24 máj 02, 14:09:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mass Effect  (Megtekintve 21830 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Dátum: 12 márc 18, 18:06:19 »

A Mass Effect egy akció-szerepjáték melyet a BioWare fejlesztett Xbox 360-ra és Microsoft Windowsra . Az Xbox 360 változat 2007. november 20-án jelent meg, PC-re az Electronic Arts kiadásában 2008. május 28-án és 2008. június 6-án Európában. Mass Effect 2 2010-ben jelent meg és most már 2 év várakozás után a Mass Effect 3 is kapható.

A játék a jövőben játszódik, 2183-ban ahol Shepard parancsnokot alakítjuk(nem akarok többet írni a történetről majd kipróbáljátok és nektek is tetszeni fog Mosolyog )

a döntéseitekre figyeljetek mert hatni fognak a következő két részre

hivatalos oldal link:  http://masseffect.com/
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1 Dátum: 12 márc 18, 18:09:29 »

A Sci-fi játékok történetének talán legragyogóbb tps-rpg csillaga hibátlanul felépített univerzummal valódinak ható karakterekkel. A Játékélmény mind a 3 résznél hozza az elvártakat és a látvány is nagyon szép.  Kivéve a befejezését...  arra már 45000$ jött össze hogy 3nak csináljanak új befejezést annyira elrontották...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #2 Dátum: 12 márc 18, 18:30:48 »

SPOILER

a stáblista végén van egy videó amikor talán egy apa és a gyereke beszél és ott a gyerek mondja hogy szeretne hallani még egy történetet shepardről és utánna mondja az apuka na jó még 1 történet
szerintem így lehet hogy lesz folytatás( a bioware azt mondta hogy ezzel vége van Shepardnek)


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_IqFV9kpLvg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_IqFV9kpLvg</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 18:46:19 írta stan322 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3 Dátum: 12 márc 18, 18:43:47 »

SPOILER!

Folytatás? A Relay hálózat oda, és egy relay ha felrobban az magával visz egy naprendszert. Ha játszottál az arrival dlc-vel akkor tudod. Ergó a vége az hogy az intelligens fajok megsemmisülnek és a reaperek is.  A játék mindent leseper az asztalról amiből folytatás lehetne. És a Végén semmilyen következménye nincs a döntéseinknek...  a 2ben kitűnően megoldották hogy legyen befolyásunk a játék alakulására. De kb a 3 utolsó 20 perce alatt call of duty érzésem volt nem mass effectes.  A teljes földi missziót ki kell cserélni egy értelmesre. Nem Sheperd halála bosszantott fel hanem a logikátlanság.

Itt egy alternatív befejezés ami sokkal jobban illene a játékhoz. Egy srác írta valamelyik másik fórumon.

Diodredai
2012. március 10. szombat at 20:01


Egy pár észrevételt még megosztanék veled a történettel kapcsolatban ami nekem nagyon szemet szúrt:

1., Emlékszel még Vigilre az első játékból (A V.I akivel Iloson találkozunk)? Ő konkrétan elmondja azt, hogy a Protiánoknak köszönhetjük hogy a Reaperek nem özönlötték el a galaxisunkat még, mert nem tudta Sovereign aktiválni távolról a Citadel relayt – ugyanis megváltoztatták a Keeperek programozását. Namármost: a Catalyst ezt a történeti szálat egy az egybe semmibe veszi, hiszen ha a Reaperek vezetője maga a Citadel, miért hagyta hogy ez megtörténjen?

Erre az egyetlen válasz amit adni tudok, az az, hogy a Catalyst látta a spiritust abban ha hagyja hogy próbálkozzunk!

2., Az első játékba, megint csak Vigil által tudjuk meg (bár Javik ezt kiegészíti), hogy a Protiánok azért buktak el, mert nem tudták a flottáikat teljesíteni: a Relay rendszert nem tudták használni, a Reaperek rendszerről rendszerre írották ki őket.

Őszintén megmondom, én teljesen fel voltam készülve arra hogy csak mi leszünk képesek a Galaxisba ide-oda ugrálni, hiszen csak nekünk van Reaper IFFünk (Nem haladó angolosok kedvéért: IFF= Identify Friend-Foe = Ellenség/Barát felismerő rendszer) így csak nekünk lesz használható a Relay rendszer, és nekünk kell megtalálni ezt a “szuperfegyvert”.

3., A Hades-canon Reapert egyetlen egy Cain lövéssel leszedjük (A Cainben egy atom töltet van). Ha olyan fejlettek a Reaperek, hogy lehetséges ez?

4., A Destroyer Reapert Londonba kettő rakétával szedjük le, ami egy APCn van ami kb 500 méterre van a Reaper előtt. Ez körülbelül olyan, mintha az igazi életbe egy Tank előtt ott állna egy fegyveres rakétavetővel és inkább a gyalogosokkal foglalkozunk, akik gépfegyverekkel vanank felfegyverkezve, ergó nem sok kárt tehetnek bennünk.

5., Amint a Crucible megérkezik a Sol rendszerbe oda megy egyetlen egy Reaper egyet belelő és bamn ennyi volt. Miért nem történik meg? Nem jó kifogás hogy a két flotta elég időre le tudja foglalni a Reapereket mire oda tudják hozni a Citadelhez.

6., Ha a Reaperek szisztematikusan, egy évszázad alatt (Javik és Vigil elmondja egy évszázadon át harcoltak) akarják kiírtani az összes organikus életet (kivéve a primitíveket) miért nem a fő centrumokkal kezdik (Palaven, Sur’Kesh, Kar’Shan, Omega, Föld, Citadel, Thessia) – ha a vezetést kiiktatják az ellenállás olyan gyenge lesz, hogy nem lesznek képes ellenálni – a Protiánoknál az első támadás a Citadellán volt, ahol megölték a Protián birodalom vezetését (Javik).

7., Shepard az egész játékban azt fejezi ki hogy nincsen “lehetetlen”. Sovereign pontosan kifejti hogy az ellenállásnak nincs értelme – ezt Harbinger is megerősíti – “You are delaying the inevitable”. Az egybe gyakorlatilag egy hadüzenetet küldünk a Reapereknek. A kettő eleje erről szól – felfigyelnek ránk, ezért ölnek meg. A vége pedig arról, hogy a lehetetlent hajtjuk végre gyakorlatilag. Az a tény hogy a befejezés – bármit választunk is teljesen kontraddiktálja ezt nagyon elkeserítő. Vártam mikor villan fel a Renegát vagy Paragon közbeavatkozás gomb, hogy meggyőzzem a Catalystet arról hogy nincs igaza.

8., Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra a Mass Effect 1 legjobb pillanata az volt, amikor először szembesülünk azzal, hogy Saren csak egy bábú, Sovereign és a Reaperek sokkal nagyobb veszély mint amekkorának a tanács hiszi.
Bisztosan ti is emlékeztek még ezekre a mondatokra:
“That which you know as Reapers are your salvation through destruction.” – Harbinger
“I am the vanguard of you destruction” – Sovereign

Elfogadom a Catalyst megoldást. Na de ezt a játék legvégén kell előhúzni? Mindig is tudtuk hogy valaki vezeti a Reapereket, a neve is ezt sejteti
(elnézésedet kérem de a Mass Effect 2-t Angol nyelven játszottam, így nem tudom helyesen fordították-e le)
Harbinger = vészjósló – magyarán ő csak a Reaperek hírnöke, egy hatalmas, monolitikus Reapert képzeltem el mint a Reaperek vezetőjét – az első Reapert.
Az hogy egy trilógia utolsó részének az utolsó öt percében tudjuk meg, hogy a nagy ellenfeleket egy eddig ismeretlen tényező irányította elég illúzióromboló.
A magyarázat pedig – szerintem ne is emlegessük olyan pocsék, hiszen a játék megválaszolja a kérdést – a szintetikusok és az organikusok igenis képesek békében élni (Quarianok és Gethek).

9., A “War assetek”. A Dragon Age Origins szerintem a definitív RPGje 2000-2010es időszaknak. Ott számított milyen haderőt állítottál össze, a végső csatába nagyon befolyásolta az, hogy kiket választottál. A ME3ba sehogy. Semmi kontroll nincsen. A Mass Effect 2be nagyon tetszett, hogy a csapatagokat kiválasztjuk, hogy töltsenek be bizonyos feladatokat – ha rosszul döntöttünk egy csapattag halála volt a jutalom. Olyan nagy kérés lett volna a végső csatánál hogy ezt berakják? Hogy egy példával illusztráljam:

Hackett: Shepard a flotta készen áll. Flotta parancsnokok helyzetjelentést!
Primach Victus: A Turián flotta készen áll arra hogy vissza küldjük a Reapereket abba a sötét lyukba ahonnét jöttek!
Dalatress: A Salarián első flotta rendelkezésére áll admirális.
Hanar: Ez itt nagyon boldog hogy ennyien jöttetek a Csillantók végakaratának teljesítésére!
Batarianok: Kar’Shanért megfizetnek a Reaperek!
Volus szállítóhajók: Shepard állítsa le ezeket a Kroganokat nem bírnak magu—– Itt Wrex hadúr beszél a Kroganok készen állnak megmenteni a galaxist Shepard!
Rachni királynő: Megénekeltük, hogy teljesítjük amit ígértünk Shepard
Legion: Ez a platform és a további Kettő három négy hat hat hét kettő négy platform készen áll arra hogy a hamis isteneket letaszítják. Várjuk az utasításokat!
Quarianok: A Migráns flotta készen áll hogy vissza küldjük a Reapereket a mélyűrbe!
Asarik: Ne feledjük azokat akik életüket adták Thessián!

——————————————— Shepard megható beszéde ———————————————-
Hackett: Shepard készen állunk. Alkossunk stratégiát! Ki vezesse a flottát?
Primarch Victus: Shepard a Turián flotta rendelkezik a legtöbb anyahajóval, felfogjuk a Reaperek támadását amíg a ti hajóitok pozícióba állnak!
Asarik: Ugyanakkor a mi hajóink pajzsai tovább kitartanak, küldjön minket!
Rachnik: Hadd bizonyítsuk be, hogy érdemes volt minket megmenteni Shepard
——————————————-Választás #1: Ki vezesse az első csapást————————–
A választási lehetőségek:
Turiánok, Quarianok, Salariánok, Rachnik, Szövetség, Asarik, Gethek, Batáriánok, Hanar & Drell flotta, Terminus rendszer hajói

Ha a Batárianokat, A Hanárokat & Drelleket, vagy a Terminus rendszerbéli hajókat választjuk, akkor a Normandiát súlyos sérülés éri, meghal X csapattag (Nem tudják tartani a frontot).
—————————————————————————————————————————————
Hackett: Rendben, a kettes flottának biztosítania kell azt, hogy a Hammer hadműveletet végre hajtsuk. Kit választasz Shepard?
Quarianok: A mi hajóink túl nagyok, nem lennének képesek jól manőverezni és időben elkapni a Reapereket… de ha mindenképp szükség van rá, álljuk a próbát Shepard.
Asarik: Itt az ideje hogy vissza fizessük azt a vért és verejtéket amit a Citadella ostromakor a szövetség fizetett a tanácsért és a flottáinkért. Küldjön minket parancsnok! (Ha nem mentettük meg őket akkor nem szólnak semmit)
Primarch Victus: A mi hajóink gyorsabbak, többet érne velünk Shepard.
Legion: A Geth hajók pajzs modulációja miatt tovább fel tudnánk tartani a Repeareket Shepard.
Hackett: Nos Shepard kit választasz?
——————————————–Választás #2 Ki védje a csapatszállító hajókat————————-
Választási lehetőségek:

Turiánok, Quarianok, Salariánok, Rachnik, Szövetség, Asarik, Gethek, Batáriánok, Hanar & Drell flotta, Terminus rendszer hajói

Ha a Quarianokat, vagy az Asarikat választjuk (lévén hogy mindkettőjüknek a flottája hatalmas cirkálókból áll amelyek túl lassúak, így a Reaperek a csapatszállítókat leszedik egyenként) meghal Tali (Ha még hanem halt meg) és meghal az a csapattag akit a előtámadásnak a vezetőjévé nevezünk ki (lásd következő rész)

————————————————————————————————————————————-
Hackett: Rendben, azonban az információnk szerint légelhárító lövegek védik Londont… ezeket ki kell iktatni mielőtt Hammer le tud szállni. Ki vezesse az első csapást a földön?
Kirrahe/Random STG kapitány: Ebbe vagyunk a legjobbak parancsnok. Válasszon minket.
Wrex/Wreav: Hogyne, egy Salariánra bízni ezt – válassz minket Shepard.
Vega: Parancsnok itt az ideje hogy vissza vegyük a földet. Csapjunk oda nekik!
————————————————–Választás #3 ki vezesse az előörsöt———————————
Választási lehetőségek: Quarianok, STG (Salarian titkos hadtest) , Blackwatch (Turián titkos szolgálat ha nem ismernétek), Aralakh hadtest (A Kroganok elit egysége), Asari kommandósok, N7 kommandósok (Szövetség), A három zsoldoscsapat (Blue Suns, Blood Pack, Eclipse) Aria vezetésével.

Ha a Blackwatchot válaszottuk és elég magasak voltak a war assetjeink Garrus nem hal meg, ha alacsonyak voltak meghal.
Ugyan ez a N7 kommandósokkal, akiket Vega vezet.
Aralakhnál Grunt meghal ha alacsonyak a war assetek.
Ha Kal’reegar túlélte a ME2t ő vezeti a Quarianokat és véghezviszi a küldetést, ha nem ő vezeti, meghalnak de teljesítik a küldetést.
Ha a zsoldosokat választjuk, és Zaeed túlélte az öngyilkos küldetést az epilógusba kiderül hogy hősiességért mind a három csoport felett átvette a hatalmat.
Ha az STGt választjuk meghal Kirrahe, de teljesíti a küldetést. Ha nem ő vezeti véghezviszik, de nagy áron.
————————————————————————————————————————————–
A maradék flották védik a Cruciblet. A war assetektől függően halnak meg az Admirálisok/vezetők. Minden egyes war asset és karakter (függően az assetek számától) részt vesz, és mini jelenetekbe láthatjuk azt hogy milyen hőstetteket hajtanak végre.
Példa: egy Reaper állja útját egy Volus csapatszállító hajónak, a Reaper már készül a tüzelésre de hirtelen megjelenik Miranda egy harci repülőgép osztaggal és egy atomtöltettel semlegesítik egy kis időre. Stb stb. Lényeg hogy jól látszódjon akiket a Mass Effect 2be felvettünk azok komolyan befolyásolják a harc menetét. Kapcsoljunk át a földi harcra.
——————————————————-Választás #4———————————————————
Leszállt Hammer osztag. Függően a “War assetek” számától a leggyengébb láncszemet bekerítik (Én esetembe a Salariánok) + egy másik csapatot ahol valamelyik csapattagunk van (Ha Vega eddig túlélte pl a gyalogságnál ő van, vagy Ashley/Kaidan) , ha Kroganok akkor Wrex. Amelyiket választjuk, az a csapat túléli, míg a másik teljesen megsemmisül. Itt is kamatoznak a múltbéli döntéseink: pl a Kroganok teljesen be vannak kerítve, és az utolsó pillanatba a semmiből jönnek elő a Rachnik. Gondoljatok bele milyen szép lenne, a két ősellenség egymás mellet harcolna.
——————————————————-Választás #5———————————————————
Egy bázist alakítunk. A Reaperek azonban egyre közelebb érnek hozzánk. El kell dönteni ki marad hátra feltartani a Reapereket. Ezután a megmarad csapatokkal (már ha maradt egyáltalán) megindulunk a Beam felé. Ekkor érkezik meg Harbinger, kiírtja a fél csapatot. Ha jól döntöttünk egy pár hajó ekkora áttöri a Reaper védelmi vonalat, és pont amikor tüzel eltalálja Harbingert. Ha nem akkor: megérkezik meg a semmiből a Normandy és feláldozza magát Joker – kamikaze futamába belemegy Harbingerbe.

Befutunk a beambe – megtudjuk a haldokló Harbingertől a Reaperek igazi motivációját. Ekkor érkezik meg a Crucible, ha jól döntöttünk dokkol a Citadellel. Ha nem, akkor felrobban, és nyernek a Reaperek – Shepardot ellepik a huskok és meghal. Ha magasak az assetek dokkol a Crucible. Megtudjuk hogy a Crucible igaziból egy “dark energy” fegyver, detonáljuk – leállnak a Reaperek, az összes hajó amin mass effect hajtómú van, a relayek, minden amihez a dark energyhez köze van – azonban kapunk egy kis időt (mondjuk tíz percet) ami alatt Shepard elmenekül (ha magasak voltak az assetek Joker ment meg minket, ha Joker halott akkor valamelyik még élő csapattagunk felkap egy hajóval) ha már csak mi maradtunk, és mindenki halott akkor Shepard a Citadellával együtt felrobban. Véget ér a Ciklus – meghallgatjuk a Stargazer monológot.

Stáblista

Mass Effect 3 vége.

Számomra ez volt a Mass Effect 3 vége. Ha így oldották volna meg, vagy akár fele ilyen epikusan hidd el nekem siker lett volna.

Mindenben egyet tudok érteni azzal aki ezt írta!
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 18:44:18 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4 Dátum: 12 márc 18, 19:01:03 »

Én jobbat tudok: a három befejezés közül legyen legalább egy, amiben Shepard életben marad.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #5 Dátum: 12 márc 18, 19:01:58 »

Remélem A BioWare csinál majd valami ingyenes DLC a befejezés kiküszöbölésére mert engem is zavart hogy tökmindegy volt hogy a végén mit csinálok amit másoltál befejezés sokkal kidolgozottabb és jobb is mint amit a BioWare csinált

itt egy másik videó ahol a csávó kifejti a véleményét a befejezésről (a videó angol nyelvű)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4H_A7SeawU4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4H_A7SeawU4</a>
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6 Dátum: 12 márc 18, 19:13:50 »

Igaza van a csávónak tényleg legalább 16 befejezés kéne neki amit az összes részben hozott döntéseink befolyásolnak. És hogy a harcban is dönthessünk. Mert így értelmét veszíti minden. A Kvári Geth konfliktus végkimenetele. A Kroganok sorsa, és egy csomó minden. Pozitívabb vég kéne. Mert egy így bullshit.  Értelmetlen minden. 
És amit hiányolok, hogy a végén sorolják fel kivel mi történt, mint egy film végén. pl: Mordin Solusnak szobrot állítottak a Tuchankán amiért hősként áldozta fel magát a kroganokért. Tali letelepedett a Rannochon felépítette a házat amire vágyott és a bolygó helyreállításának vezető mérnöke lett.  és ilyenek  ezek valahogy nagyon hiányzotak... ezt kb minden karakternél meg lehetett volna oldani....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7 Dátum: 12 márc 18, 20:03:19 »

Én még emlékszem azokra a cikkekre, melyeket az első rész megjelenése előtt írtak meg a magazinok. A BioWare már akkor elmondta, hogy trilógiát szeretnének a játékból, de mindenkit biztosítottak, hogy a játék befejezéseket teljesen a mi döntéseink fogják majd kiváltani. Ezzel a befejezéssel pont az ellentétét csinálták meg. Én nem azért készítettem el gonddal a karakteremet, és hagytam, hogy hozzám nőjön, hogy aztán a végén ne dönthessek a sorsáról... Az OtherWordlnek meg üzenem, hogy bekaphatják a brokkoli kritikájukkal együtt.       
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #8 Dátum: 12 márc 18, 20:40:00 »

az a kritika egy borzalom olyan mint a befejezés a mass effect 3-nak lemerném fogadni hogy aki csinálta a kritikát az  nem játszott az első két résszel
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #9 Dátum: 12 márc 18, 23:27:34 »

OFF:

Az OtherWorld az a fajta tipikusan elitista népség, akiket sosem szívleltem se az animék, se a sci-fik se a videojátékok körében. Egyes játékoknál úgy viselkednek, hogy még a maci vizelőalkalmatosságán is csomót akarnak keresni, de a saját nézőpontjuk szerinti király játék az persze olyan, hogy aki rosszat mond rá, az egy farok. A legundorítóbbnak azt tartom, hogy a Dragon Age-et lehúzták olyan dolgok miatt, amelyek fölött én simán szemet tudok hunyni, hisz a karakterek és a játékélmény kárpótol a grafikáért és azért, hogy a világ sokat látott sablonokat használ.

ON:

Így volt ez a Mass Effecttel is, mert mikor először megláttam, úgy tekintettem rá, hogy "nee, még egy önjelölt Star Wars-szerű űroperett játék...". A világáról most sem gondolok sokkal többet, de a szereplők és a hangulat adta magát, ezért - ha nem is lett a kedvenc BioWare játékom -, de emlékezetes élményt nyújtott. Szerettem játszani vele, és nagyon tetszett, hogy tényleg mindent a döntéseid határoznak meg. Ezért sem értettem, hogy lehet így elrontani egy egyébként egész jó játék befejezését.      
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 23:29:38 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10 Dátum: 12 márc 20, 06:12:16 »

Hát én elkezdtem a me3 at action módban a 2ben is van ilyen? action módba nem lehet sétálgatni a normandyn? mert ha nem akkor elkezdem story módba .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #11 Dátum: 12 márc 20, 07:41:29 »

Normál módban illik játszani a ME3-at, különben iszonyatosan sok mókából kimaradsz. A csapattagok zseniálisak pl. =)
Naplózva

Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #12 Dátum: 12 márc 20, 14:15:21 »

Meg ajánlatos az első résztől játszani.Igaz nem lesz nélküle egy nagy katyvasz de eléggé csökkenti a játék élvezhetőségét.Amúgy nekem a 3. résszel semmi bajom nem volt a Földi küldikig.

Spoiler:

Jó lett volna 1 befejezésnek a vége ha lett volna még mellette pár teljesen eltérő, nem ez fut csak más színű sugárral.Pl.a szinergiás befejezés mint megoldás nekem egész bejött(mondjuk nem értettem ha ennyire összekapcsolódtak az organikus lények meg a szintetikusok létrehozva egy tökéletesebb létformát akkor a végén Joker miért sántít?a törékeny csontok jobbak? Nevet mondjuk ez részletkérdés de azért érdekes.) A másik meg ezzel,hogy elpusztultak a relék magukat lőtték tökön a BW-nél mert most max vagy előzmény vagy háború alatti eseményből dolgozhatnak ha folytatni akarják a franchise-t.

Mindenesetre nagy trilógiát rakott le a BW az asztalra nekem még a hibái ellenére is a kedvenc játékom marad sokáig mint eddigi egyetlen amelyik elérte,hogy ne tudjam abbahagyni csak 10 percekre.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13 Dátum: 12 márc 20, 21:38:18 »

Én a második résszel kezdtem a trilógiát, bevallom előtte azt se tudtam mi az a Mass Effect.  smirksweat Az nagyon bejött, 2-szer 3-szor végig is vittem.Utána elkezdtem az egyet de az valahogy nem tetszett.Nem a játékkal volt gond, hanem asszem valami grafikai problémám volt vele, nem tudtam megoldani (úgy nézett ki a játék mintha valami 10 éves game lenne) így nem is játszottam vele.Aztán jött a 3. rész és ismét itt kockulok vele.  Mosolyog Köszönjük Bioware!  bow
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #14 Dátum: 12 márc 20, 21:45:21 »

Az első része életem talán egyik legjobb TPS-e volt, a második részébe valahogy csalódnom kellett, nem volt hozzá türelmem, szinte semmi újat nem mutatott. Bár lehet, hogy csak nekem voltak hozzá túl nagy elvárásaim.
Naplózva



Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!