24 máj 02, 02:23:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: HearthStone  (Megtekintve 6647 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Dátum: 14 jan 26, 13:00:25 »

Hali

Blizzardos játék, jelenleg open betába fut, sokáig volt closed béta, nemrég lett nyitott, viszont elméletileg az itt elért dolgaitok átkerül majd a rendes játékba is.
Kicsit hajaz a Yu gi oh ra, habár lehet csak azért mert kártyás játék... Nevet

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 jan 26, 13:04:19 »

A bátyám játszott ezzel karácsony előtt. Neki tetszett, néha anyázott. Nevet
Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2 Dátum: 14 jan 26, 13:09:21 »

Nos, a játékhoz tény, hogy kell némi tudás is, viszont a szerencse nagyon befolyásolja a meccseket.. Nevet
Illetve pénzért lehet venni egyéb legendary, rare kártyákat,amik erősebbek mint egy sima kártya, de ettől függetlenül én nem érzem unfairnak, valamiből Blizzardnak is meg kell élnie  ikszdé
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3 Dátum: 14 jan 26, 13:23:06 »

A probléma inkább ott kezdődik, hogy closed béta elején volt egy wipe (tehát lenullázták mindenki accountját), aztán közölték, hogy több nem lesz. Így az, aki az open beta legelső napján rávetődik a játékra, máris 2-2.5 hónappal le van maradva pár100 játékostól.

Egyébként maga a játék nem rossz, bár egyenlőre még nincs annyi lap hozzá, hogy hosszú távon élvezhető legyen (én kb 1.5-2 hét alatt meguntam  Nevet ).
A legendaryktól annyira nem kell félni  Nevet van néhány eléggé erős lap, de a játékban olyan sok a silence és egyéb hard removal, hogy bármitől meg lehet szabadulni ha gondolkodik az ember(na meg persze egy kis szerencse sem árt).
1-2 túlzottan hatékony neutral kártya zavaróbb. Ezek közül pár könnyen megszerezhető és olyan szinten költséghatékony, hogy egy ideig kb minden népszerű pakliba beledobálták őket, pl: Dark Iron Dwarf, Shattered Sun Cleric, Defender of Argus (nem tudom ezeket változtatták-e azóta, de fárasztó volt minden körben összefutni velük).
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 13:24:21 írta Feo » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 jan 27, 03:34:19 »

Nagyon jó kis játék, ma szedtem le, mert ismerősöm még múltkor mutatta, és most meg összefutottunk és mondta, hogy van már openbeta Nevet Mage nagyon bejön, egész ütős paklit össze is állítottam belőle, habár még csak 7-es szinten vagyok és hol van a vége Pojén
Amúgy nem a Yugi-ohra hasonlít, hanem a tavaly indult Rawen kártyajátékra, ami meg a HKK-ra hajaz. Mosolyog

Feo: Akkor ha jól értem, most elkezdtem az openbetát és kijön a játék, akkor lenullázódik az accom és akkor kezdhetem elölről?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #5 Dátum: 14 jan 27, 09:10:28 »

Amennyire én tudom nem lesz már semmi ilyesmi. Épp ez zavart az egészben, tulajdonképpen minél hamarabb bekerült valaki a closed bétába, annyival nagyobb előnnyel kezdte az egészet. (Persze ha valaki az arénát szereti ez se nagy probléma, ott semmire nem mész a meglévő lapjaiddal  Nevet ).
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 14 jan 27, 09:41:53 »

Nos, a játékhoz tény, hogy kell némi tudás is, viszont a szerencse nagyon befolyásolja a meccseket.. Nevet
Illetve pénzért lehet venni egyéb legendary, rare kártyákat,amik erősebbek mint egy sima kártya, de ettől függetlenül én nem érzem unfairnak, valamiből Blizzardnak is meg kell élnie  ikszdé
Szerintem még ezen játék előtt bőven bealapozták maguknak a saját nyugdíjukat is! Nevet Nem kell a Blizzardot félteni, van a pénzszerzéshez kurázsijuk.
A játék nekem a videóalapján nem jön be, Yugioh filing nálam is megvolt, de ezt WoW karakterekkel nem tudom elképzelni. Majd egyszer talán kipróbálom, de így elsőre rohadtul nem tetszik.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #7 Dátum: 14 jan 27, 09:50:29 »

Ezt a Yi-Gi-Oh témát egyébként a játék melyik részére alapozzátok?  Nevet
Csak mert leszámítva azt, hogy mindkettő kártyajáték, nem sok közük van egymáshoz.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 14 jan 27, 10:03:38 »

Megmondom neked arra hogy itt ránézésre vannak támadó értékek és ha a tied nagyobb ellenfélnél akkor bezúzod, akárcsak a yugioh, meg vannak különböző varázs erővel rendelkező kártyák, hogy egyik erősíti a másikat stb. kártya játékok révén mindben ami hasonló jellegű találok hasonloságot és mivel csak a Yugiohval játszottam ezért mondom h hasonlít arra, de mondhatnám a hatalom kártyáit is, de azzal sopse játszottam... de a tény hogy kártyajáték, számomra elég volt h leírja magát.

ui.: és meg se forduljon a fejedbe h nekem el kezd magyarázni hogy azok mik meg hogy... MERT NEM ÉRDEKEL!
Csak válaszoltam a kérdésedre, bár annyi is elég lett volna hogy önmagába ez a kártya játék nem egy Póker vagy Fájer így másra nem igazán tudom fogni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 10:10:03 írta Morause » Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #9 Dátum: 14 jan 27, 10:31:03 »

Eszem ágában sincs olyan alapvető dolgokat magyarázni amik ránézésből is adják magukat  Nevet
Ez a problémám ezzel az összehasonlítás témával egyébként. Amiket felsoroltál azok kb minden CCG/TCG alapvető elemei, így ez is inkább stílus/műfajbeli hasonlóság, ettől eltekintve a 2 játék teljesen máshogy működik.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10 Dátum: 14 jan 27, 14:36:51 »

Amennyire én tudom nem lesz már semmi ilyesmi. Épp ez zavart az egészben, tulajdonképpen minél hamarabb bekerült valaki a closed bétába, annyival nagyobb előnnyel kezdte az egészet. (Persze ha valaki az arénát szereti ez se nagy probléma, ott semmire nem mész a meglévő lapjaiddal  Nevet ).

Huh... ennek örülök, most megkönnyebültem Nevet Egyébként az arénának mi a szerepe? Még eléggé új vagyok, ha jól gondolom, akkor plusz pénzt és lapokat tudsz szerezni úgy, hogy más emberek ellen nyomod, nem?

Ezt a Yi-Gi-Oh témát egyébként a játék melyik részére alapozzátok?  Nevet
Csak mert leszámítva azt, hogy mindkettő kártyajáték, nem sok közük van egymáshoz.
Végre valaki Nevet Mondom én, hogy nem Yugi-oh, a Rawenre hasonlít ott is van Taunt csak Örző néven, illetve Charge az meg Vérszomjas néven, tudom én, mert azt is nyomom Nevet

Megmondom neked arra hogy itt ránézésre vannak támadó értékek és ha a tied nagyobb ellenfélnél akkor bezúzod, akárcsak a yugioh, meg vannak különböző varázs erővel rendelkező kártyák, hogy egyik erősíti a másikat stb. kártya játékok révén mindben ami hasonló jellegű találok hasonloságot és mivel csak a Yugiohval játszottam ezért mondom h hasonlít arra, de mondhatnám a hatalom kártyáit is, de azzal sopse játszottam... de a tény hogy kártyajáték, számomra elég volt h leírja magát.

ui.: és meg se forduljon a fejedbe h nekem el kezd magyarázni hogy azok mik meg hogy... MERT NEM ÉRDEKEL!
Csak válaszoltam a kérdésedre, bár annyi is elég lett volna hogy önmagába ez a kártya játék nem egy Póker vagy Fájer így másra nem igazán tudom fogni.
Ennyi erővel minden kártyajáték ugyanolyan és nem lehetne kiadni újat, mert ott van a Yugi-oh. Ez szerintem hülyeség így kijelenteni, totálisan különbözik a kettő egymástól, de nem kezdem el sorolni, mert mint mondtad nem érdekel az téged.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #11 Dátum: 14 jan 27, 15:02:14 »

Az aréna az egy másik játékmód.
150 gold a belépő (vagy fizetsz érte, de azt hülyeségnek tartom  Nevet ). Ha elkezded felkínál 3 hőst, csak azok közül lehet választani. Miután ez megvan, a játék 3asával lapokat ajánl fel, amik közül csak egyet választhatsz...ezt addig amíg össze nem jön a 30 lap(szal tulajdonképpen draft).
De egyébként http://www.hearthhead.com/arena ...itt ki is tudod próbálni (nyilván csak egy "szimulátor" de ha nem tudod elképzelni milyen, bőven jó).
Ha megvan a paklid kezdheted a játékot mások ellen. Minden győzelem ad 1 kulcsot (max 12), minél több van annál nagyobb a jutalom (egy pack-ot mindenképp ad). A nehézség ott kezdődik, hogy összesen 3x lehet kikapni, ha az megvan vége az aréna körödnek és megkapod a jutalmat az addig összeszedett kulcsokért.

Talán még fontos lehet, hogy arénánál nem számítanak az általad megszerzett lapok, a teljes gyűjteményből fogja adogatni őket.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 15:05:48 írta Feo » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12 Dátum: 14 máj 11, 18:13:08 »

Körülbelül két héttel ezelőtt elkezdtem ezzel játszani, és azt kell, hogy mondjam, pozitívat csalódtam. Nevet Eleinte úgy voltam vele, hogy bizonyára nem fog tetszeni, de másképp lett, és végül is az eddig játékélményeim is pozitívak, szóval megyeget.

Kíváncsi vagyok az új módra, amit be akarnak rakni.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #13 Dátum: 15 ápr 02, 08:35:39 »

Meglepő, hogy mennyire pang ez a téma, elnézve a játék (szerintem jól kiérdemelt) népszerűségét.
Az alapokat nagyon könnyű megtanulni, és bár a nagy RNG faktor sokszor zavaró lehet, ez az aspektusa a dolognak rátesz arra, hogy a bajnokságokat olyan nagy nézőszámmal tudják közvetíteni.
Nekem személy szerint a kedvenc Blizzard játékom, és a vállalat bár eleinte csak "fun, de nem túl komoly" termékként tekintett rá, a kezdeti sikereket látva sok erőforrást fordít már rá minden téren. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy még mindig a GvG szettet farmolom arénában, de holnap már jön az első szárny az új kaland-módból. Nevet

Az egyetlen komolyabb gondja a játéknak szerintem, hogy bár ingyenes, egy új account fejlesztése (pont a sok újítás miatt), valós pénz beleölése nélkül nagyon nehézkesen megy. Az aréna elég nehézzé vált mára, és bár a napi küldetések rendszere elősegíti az aranyszerzést, abból azért nem olyan könnyű felhalmozni a gold-ot mondjuk valamely kaland-mód egy szárnyára.
Bárhogy is, kipróbálni szerintem mindenképp megéri, legalább van benne kihívás, ha valaki pénz nélkül akar account-ot fejleszteni. Nevet
Azt pedig remélem, hogy a Blackrock dungeon farmolása legalább olyan fun lesz, mint korábban Naxxramas volt, bár a készítők szerint ez még jobb is lesz, hisz már tapasztaltabbak ezen a téren. (Persze mind ezt mondják, de reménykedni szabad...)

Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #14 Dátum: 15 máj 01, 09:11:20 »

Játszogatom vele elég sűrűn amióta nyílt béta a játék! Kedvenc deckjeim a Mage, Wari, Hunter. Jelenleg én is a Blackrockra farmolgatok, 2 szárny megvan már, és 5 gold kellene a 3. kinyitásához, szóval megpróbálok 3-at zúzni zsinórba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 01, 09:12:01 írta Dawe » Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!