24 máj 17, 20:51:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Assasin's Creed  (Megtekintve 40687 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #90 Dátum: 15 feb 25, 18:57:59 »

Szerintem gyönyörű Nevet
Ahogy a végén ül mindenki az asztalnál és isznak...rá emelik a tekintetüket...annyira szép és érzelem dús jelenet. Aztán elindul a kikötőbe ahol már várja Jannifer (a lánya) és elindulnak haza angliába...baromi szép.Edward Kennway a kalóz orgyilkos...
Nálam 2 AC vég tudta kiváltani az hogy na jó,most pc off és átgondolom mi lesz ezután Nevet
A Revelations végén, amikor mondja Ezio, "hogy elég volt erre az életre",utána meg Desmondnak hogy "hallgass és figyelj"...és a 4 vége ezzel a dallal Nevet tökéletes.Szar Arno helyett vele kellett volna folytatniuk a játékot.
bakker újra kijátszom Nyelvesít
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y2RQ8YkqeEU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y2RQ8YkqeEU</a>
Szerk: Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 19:43:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #91 Dátum: 15 márc 04, 18:41:15 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EwgSYaerlok" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EwgSYaerlok</a> PC trailer Rogue. Nem néz ki rossznak, bár nem hiszem, hogy pénzt fogok adni érte, de ki tudja még.. Nevet Azt viszont remélem, hogy az Assassinokat nem fogják rossznak beállítani, régebben is sajnáltam, pl.  A revelationsban, amikor azzal az almával (meg amúgy is), egymást ölték az assassinok Szomorú
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #92 Dátum: 15 márc 04, 19:01:44 »

Érdekes...engem a Rogue jobban megfogott mint a Unity,mivel a története is jobb,meg pörgősebb az egész.
De 10.000 forintért a tökömnek sem éri meg Nevet főleg hogy asszem nincs online része.Majd egy jó kis gta 5...2020-ig úgyis ráérek még Nevet
Amúgy meg az előrendelők ajándék Revelations kódot kapnak a Rogue mellé.
Szerk:
Ma jelent meg, nCoren és most kezdtem el Nevet eégsz jó játék,veri az Unityt
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 06, 15:28:26 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #93 Dátum: 15 márc 07, 11:19:49 »

Tényleg, tegnap jött ki, én el is felejtettem  Nevet  Majd holnap kipróbálom.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #94 Dátum: 15 márc 07, 12:25:54 »

Baromi jó kis játék,eddig 5 órám van benne Nevet
Grafikailag ugyanaz mint a 4, talán egy kicsivel szebb néhány effekt.De nekem baromira bejött ez a hideg havas rész,a környezet sokkal szebb,viszont Shay mozgása egy az egyben Edward...tehát semmit nem dolgoztak át rajta,max a harcoknál néhány új mozdulat bekerült.
A hajózás megint eszméletlenül jól lett megoldva,viszont most nem kell 800 hajót elsüllyeszteni hogy pénzt meg alapanyagot szerezhessünk a saját hajónk felújításához.
Shay karaktere sokkal erősebb,karizmatikusabb mint Arno (ki hitte volna) és totál érthető miért állt át a templomoshoz.
Nálam még +pont hogy benne van Achilles és Adewalé is.
Szóval mindent összevetve kaptunk egy másik ac 4-et,majdnem komplett,egy új sztorival,főhőssel.
Nálam 8/10 a játék
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #95 Dátum: 15 márc 07, 12:58:18 »

És ebben akkor nincsenek is olyan "unalmas" küldetések, mint pl.: kövess valakit, meg hallgasd le őket, ugye? Valahol ezt olvastam.
Lehet, hogy végül még ma meglesem  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #96 Dátum: 15 márc 07, 13:00:12 »

Eddig nincs semmi unalmas benne.Hajózok,láttam a sarki fényt,megöltem egy pár embert.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #97 Dátum: 15 márc 07, 21:37:40 »

Áh, végül is még ma kipróbáltam.
Azért elég sok elem van benne a BF ből, kicsit változtathattak volna egy-két dolgon. Meg van egy jó pár bug is, bár ez várható volt  Nevet  De szerencsére annyira nem zavaróak.
Mindent összevetve eddig nem tűnik rossznak. A főhős is szimpibbnek tűnik mint Edward, őt annyira nem kedveltem. xD

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0UMooKP1oPI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0UMooKP1oPI</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MOg8Cz9yfWg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MOg8Cz9yfWg</a>

Az eleje basszus, szinte ugyanaz  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 07, 22:25:16 írta dehunter » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #98 Dátum: 15 márc 09, 17:39:41 »

ROGUE: Nagyot csalódtam benne, de pozitívan ám 
Hihetetlen mennyire jó lett. Ha nem lennék ennyire elfogult az AC2 szériával, akár még ez is lehetne a legjobb. Azt se bántam volna, ha ezzel a résszel ismertem volna meg az egész AC-t.
Pedig elsőnek féltem is tőle, hogy templomossal vagyunk, tuti valami tré lesz  ikszdé

Faith in Ubisoft/AC  restored  Nevet

Idén még jön egy, a Victory, arról még sokat nem tudunk, de remélem hasonló jó lesz mint ez.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #99 Dátum: 15 márc 11, 20:22:38 »

Na kijátszottam.Sokáig tartott,mert állandóan kalózkodtam Nyelvesít
Az eddigi egyik legjobb ac lett nálam.Főképp azért mert az alap koncepció "kalózszimulátor" egy az egyben át lett emelve a 4-ből
A történet egyszerű de nagyszerű.Ugye csalódás az orgyilkosokban,és a bűntudat révén átpártolás a templomosokhoz,majd bosszú.Végtelen.Teljes őrület.Apokalipszis most.
Shay karaktere karizmatikus,erős.Milliószor jobb mint Connor vagy Arno.
A történet vezetés nem monoton.
A grafikailag kicsit gyengébb mint a Black Flagde csak alig.Viszont a kő kemény stabil 60 fps fullon nálam baromi nagy + pont
A táj lenyűgöző,sokkal jobban bejön mint a trópusi közeg.Úgy néz ki tud uborka optimalizálni,csak rohadtul nem akar.
Viszont van a játéknak pár idegesítő jellemzője.
-a mozgás az egy az egyben Edward.Fogták és átpakolták egy másik modellre.
-atom buggos
-könnyen megy föl a körözés,és nehezen megy le
Ezek mellett nálam simán veri a Unityt...szerintem inkább ezt kellett volna kiadni a jelenlegi generációra és hanyagolni azt a szart.
Ja és a Victory is egy Unity lesz én előre megmondom...bár a londoni stúdió talán nem száll el úgy mint a párizsi.Ki tudja.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #100 Dátum: 15 ápr 22, 16:20:18 »

Assassin's Creed Chronicles: China
 
Sokat nem vártam tőle, de igazából nem rossz. Legalább is el lehet vele szórakozni, főleg ha tetszett a Mark of the Ninja.Ezio szerepeltetése meg + pont nekik. Bár azért a többi AC-hez ne hasonlítsuk, teljesen más stílus, de egy próbát megér.

Gondolkoztam rajta, hogy a Unityt még is csak ki kéne próbálni  Nevet Senkinek sincs még vele pozitív tapasztalata ?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 22, 16:21:36 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #101 Dátum: 15 ápr 26, 16:52:08 »

Én most fejeztem be a kínásat
24/7 GTA 5 mellett azért ez nem kis teljesítmény Nevet
Amúgy annyira nem rossz...de platformernek nem platformer,ac-nak nem annyira ac,viszont kell benne néha gondolkodni.
Dehunter a Unityről meg még mindig csak azt tudom mondani hogy kerüld el messzire.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #102 Dátum: 15 máj 25, 20:14:55 »

Hát, a Cronichles: Chinával még nem játszottam de a napokban kezdtem el a Roguet. Az elején mennyire féltem, hogy kb. egy második Unity lesz vagy annál is rosszabb mert egy templomosal leszünk, de nem. Sőt az egyik legjobb lett. Shay helyzetét teljesen meglehetett érteni, ez a rész bemutata a Másik rend a templomosok céljait bővebben. Amúgy az a suttogás csak engem idegesítt? Vagy volt olyan, hogy későn vettem észre, a megbúvó asszaszint aztán full megijedtem mikor a semmiből rámugrott. Másik kérdés: A Rogue rövídítése miért lett ACC?

Dehunter a Unityről meg még mindig csak azt tudom mondani hogy kerüld el messzire.

Osztom a véleményt jó messzire kerüld el. Mondjuk én még szerencsésen megúsztam, noSTEAM-ról szedtem le (minden játék full verziója fen van ingyen), és nem megvettem.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #103 Dátum: 15 jún 06, 17:26:59 »

Ha már Assassin's Creed
http://www.gamestar.hu/apix_collect/1502/assassins-creed-film/assassins-creed-film_screenshot_20150606180624_1_original.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #104 Dátum: 15 jún 16, 09:08:49 »

Assassin's Creed Syndicate gameplay
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FAZUt4A-5q4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FAZUt4A-5q4</a>
 nos a grafikára nem lehet panasz mert brutál jól néz ki a játék.De kb ennyi amit pozitívumként tudok felhozni.
Nem tudom hogy vagytok vele,de nekem ez már nem AC...rég nem az.Pisztollyal rohangálunk,elkötünk kocsikat stb nekem már tiszta GTA vagy hogy korban közelebb legyek,Red Dead Rdemption feelingem van.Előre félek hogy milyen lesz.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!