24 máj 15, 20:40:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: S.T.A.L.K.E.R.  (Megtekintve 4542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Dátum: 11 márc 28, 21:58:21 »

Sziasztok!Ezt az új témát azért nyitottam hogy a S.T.A.L.K.E.R. fanok megbeszélhessék élményeiket gondjaikat!Nos akkor ismertetném a játékot.A S.T.A.L.K.E.R. Chernobylban játszódik az atomerőmű felrobbanása után.Nos ebből következtetve mindenhol mutánsok rohangálnak és S.T.A.L.K.E.R.ek,banditák,szabadúszók(asszem így hívják őket rég nem láttam 1-et sem),szolgálatosok,és a katonaság járőrözik.Eldontheted hogy hogy melyik legyél már mind szabadúszó vagy szolgálatos mert alap S.T.A.L.K.E.R. vagy és a katonaság meg a banditák ellenségek:D Nos eleinte a shadow of chernobyl-ban viszik a halottakat teher autóval a hulla dadombra de 1 villám belecsap az aútóba.Egy felderítő megnézi a hullákat téged élve talál és bevisz egy kereskedőhöz.Megnézik a PDA-d és adnak alap cucot stb aztán kel csinálnod 1 csomó küldit.Miást megcsináltad őket elmész további helyszínekre.Laborok létesítmények a mocsár ahol 1 csomó zombi van az agyégető meg a Zóna.Na igen a zónáról elfelejtettem beszélni.A Zóna ennek a világnak a közepe ami az atomerőmű körül van és itt vannak a kisugárzások.A kisugárzás az az amikor 30 másodperc alatt elkel bújnod vagy a sugárzásba belehalsz  Nevet A játék végénél kb vannak a monolitok akik elfajzott húsevő nép akik szövetséget kötöttek a zombikkal és rádtámadnak egyfolytában.Na én többet nem mondok csak annyit ha pl keresnétek a játékot akkor a S.T.A.L.K.E.R. shadow of chernobyl 1000 forint körül kapható.A S.T.A.L.K.E.R. clear sky 1000 forint körül kapható.A S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat a cd galaxis weboldalán 3-4000 forint + a házhozszállítás.Tőlem birtok kérdezni az első kettő részről mert azokat végig játszottam de az utolsóról nem mert arra még csak vágyok.Sok sikert ehhez a kiváló játékhoz kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 28, 21:59:15 írta Andor2000 » Naplózva

dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 27, 21:17:08 »

jól hangzik
Van multyplayer módja?
Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #2 Dátum: 11 ápr 27, 21:46:40 »

Sztem is nagyon profi kis játék lehet.
Van hozzá Magyar felirat?
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 28, 21:46:28 »

Van mulitja és van magyarítása, ha arra gondolsz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4 Dátum: 11 máj 01, 22:59:44 »

Első részét kétszer is végigvittem.Nagyon tetszett, jó hosszú játék nem olyan call of duty féle amit 5 óra alatt végigtolsz.Eléggé hangulatos, parás is néha, ahogy a sötétben mászkálsz és zörög a bokor, te alig látsz valamit és egyszer csak előugrik egy csápos szörny! Nevet Tehát a Shadow of Chernobyl-t végigvittem a Clear Sky-t csak elkezdtem a Call of Pripyat-ot is elkezdtem de az annyira nem jött be.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #5 Dátum: 11 máj 02, 12:04:10 »

Sziasztok!Annak a segítségét szeretném kérni aki esetleg veterán módba nyomja (a legnehezebb) mert nemtalálok 1 szörnyet és azt feltételezem hogy olyan erős szörny hogy csak a nehezed módokbak lehet vele találkozni!A szörny úgy mászik mint a mocsárban a kis ugráló mobok és szürke szine van aki esetleg találkozna vele az pls írjon!
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #6 Dátum: 11 júl 24, 12:36:56 »

Nah én ma megint elkezdek vele játszani, meglátjuk milyen befejezést sikerül megcsinálni.  Nyelvesít
Naplózva
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #7 Dátum: 11 júl 25, 13:12:50 »

én félek tőlle.Mosolyog
kijátszottam a metro 2033-mat de nem merek jáccani a stalkerel
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #8 Dátum: 11 júl 25, 13:36:26 »

Nyugi nem félelmetes én 9 évesen játszottam vele ikszdé Csak az benne a baj hogy a második részébe van 1 küldi hogy gyüjts bizonyítékot és amikor mész vissza 1 csápos szörny a ház tetejét rád dobja és 3-an rád támadnak na ettől én is beszartam Nevet A bokros szörny se rémisztő mert a társaidra támad Nevet Amúgy meg az első részben csak a nagy csirke comb szerű szörny rémisztő a többi nem ikszdé Valakivel ki kéne próbálni a multit nem?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9 Dátum: 11 júl 25, 14:18:30 »

Multiplayer csak eredetivel megy, nem? Persze lehet, hogy vannak tört szerverek is, xfire-n utána lehet nézni.

Régen én is játszottam mindegyik részével, viszont egyiket sem toltam végig, már nem tudom milyen okból. Sok nagyszerű élményt nyújtott a játék, emlékszem, hogy egyszer férfi létemre FELSIKÍTOTTAM, amikor épp egy csatornarészen mentem végig és találkoztam egy szörnyecskével. Mosolyog
Naplózva



dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #10 Dátum: 11 júl 25, 14:35:34 »

ok majd kipróbálom.
Csak attól a gázmaszkos négy kézláb járó izétől parázok
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 14:14:44 írta dabal » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #11 Dátum: 11 szep 03, 21:55:03 »

Sziasztok!Valamelyik nap végig néztem az edigi pc guru és game staros magazinjaimat is és találtam 1 olyan hírt hogy a stalkerről film sorozat készülne o.O Ha valamilyen nemzetiségeknek megtetszik (bocsi már nem emlékszem kiknek) akkor film sorozat készül a nagyszerű játékról Nevet Am most karácsonyra a stalker eddigi öszes részét megvetetem anyukámékkal ami még nincs meg és szét kockulom a fejemet  Ördögi
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12 Dátum: 11 szep 03, 23:49:30 »

az egy sorozat, aminek asszem volt már pilot-ja is.amúgy orosz sorozat ha jól tudom.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #13 Dátum: 11 szep 04, 10:40:59 »

Igen igen igazad van Nevet Remélem sikerül áthozni magyar országra is én rohadtul kíváncsi lennék az egyik kedvenc játékom film sorozatára is Nevet Amúgy nem tudom de ettől a láthatatlan csápos pofára kíváncsi lennék hogy adnák elő ikszdé Lehet hogy bekaksilnék a félelemtől vagy szét röhögném magamat a hülyeségtől Nevet
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #14 Dátum: 11 szep 08, 18:26:48 »

Na ja, remélem én is "bekaksiznék" mint sem hogy röhögnék egy nagyot.(a költségvetés miatt mondom Mosolyog )
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!