24 máj 02, 05:13:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Overwatch  (Megtekintve 7046 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #15 Dátum: 15 nov 06, 21:17:40 »

Ejj mik derülnek i mostanság!
Pldául az hogy a f2p kezdés után,hirtelen p2p lett a játék.Mondjuk nem teljesen,az alap az ingyenes marad,de potom 60 euróért megvehetjük a játékot egy raklapnyi skinnel,karakterrel stb...Go fuck yourself Blizzard.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #16 Dátum: 15 nov 06, 21:45:48 »

Én úgy tudom az alap játék 40 euró.. De meggyőzhető vagyok Nevet tudsz biztosra mondani?
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 06, 21:47:43 írta KetZee » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #17 Dátum: 15 nov 06, 21:53:00 »

Ja nem 60 euró hanem 60 dollár ikszdé mindegy a lényeg hogy drága.
De itt mindent megtalálsz:
http://www.gamestar.hu/overwatch-blizzard-entertainment-blizzcon-2015-szivargas-megjelenes.html
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #18 Dátum: 15 nov 07, 23:38:15 »

Én is úgy szűrtem le, hogy az alap is pénzbe kerül, én már nem bízok az ingyenes dolgokban mindenesetre a Blizzardnál  Neeem
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #19 Dátum: 15 nov 08, 13:08:04 »

Mi az hogy kiszivárgott? Én már 4 napja kaptam e-mailt hogy rendeljem elő és 60 euróért van benne 20 champ, 6 skin, egy wow pet, egy Hots champ, egy Hs Cardback.  Nevet
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #20 Dátum: 15 nov 08, 13:48:43 »

Nálam már rég a spambe megy az ilyen email ikszdé leszarom tolják csak a jutyubereknek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #21 Dátum: 15 nov 08, 14:07:07 »

Külön e-mailem van a játékokra, szeretem elolvasni azért mit fogok megvenni majd olcsóbban G2A-n.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #22 Dátum: 15 nov 08, 20:55:48 »

Egyszer én is veszek majd ott valamit Nevet egyszer
BlizzCon összefoglaló
http://www.gamestar.hu/blizzcon-2015-reszletek-az-uj-overwatch-karakterekrol-a-terkeprol-es-a-betarol.html
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 20:57:10 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #23 Dátum: 15 nov 21, 02:59:12 »

Akkor velem lehet súlyos baj ha ennyire nem kedvelem a Blizzardot. De, hát valahonnan ki kell szopni a pénzt.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!