24 máj 02, 11:44:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Assasin's Creed  (Megtekintve 40471 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #15 Dátum: 12 jan 10, 21:59:24 »

nem arra gondolok hanem ami a revlations után lesz (tuti hogy nem Ezioval leszünk) csak nem  tudom hogy idén vagy csak jövőre fogják kiadni?
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #16 Dátum: 12 jan 11, 09:19:07 »

Biztos, hogy nem Ezióval leszünk. Meg is mondta Desmondnak, hogy leteszi a lantot. ikszdé. Gondolom a szokásos évenkénti kiadásnál maradnak, de nem hiszem, hogy két évnél többet kell várni rá. Legalább is nagyon remélem Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 11:14:08 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #17 Dátum: 12 jan 11, 19:12:19 »

amúgy nem csak onnan lehet tudni hanem onnan is hogy csináltak a gyűjtői változathoz egy kis filmet (kb 30 perc) amiben  az öreg ezio utolsó napjait láthatjuk Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #18 Dátum: 12 jan 11, 21:16:45 »

Azt sajnos nem láttam (nekem csak a sima változat van meg). Nincs fent véletlenül youtube-on?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #19 Dátum: 12 jan 11, 21:29:20 »

Változata tuti lesz mert a Desmond szálat így nem lehet befejezni ok Ezio befejezte mert ez érthető már eleget harcolt de Desmondnál még ott a sok kérdés .  (Am ne értsen félre senki nekem mindegyik rész bejön csak a 2 és a BH jobban tetszett .)
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #20 Dátum: 12 feb 08, 19:45:02 »

Keress rá úgy youtube-on hogy Assassin's Creed Embers ott a végén meghal Ezio... Behalt
Naplózva


Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #21 Dátum: 12 feb 08, 20:35:01 »

Am valamelyik nap olvasgattam pc gurut és találtam 1 50 perces kis filmet amit magyarok csináltak Nevet Assassin's creeed 2-ről szól Nevet Tessék itt a link : http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Assassins_Creed_Lineage_Teljes_HD_film_magyar_felirattal

Sztem elég jó Nevet
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 12 feb 28, 18:04:54 »

A 3.rész minden bizonnyal amcsiban lesz és Desmond sztoriját fogja lezárni és novemberben lesz
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #23 Dátum: 12 feb 28, 18:20:53 »

Ezt a játékot nagyon szeretem. :3
Egyébként rajtam kívűl észrevette valaki, hogy a 4. rész (Revalations, ha jól írtam le ikszdé) nagyon brutál? Azok a szúrások, hogy szabályosan "kettévágja a fejét", csak persze nem oldották meg vizuálisan, amit persze teljesen meg lehet érteni. Kicsit durva lenne, ha mutatná, ahogyan az emberkének kettéválik a feje. smirksweat
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #24 Dátum: 12 feb 28, 19:05:44 »

szépen kifreccsenne az agyvelő Ördögi Mellesleg már az 5.rész jön majd ki samat és abban valszeg majd az újkor kerül terítékre (James Watt meg Lincoln kora, csak Európában, utána meg valszeg a háborús idők aztán Desmond sztorija, aztán vége).
Naplózva


Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #25 Dátum: 12 feb 28, 19:32:37 »

Ezt a játékot nagyon szeretem. :3
Úgy bírom, hogy úgy mondasz ilyeneket, hogy az egész játékból összesen vagy 20 percet láttál. xD
Nekem egyáltalán nem volt csalódás a Revelations, ugyanúgy élveztem, mint az előzőeket. Nem is tudnék dönteni, hogy a 2-3-4 közül melyiket mondhatnám kedvencnek. Egy dolog van, amit nem értek a történetben, bár nem tudom, lehet hogy az én figyelmetlenségem okozza.
Spoilerkedni fogok, aki a Revelations-szel nem játszott, és nem akarja lelőni magának a poént, nem ajánlott elolvasni. :D
Láttuk ugye, hogy Altair halála előtt a könyvtárában elrejtette az Almát (de hülyén hangzik ez magyarul...), és mikor Ezio bement, az Almát ugyanúgy ott találta, ahogyan őse ott hagyta. Holott a II-ben és a Brotherhoodban Eziót irányítva mi magunk használtuk az Alma erejét az ellenséggel szemben. Gyakorlatilag az egész az Alma utáni hajtóvadászatról szólt. Nézzetek hülyének, de én ezt most nagyon nem értem itt, örömmel venném, ha valaki fel tudna sötétíteni, lehet, hogy nekem kerülte el valami a figyelmem.
Én azt nem értem még néhol, hogy mikor valakit hátulról a Hidden Blade-del nyakon szúrunk (pl. a II végén Rodrigo Borgiát, a pápát), akkor az utána hogy tud még harcolni, mint aki teljesen sértetlen? :D Nem egyedi az eset, többször is van ilyen, többnyire, hogy minél epikusabb legyen a végkifejlet, ne csak annyi, hogy ráugrunk, szúrjuk, és kész. Ezt én kicsit bénának gondolom, megoldhatták volna valahogy máshogy.
A téma címe amúgy egyenesen irritáló. Valaki, aki játszott ezzel, hogy írhatja Assassin's Creed helyett úgy, hogy Assasin'S Creed? Mondjuk, én talán kicsit túlságosan is allergiás vagyok rá, ha valami ilyesmi nem néz ki esztétikusan/helyesen. :D
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 19:34:03 írta Krieg » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #26 Dátum: 12 feb 28, 19:41:46 »

Ezt a játékot nagyon szeretem. :3
Úgy bírom, hogy úgy mondasz ilyeneket, hogy az egész játékból összesen vagy 20 percet láttál. xD
Hát most na. Nevet Igaz, de attól még jó játék.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #27 Dátum: 12 feb 28, 20:19:44 »

Krieg igen ez egy hiba az Animus-ban megkérdezem übberfüggő haveromat, hogy ő mit mond, mert ő múltkor magyarázott erről valamit, csak nem fogtam fel.
Naplózva


batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #28 Dátum: 12 feb 28, 20:32:45 »

Nekem az egész játék egy nagy katyvasz xD de nem vicc, egy játékkal se volt nagyon gondom még hogy meg értsem a történetet, de nekem ez valami anyira komplex hogy nem értem egyáltalán, minek kerülnek oda a földön kívüliek meg stb.
Egyébként ha választani kellene akkor a brother hoodot modnanám, mivel ezzio ott nézett kia a legjobban, bár nem ugyan aza a ruhája mint a cg trailerben, na meg a testvérek bevetése is jó ötlet volt, nha meg a hangulat.A revalations,  kicsit nekem unalmas, bár jácottam vele  v 2 órát eddig, de nem tudom, talán túl sokat assasineztem, és most nem nagyon érdekel, majd végig tolom.jah és a bombák, egyáltalán nem kelettek.oké egy füst bomba, de hogy mindenfajta.. nha meg hogy eziot minden bérgyilkos kopizzaa játékban..de egyébként nem rosz rész, csak nekem anyira nem jön be.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #29 Dátum: 12 feb 28, 21:24:05 »

Krieg, szerintem több alma van és Rodrigo a 2-ben egy másikat kerestetett, amit később elvett tőle Ezio (és ezzel keménykedtünk a BH-ban). Legalábbis én ezt tartom a legértelmesebb megoldásnak. Ha nem így van, akkor én sem tudom, hogy mi a helyzet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!