24 máj 02, 06:48:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mass Effect  (Megtekintve 21826 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #15 Dátum: 12 márc 20, 21:52:42 »

Semmi újat nem mutatott? Továbbvitte a storyt, sokat javított a választási lehetőségeken, finomított az 1. rész harcrendszerén (ammo behozása túlmelegedés helyett, coverből kiugrás, sprint után automatikus cover), és még lehetne sorolni, hogy mennyi újat nem mutatott Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #16 Dátum: 12 márc 20, 22:23:38 »

Én az ammo behozását nem szerettemXD  a nehézfegyvereknél oké hogy volt de a kézifegyvereknél én nem szerettem hogy van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #17 Dátum: 12 márc 21, 15:13:32 »

Nekem is sokkal jobban tetszett az 1. Arra nagyon rákockultam éjjel-nappal toltam. ikszdé 2 se volt rossz, de nekem csalódnom kellett az 1-hez képest. :/ Nekem jobban tetszett a túlmelegedés, meg sok más amit az 1hez képest változtattak. Pl bolygók felfedezése is. Az a scann cucc milyen már? :/ Kb mint egy minigame a játékon belül. Nyomom az egér gombot dejóóó ott egy kis fééém. Zseniális. ikszdé Nekem tetszetősebb volt, hogy leszállhattam a bolygókra, körbekocsikázhattam néha még csapdába is rohantam, stb. Persze az sem volt reális de jobban tetszett. Úgy legalább élmény volt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 15:15:27 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #18 Dátum: 12 márc 21, 16:04:53 »

"Kb mint egy minigame a játékon belül"

Nem kb.. az egy minigame a játékon belül, akárcsak pl. a Pazaak a kotorokban Mosolyog A túlmelegedés vs. töltény kérdés meg valóban a "kinek a pap, kinek a paplan" kérdés Nevet Nekem pl. sokkal jobban tetszik a töltény, jobban megtanulsz odafigyelni, használod az erőket is, igyekszel jobban célozni, és spórolni a tölténnyel =) Aláírom, hogy az elején marha idegesítő volt, de az jóval jobban zavart, hogy amíg a 2-ben ellőttem egy tár töltényt, azidő alatt az 1-ben rég túlmelegedett a fegyver.. de mint említettem, pap-paplan szindróma Mosolyog
Naplózva

stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #19 Dátum: 12 márc 21, 16:24:48 »

engem a túlmelegedés zavart jobban a sok fps játék után hozzá szoktam a töltényekhez Nevet
Az a scan cucc elsőre jó de utána rohadt unalmas, a Mass Effect 2-ből a mekót (mékó nem tudom melyik a jó) hiányoltam de összességében a második rész jobb volt mint az első
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #20 Dátum: 12 márc 21, 16:32:36 »

Nem kb.. az egy minigame a játékon belül, akárcsak pl. a Pazaak a kotorokban Mosolyog
Lehet de a Pazaakkal el lehetett szórakozni (ráadásul nem volt szükséges, hogy csináld), míg ez csak egy púp az ember hátán. smirksweat Se nem izgalmas, se nem érdekes, se semmi. >.<# Csak húzogasd az egeret jobbra-balra egy gömbön aztán nyomd meg a gombot. Éljen. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #21 Dátum: 12 márc 21, 17:07:05 »

Ezért kell az első részből karaktert importálni Nevet Lényegében kapsz annyi alapanyagot, hogy meglehetősen keveset kell csak kutatnod bolygókon ^.^ + az mekkora öröm volt amikor rájöttem, hogy nem is kell teljesen felfedezni a bolygókat, általában Rich állapotról levittem azt hiszem normalra, és álltam is tovább Nevet

szerk: @Stan: Húú, hogy a Mako kocsit én mennyire rohadtul gyűlöltem Nevet Soha nem tudtam irányítani, most meg amikor a ME1-et újrakezdtem, akkor az egyik bolygó bebugzott (ahol Liaraért mész) és rosszul mutatta a textúrát, tehát lényegében tippelnem kellett, hogy merre nincs láva >_>"
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 17:22:41 írta MoonTiger » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #22 Dátum: 12 márc 21, 19:51:04 »

Mako....   na annak örültem hogy ő kikerült a képbőlXDXD  annál lehetetlenebb egy járművetXDXD nem szerettem.
Viszont a 2 egyik dlc-jében lehet siklóval üldözni egy másikat Nevet az nagyon feeling volt Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #23 Dátum: 12 márc 22, 00:07:23 »

Hát sztem a Hammerhead-hez képest egy limuzin volt.nekem jobban bejött mint az.Eléggé törékenyre sikeredett az Overlordban. Nevet
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #24 Dátum: 12 márc 22, 22:24:10 »

Kíváncsiságból, a ME3-ban

[SPOILER!!]
csak én látnám Kai Leng-et sokkal szívesebben csapattársként/főszereplőként, mint ellenfélként? Annyira ütős a stílusa annak az embernek *_*
[SPOILER!!]
Naplózva

Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #25 Dátum: 12 márc 24, 10:24:16 »

Most kezdtem nemrég újból az egész sorozatot, mivel ki akarom vinni egy másik karimmal az egész sorozatot, tudom hogy elcseszték a 3 végét, de attól még kiviszem mindet megint.
Naplózva

stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #26 Dátum: 12 márc 24, 13:55:56 »

állítólag változtatni fog a BioWare a 3 végén ( gondolom a sok negatív kritika miatt)
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #27 Dátum: 12 márc 24, 18:40:03 »

De legalábbis adhatna egy új végződést is, pölö DLC formájában.

Amúgy nektek melyik volt a sorozat legmeghatározóbb/elgondolkoztatóbb jelenete?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #28 Dátum: 12 márc 24, 19:00:51 »

Hát meghatározót nem tudok mondani mert abból számomra elég sok volt a 3 rész alatt viszont nekem a legelgondolkoztatóbb anno Legion küldije volt mikor vagy újraírjuk a getheket vagy elpusztítjuk..
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #29 Dátum: 12 márc 24, 19:14:34 »

A 3-ban marha durva, és meglehetősen nehéz döntéseket kell hozni. Ha még a 3-mal nem játszottál, akkor [SPOILER!!]  a Getheket hagyod, hogy önálló intelligenciával rendelkezzenek, amelyet a quarianok nem néznek jó szemmel, a rachni fajt bevonod-e szövetségesnek, annak ellenére, hogy lényegében a galactic alliance fajok közül minddel csatában áltak, és még lehetne sorolni.. [/SPOILER!!]. Pont ez tetszik benne, végre úgy érzem, hogy a döntéseimen bizony tényleg egy egész univerzum sorsa függ, és bizony NAGYON nehéz volt pár döntést meghozni, és alaposan megfontolja az ember, hogy a felsőbb jó érdekében képes-e feláldozni pár embert, vagy inkább veszélybe sodor jópár embert azzal, hogy megment egyetlen szereplőt.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!