24 máj 18, 06:05:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TERA:The Exiled Realm of Arborea  (Megtekintve 13144 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
drakehun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Dátum: 13 márc 22, 01:14:20 »

Nos szerintem néhányan már biztos hallottak erről a játékról. A játék (milyen meglepő) Koreából származik de már elérhető Európában is a Gameforge 4D-nek köszönhetően és ráadásul F2P tehát nem kell fizetned, hogy játszhass és nem sok dolog van ami megérné a fizetést (legalábbis szerintem) hiszen a fejlődés elég egyszerű.
Azt azért meg kell említeni, hogy a játék mérete eléggé terjedelmes (30 Giga körüli) viszont ez érthető is hiszen csodálatos tájak és nagyszerűen kidolgozott karakterek találhatóak a játékban: Ember,Aman,Popori,Castanic,High Elf,Elin,Baraka. Ezek közül lehet válogatni majd választani a nyolcféle class közül: Warrior,Lancer,Slayer,Berserker,Archer,Sorcerer,Priest,Mystic.A játékról jelenleg nem szeretnék sokat írni helyette itt egy részletes magyar leírás:http://tera.variance.hu/.
Valamint a játék európai szervere:http://tera-europe.com/en/home.html

Engem Arcadia szerveren találtok meg (szinte mindig változó névvel van 1-1 kiskarim) de a főkarim nevét jelenleg nem írnám le.Ha kérdésetek van szóljatok és ha tudok segítek.
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1 Dátum: 13 máj 01, 20:48:28 »

Szia, hát észre vettem a méretét. Már 3 napja töltöm, de ha minden igaz holnapra le jön:D Jutubon már néztem róla videókat, nagyon meg tetszett a játék. Azt szeretném kérdezni hogy ez ugye nem olyan mint a C9 (continent of the ninth) vagy a Vindictus? Ugy ertem hogy ez olyan mint a wowban hogy pl. fejlődés, küldetések közben lehet találkozni más játékosokkal?
Naplózva
drakehun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #2 Dátum: 13 máj 03, 01:41:49 »

Hali!Természetesen bárhol találkozhatsz másokkal és csoportot is készíthettek ilyenkor elosztódik a szerzett tapasztalat 2 (3-4 ahányan vagytok) részre.Lehet lassabbnak tűnne a fejlődés de 2x olyan gyorsan tudtok ölni és itemeket szerezni. Én jelenleg szüneteltetem a játékot mert visszacsábított egy másik játék de ha bármilyen segítségre szüksége lenne valakinek írjon ide nyugodtan.
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #3 Dátum: 13 máj 03, 14:06:20 »

Sziasztok,
Felmerült egy probléma a kliensnél.
Mindent szépen letöltött, fel patchelt, utánna mikor a "play" -re kattintok ezt írja ki : "Sorry, this application cannot run under a Virtual Machine"
Valaki segítene hogy ez mit is jelent pontosan, és hogy mit tudok ellene tenni? Csak mert nagyon bele éltem magam a játékba, és most már nagyon játszani szeretnék. Köszi előre
Már megtaláltam a megoldást a kérdésemre, és minden simán fut Nevet
Ha valakit érdekel, a Killian szerveren vagyok, Castanic-Mystic karival, neve Dimenzio Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 03, 15:37:25 írta Dinuu » Naplózva
Laura GoldenFlower
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4 Dátum: 13 máj 08, 08:50:21 »

Sziasztok!

Nekem már olyan fél éve le van töltve a TERA és játszottam is rajta.
Nagyon nagy játék, és az elején nagyon jó, érdekes küldetések vannak...
Hatalmas városok lesznek 10 -es szintől azthiszem már új városba kell mennetek küldizni.

16-ig fejlődtem ... hát onnantól már kicsit meguntam és abba is hagytam.

Nekem nem jött be annyira mint más játék és a gépem sem bírta ezért mindig low grafikával kellett játszanom, úgy pedig nem nagyon élvezhető.
Sok sikert kívánok a fejlődéshez és a játékhoz is!

Ha kérdésetek van akkor tudok segíteni, ha éppen 16 szint alatti dolgokban kéne segítség vagy a kliens letöltésében


Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #5 Dátum: 13 máj 12, 06:33:40 »

Engem nagyon megfogott a játék bár egy kicsit unalmas hogy 20-30 millió xp kell és egy küldi max ad 100-300k között ad (egy küldi elvégzése kb negyed-fél óra 40 fölött) és a Party Questek is rosszul vannak megoldva :/ Ha valaki szeretne egy segítőkész és jó fej csapatba bekerülni az jöjjön át EU2-re és írjon rám (Pap).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 06:48:29 írta Andor2000 » Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #6 Dátum: 13 máj 19, 15:24:31 »

Valaki tudna nekem segíteni? Elkezdtem a játékot és eddig nem volt probléma, most viszont 5 percenként kidob a játékból. A géppel nem hiszem hogy probléma lenne mivel elég jó vas, de valamilyen oknál fogva 5 percenként kidob és jelentkezzek be újra, stb..
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7 Dátum: 13 jún 22, 17:44:34 »

Engem nagyon megfogott a játék bár egy kicsit unalmas hogy 20-30 millió xp kell és egy küldi max ad 100-300k között ad (egy küldi elvégzése kb negyed-fél óra 40 fölött) és a Party Questek is rosszul vannak megoldva :/ Ha valaki szeretne egy segítőkész és jó fej csapatba bekerülni az jöjjön át EU2-re és írjon rám (Pap).

Csak egy kérdésem van, miért nem tolod akkor a szintednek megfelelő instát, rengeteg instás küldi van és iszonyat sok xp-t fizetnek, az én szintemen(Lv29) közel 200000xp-ket adnak az instás küldik és annyiszor mész le őket megcsinálni ahányszor akarod. Mosolyog
Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #8 Dátum: 13 aug 02, 19:27:36 »

Felraktam játszottam vele lv30+ ig aztán uninstall olyan mint az összes többi mmo. Én pl szeretek egyedül nyomulni de itt már szinte mindenhol együtt kellett volna menni partyba. Amúgy összességében nem volt rossz, de tudtam volna jó pár negatívat mondani amikor játszottam vele. (nem most játszottam hanem amikor Free to play lett)
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #9 Dátum: 13 aug 07, 19:03:19 »

Én még csak most töltöm le, de szefi gameplay videójából nagyon megtetszett. Eddig az AION-al játszottam, de ez is nagyon hasonló úgyhogy szerintem tetszeni fog Nevet Csak remélem nem nagyon unalmas nagy szinten, mert ha igen akkor én tökön szúrom magam. xd
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #10 Dátum: 13 dec 14, 19:44:39 »

Üdv

Látom jó aktív ez a topik ,de azért gondoltam írok próba szerencse alapon.
A game töltés alatt , sok pozitívumot várok tőle ,mert ekkora méretnél még pc gameknél is megfontolom megéri e ,nemhogy onlinenál.
Szóval kérdésem ,hogy melyik kaszt az ,amivel "legtovább" lehet egyedül is jó ütembe és élvezetesen játszani ?(ha írtok lehetőleg teljes neveket használjatok ,mert még nem is olvastam utána igazán ,csak azt ,hogy elég bő a kaszt választék)

Nem vagyok a csapatjáték ellen ,csak nem szeretek várakozni(talán ,mert az életben nagyon sokszor váratnak meg ,kitudja)

Válaszokat előre is köszi.

Szerk.:
Elkezdtem egy lancert ,lvl 10 ig jutottam és eddig kifejezetten tetszik ,kiváncsi leszek késöbb is ennyire jó potenciállal rendelkezik e.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 15, 23:37:46 írta Verbatimo » Naplózva



Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 dec 17, 08:59:39 »

Én Mystic-kel játszottam annak idején és az nagyon erős főleg mikor meg tudta már idézni azt a nagyon nagy dögöt. Nevet (nem emlékszem már mi volt a neve annak a spellnek :3) Healelni is tudta magát, szóval én még lvl 50-en is soloztam az group küldik nagy részét vele.
Más karim nem nagyon volt, legalábbis nem húztam fel ekkora szintre.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #12 Dátum: 13 dec 17, 12:25:13 »

Jól hangzik.

Hány karakter lehet 1 accban?

Lancer nagyon tetszik ,mozgékony ló nélkül is és elég ütős, egyetlen hátránya ,hogy nagyon kicsi a sebzési zónája.
Tegnap kipróbáltam egy slayert hát pont az ellentetje mint a lancer ,hatalmas area sebzés ,de a kissebb védelme miatt azért finom kell tolni.
Naplózva



Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13 Dátum: 14 jan 13, 14:48:32 »

Pár napja megint elkezdtem játszani a kis mystic-emmel. Ma este meglesz a lvl60. *w* Játszik valaki mostanság? Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #14 Dátum: 14 jan 13, 15:12:24 »

Ha a pár naponta/hetente 1-2 óra játékidő annak számít, akkor mondhatjuk  Nevet
Bár én a 60at meg se közelítettem, a legnagyobb karimat 40+ környékén untam meg  Nevet
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!