24 máj 16, 10:43:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség játékokhoz  (Megtekintve 7009 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Dátum: 11 júl 27, 21:22:19 »

Ezt a témát azért hozam létre hogy ha valaki elakadna valamilyen játékban vagy hibát tapasztalna, az leírja és mi segítsünk a problémáján . Kapásból nekem van egy Nevet .  

A Witcher 2 ben nekem nincs beszédhang . Még a szájuk sem mozog tehát azon is gondolkoztam hogy valamien hibás verziót töltöttem le . Na de ám mielőtt letöltenék egy másikat ezt a problémám leírom ide hátha valaki tapasztalatból tudná hogy mi ilyenkor a teendő .

« Utoljára szerkesztve: 11 júl 28, 07:56:33 írta Aes Sedai » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 júl 27, 23:51:52 »

Jó topik, majd használom ha szükségem lesz rá. Witcherrel sajnos nem játszok, de remélem más tud majd segíteni.
Amúgy nem kéne valami magyarosabb név? Pl. Játék segítségek. Csak mert nem értem mért kell átvenni ezeket az angol szavakat a topikok nevében is  smirksweat.

Azt hiszem én csak a GTA San Anderasban akadtam el még anno... csak már nem emlékszem hol  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #2 Dátum: 11 júl 28, 00:53:21 »

Zergi én nem tudom mi a baja lehet hogy csak 1 beállítás hibás sztem ha magyarul van akkor nézd meg a beállításokat mert nem szokott mozogni a szájuk beszédnél csak a hang jön én a sima witcherel játszottam és mikor dumált vagy nem mozgott a szája vagy teljesen mást mondott >.> de ha nemgond pls adsz 1 linket a witcher 2-höz?nekem minden vágyam az a játék és nem birom ki karácsonyig Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3 Dátum: 11 júl 28, 07:55:26 »

A téma egyenlőre maradhat, nem tűnik rossz ötletnek. Bár emiatt lehet pár játék önálló témája zárásra kerül majd, ha inaktívvá válik. A téma nevét meg átírom magyarra.

Moderátor
Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #4 Dátum: 11 júl 28, 13:33:56 »

Zergi ha háttérzaj van de beszéd nincs akkor ELVILEG ez a megoldás.
A játékampájában van egy olyan h cookedpc és azon belül a en0.w2speech bejegyzés na ezt kell átírni hu0.w2speech-re .
Én is fórumon olvastam tehát nem biztos hogy működik.
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #5 Dátum: 11 júl 29, 11:53:36 »

Ok kösz kipróbálom . A link megy Mosolyog .

UI: Köszi szépen tényleg segített így sokkal jobb Nevet .
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 29, 12:02:18 írta Zergi0 » Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #6 Dátum: 11 júl 29, 13:13:31 »

Szívesen akkor megérte az  1 óra fórumolvasást.
Naplózva

Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #7 Dátum: 11 júl 29, 13:30:49 »

Nekem meg az lenne a bajom a witcher 2vel, hogy tesóm gépén akad. Nem tudom miért. Pedig bika gépe van.. esetleg ha tudna vlki segiteni, megköszönném.
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8 Dátum: 11 júl 29, 15:15:14 »

Hát ennek sok oka lehet.Először is milyen az a bika gép? Nevet Ha meg tényleg bika gép akkor viszont, legjobb esetben legújabb ( nem mindig a legújabb a legjobb) videókártya driver.De tényleg sok oka lehet.Lehet, hogy valamelyik alkatrészed (cpu, videókártya) nagyon melegszik és az is okozhat hibákat, bár akkor inkább lefagyna a játék.A végén win reinstall is lehetséges, mert egy idő után úgy tele lesz minden szutyokkal a registry-d és az is bekavarhat.
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #9 Dátum: 11 júl 29, 15:27:07 »

A grid megy normálisna. A Fable 3 is ment normálisan. + Az assasin creed 3 ment akadás nélkül miközben videóztam. Szóval nem lehet driver hiba...
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #10 Dátum: 11 júl 29, 18:06:18 »

hali!
múltkor letöltöttem a portal 2-t, telepítettem, crackeltem, elindítottam a játékot, szépen bejött magyarul az egész, hogy új játék, ott kiválasztottam az 1. mapot, elkezdi betölteni, és miután betöltötte egyszerűen bezárja a játékot, és kidob az asztalra. mi lehet a gond szerintetek?
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 júl 29, 18:23:58 »

Szerintem a gépeddel lehet baj, velem is csinálta sok játék, mert elég béna a gépem.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #12 Dátum: 11 júl 29, 18:37:36 »

pedig levettem a grafikát, és akkor menet közben fagyott volna le, nem?

habár tényleg nem 1 atomerőmű a gépem, az igaz :/

megkérdeztem 1 másik emberkétől, ő meg azt mondta, hogy töltsek le új drivert, és directX-et.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #13 Dátum: 11 júl 30, 08:56:34 »

Nekem akkor van ilyen ha túlmelegszik a videokarim .
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14 Dátum: 11 júl 30, 09:22:44 »

Ez nekem is gép problémának tűnik. Videokari, vagy memória is lehet, nálam pl. kevés ramnál csinált ilyet pár játék.

 Ezt még próbáld meg: játékindítás előtt lőj ki minden háttérben futó alkalmazást. (Jobbra lent az óra mellett: víruspajzs, msn, xfire, torrentkliens stb.) Ez néha segít, főleg ha ram para.

És van még egy végső megoldás: indítsd el a játékot, várd meg amíg bejön a főmenü. Utána Alt+Tab-al menj vissza  windowsba. Nyisd meg a  feladatkezelőt, a folyamatok fülön keresd meg azt a folyamatot, ami a játékot jelenit. (Pl: játékneve.exe), jobbklikk ezen, prioritás beállítása, és ott a magas prioritást választod.  Utána a win kisír neked egy hibaüzenetet, ezt leszarod, visszamész a játékba, és megnézed, hogy segített e valamit. Játékokal ezt még sose próbáltam, de videólejátszásnál igen, ősi gépeken is egészen jó felbontású vidiket tudtam így nézni. Mosolyog

Jah, és a crack-et is nézd meg, ha mákod van, akkor csak az rossz. Keress másikat, esetleg ha van patch a játékhoz, azt is tedd fel, és ahhoz keress új törést.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!