 dolgot vonhatunk le. (vontam le)
1. Most már talán van rá esély, hogy ha vége lesz a háborúnak akkor Naruto és Hinata összejön (ami számomra öröm, bár tudom, hogy ez a műfajra nem igazán jellemző, így semmi sem biztos  smirksweat)

2. Ha ügyesek vagyunk észrevehetünk egy kis jellemfejlődést is. Még Ita mondta Narutonak, hogy ne akarjon mindent egyedül csinálni mert úgy is el fog bukni. Bízzon a társaiban és hagyja, hogy segítsenek neki.
Bár akkoriban úgy nézet ki, hogy felfogta igazából mégis mindent maga akart megoldani és igazi "társ" ként szinte csak Bee-t tudta elfogadni, hisz  közel olyan erős mint ő (most csak a nyers erőre gondolok) így nem kellett félnie, hogy megsérül ha mindent belead és nem kellett visszafognia magát a közelében.
A többieket igazából csak hátvédnek voltak jók, hogy ő tudjon támadni. De most viszont egy "közönséges" shinobit (jó tudom, hogy nem közönséges mert azért mégiscsak Konoha legjobbjai, de azért nem egy szintem vannak)  emelt a saját szintjére és vele együtt készül támadni. Szerintem ez egy jellemfejlődés is habár elég durván el van rejtve.

Az utolsó kép viszont nagyon érdekes és főleg vicces. Nevet

(ha minden igaz akkor ez a beszélgetés van oda írva)
Naruto:
- Gyerünk Hinata
Hinata:
- Biztonságban érzem magam
- igen

Közben viszont nagyon úgy néz ki, hogy az a rengeteg energia amit Naruto rászabadított az nem túl kellemes számára. smirksweat Egyszerűen túl sok neki, végül is nincs hozzászokva egy biju erejéhez.  ikszdé
Kíváncsi leszek, hogy lesz-e valami következménye  Gondolkozik
 
A kérdés viszont az, hogy ezután egymás mellett vagy tényleg kéz a kézben akarnak küzdeni. Gondolkozik

Mert ha kéz a kézben akkor sokkal könnyeben leütik őket. Kivéve, ha kapnak valami közös power upot.
PL:  Kurama Chakrájától (valami meg nem magyarázható ok miatt) Hinata byakuganja jobb lesz és észre vesznek valami gyenge pontot vagy az Uchiákon vagy a Juubin.

Amúgy a Peines harc és ez a helyzet teljesen más. Ott azért nem látott 1 embert sem meghalni és hiába tudta, hogy mi történt ő tele volt Chakrával és volt tartaléka is.
Most meg már teljesen lemerült bevetette minden erejét és technikáját és még megkarcolni sem tudja az ellenfelét  még a legerősebb támadásával sem (ami ráadásul jóval erősebb mint az akkori legerősebb támadása) Most teljesen reménytelen helyzetben érezte magát nem csoda, hogy kikészült. Én meg tudom érteni, hogy miért is borult ki ennyire.

Viszont az is érdekes, hogy mennyire elfelejtettük, hogy a Tobi és a Bijuuk elleni harcot sem teljes Chakra készlettel kezdte. Hisz már rengeteget elhasznált Nagato és a Zetsu klónok ellen mind a sajátjából mind a 9 farkúéból.  
Már Tobival sem bírtak igazán és ehhez még hozzá jött Madara és 10 Farkú. Bár azt is be kell, hogy valljam hogy per pillanat nagyon úgy néz ki, hogy ha 100% os erőben lenne nem csak ő de rajta kívül mindenki más is akkor sem lenne semmi esélyük a győzelemre.

Így kíváncsi leszek, hogy ezt a helyzetet hogy fogja kimagyarázni Kishi, mert nem halhatnak meg mindannyian, de legalább egy közepes szintű csoda kéne, hogy győzzenek.

UI: Bocs, hogy hosszúra sikeredett. smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2279 Dátum: 12 dec 27, 23:56:23 »

Teljesen érthető, hogy Naruto mért fagyott le. A Pein harc óta szinte MINDEN SIKERÜLT neki. Hiába halt akkor meg a fél falu feltámasztatta, találkozott anyucival, elsajátította a Kyuubi chakrát, megbarátkozott Kuramával, kiírtotta a fél zetsu sereget. Ez bárkinek a fejébe szálhat, és igen neki is a fejébe szállt. Majd mikor már azt gondolja, hogy ő legyőzhetetlen, és ő fog nyerni, akkor Bumm meghal egy barátja (RÁADÁSUL Ő HELYETTE ezt hangsúlyozzuk), és a fél seregnek mögötte caput.
Persze Jiraiya is meghalt már de 1/ nem a szeme láttára, és nem ő elé vetve magát és 2/ ő egy 53 éves veterán katona volt, mégha közelebb is állt Narutóhoz akkor is már. A mesterük elvesztése várhatóbb, mint a kortársaik.
Hinatáról meg annyit (mondva úgy hogy nekem igaziból mindegy hogy kivel jön össze, ha az meg van oldva rendesen), hogy ő az egyetlen aki emlékeztetheti Narutót a nindzsa útjára HISZ Ő AZ EGYETLEN AKINEK UGYANAZ az útja. És igen végre nem csak feláll és papol tovább naruto hanem mint egy ember megrendül, és nem úgy viselkedik mint egy kétdimenziós kartonpapír karakter.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!