24 máj 02, 03:44:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DayZ  (Megtekintve 10828 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Dátum: 12 júl 24, 13:05:39 »

Ez egy nem hivatalos mod az arma 2 nevezetű játékhoz.
Ez egy zombi survivor játék aminek a lényege a túlélés(javítsatok ki ha van más lényege is).
A játék Chernerus-ban játszódik ami egy 225km2-es nyitott terület vagyis teljesen szabadok vagyunk, nem kell semmit követni oda megyünk ahova akarunk akkor amikor akarjuk.
A játék masszívan multiplayer vagyis egy 100 fős szerveren van esélye, hogy összefutsz valakivel, és ha véletlenül találkoznátok valakivel legyetek óvatosak mert a legtöbben meg akarnak ölni, hogy aztán kiraboljanak.
Szerintem a DayZ egyik legfontosabb szabálya a gyűjtögetés mert a karakterünk megéhezik és meg is szomjazik szóval ha egy nagyobb útra indultok akkor gondoskodjatok kajáról és vízről.
nagyából ennyi lenne az ismertető.Pluszba még annyit, hogy az alap felszerelés:1 lámpa,1 nyugtató,1 hátizsák, és 1 ködszer a többit meg nektek kell össze gyűjteni.
Magához a DayZ-hez szügséges:ArmA 2 CombinedOperation vagy ArmA 2+ArmA 2 Oparation Arrowhead

A modhoz tartozó fájlokat innen lehet letölteni:http://dayzmod.com/
És a játékot instalálni elég bonyolult úgyhogy itt egy kis segítség:http://kodabar.blogspot.hu/2012/05/how-to-install-dayz-with-arma-2-free.html(angol tudás ajánlott bár a képekből is meg lehet érteni)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 13:09:45 írta dabal » Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1 Dátum: 12 júl 24, 13:55:32 »

hali!
ismerem a játékot, csak eddig szinte senkinek sem működött ha nem vette meg. neked mükszik?
mert ha megoldható hogy normálisan működjön megvétel nélkül, akkor szerintem lazán megérne 1 próbát a játék. Covery csinál erről a játékról gameplayeket is, onnan ismerem Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #2 Dátum: 12 júl 24, 14:56:41 »

Háát mindenki akivel beszéltem azt mondta, hogy az ArmA 2 Operations Arrowhead az kell.
Az ArmA 2 meg lehet tört vagy akár az ArmA2 free-t is lehet használni nekem pl. így megy.
Covery-t én is is ismerem, ő szerettete meg velem ezt a játékot Nevet
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3 Dátum: 12 júl 24, 15:25:59 »

na jó elkezdtem letölteni a combined operationst. 1-2 nap és lejön. remélem mükszik majd, aztán játszhatunk
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #4 Dátum: 12 júl 24, 15:49:42 »

na hát azzal is lesz gond mire megtaláljuk egymást.
ha eggyáltalán megtaláljuk
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #5 Dátum: 12 júl 24, 16:31:04 »

hm hát nem tudom, mindig tök random helyre rak ki? mert akkor coveryék hogyan találták meg egymást kapásból? mármint ők sztem kapásból egymás mellé kerültek.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #6 Dátum: 12 júl 24, 16:54:52 »

Milyen gépigénye van a játéknak? Nevet
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #7 Dátum: 12 júl 24, 17:01:41 »

Sziasztok, ez teljesen ingyenes játék ugye?! Mármint ha letöltöm valamelyiket ezek közül, ArmA 2 CombinedOperation vagy ArmA 2+ArmA 2 Operation Arrowhead ( vagy mind2 kell ? ), akkor már csak a modhoz kell letölteni a cuccokat, megcsinálni és már mehet is a játék?!

Bocsi, de melyiket töltsem le, a Operation arrowheadet vagy a CombinedOperationt? Melyik a biztosabb hogy azzal menni fog a dayz mod?Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 17:13:19 írta Dinuu » Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #8 Dátum: 12 júl 24, 17:23:43 »

http://gepigeny.hu/games.php?id=687 itt van a játék gépigénye.

Dinnu sokan azt állítják hogy meg kell venni az arma 2-t, és hozzá 1 modot. de ezek szerint valahogy ingyen is játszható.
amúgy a 2 kb ugyanaz, a külömbség h ha az arma 2-t töltöd, akkor kell hozzá még az operation arrowhead külön na meg a dayz mod, ha meg csak a combined operationt töltöd, akkor más nem kell, csak a mod.
már 20% a játék, remélem jó lesz xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #9 Dátum: 12 júl 24, 17:37:33 »

Coveryék csak ritkán bírnak játszani a játékkal legalábbis ezek szerint :

"Helló Covery.
A haverod nem eredetis. igaz ? ha nem eredetis felvenném vele a kapcsolatot mert nem tudjuk egyik barátommal meg csinálni a dayz modot.
xhorcsogx 1 hónappal ezelőtt lejátszási listában Uploaded videos
Letöltötte az alapjátékot, meg a kiegészítőt, belerakta a modot és ennyi. Csináltam egy szervert és csatlakozott, semmi különösetnem csinált. Viszont ezt csak délután tudtuk megcsinálni, amikor a szerverek le voltak terhelve és nem ellenőrizték a cd kulcsokat."
Naplózva

D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #10 Dátum: 12 júl 24, 17:38:48 »

Minimális megvan, majd kiderül, hogy megy-e, vagy nem, de egyedül nem fogom tolni. Nevet
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #11 Dátum: 12 júl 24, 17:41:00 »

hát majd meglátjuk hogy mükszik-e... de akkor lehet hogy csak délután tudnánk játszani, meg talán kell 1db eredetis emberke aki szerót indítana?
dabal, te feltudsz menni más szerverekre? tudsz szervert indítani meg ilyesmi?
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #12 Dátum: 12 júl 24, 19:07:22 »

Értem :// Hát nemtudom, elég bonyolultnak látszik ez az egész, ezt letölteni azt letölteni, aztán a végén kiderül hogy nem is működik, mert megkell venni az eredetit:S Majd még meglátom mi lesz, de nekem nagyon kéne ez a játék, pont lyen fajta játékokat szeretek ( és ezekből van a legkevesebb ) :DXD
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #13 Dátum: 12 júl 24, 19:10:47 »

hát most megnézem ezt a leírást, hogy mit kell csinálni hogy jól működjön, és ez elképesztően bonyolult... legalábbis annak tűnik :S
azt írja kalóz verzióval nem nagyon működik. hát most a piratebayról töltöm a combined ops.-ot, ha nem jó akkor nem fog érdekelni ez a játék inkább Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #14 Dátum: 12 júl 24, 20:25:55 »

Elsőre tényleg baromi bonyolult megcsinálni nekem 1 hétig tartott 2 napja játszom vele.
Amúgy Covery-ék úgy találták meg egymás hogy ők hamachis tört szerón játszottak és ott egymás mellé rakatták be magukat.
Amúgy meg ha megveszitek kb 3-4 ezer forintért az ArmA 2 oprationArrowhead-et és leszeditek az arma 2 freet akkor múködik én is így csináltam.
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!