24 máj 05, 14:52:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1733459 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2250 Dátum: 12 dec 27, 12:46:47 »

Őszintén szerintem kissé félreértitek páran ezt a fejezetet.
Itt abszolút nem a Naruhina dolog volt a lényeg, hanem az, hogy most Naruto ugyanazzal a helyzettel találta szembe magát mint anno Obito, és hogy ő hogy próbál megbírkózni vele.

Lehet, hogy sokatok azt mondaná, hogy "ááá, Neji nem is volt olyan fontos karakter", de azt ne felejtsétek el, hogy nem látjuk Naruto minden egyes napját a mangában.
Most képzeljétek el, hogy egy jó haverotok akivel 6-8 évig egy suliba jártok és, akire tényleg barátként tekintetek a karjaitokban hal meg, ti hogy éreznétek? Nem rendülnétek meg mint állat? Dehogy nem!!!

Persze beszélni könnyű, hogy megmentesz mindenkit, csakhát ez ugye a gyakorlatban nem így működik, erre most Narutonak is rá kellett jönnie.
És pont azért mert a harcmezőn vagyunk, nincs ideje órákat merengeni fölötte.
Ez a fejezet pont ezért volt zseniális, mert most ütött vissza mindaz, amit eddig Naruto Hinatáért tett, hogy most egyszer végre tényleg ő tett érte valamit. Most persze mondhatnánk, hogy Pein ellen is megmentette, de azért azt nem nevezném igazán megmentésnek, hogy majdnem megölette magát, ami azt okozta, hogy Naruto olyan berzerkben tört ki, hogy konoha maradékát is lerombolhatta volna.

Semmiféle "náyl" nem volt ebben. Én egy teljesen logikusan felépített és nagyon szép fejezetet látam benne csak.
Sajnálom ha ezt az itt egyebként örökké valami miatt nyavajgó bagázs nem kapta vissza legalább részben hasonlóan.

Hiei

Naruto most se engedett neki, egyszerűen megrendült. A másik amm Hinata keze.
Másrészről persze, h Obito maga mellé akarja állítani Narutot. Ez a legegyszerű módja, hogy nyerjen...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:52:43 írta Exkirion » Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2251 Dátum: 12 dec 27, 12:49:41 »

Exkirion teljes mértékben egyett értek veled,én is igy gondolom Itachi mondta egyedül semmit nem lehet elérni hisz ott vannak barátok vagy még jobb barátnál.Ezzel fejezetel ezt akkarták megértetni..(+annyi,hogy 10farkú kezd egyre irányithatatlanná válni még arra szavazok végsö harc 10farkú jelenti úccso formban amikor már tudata lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:52:01 írta Pein7 » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2252 Dátum: 12 dec 27, 12:59:04 »

Ez a fejezet olyan volt mintha Bleachet olvasnék. Az év legtrágyább része volt. Obito meg Madara rész nem lett volna benne még arra is nyitott lennék, hogy valami fan csinálta.
Naruto olyan volt mint valami belőtt fogyatékos. Hinata meg kéz a kézbe akar háborút nyerni. Hát nem romatikus?XDDD Nem, egyáltalán nemxD
Nekem is ilyesmi a véleményem,az év utolsó mangája inkább üt egy kicsit,minthogy lehúzza az eddig sem valami erős felhozatalt.
A fejezetben nevetséges volt,hogy Hinata osztotta az észt,ezt még egy Kakashi szintű shinobitól elfogadnám,de olyantól akinek tapasztalata és tudása egyenlő a nullával,ráadásul legnagyobb tettei,hogy már folyékonyan tud beszélni,és beugrál támadások elé,mert másra nem képes kicsit vicces.
Naruto ugyan ez,Shikamaru apja halálát egy erős tekintettel nyugtázza,a főhős meg áll mint a .... egy társa miatt,miközben èrte már hasonló kaliberű veszteség,amire egy elég komoly arc épült,akkor hogy is van ez a karakterfejlődéssel?
Bár már talán egyszer leírtam,hogy Shika nagyobb ninja,ez most tényleg beigazolódott.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:04:00 írta Fed » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2253 Dátum: 12 dec 27, 13:05:43 »

Hát azért Obito esete elég hasonló volt ehhez, most leszámítva a barlangos rehabilitációs részt.

Amúgy milyen jellemfejlődést akartok? Ha itt most 2 fejezet alatt lenne egy jellemfejlődés, az lenne a hülyeség.
Shikamaru apjával találkozott vagy 2x, szóval ne csodálkozzatok, hogy nem rendül meg tőle ennyire, mellesleg gyanítom az is bőven része volt a msotani sokkjának, akkor sem nagyon akarta elhinni a dolgot.

És azt remélem ti sem gondoljátok komolyan, hogy most kéz a kézben fognak csatázni Nevet

Külömben is tudjátok mekkora fatökű Naruto, nem hinném, hogy az ő részéről bármi több bejött volna itt a baráti kedvességnél.

És valóban Hiei, Obito este más volt. Neki nem volt senkije, aki kiránthatta volna ebből.
Mellesleg Hinatánál szerintem jobb mentőöv most nem is lehetett volna Naruto mellett, hisz ő Neji unokatestvére. Ha valaki, hát ő az aki érthette, hogy mit akart Neji elmondani.

És amúgy, de most komolyan mit vártatok? Hogy Naruto most majd feláll és berzerkelni kezd? Soha nem is volt az a fajta, soha 1x nem kezdett el berzerkelni magától, mindíg is a Kyuubi chakrája és gyűlölete hajtotta berzerkbe, amikor szomorú vagy dühös volt. Most, hogy az "eltünt" abban a formában, így még nagyobb marhaság lett volna az.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:11:07 írta Exkirion » Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2254 Dátum: 12 dec 27, 13:07:09 »

Nincs ezzel a NaruHina dologgal semmi baj, nekem kifejezetten tetszett és egyáltalán nem volt nyálas (de azt még mindig nehéz elfogadnom, hogy a Kyuubi jófiú lett). Persze nem volt olyan izgalmas mint az előző fejezeteket olvasni, de kellett ez ide. Nekem tetszene, hogyha a Hyuugák és technikáik még szerepet kapnának, mégiscsak a mostani Konoha legerősebb klánja, a Byakugan el volt hanyagolva rendesen.

Amúgy kb. mióta tart a háború? Mikor szerezte meg Naruto a Kyuubi módot, az utóbbi 2 év mangája körülbelül egy hetet sem ölel fel a Naruto világában?


Hiei: Sokkal jobban lett megoldva, mintha Hinata lesmárolná Narutot a csatatéren. Így az jön le, hogy egy olyan nő van Naruto mellett, aki támogatja, mint anno Minatot Kushina, úgy meg 1. ellentmond a Naruto eddigi szemérmesebb világképének 2. ellentmond Hinata karakterének 3. hogy nézne ki, hogy a sok halál között nyalják egymást. Nekem tetszett a megoldás, egyáltalán nem éreztem erőltetettnek.
Narutoval kapcsolatban részben igazad van, múlt héten én is kifogásoltam, hogy mintha visszafejlődött volna a Pein arc óta (ahol megdöbbent de aztán hideg fejjel harcolt tovább Konoha pusztulása után), de az is igaz, hogy ennyi halált még nem kapott így az arcába, ez ráadásul elég gore volt. És mindezt azután, hogy megtanulta a sennin módot, megszelídítette a Kyuubit, mindenki bízik benne, etc., az egész shinobi világ elismeri. Ezek után még nagyobb sokkot okozhat neki, hogy még így is tehetetlen. (Persze csak kombinálás, a karakterfejlődés igen problémás dolog és nehezen megkérdőjelezhető, de néha nehezen is alátámasztható.)

OFF: Bleachet nem érdemes elkezdeni? Tegnap nagyon unatkoztam és megnéztem az első 3 részt, nézhetőnek tűnt.

BTW az ugye megvan, hogy legfőképp nem praktikus okokból akarja átcsábítani Obito Narutot, hanem mert önigazolást akar, megerősítést, hogy a világképe helyes. Naruto~Obito eléggé egyértelműen lett tálalva a Gaidentől kezdve.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:11:19 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2255 Dátum: 12 dec 27, 13:10:38 »

Az lenne a szép ha kövi fejezetbe meg hinata kifeküdne.
Nem tudom most ki mit vár , de attól hogy kapott némi chakrát, a juubinak nem ellenfél. naruto közelében jó esélye van arra hogy hamar szelektálódik.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2256 Dátum: 12 dec 27, 13:12:31 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet! Hiszen Naruto most már nem csak mint fogalomként ismeri a háború, és egy közeli barát halálának súlyát (Jirayát most nem veszem ide, hiszen más kötelék volt közöttük, és nem Naruto szeme láttára történt a dolog). Szerintem kicsit más reakciókat válthat ki az eset. Viszont az, ami nagyon tetszett, hogy Hinata végre a sárkára mert állni, és elengedte a régi, szende kis énjét, mikor a többieket csak egy fa árnyékából merte nézni. Megmutatta, hogy ér annyit mint egy Shikamaru, vagy Ino, vagy akár egy Sakura, hiszen sikerült narutot visszazökkenteni a valóságba, a sötétségből. Most nagyot nőtt a szemembe, ráadásul céltudatosan tette ezt, nem így mint Pein idejében. Hinata karaktere most nőtt fel igazán! Kíváncsi leszek mi fog kisülni a manga végi power-ből...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2257 Dátum: 12 dec 27, 13:14:01 »

Narutoval kapcsolatban részben igazad van, múlt héten én is kifogásoltam, hogy mintha visszafejlődött volna a Pein arc óta (ahol megdöbbent de aztán hideg fejjel harcolt tovább Konoha pusztulása után), de az is igaz, hogy ennyi halált még nem kapott így az arcába, ez ráadásul elég gore volt. És mindezt azután, hogy megtanulta a sennin módot, megszelídítette a Kyuubit, mindenki bízik benne, etc., az egész shinobi világ elismeri. Ezek után még nagyobb sokkot okozhat neki, hogy még így is tehetetlen. (Persze csak kombinálás, a karakterfejlődés igen problémás dolog és nehezen megkérdőjelezhető, de néha nehezen is alátámasztható.)

Azt azért ne felejtsétek el, hogy Konohába már úgy ment oda, hogy mindenki halott volt. Most pedig elsőkézből látja és a külömböző módjai miatt érzi is a dolgot, azért ez picikét extrémebb.

Nem mindegy, hogy látsz képeket és van fogalmad róla, hogy milen a halál, vagy előtted belezik ki az embereket.
Mellesleg a peines arc pont rossz példa, mert ott Naruto detto ugyanígy reagált, és még a rókát is majdnem kiengedte, csak ott nem Hinata Hanem Minato pofozta helyre.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:17:05 írta Exkirion » Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2258 Dátum: 12 dec 27, 13:17:04 »

Még mindig jobb a "nyál", mint Naruto agyonhajszolt "megmentek mindenkit" szövegét hallgatni... Ja, meg hogy ő a 4. hokage kölyke... Egyszer még menő volt tőle, de amikor már mindig ezzel jött unalmas. Ahogy pl Sasuke "de akkor is kicsinálom konohát" szlogenje is fárasztó lett a végére. Nem mellesleg ezek a gyerekek még nem tapasztalták a háborút, nem Oonokik ezek, aki már a világ létrejötte előtt élt, annyira vén...  smirksweat Más dolog az, hogy tudod, hogy küldetésben bedobhatod a pacskert, vagy egy háború kellős közepén állni és várni hogy na megcsapnak vagy megcsapnak.
Bee meg... nem tudom mit vannak meglepődve az emberek, hogy a 10farkú nem sérült meg jobban a támadásától, amikor ő is megúszta elég szépen... Akkor egy nála ezerszer erősebb "élőlény" meg pont lesérül nem? Nevet
Obitoban meg ott a Pein feeling... Add át magad az Akatsukinak és végetér a szenvedés, halálod a békét hozza magával stb stb... reméljük ő erősebb személyiség, mint Vöröske volt és nem térül meg a Jehova tanúi miatt.  Hümm-hümm

Mert mi a különbség a nyál és nyál között? Jobb az a nyál mikor kijelenti sokadjára -már már a szellemi épségét megkérdőjelezve- , hogy ő kiknek a gyereke és úgy mond sallangokat vagy az "nyálabb" ( Nevet ) mikor vissza kell rángatni a valóságba 12 oldalon keresztül egy falubeli/osztálytárs/csapattárs/barát elvesztése miatt, mert még nem volt képes realizálni, hogy egy ketté***ott háború kellős közepén áll. Ráadásul, mint központi szereplő.

Rendben, hogy gyerekek, de láttak már halottat, meghalni valakit, küldetés közben, mivel ez része a munkájuknak/életüknek. Valamint, ha máskor nem is, legalább akkor mikor Oro betámadta a falut (vagy mior ugyan ezt tette Pein). kacsint
Naplózva
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #2259 Dátum: 12 dec 27, 13:17:39 »

Nem igazán értem mit kell meglepődni azon, hogy Naruto teljesen üresbe állt. Egész eddig próbált abban a rendíthetetlen hitben harcolni, hogy képes lesz mindenkit megmenteni (még akkor is ha sage mode-al érezte a halálokat), de most először halt meg a szeme előtt egy rakat ember, miközben olyan ellenfél áll szembe vele, akit eddig nem igazán tudtak megsebezni. Véleményem szerint természetes, hogy kétségbe esik.
Pein már előre szólt, hogy a háború viharaiban megváltozhat az ember, és Narutonak most ezzel kellett szembenéznie. Feladja-e a hitét a valóságnak megfelelőlen (a könyv története megváltozik, és a hős már nem "Naruto"), vagy tovább harcol ugyanazzal az elszámtságal, ami a könyv szerinti "Naruto"-hoz illik.
Hinatához meg annyit, hogy ha emlékeztek ő adott lelki erőt Narutonak a Neji harc előtt is, így szerintem egyáltalán nem nagy dolog, hogy most is ő az, aki kicsit gatyába rázza Narutot.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2260 Dátum: 12 dec 27, 13:18:52 »

sulo ezt te se gondoltad komolyan ugye? Hogy ugyan olyan súlyú a társaid és a barátaid halála mint az ellenségeidé, ugye?
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2261 Dátum: 12 dec 27, 13:19:47 »

Én se úgy értette, hogy most rögtön csókolja meg. Hanem, ha akar valamit most már tegyen is érte. Tényleg a manga végére Hinta kifog fejlődni. Mire a történet a végéhez ér már tud folyékonyan beszélni kimer állni sok ember elé és meg képes mozdulni. A háború után mehet föző tanfolyamra most már talán képes elvégezni. Egya ordas nagy senki papol Narutonak. Ráadásul minden évben van egy ilyen fejezet. Hinata nagy pillanatai gyűjtő nevet adjuk is oda neki.
Egyszerűen már irritál a karaktere. Ha nem képes megcsókolni Narutot vagy megkérdezni, hogy kihordod-e a kölkömet akkor öljék meg. Másra se képes. Ne nyervogjon nekem minden 50. részben valami nagy beszédet.

Hinata bset pillanata hogy elmondja Narutonak, hogy szereti. Persze mivel nem fogyatékos és tudja, hogy 2 perc múlva meghal. All in már minden mindegy alapon.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:20:40 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2262 Dátum: 12 dec 27, 13:19:59 »

Remélem végre naruto kicsit meg emberesedik, csak akkor lehet belőle hokage, és rikudo, mert szerintem erre fog kimenni a dolog.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2263 Dátum: 12 dec 27, 13:31:56 »

Huh, furcsa látni, hogy mit hoz ki egy ilyen szolíd és könnyed fejezet az emberekből  Nevet. Szerintem jó volt a rész, megfelelt mint évzáró.

Abban egyetértek hogy Naruto itt azért túlságosan is leblokkolt, ha azt vesszük hogy ő viszonylag erős jellemmel rendelkezik, és eddig jól bírta a gyűrődést, itt elég furcsán hatott a viselkedése.
Persze az emberek nagyrésze azért mégiscsak az ő védelmezése közben hal meg, ezt azért igencsak nehéz lenyelni (főleg Neji esetét).
Hinata meg sosem volt a kedvencem,  de itt kimondottan szimpatikus volt, a karaktere végre nem csak abból áll hogy dadog és pirul.  Számora teljesen elfogadható volt, a NaruHina fanoknak meg kész csemege  ikszdé.

Szerk: Mellesleg Bee valami zseniális volt ebben a részben, egy ilyen támadást egyáltalán komolyan gondolni is csak ő tud  Nevet.
a Gai csapat azért reagálhatott volna valamiképpen a történtekre....
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:52:18 írta mateee-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2264 Dátum: 12 dec 27, 13:38:27 »

Na ja, egy pillanatra meg is ijedtem, hogy a robbanás leviheti az arcát, főleg azután, hogy valami olyasmi mondattal rohant oda, hogy kész meghalni a bajtársaiért vagy valami ilyesmi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!