24 máj 02, 02:24:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mass Effect  (Megtekintve 21825 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #30 Dátum: 12 márc 25, 14:31:50 »

Nekem is Légió volt a legszimpibb. Pusztán a találkozás vele meghatározó volt. Előtte jó pár órán/napon/héten keresztül a geth volt a mumus, erre kiderül, hogy voltaképpen a galaxis legbékésebb lakóiról van szó és eddig csak a radikális részükkel találkoztunk.

A 3. rész... mondtam, zsepit mellékeljenek.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #31 Dátum: 12 márc 27, 12:07:43 »

Hát a 3. rész :/ igazából csak 2 karakter van ami közül tényleg választani kell. Wrex és Mordin ők ketten nem maradhatnak életben. A kvári geth konfliktus állítólag megoldható és még vannak akiket meg lehet menteni. Viszont botrány hogy akit az utolsó küldetésnél magunkkal viszünk az meghal biztos...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #32 Dátum: 12 márc 29, 00:51:30 »

Ezen rengeteget nevettem: http://www.youtube.com/watch?v=N0e6qaiJwos&feature=related

Amúgy ennek a sorozatnak kell, hogy legyen folytatása vagy egy újbóli kiadás mind a három részre új cuccokkal kibővítve stb.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #33 Dátum: 12 márc 29, 14:47:41 »

én úgy tudom hogy most változtatni fog a bioware a befejezésen és a folytatás az már shepard nélkül lesz
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #34 Dátum: 12 márc 31, 13:46:20 »

Na én is végig játszottam a 3. részt. Elsőnek megköszönném, hogy jeleztétek a spoileres részeket. Meglepő módon így sikerült elkerülnöm, hogy lelőjem a végét. Összességében tetszett, adta a szokásos mass effect epic hangulatot. Egyedül a végével volt bajom, előtte nem értettem, hogy miért szapulják ennyire.Addig nagyon tetszett, míg fel nem kerültem a fellegvárba, azután már nem annyira. Az Illusive man sztorija nekem egy az egyben Saren 2 volt. Ép ezért nem jött be. Én végül az arany középutat választottam, mármint a szimbiózist. Egy kicsit fura volt látni a leveleket bennük a nyomtatott áramkörrel  Nyelvesít. Végül csak nem derült ki, hogy mi lett a Földön maradt társaiddal (azokon kívül, akiket ledarált a Harbinger). Valahogy a "Joker menekül a hullám elől" jelenetet sem tudtam megérteni, hogy miért kellett. Valahogy hiányzik a menekülés oka.
Micsudi a geth-kvári konfliktust nem nehéz megoldani, csak végig paragon válaszokat kell adni. Mordint sajnáltam, annál a résznél tényleg elkél egy zsebkendő.Mondjuk nem, tudom, hogy ki áldozza fel magát a kroganokért, ha a 2ben meghalt.

Ez a befejezés megváltoztatása meg egy kicsit fura számomra. Nekem sem tettszett a vége, de ha már így adták ki, akkor így adták ki és kész. Gondolom majd csinálnak egy másik befejezést DLC formában, amivel megint beszedhetnek egy kis pénzt. És az sem fog jobban tetszeni szerintem a népnek. A From ashes DLC miatt is nagy volt a hőbörgés.

Hitler reakciója az ME3 végére:
http://www.youtube.com/watch?v=b33tJx8iy0A&feature=related
Meglehetősen gyorsan megcsinálták.

Szerk.
Az IDDQD blogon olvastam egy jó kommentet Kapitány2-től a befejezésről, amin jót nevettem, de talán jól leírja, hogy mi a baj az utolsó 10 perccel.
A ME3 végkifejletével kapcsolatban valami olyasmi érzésem volt, mintha mondjuk a Gyűrűk Ura végén a következő történt volna:

Frodó megérkezik a vulkánhoz. Ekkor megjelenik Szauron (mert épp nincs jobb dolga), és közli Frodóval:

- Látom, te ügyes hobbit vagy, mert ugye idáig még egy hobbit sem jutott el. Ezért ajánlok neked három lehetőséget:

1. Átveheted az egész kóceráj vezetését, én úgyis unom már ezeket a buta orkokat. Igaz, ekkor élőholttá változol.

2. Itt egy detonátor, ha megnyomod, felrobban egész Mordor, veled együtt. Egy probléma van vele, mégpedig az, hogy viszi magával egész Középföldét.

3. Hozzunk létre közösen hobbit-ork meg elf-troll hibrideket, és az mindenkinek jó lesz, meg kitör a világbéke.

- No, mit választasz? - kérdi Szauron.
Ekkor Frodó, a teljes trilógia-beli pályafutásától, tetteitől és döntéseitől függetlenül kiválasztaná valamelyik idióta lehetőséget.
Nos, ilyen érzésem volt a ME3 befejezésekor.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 31, 18:10:03 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #35 Dátum: 12 márc 31, 19:04:31 »

Én is a szimbiózist választottam. Remélem így, hogy tökéletesedtek, nem számít a dextro/levo aminosav. Úgy értem, milyen ciki lenne már, feláldozom magam erre a hölgyem éhen hal, mert még mindig nem tud ellentétes kiralitású aminosavat enni?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Putir
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 12 ápr 01, 14:17:41 »

Na végre sikerült ma kivinnem a egyet. Nevet
Nagyon király játék.
Egyébként az egyben a saren-fejedelem vagy mi ellen mindenki szenvedett vagy csak én húztam a karimat szarul? Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #37 Dátum: 12 ápr 01, 17:29:27 »

Én nem szenvedtem. Adept Bastion karimmal simán egy helyben tartottam a Singularity - Lift - Stasis erőimmel, a társaim meg lőtték.

Amikor az Adept még használható volt...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #38 Dátum: 12 ápr 06, 12:26:28 »

Mi a legmagasabb szint a játékban dlc-k nélkül? (3. rész) Én most 30as szintnél tartok és 12 órát játszottam eddig.Csak azért érdekel hogy nagyjából belőjem hogy meddig tart még a játék.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #39 Dátum: 12 ápr 06, 13:05:55 »

Úgy emlékszem, hogy az almost there achievement 5 szintenként dobta ki nekem, hogy 30/50, stb. De nem vagyok benne teljesen biztos.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #40 Dátum: 12 ápr 06, 16:30:05 »

Ugye írtam már egyszer hogy a sikló pilótája búza.Na most gondoltam bepróbálkozok az egyik csajnál (most hirtelen nem tudom mi a neve) de arról meg kiderült, hogy az EDI-re van rákattanva vagyis leszbi a csaj. Szegény Shepard nem irigylem őt.  ikszdé
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #41 Dátum: 12 ápr 06, 18:24:13 »

Hát igen szegény Shepardnek nehéz a dolga Nyelvesít. Közben rátaláltam egy nagyon jó kis videóra.
http://www.youtube.com/watch?v=vG4EyfXOTJ4
Azoknak akiknek hiányzik, hogy hogyan folytatják társaink az életüket az ending után. Még most is röhögök rajta.Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #42 Dátum: 12 ápr 06, 19:15:20 »

Hát ezen behaltam baszki! Nevet Nevet Az elején Garrus meg utána Joker és EDI i-children-jei!  ikszdé ikszdé
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #43 Dátum: 12 ápr 06, 19:45:08 »

tibee77: A legmagasabb szint a 60.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #44 Dátum: 12 ápr 07, 15:49:47 »

Köszi akkor van még hátra eksön remélem!  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!