24 máj 02, 13:11:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Overwatch  (Megtekintve 7047 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Dátum: 15 aug 16, 15:55:14 »

Overwatch Trailer

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FqnKB22pOC0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FqnKB22pOC0</a>

Hamarosan jönnek a Béta Kulcsok és rá lehet szabadulni a Blizzard eme világára, ami egy csapatalapú céllövöldeként funkcionál gyakorlatilag. Igazából négy Kaszt közül választhatunk (offense, defense, tank, healer), s mindezek mellett rendkívül sokszínű a fegyverkínálat.

A Játékról a PlayOverwatch oldalon tájékozódhattok.

Az eddig játszható karakterek listája:


Személy szerint szeretnék komolyabban is játszani ezzel később, így egy két fős Csapatunk már van (én és a barátnőm). Remélem, hogy jutunk valamire.

Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1 Dátum: 15 aug 16, 16:04:45 »

Nagyon fogok örvendeni mikor először a játék elé szabadulok Nevet Rég nem volt semmi ilyen várós Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2 Dátum: 15 aug 16, 16:11:49 »

Igen, én nem is tudom mikor futottam ezzel össze először. Hónapokkal ezelőtt, talán úgy tavasz közepén, de a Cinematic alapján rögtön bevágódott, aztán küldtem is a barátosnémnak, hogy nézze, mit találtam. Azonnal beleszerettünk. Mindketten megtaláltunk a hozzánk passzoló karaktert és így látatlanba is elég erős kombó. Nevet Bár arra törekszünk, hogy a lehető legnagyobb legyen a Csapatunk és már az elején összekovácsolódjunk.

Amúgy, az oldalon kérelmeztünk Béta Kulcsot, de hát az azóta se jött meg. Most valami Magyar Overwatch Csoportba az Admin (talán) kiírta, hogy hamarosan ők is tudnak osztogatni, tehát résen leszek. Csak abban bízok, hogy nem kell teljesen levenni a grafot ahhoz hogy problémamentesen menjen.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3 Dátum: 15 aug 16, 16:48:45 »

A fejlesztők szerint egyedi enginet kap a játék,és törekednek arra hogy a gépigénye se legyen az egekben. A látott videók alapján bátran jelenthetem hogy biztos nem fognak elszállni a hardver igénnyel.Kivéve ugye ha szarul optimalizálják a játékot.
Jó lesz ez az ősz Nevet béta,Fallout 4,Ac,Battlefront előbb jön a karácsony Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4 Dátum: 15 aug 16, 16:50:44 »

A Blizzardról beszélünk, nem hiszem, hogy szarul optimalizálnák. Nevet Legalábbis nagyon remélem.

Azt hiszem, itt is lesznek különféle Rankedek, ugye-ugye?
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5 Dátum: 15 aug 16, 16:55:01 »

Ú én akkor láttam, mikor BlizzCon streamen bemutatták az előzetesét meg hogy az ott lévő mákerek kipróbálhatják Nevet Kulcs még nekem se jött, de nem aggódok annyira miatta egyelőre.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6 Dátum: 15 aug 16, 16:55:40 »

Diablo 3 pocsékul lett optimalizálva szóval én nem hamarkodnék el semmit.
Tracer meg Reaper amúgy nagyon badassnek néz ki őket várom a legjobban Nevet
Tracer azért mert hasonlít Suruga Kanbarura,Reaper meg full lv 1000 Assassin
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #7 Dátum: 15 aug 16, 17:02:08 »

A Hots-ra is azt mondták nekem, hogy nem egy nagy kunszt, nem fogok laggolni, de még minimumon is akadoztam (a Tera meg még mindig megy full grafon), szóval lehet hogy igazad van és nem kéne elhamarkodni.
Akkor nem meglepő, ha azt mondom, én is Reaperre pályázok. Körülbelül szerelem volt első látásra. Nevet  Csak egy miatt aggódok.

Hogy szarrá fogják játszani a stílusa és a badassége miatt. :/ Abban bízom, hogy sokaknak nehezebb lesz a használata.

Egyébként nekem "régebben" ő volt a záróképernyőm a telefonomon, meg asszem még suliba unalomból elkezdtem rajzolni.

Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8 Dátum: 15 aug 16, 17:37:44 »

Elvileg ez a játék gépigénye:

Minimum:
Cpu: Intel Core 2 Duo E8200 |||| AMD Phenom X2 545
Vga: Geforce Gts 250 |||| AMD HD 5450 (?????)
DriecX 11
Ram: 3gb
Os: W7/W8/W10
Hdd: 50Gb

Ajánlott:
Cpu: Core i7-930 2.8GHz |||| AMD Phenom II X6 1090T 3.2GHz
Vga: Geforce GTX 460 ||||  Radeon HD 6850
DirectX11
Ram: 4Gb
Os: W7/8/10
Hdd: 50gb

Nos a gépigényhez annyit hogy a minimum egy nagy lószar,a Lumia 630-as telómon elfutna ikszdé viszont az az 50gb tárhely soknak tűnik.

CrazyCat azzal a géppel amit összeraktunk a fullhd ultra gyerekjáték lesz Mosolyog
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 aug 16, 17:47:11 »

50gb tárhely soknak tűnik.

Eh, miért lenne az sok? Nevet Sajnálod rá? Nekem nem is tudom mennyi szabad van most. De, a LoLon és C9-en kívül kb semmire nem kell (bár van pár száz GB-nyi képek és írásos doksim ami fontos).

Én meg ha minden igaz ilyen géppel fogok nekivágni majd, vagy legalábbis ehhez hasonlóval, Micsudival megoldjuk:
http://computerimperium.hu/images/Imperium_Core_i7_HD_PC.jpg
Csak jöjjön össze addig. Reapert nagyon ki akarom élvezni. Kúl

Meg szerintem ebben a játékban pont nem mindegy, hogy mennyire akadozol, ha esetleg úgy jön össze, sok múlhat azon. Ha rankedozunk esetleg, akkor meg főleg fontos lesz. Ráadásul jól állunk, mert az assassin és
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10 Dátum: 15 aug 16, 18:07:05 »

Egy ilyen gépigény mellé sokallom az 50 gigát.H azt vesszük hogy a GTA5 vagy az AC unity milyen grafikával eszik ennyi helyet akkor érthető hogy miért sokallom.
Azt meg egy szóval sem mondtam hogy nem találnék neki helyet Nevet a játékra fenntartott 800gb-ből kb 700 szabad Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 16, 18:19:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #11 Dátum: 15 aug 16, 19:33:59 »

Láttam azt a fantörpikus posztot a gépedről, a tárhellyel kapcs. Nekem most, mivel megölték a vinyóm így sajnos kevesebb van, de még így is bőven elég, főleg ha erre tartogatom. Addig meg le kéne takarítani, meg pár progit feltenni.

Amúgy Hanzo karaktere már nem azért, de tiszta Yasuo. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0-ANcaESZtw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0-ANcaESZtw</a>

Kegyetlenül megtetszett ez a nyomorult. Csak így elképzelni, hogy leportolsz az enemy közé és beultizol köztük. Pirul Egyébként szerintem Mercy-vel baromi jó kombó lesz, még jó hogy a barátnőmnek szimpatikus. Olyan bacó Teamet teszünk össze hogy csak na. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12 Dátum: 15 aug 16, 19:44:35 »

OFF
Ráadásul nem 1 db 2 terrás vinyó van bent, hanem 2db 1 terrás Nevet ja meg külsőként egy 2 terrás meg egy kis 500 gigás a vészvészvészvész mentéseknek Nevet tehát az 50gb már nem sok Nevet

ON
Reaper nagyon állat Nevet
Nem tudom milyen motort használ a játék de nekem a fények,a tükröződések alapján olyan érzésem van hogy Unreal engine 3
(Unreal játékok,Life is strange,Mass effect,Bioshock stb stb)

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 16, 19:45:31 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #13 Dátum: 15 aug 16, 20:00:38 »

OFF: Abba lehet fejezni, ez már gonoszkodás. Nevet

Reapernek nem csak a skilljei tetszenek hanem a története is. Elég rejtélyes figura, körülbelül semmit nem tudni róla. Talán épp ez lesz a másik ok, ami miatt nagyon ki fogok tartani mellette. Az azonosulás.

Real Name: Unknown
Age: Unknown
Role: Offense
Occupation: Mercenary/Terrorist
Base of Operations: Unknown
Affiliation: Unknown

Some speak of a black-robed terrorist known only as the Reaper. His identity and motives are a mystery. What is known is that where he appears, death follows.

The Reaper is an extremely volatile mercenary, a ruthless and remorseless killer responsible for terrorist attacks across the world. He has fought in many armed conflicts in the last decades, showing no loyalty to any cause or organization.

Survivors have described a black shadow ghosting unscathed through the most hellish battlefields. The few bodies recovered of those he kills are pale, empty husks drained of life, their cells showing signs of intense degradation. It is possible that he is a byproduct of failed genetic alteration which forces his cells to simultaneously decay and regenerate at a hyper-accelerated rate.

Those attempting to track his movements have begun to see a pattern in his appearances. They believe that Reaper is hunting former Overwatch agents and systematically eliminating them.


Ha minden jól sikerül, akkor öcsém is jön játszani, így a csapatban már hárman vagyunk. Van egy Healerünk, öcsém Tanky főleg, én meg Assassin/Offense. Csudálatos!
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #14 Dátum: 15 okt 27, 21:35:41 »

Itt a hivatalos gépigény:

Minimum:

CPU: Intel Core i3 / AMD Phenom X3 865

GPU: 768 MB VRAM, Nvidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 4850

RAM: 4Gb

OS: Win Vista/7/8/10 -----> csak 64 bit!

HDD: 5Gb

Ajánlott:

CPU: Intel Core i5 / AMD Phenom II X3, 2.8 GHz

GPU:
2 GB VRAM, Nvidia GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7950 (furi,mert a 7950-nek van 3gb kiadása is)

RAM: 6Gb

OS:: Win Vista/7/8/10 -----> csak 64 bit!

HDD: 5Gb

A minimum a 30fpst célozza meg, az ajánlott a 60 fps-t.Egyelőre ennyi,már csak kulcs kell...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 27, 21:37:00 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!