24 máj 02, 08:05:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mass Effect  (Megtekintve 21827 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #45 Dátum: 12 ápr 07, 16:17:15 »

Egy játék alatt nem lehet elérni, még importált karakterrel sem - én azzal ha jól emlékszem 56. szintig jutottam az első végigjátszásnál. Most tolom másodjára és a játék kb. negyedénél értem el a 60. szintet.

Amúgy baró a dolog, mert egy kivételével az összes képességed kimaxolhatod, bónusz képességet is beleértve, az utolsót meg 3. szintig. Ez a legtöbb esetben a gránát, legalábbis nálam.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 16:20:00 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 07, 17:15:27 »

Sticky Grenade nekem is tök fölösleges.Amúgy nektek is vannak speckós armorjaitok?Vettem a minap egy collector armort, meg még egyet aminek hirtelen nem tudom a nevét, de úgy nézek ki benne mint valami lávaember! Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 07, 19:52:48 »

Nyet. A következő, Adept végigjátszásomkor viszont valószínűleg beszerzem neki a Blood Dragon Armor-t. Az Infiltrator karim kevert páncéllal nyomul, talán a Cerberus Armor lett volna használható a plusz pajzs és lőszer miatt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #48 Dátum: 12 ápr 07, 20:23:26 »

Én a Lift Grenadet második képességként maxoltam ki, imádtam =) Mondjuk én minden játékban szeretem a gránátokat, a sticky ötletem sincs milyen ^^;;
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #49 Dátum: 12 ápr 07, 21:08:21 »

A Scorpion gyakorlatilag azokat lődözi. Nem egy nagy szám, bár multiban van némi haszna.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #50 Dátum: 12 ápr 09, 16:18:46 »

Igen a cerberus armort én is láttam de pont elköltöttem előtte egy rakat pénzt és már nem tudtam megvenni! Mosolyog
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #51 Dátum: 12 ápr 09, 16:50:04 »

Na, közben találtam a Scorpion-ra egy érdekes dolgot: területre ható lőszer-effektus. Disruptor/Cryo/Warp/Incendiary lőszerrel kombinálva állítólag nagyon hatásos.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #52 Dátum: 12 ápr 17, 22:15:18 »

Végigvittem a 3. részt.Nekem semmi bajom nem volt a befejezéssel, nem mindig lehet Happy End.Viszont az hogy a végén azt mondja az öreg papi, hogy one more shepard story az azt jelenti, hogy kapunk még egy részt? Mosolyog
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #53 Dátum: 12 ápr 17, 22:39:58 »

én is gondolkodtam ezen de van egy olyan befejezés is amikor megmozdul az N7-es páncél de elég fura lenne ha lenne még egy rész sheparddel miután anno a bioware azt mondta (ha jól emlékszem) hogy a harmadik rész az utolsó shepard számára
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #54 Dátum: 12 ápr 17, 22:48:10 »

Itt egy kis vidi ami mindent elmond....
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6M0Cf864P7E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6M0Cf864P7E</a>
Kb ez az én véleményem is.....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #55 Dátum: 12 ápr 18, 08:34:21 »

Szerintem a legtöbb embert is ez zavarta a végében. Meglehetett volna úgy csinálni, hogy van happy end (nem feltétlenül azt jelenti, hogy Shepard túléli, de berakhattak volna egy olyan véget is), meg olyan opciót is, hogy nincs. Végtére is a kettőbe képesek voltak olyan véget bele tenni, hogy mindenki meghal (még Shepi is) és olyat is, hogy mindenki túléli.
A scorpion meg a kedvenc pisztolyom. Cerberusos katonák ellen különösen hatékony, kettőt-hármat beleeresztesz és már robbannak is fel Pontosan. Egyedüli baja, hogy ha egy adott karakterrel másodszorra viszed végig a játékot és azt használod a marsos küldetésben, akkor nem tudod vele megölni Dr. Evát, mert túl lassú. A tapasztalat mondatja velem Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #56 Dátum: 12 ápr 30, 20:44:35 »

Egyedüli baja, hogy ha egy adott karakterrel másodszorra viszed végig a játékot és azt használod a marsos küldetésben, akkor nem tudod vele megölni Dr. Evát, mert túl lassú. A tapasztalat mondatja velem Mosolyog.
hehe, erről még egy vidit is vettem fel
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g4dSEHwbQuk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g4dSEHwbQuk</a>
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #57 Dátum: 12 máj 12, 01:20:31 »

Nem kapunk új befejezést a Mass Effect 3-hoz. A BioWare ki fog adni egy ingyenes DLC-t, ami elhelyez egy átvezetőt az epilógusban, ami megmagyarázza a befejezést, de ennyi. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #58 Dátum: 12 máj 12, 09:17:39 »

remélem azért rendesen kibővítik mert ha csak 1-2 videót raknak bele akkor felesleges nyárig várni vele
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #59 Dátum: 12 máj 12, 12:34:02 »

Sz@arjanak sünt a biowarenél is meg az EA-nél is...  nemhogy megvenni nem fogom ezek után a játékaikat de letölteni se.
Nem baj éljen a Diablo 3 az valószínű hogy jó lesz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!