24 máj 02, 03:42:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tes V: Skyrim  (Megtekintve 71215 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #315 Dátum: 12 dec 28, 11:21:51 »

Valaki tudna segíteni? Nemes vámpír szeretnék lenni viszont csak a korcsokról találtam infót :/ Am újrakezdtem a játékot és sokkal nehezebb mint ahogy emlékeztem rá Nevet
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #316 Dátum: 12 dec 28, 21:26:31 »

Nemes vámpír azt hiszem csak akkor lehetsz ha fent van a Dawnguard DLC.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #317 Dátum: 13 jan 04, 22:17:15 »

Sziasztok. Nexussal feltettem bár modot, és új játékot kezdtem. de kiléptem és nem tudom betölteni az állásomat... nagyon zavaró.... mi ennek az oka ???
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #318 Dátum: 13 jan 09, 12:58:58 »

Valószínűleg megsérült a mentett állás.
De az is lehet, hogy valamely modok nem kompatibilisak egymással. Próbáld meg modok nélkül elindítani és ha úgy megy, akkor egyenként engedélyezd a modokat. Amely mod után újra jelenkezik a probléma az lesz a ludas  Pontosan Nekem is volt ilyen és nálam ez a módszer bevált.
Naplózva

Zakuro-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


« Válasz #319 Dátum: 13 jan 12, 02:04:44 »

Sziasztok!
Nem mintha zavarna az angol, de ugyebár én épphogy pár játékból tudok egy szuper kicsit a nyelven, szóvval... Nem ismertek egy jó magyarosítást? Mostanában figyelek egy folyamatban lévőt, de még sok idő van hátra, mire az elkészül.... (Érdekes a sztori azok alapján az apró töredék alapján amit megértek, de szeretném teljesen megérteni .... )

Egyébként egy csodás játék Mosolyog Valószínűleg ha nem lennék ennyire nyuszi akkor még jobban élvezném, dehát... Nevet Így is a kedvenceim közt van.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #320 Dátum: 13 jan 12, 11:26:34 »

Én egyedül a morrohunos magyarosítást találtam (gondolom te is azt ismered) és szerintem más nem is kezdett bele. Általában az ilyen sok szöveget tartalmazó játékokat egy csapat szokta fordítani. Egész jól állnak, nyár elejére biztos kész lesznek.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #321 Dátum: 13 jan 13, 22:08:38 »

Hát Zakuro-Sama arra még várhatsz egy kicsit.Minden Elder Scrolls-t egy csapat szokott általában fordítani és nem kis időbe telik míg lefordítják.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #322 Dátum: 15 júl 18, 21:14:51 »

Az utolsó hozzászólás óta kijött az alapjáték magyarítása, és már 70% körül jár a kiegészítők magyarítása is. Időközben kaptunk egy mmorpg-t is kedvenc sorozatunkból, amihez a kérdésem is szólna: Ugyebár megjelent ez a tamriel unlimited kiegészítő (?) amihez már nem kell havidíjat is fizetni pluszba. Ez tartalmazza az alapjátékot is, vagy külön meg kell vennem az alapjátékot és utána még a tamriel unlimited kieget? Csak mert alapjátékot már sehol nem találtam, a cd galaxis oldalán pedig az áll, hogy az alapjátékot meg kell hozzá venni külön. Ha már itt tartunk van olyan aki esetleg játszott a tes online-val és a GW2-vel is? Tudna pár évet felhozni, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni és miért? Nagyon nagy dilemma, mert mind 2 játék nagyon bejön, de sajnos csak 1-re van pénzem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 19, 02:12:36 írta Andor2000 » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #323 Dátum: 15 júl 19, 00:16:27 »

A Temriel Unlimited tartalmazza az alapjátékot is, a steames verzió legalábbis biztosan.

A másik kérdésedre nem tudok felelni, mivel a GW 2-höz nem volt közöm eddig, TESO-val is csak bétáztam, de én elvoltam vele, jó játék, ha nem Morrowond, Oblivion, vagy Skyrim kaliberű játékot vársz, de ha mégis akkor csalódni fogsz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!