24 máj 15, 21:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség játékokhoz  (Megtekintve 7007 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #15 Dátum: 11 júl 30, 10:06:58 »

Köszi, majd ki fogom próbálni Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #16 Dátum: 11 aug 09, 15:12:47 »

Most töltö...khm...szereztem meg a SW:Kotor-t és az a bajom, hogy mikor a mentőkabinba beszállok ledobja a játékot a tálcára és nem reagál semmire. Majd jó 10-15 perc múlva bezárja és kidob egy hibaüzenetet, hogy a program nem válaszol...
Valakinek esetleg volt/van ilyen gondja? És ha igen mit lehet ez ellen tenni?
A gépem nem valami nagy szám (~8 éves) tehát minimumon játszok, így akadás nélkül fut.
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #17 Dátum: 11 aug 09, 20:42:29 »

Nekem sok ilyen problémám volt de azonnal kidobott és tölthettem be de nekem mindig más helyeken .
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #18 Dátum: 11 aug 10, 15:31:54 »

Fenti probléma megoldódott csak nem tudom hogyan Gondolkozik
Semmit se csináltam vele és mégse dob ki... Na de az a lényeg, hogy végre tudok játszani Nevet
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #19 Dátum: 11 aug 10, 16:29:50 »

Laci pls kapok 1 linket? Én nagy sw fan vagyok bár eddig csak a sw jedy academy-t próbáltam ki de nagyon pro kis játék volt ikszdé Mindig lézer kardal nyomtam csak 1 kicsit lerontottam mert amikor az van hogy sit leszel vagy jedy (visszahúzod 1 a fénykardot a hapi torkától vagy nem) akkor én véletlen levágtam mert nemtudtam mivel lehet visszahúzni fénykardot ikszdé
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #20 Dátum: 11 aug 11, 12:44:55 »

Tiszta bug az egész Kotor... Taris-on vagyok és meg kell keresnem Mission Vao-t. Az őr Sith-nek odaadom a papírokat és oda enged a felvonóhoz. Amikor beszállok elmenti és elkezd tölteni, befejezi a töltést és megint kifagy a játék...
Ez így teljesen reménytelen... Ha valaki tud valami megoldást a problémámra és megosztaná azt megköszönném, addig is hanyagolom a játékot...
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 11 aug 11, 13:31:50 »

Tölt... khm... szerezd be máshonnan a játékot. Amúgy szerintem elég jó játék, csak vannak ilyen gondok vele néhány verziónál :S
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #22 Dátum: 11 aug 11, 14:06:22 »

Próbáltam egy másik verzióval, de az meg mikor indítom bejön a játék kurzor majd ledob a tálcára és megint kiírja, hogy a program nem válaszol... Azt is próbáltam, hogy az swkotor.ini-be bemásoltam egy sort, mert úgy állítólag nem fagy ki, de hiába. Olvastam olyat, hogy tiltsam le a bejátszásokat, mert az is segít, de ezzel is kifagy.
Valaki PÜ-be megdobhatna egy működő verzióval, mert tetszik a játék és végig akarom vinni... Nevet
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #23 Dátum: 11 aug 11, 14:26:16 »

Ez is olyan mint pl cod 4 vagy mount and blade hogy van több féle patch is hozzá nem? Mert nálam Mount and Blade-ba az volt a baj hogy a fél map lebegett a levegőben és nemvolt talaj és ha oda akartam enni egyszerűen eltűntem de miást felraktam egy újabb patch-et sokkal jobb lett Nevet Próbáld meg te is sztem megéri meg amúgy is új patcbha szoktak lenni új mapok küldik tárgyak
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #24 Dátum: 11 aug 11, 14:37:23 »

Most 1.03 patch van fent, de nem segített semmin. Patch nélkül is kifagy... Próbáltam más crack-el, két .dll fájlt kicseréltem szintén semmi siker...
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #25 Dátum: 11 aug 11, 14:43:13 »

Próbáltál más verziót letölteni? Máshonnan? Mert az enyémmel semmi baj nincs. Amúgy ha ATI kártyád van, akkor lehet hogy kifagy, mert a BioWare inkább NVidiára programozta. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 11 aug 11, 17:35:55 »

Nekem is ATI van, mégse fagy ki.
Laci neked meg küldöm mindjárt a linket, nekem ez ment.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #27 Dátum: 11 aug 11, 17:45:33 »

Patch vagy maga a játék? Ha a játék pls én is kapok 1 linket? Nevet Amúgy semmi baj laci nem te tehetsz róla de örülök hogy legalább írtál 1 pü-t Nevet
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 11, 19:38:58 »

Szegy le egy másik verziót am meg ma már mind1 hogy atid vagy nvidiad van, játszásra mind 2 tökéletes a különbség főleg a teszteken mutatkozik meg Mosolyog .
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #29 Dátum: 11 aug 12, 11:26:41 »

Kész vége feladom... Tegnap 8-9 helyről töltöttem le a játékot és mindegyik ugyan ott fagy ki... A gépemmel lesz a baj, de mit is várhatok egy 8 éves géptől?
Most töltöm a Kotor 2-t talán ezzel nagyobb sikerem lesz...
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!