24 máj 02, 08:50:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tes V: Skyrim  (Megtekintve 71218 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
csonthee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 134


Iván rulz


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 nov 15, 15:54:17 »

Én is 9et adnék neki Nevet

Még azt akartam kérdezni hogy egy várost hogy lehet befoglalni? Levágsz mindenkit vagy csak a górét? vagy össze kell spanolni velük vagy mi? Nevet csak mert van valami ilyen achi

edit: hát igen "lopj csalj hazudj" elég jó megoldás... én is ezt kezdem fejlesztgetni  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 15:57:20 írta csonthee » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #16 Dátum: 11 nov 15, 16:24:24 »

Tegnap 17:30 körül elkezdtem nézegetni a Skyrim-ről egy E3 videót és akkor kapcsoltam, hogy hanyadika is van? Abban a pillanat beszereztem és este 20:30-kor már telepíteni is kezdtem. Pikk-pakk felment, elindítom, kiírta a launcher, hogy a játékot beállította High (Magas) grafikára.  Mondom is, hogy még mit nem neki adtam az Ultra grafikát és játsszak már. A menübe nincs bele kötni valóm egyszerű. A zene viszont, az eddig összes Elder scroll mian theme-et (főcím) felül múlja.
Start. Elindul a történet csak lesek, hogy végre játszhatók azzal a játékkal amire már azóta várok, hogy megtudtam hogy lesz. Majd egyszer csak kifagy a kapunál. Ott állt meg bennem az ütő. Akkor újra indítom, majd megint kifagyott hamarabb.
Harmadjára sikerült eljutnom a kisgyerekhez aki megjegyzi "Kik ezek?" majd kifagy. Ilyen nincs, lejjebb vettem a grafikát High-ra és végre sikerült minden megpróbáltatáson túl jutni.

Karakter generálás eleinte nem volt tiszta. Gyorsan gyártottam egy selyemfiú wood elfet , majd hiányoltam a csillagjegy és a kaszt kiválasztását. Szépen történnek az események és megint azt veszem észre, hogy egy újabb börtön és barlang kombinációval találom szembe magam. (Az Arena, Daggerfall és az Oblivion is valami hasonlóval indult.) Elnézem. Kint vagyok megint leesik az állam, hogy lehet ilyen látványt létrehozni? Húzott a szívem a vadonba, hogy árkon-bokron keresztül koptassam a km-t. De inkább követtem a barátomat. Útközbe fogtam egy lepkét és eltette a szárnyait ikszdé és eljutottam a 3 állókőhöz, ami azt választom ki, hogy milyen kasztú legyen a karakterem? Mert ha igen akkor nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a régi szokásom miszerint egy életet tisztelő, becsületes elfet bérgyilkosnak nevezzek ki.

Faluba beérve a haver családját letudva kettő számomra nagyon ötletes és nagyon jó dologgal találtam szembe magam. Lehet főzni... hitetlen, hogy mire nem gondolnak és büszkén kijelentem megfőztem életem első Skyrim-es almás káposztás pörköltjét (ikszdé). Majd kilépve az ajtón azzal a fülem mögött, hogy használhatod a kovácsműhelyt, hát nem is hagytam ki. És a második meglepetés csak most jött. Hogy mennyi mindent és miket lehet csinál ott.

Majd elhagytam a falut és felmentem a hegyre és ennyi.

Nos összegezve mindent picit csalódtam is mert a trailerekből többnek nézett ki a játék, de az Elder Scrolls hangulata meg még jobban visszaköszön. 8,99-et adok.  Nyelvesít

Aranyat, hogy lehet szerezni? Nos szerintem szedjél össze mindent fegyvert, páncélt, ruhát, gombát, farkaskutyát majd add el a megfelelő céhnél.


Csak megint hiányoznak a Cliffrace-k ikszdé


Szerk.:
Kifelejtettem a menükezelést. Hát mit ne mondjak, nem lehetett volna egy PC barátabb változatot készíteni? És ez az ami elrontja nekem a hangulatát, konzolossága. És egy cirádásabb betűtípus is összedobhattak volna az Arial Narrow-ra hasonlító helyett. Ez az ami még inkább konzolossá teszi a játékot, hogy nincs egyedi betűje.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 16:31:59 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #17 Dátum: 11 nov 15, 19:14:16 »

Most vettem észre, hogy az életerőm 25%-al lejjebb van mint kéne.Az emberek mindig kérdezték mikor jöttek velem szembe hogy "mi van beteg vagyok?" Nevet Rájöttem, hogy elkaptam valami "vámpír bacit". xD Ez most azt jelenti, hogy vámpírrá fogok alakulni?Mik az előnyei és a hátrányai ennek?
Naplózva
csonthee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 134


Iván rulz


WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 nov 15, 19:38:56 »

Jah vámpír leszel mint az oblivionban Nevet
mondjuk én még nem voltam vámpír de azt tudom hogy éjszaka kell mászkálnod meg vért inni enni vagy mi Nevet
de majd ha átalakultál irja is hogy kéne vér. Előnyét nem tudom(biztos van)... szerintem elég fun Nevet ha én elkapom tuti csinálok 1 külön mentést rá vámpírkodni

már van arról is video hogy kell kigyógyulni belőle, mondjuk azt mondják elég nehéz vámpírként nyomulni  smirksweat nem sokan szeretnek
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 19:44:17 írta csonthee » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #19 Dátum: 11 nov 15, 20:18:55 »

Van egy vidi amibe elmondja, hogy ha vámpír leszel, akkor erősebb gyorsabb stb. leszel de nap nagyon fog sebezni és ha teljesen hagyod az átalakulást utána nem tudsz kigyógyulni belőle.

Azért választottam a Wood elfet mert neki 75%-os resist-et kap minden káros hatásra, az alatt értendő a betegségek, vámpírizmus. És ez a 75% majdnem egyenlő a 100%-al, mert mind a Morrowind-ben és az Oblivion-ban se kaptam el soha fertőzéseket és ráadásul kiakartam próbál milyen vámpírnak lenni az nem ment. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 20:25:52 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #20 Dátum: 11 nov 15, 20:44:51 »

Baszki már nem emlékszem hány napja kaptam el.Nem akarok vámpírrá válni, nagyon sok hátránya van. :S
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #21 Dátum: 11 nov 15, 21:43:42 »

Én is kipróbáltam eme játékot, és tetszik. Egy kérdésem volna: a feliratokat hol tudom engedélyezni? Nem vagyok még olyan szinten angolból, hogy tökéletesen megértsem hallás után amit mondanak a karakterek, plusz, nem túl hangosan játszom. A Settings menü Gameplay almenüjében nem találtam ilyen opciót, pedig itt gondoltam volna logikusnak.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #22 Dátum: 11 nov 15, 21:52:46 »

Én morrowindben is és oblivuionban is voltam vámpir. Obliviont vámpir ként is vittem végig. Itt is azon vagyok, hogy vámpir legyek. Előnye erősebb gyorsabb leszek és látom az ellenfeleimet a hő alapján. A hátrány elég nagy, de ezt szeretem izgalmasabb vele a játék. Az se mindegy, hogy nemes vagy egyszerű korcs vámpír leszel. Ha korcs vámpir vagy akkor egy torszülött leszel a nemes vámpír mindig képes vissza változni emberi alakba. A nap is csak akkor sebzi, ha nem iszik elég friss vért. Amíg van friss vér addig a nappal sincs probléma. Az éjszaka pedig nem téma a hőlátás miatt. Ez Morrowind és Oblivionos tapasztalat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #23 Dátum: 11 nov 15, 22:03:35 »

Gondolom, hogy akkor Sound-ba lesz.

De rossz, nem is tudtam, hogy Morrowind-be lehet vámpír a karakter  smirksweat

Sikeresen összeszedtem egy 'Brain rot' nevű fertőzést és elmentem egy templomba és az oltárt aktiválva leszedte. Hirtelen nem jut eszembe a város neve de Riverwood után oda kell vinni főküldit és ott városfalon belül.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #24 Dátum: 11 nov 16, 15:54:40 »

Vámpír morrowindbe énis volt, de cosak anyi időre hogy a goldbranból, eltonbrand-ot csináljak.A farkas formának sokkal több előnye van, pl percek alatt át lehet szaladni az egész kontinest...
Egyébként, ha meg csinálnák a mai igényéknem megfelelően a harc rendszert, meg a grafot,  a morriwind lenne a király(nálam most is az) kezdjük ott hogy a fő történek érdekes, és jó, a kiegek is, no meg hogy kb 8 féle szervezethez lehet csatlakozni..(harcos, mágus, bérgyilkos, tolvaj, templom, légió, telvani, hlaalau v mi,) szal király:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #25 Dátum: 11 nov 16, 17:24:58 »

Nálam is morrowind eddig a legjobb. A vérfarkas számomra még mindig unalmas. Abban semmi kihívás nincs agyatlan embereknek való. Mész és csapkodsz mint a videóban is szerepel. Megöli a játék filingjét. A sebesség pedig semmit nem jelent a fast travel és a lovak idejében:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #26 Dátum: 11 nov 16, 17:28:13 »

CSóró vagyok! fene :\ no de találtam egy treassure mapot, hátha segít valamelyest Mosolyog
láttam vidikbe dwemer centuriont, őket merre találom törp fegyókért ? Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #27 Dátum: 11 nov 16, 17:35:10 »

Morrowind-ben vérfarkas csak jól nézett ki nem több. És egy karit jobban fel lehetett erősíteni, a sebességről meg ne is beszéljünk, szint lépesekkor a Speedet választod és 100-ig kitolod majd Molag mar és Ald rhun között megkeresed a redguard nőt elviszed Molag mar-ba majd odaadja a cipőjét, majd Tel fyr-be megkeresed a szekrényt(100-as zár védi) amibe benne van egy varázs páncél.

Ebbe a mi a jól?
100-as a Speed-ed. Van egy csizmád ami 100 pts Speed-et ad és 100%-ra megvakít. De a páncél meg 60%-os mágia ellenállást biztosít. Vagyis szuper gyorsan szaladgálsz és napszemcsiben látod a világot. Nevet

Szerk.: Mit csináltok ti, hogy nincs pénzetek??? Nevet

Vágjatok tűzifát, 5 arany darabja. Vagy menjetek be minden bányába ami az utatokba kerül. Nevet Mamutnak agyara meg 150 arany Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 17:37:02 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #28 Dátum: 11 nov 16, 17:56:10 »

Én se értem mitől csórók nekem van vagy 10 k goldom azt állandóan elmegy nyílvesszőre. Amúgy hiányolom még mindig a nyílpuskát és azt, hogy a nyílvessző hiány itt is mindig megőrjít. De legalább már nincs súlya:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #29 Dátum: 11 nov 16, 18:06:59 »

Pedig majdnem minden bandita csoportba van legalább 2 íjjász. Meg hogy így említed a nyílpuskát annak lenne csak igazán feeling-je.

Szerk.: Hiei ha feltűnt régi kis Morrowind-es zene fel-fel csendül néha.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 18:48:46 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!